Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) chinaminman


chinaminman
tag

Etotalkon írják az N1-re: "We are so sorry. The factory delay to shipment again, they will ship the phone on September 15." :O :W

(#4102) ztibor válasza chinaminman (#4101) üzenetére


ztibor
senior tag

Kíváncsi leszek a G3 vagy az N1 jön ki előbb :-)

Amelyik előbb kint lesz, azt rendelem meg.

(#4103) berigazek válasza Jazz (#4099) üzenetére


berigazek
őstag

Mindenki ,,szeret" a másik pénzén ülni :-(

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#4104) beers válasza ztibor (#4102) üzenetére


beers
addikt

N1-nek harmatos az akksija!

3 nap után elmondhatom, hogy a W3+ -al meg vagyok elégedve!
Kijelző a lenovo a750 után nagyon szép, wifi nagyon ott van, akku tényleg 2000mA-es (és 2 van hozzá).Clockworkrecovery szépen megy rajta, play,gmail,google-s cuccok rendben teszik a dolgukat, 3G ok, simek nem szakadnak le a hálózatról, romokat csinálgatják.
Kamera egy telefonhoz képpest szép és tényleg 8M, a 720-as videót is szépen veszi fel!
Vaku elmegy kategória!Egyedüli kifogásolni valóm, hogy nincs benne notification led!
Ettől függetlenül teljesen rendben van!
Csak ajánlani tudom! :K

M&N

(#4105) ktamas55


ktamas55
tag

Helló Mindenkinek!
Hogyan tudnám a ZP200 as hangerejét egy kicsit növelni?
Minden lehetséges hangerő maximumra van állítva és még így is nagyon halk.
Van erre valamilyen módszer, vagy meg kell elégedni a mostanival?

A hang felvevője is nagyon érzéketlen, a felvételt mutató műszer alog tér ki a felvétel során. Nagyon erősen kell rábeszélni, hogy valamit felvegyen.

(#4106) Jazz válasza ktamas55 (#4105) üzenetére


Jazz
veterán

Pff, remélem a V12 nem ilyen lesz. V12 tulajok, mit mondanak?

free your mind

(#4107) beers válasza ktamas55 (#4105) üzenetére


beers
addikt

Ez?

M&N

(#4108) Jazz válasza ktamas55 (#4105) üzenetére


Jazz
veterán

Pont ez volt a problémám a mostani telómmal hogy halk, és hogy engem is alig hallanak....ha ezek a kínaiak ilyenek, lehet vissza kéne mondani a rendelést. Amúgy is hónapok mire ideér...ha egyáltalán feladják.

V12

Jah, ilyen:

(#4058) robit1973:
"Tegnap megérkezett a V12-es (MT 6577) telóm.
Tényleges adatai:
ROM ( program telepítésre ):807 MB
RAM: 512 MB ( 472 használható )
Belső SD: 2 GB
Kamera: 5 MP ( hátul a kameránál is ez van írva )

Egyelőre még próbálgatom, vannak kisebb hibák ( nincs magyar nyelv, auto brightness nem működik, naptár nem szinkronizál, hangszóró kicsit halk ),de úgy néz ki egyelőre marad."

(magyar nyelv engem nem érdekel) Hát ez csúcs. Van erre valamilyen megoldás? Hangszóró csere, mikrofon csere? Nekem fontos hogy érzékeny és jó minőségű legyen a mikrofonja, és hangos a kihangosítója, meg a normál is. :S

A Galaxy S1 (origi) is vannak ilyen gyermekbetegségei?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#4109) beers válasza Jazz (#4108) üzenetére


beers
addikt

Nekem nincs bajom a hangerővel......

M&N

(#4111) robit1973 válasza Jazz (#4108) üzenetére


robit1973
aktív tag

A kihangosító hangszóró halk nekem, bár hozzáteszem, hogy tokban van, és az is levesz belőle. A telefon hangszóró az nem halk, kb. fél hangerőn használom, és így is bőven elég. Mikrofon normál minőségű, nem panaszkodott senki, hogy nem hall.

