Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39147) brd válasza ksanc (#39142) üzenetére


brd
nagyúr

Megmondjátok a frankót, de tudjátok, hogyan működik ez az egész? Nem. Csak használtok appokat, amiket mások megírtak :) Nem bántásból :D

Én a magam részéről amit tudok, és amit a tapasztalataim alapján hiszek erről, az pont elég (én nem mondtam meg szerintem semmilyen frankót, mutass rá kérlek, hol van ilyen, hátha tudok fejlődni, szívesen teszem; egyébként szerintem crok sem és amit eddig láttam tőle, az alapján, ha mégis, az valószínűleg úgy is van, mert alaposan körüljárta a témát, vagyis inkább tényt közölt, nem véleményt). Nincs időm minden általam használt program forráskódját átnézni, pont elég a melóban ezzel foglalkozni. Így megelégszem azzal, hogy megtehetném és más olyanok meg is teszik, akik hozzám hasonló beállítottságúak és "paranoiásak" és nekik megfelel (pl. olyan xda-s arcok, akik ellenszolgáltatás, vagy legalábbis minimális mellett sokak számára értéket hoznak létre). A bántás az meg olyan, hogy az ember csak attól veszi annak, akitől érdemes, de ő meg nem bántásnak szánja. ;) Visszatérve az eredeti kérdésre (root jog szerzés): az eddigiekből úgy tűnik tehát, hogy te sem tudod a választ, csak puffogsz.

The only real valuable thing is intuition.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.