(#4112) oris válasza ktamas55 (#4105) üzenetére


oris
aktív tag

ZP100-nál használom a Zopomobile Tools programot, itt Engineer Mode/Engineer Mode (MTK)/Audio/...az állítani kívánt mód.../...értékek változtatás minél nagyobbra

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#4113) ouzohuto válasza #38231808 (#4110) üzenetére


ouzohuto
senior tag

kijelző az gyengus, ár magas

XiaomI RedmI Note|||

(#4114) robit1973 válasza oris (#4112) üzenetére


robit1973
aktív tag

Köszi az ötletet! :R Ez nálam is működött, most már elég jó a hangszóró! :C

Valamilyen működőképes call recorder programot tudtok ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#4115) Rick4 válasza robit1973 (#4114) üzenetére


Rick4
félisten

rootolt készülékhez az óriási fantáziával megálmodott callrecorder nevű progit ajánlom..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4116) oris válasza robit1973 (#4114) üzenetére


oris
aktív tag

Gyári ICS alatt, aktív hívás közben "menü" gomb, ekkor felugrik a "start recorder"...

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#4117) robit1973 válasza Rick4 (#4115) üzenetére


robit1973
aktív tag

Próbáltam, nem vett fel semmit ( total recall sem ). Nálad működik? Ha igen, milyen beállításokkal?

(#4116) oris: Köszi, automatára gondoltam, ha lehet.

Még egy kérdés. A teljesen feltöltött akksi ha nem használom, akkor megtartja a töltést?

[ Szerkesztve ]

(#4118) Jazz válasza robit1973 (#4111) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi az infót. Akkor nem lesz ez olyan rossz, csak adják már fel...
És lehet bagatel kérdés lesz, de mi azaz ICS ami itt annyiszor elhangzik a fórumon? Olyan mint a Bios?
És mi az hogy rootolt?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#4119) fi:zi'k válasza Jazz (#4118) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ice Cream Sandwich, avagy a 4.0 android verzió
rootolt = rendszergazdai jogok megszerzése

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4120) Jazz válasza fi:zi'k (#4119) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi! Ez a rootolás mennyire szükségszerű (pl. iGO...stb.), illetve milyen hátrányai vannak?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#4121) Stanley-B. válasza Jazz (#4120) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Röviden:
kell
semmilyen

:D

[ Szerkesztve ]

(#4122) ztibor válasza beers (#4104) üzenetére


ztibor
senior tag

Az akksi az egyedüli hátránya az N1-nek, viszont az tetszik legjobban a kinézett telefonok közül.
15.-ét mindenféleképpen megvárom, hátha kijön valamelyik (N1, G3).
W3+ csak legvégső esetben lesz, az tetszik legkevésbé, de nem kizárt végül :-)

(#4123) beers válasza robit1973 (#4114) üzenetére


beers
addikt

Ez recoveryből megy fel?
Csak mert a cwr abort üzenetet dob a végén!

[ Szerkesztve ]

M&N

(#4124) robit1973 válasza beers (#4123) üzenetére


robit1973
aktív tag

Telepítenem nem kellet semmit, mert a V12-ben alapból van engineer mode, a *#15963#* kóddal lehet előhívni.

(#4125) djnice


djnice
veterán

JY-G3 jó áron. Amúgy bírja ez a proci rendesen az 1280x720-as felbontást?

(#4126) cipofuzo87 válasza djnice (#4125) üzenetére


cipofuzo87
tag

játékokban sztem már kevés a GPU, de majd a W3+ tulajok leírják

(#4127) #24633088 válasza djnice (#4125) üzenetére


#24633088
törölt tag

Nem láttam az oldalon hogy van nekik raktáron a g3-ból? vagy csak előértékesítés? mert ha nincs raktáron akkor kamu.

(#4128) beers válasza #24633088 (#4127) üzenetére


beers
addikt

g3-at nem lehet kapni.....

M&N

(#4129) beers válasza #24633088 (#4127) üzenetére


beers
addikt

2.

[ Szerkesztve ]

M&N

(#4130) chinaminman válasza djnice (#4125) üzenetére


chinaminman
tag

A semmiért 10 dolcsi is sok...

(#4131) Jazz válasza Stanley-B. (#4121) üzenetére


Jazz
veterán

És ha ez az oldal nem jön össze (ttmalls), mit tudtok ajánlani, honnan rendeljem meg, ahonnan a leggyorsabban megérkezik (V12), és a legbiztosabb hogy fel is adják? (mindegy mennyibe kerül, csak jöjjön meg minél hamarabb)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#4132) Stanley-B. válasza Jazz (#4131) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Nincs ilyen, hogy biztosan. Ha nem lesz feladva egy ideig, várhatsz, vagy keresel másik oldalt, pl pandawill. Ők mondjuk szólnak ha 5-6 nap után nem adták fel, hogy esetleg várni kellene még vagy válassz mást vagy visszafizetik.

(#4133) Jazz válasza Stanley-B. (#4132) üzenetére


Jazz
veterán

Direkt nem azt írtam hogy biztosan, hanem a lehetőségek közül a legjobb, legbiztosabb, amit ti ajánlanátok.
Akkor egynek pandawill jó lesz. Valaki itt rendelet közvetlenül a gyártótól, az milyen ötlet?

"vagy keresel másik oldalt"
Hiába keresek, ha nincs tapasztalatom és nem ismerem őket, akkor számomra mindegyik oldal ugyan olyan, ott vagyok ahol a part szakad....

free your mind

(#4134) #24633088 válasza beers (#4129) üzenetére


#24633088
törölt tag

Ne kérdezd hol de asszem 2 oldalon is láttam hogy a g3 in stock kiírással szerepelt csak 260-280 dolcsival annyit meg nem adok érte mert egy kis pótlás és már xiaomi m2. a lényeg hogy van ahol van. olvastam is valahol róla hogy adtak ki valami 1000 darabot de még a régi kijelzőve asszem.

(#4135) Jazz válasza Stanley-B. (#4132) üzenetére


Jazz
veterán

Pandawill V12 185$ Hát nem a legolcsóbb. De sebaj.

A szállítási felárak:
Express Shipping Method
DHL Hongkong $19.59
EMS $31.59
Airmail
Reg Airmail By China Post $0.00
Reg Airmail By Singapore Post $2.30

Ebből gondolom Airmail kilőve mert nagyon lassú. DHL EMS között mi a különbség? Érdemes a 30$-osat választani?

A ttmalls-al meddig várjak? Vissza lehet mondani? Vagy az is több hetes procedúra míg válaszolnak, vagy ez hogy működik?

köszi

free your mind

(#4136) Rawulf válasza #24633088 (#4134) üzenetére


Rawulf
őstag

Xiaomi Mi-2 inkább 400 dollárhoz lesz közelebb.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#4137) Stanley-B. válasza Jazz (#4133) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Akkor úgy mondom, hogy nincs olyan, hogy legbiztosabb.
Gyártótól közvetlenül az esetek 95%-ában nem tudsz rendelni. Ha alibabán megkeres valaki egy eladót, aki a gyártótól veszi, az már rögtön nem közvetlenül a gyártó, ráadásul ott a PayPal is kevésbé elterjedt.

pandawill, amokbuy, ezeket nézd meg ha nem adják fel.

Várj még ttmallsnál a válaszukra három munkanapot, tehát csütörtökig.
DHL és EMS ne legyen, Singapore postot válaszd, ha biztosan nem akarsz vámot fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#4138) Jazz válasza Stanley-B. (#4137) üzenetére


Jazz
veterán

DHL-nél abban a 20$-ban benne van a vám nem?

Lényeg, hogy gyorsan megérkezzen. Gondolom sokkal gyorsabb DHL-el vagy EMS-el. Nekem most az a fontos hogy minél gyorsabban megjöjjön...20$ megér ennyit ha meg jön 1 hét alatt pl.

free your mind

(#4139) Stanley-B. válasza Jazz (#4138) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Már hogy lenne benne? Nincs benne, ezt nem tudják hozzáadni, mert minden országban más és más a tétel, ráadásul nem is ők vetik ki, hanem a célország.
DHL-nél majdnem biztosan vámolni fogják, EMS-nél kevesebb az esély.

aaduo01: számolhatsz nyugodtan 400 dollárral, biztos nem 314 lesz és nem is kevesebb.

[ Szerkesztve ]

(#4140) #24633088 válasza Rawulf (#4136) üzenetére


#24633088
törölt tag

Jaja pontosan 1999 yuan ami asszem 314 dollár hát félút de akkor inkább ráteszek annyit.

(#4141) Jazz válasza Stanley-B. (#4139) üzenetére


Jazz
veterán

És ez a vám mennyi (kb.), és hogy vetik ki utólag? Ha én már előre kifizettem pay-pal-al....

Melyik azaz amokbuy? Csak ezt dobja ki találatnak: ttmallbox

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#4142) Stanley-B. válasza Jazz (#4141) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Vételár + postaköltség kb 30%-a (tehát vám és áfa), ha a valódi összeg van feltüntetve, ha nem annyi, hanem pl. kevesebb, mert megkéred őket, akkor elképzelhető, hogy vámolják azzal a kevesebbel, vagy szépen beütik a teló nevét a google-ba és megnézik az első találatot hogy mennyi és azután fizetsz. De az is lehetséges, hogy kérnek tőled átutalásról bizonylatot.

Igen, az az amokbuy , csak gányolt mint a szar, a neve nem az ami a domain, paypalért utólag kell sírni stb

16k

[ Szerkesztve ]

(#4143) Jazz válasza robit1973 (#4124) üzenetére


Jazz
veterán

Néztem most hogy több helyen 256k-t írnak a V12 színmélységére. Megtudnád nézni a tiédet hogy 16M-e? (99% hogy annak kell lennie)

free your mind

(#4144) Rick4 válasza Jazz (#4141) üzenetére


Rick4
félisten

Ahogy megérkezik a reptérre, ott bemegy a vámra, vám nem tudom mennyi, autóalkatrészre 3.5%, és a postát is beleszámolják, majd erre az egészre jön 27% áfa. Kiviszi a posta, és a postásnak fizetsz, mostanában minden csomagot kibontanak, bár nem tudom, erre mennyire harapnak..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4145) djnice


djnice
veterán

A vám és az áfa egy nagy szívás, és akár le is foglalhatják a készüléket, ha úgy vélik, hogy az hamisítvány (pl Samsung Galaxy S3 klón). Kb 10% vám és 27% áfa jön rá, ha szerencséd van nem vámolják meg, de erre csak a China vagy Hongkong Postnál van esély, a DHL, Fedex, TNT stb biztos vámoltat. Jön egy levél a postán a vámhivataltól, hogy számlát kérnek, jó esetben a DHL kéri be ami alapján majd kiszámolják a költségeket. Ha nem válaszolsz időben nekik (kb 1 napod van), akkor naponta elég komoly raktározási díjat is rádvernek majd. Ez Magyarország, ha teheted és van pl ismerősöd Ausztriában, inkább oda kérd a szállítást.

(#4146) Jazz válasza Stanley-B. (#4142) üzenetére


Jazz
veterán

Hát, ha ilyen macerás, akkor talán az amokbuy sem játszik.:S

Azért így már nagyon nem mindegy hogy ttmalls-nál 156$ össz-vissz, pandawill-nél meg vámmal DHL-el mindennel lenne kb. 270$ :F

free your mind

(#4147) Jazz válasza Rick4 (#4144) üzenetére


Jazz
veterán

És hogy hogy singapure, meg china post-al nincs vám?

(#4145) djnice: Jesszus. Ha ezt tudom....én van hogy hetekig nem is vagyok elérhető, nem hogy 1 napom van válaszolni....

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#4148) Stanley-B. válasza Jazz (#4147) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Singapore (singapure nem létezik).
Ott is lehet(ne) elvileg, csak sokkal kevésbé nézik. Rengeteg csomag jön és úgy vannak vele, hogy ami értékesebb az nem iylen kis airmaillel jön általában (meg eleve 2kg fölött nem lehet ezzel a szállítási móddal feladni).

És djnice nagyon jól mondja.

"Azért így már nagyon nem mindegy hogy ttmalls-nál 156$ össz-vissz, pandawill-nél meg vámmal DHL-el mindennel lenne kb. 270$"

Nem jó az összehasonlítás, pandawillnél is válaszd a Singapore postot és akkor 185 lesz.

[ Szerkesztve ]

(#4149) Jazz válasza Stanley-B. (#4148) üzenetére


Jazz
veterán

És mondtad hogy várjak a ttmalls-al, addig ne rendeljek a pandától. Ha pl. jövőhét közepén sem lesz tracking számom tőlük, sem válasz, hogy igen feladtuk itt a tracking szám....akkor mondjam fel? És azt hogy tudom megtenni? A pénzt maradéktalanul visszakapom?

És ha tudok választani, Singapore legyen inkább mint China post ugye? (Singapore +2$ csak)

free your mind

(#4150) robit1973 válasza Jazz (#4143) üzenetére


robit1973
aktív tag

Megnézném, de nem tudom.Az Android system info, és a Z-DeviceTest sem mutatja a színmélységet. Szerintem egyébként a kijelzője kimondottan szép.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.