Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) Rick4 válasza fateless (#4600) üzenetére


Rick4
félisten

Nem is akartam újat mondani, a tényeket közöltem. :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4602) cappa72 válasza fateless (#4593) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nagyon úgy tűnik... és
máshol is kapható.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#4603) MotorBoy79


MotorBoy79
tag

Ez alapján úgy tűnik, hogy az MTK 6575 és 6577 Soc nem képes 1080p fullHD-t lejátszani 30 fps sebességgel, csak a 720p-t.

Sebaj, nemsokára jön az új 6583 és 6588 Soc :)

[ Szerkesztve ]

(#4604) fecg21 válasza MotorBoy79 (#4603) üzenetére


fecg21
aktív tag

Ha azt állítom neked hogy az én 6575-os telómon akadás mentesen mennek az 1080P-s videók, elhiszed? Mert így van. :K

(#4605) r00r1


r00r1
aktív tag

Sziasztok,

Mint látható, újonc vagyok, szóval csak érzéssel... :)
A kérdésem a következő lenne: rendeltem egy Star N9770- es telefont a Cect-Shopból, 09.05-én van az első tracking bejegyzés 15 óra valahány perckor, azt mondja, hogy item sent abroad. A második bejegyzés is 09.05-én van 23 óra akárhánykor, ugyanez a státusz. Sima China Airmaillel rendeltem, tapasztalataitok szerint kb mikorra kellene megkapnom? Ill leleveleztem velük, hogy "Gift" legyen már a csomagon...
Válaszotokat előre is köszönöm!

(#4606) devast válasza MotorBoy79 (#4603) üzenetére


devast
addikt

Ha egy kis suttyó nyit egy blogot, mert érdekli a téma, tud fényképezni és hablatyolni, továbbá könnyen hozzáférhetőek számára az eszközök, az még messze nem jelenti azt, hogy tudja mit beszél. Sőt....

(#4607) gg72 válasza darthsmoke (#4592) üzenetére


gg72
veterán

Tetszene nekem is ez a teló, főleg 24ezerért, de erősen eltántorít a dologtól, hogy csak bankkártyával lehet fizetni, utánvét nincs. Így asszem nem vágok bele...
És akkor mi van a kijelzővel? Mert ahogy nézem ez nem retina a leírással ellentétben.

(#4608) cappa72 válasza gg72 (#4607) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nagyjából a fele se igaz annak, amit ott leírtak.
De maga a telefon talán nem is vészes.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#4609) DJGABI válasza fateless (#4594) üzenetére


DJGABI
addikt

Persze, azt a 60k-t erős fenntartással kell kezelni. Múltkor hasonló kuponos oldalon azt hiszem tablet speckóval lódítottak. Annyira szerintem nem problémáznak rajt, megvetted, magadra vagy utalva, meg egységsugarú júzer tuti nem jár utána hogy most akkor retina-e vagy sem. Egyértelmű hogy a linkelt 89$-s gépről van szó.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4610) gg72


gg72
veterán

Nagyon agyalok egy dual slim-es androidos mobilon, de nem igazán tudom, hogy mit érdemes megvenni. Most egy Xperia Ray telóm van, ezzel tökéletesen elégedett vagyok, de lenne lehetőségem egy flottás előfizura, a meglévőt pedig nem tudom még lemondani, de így is megérné mindkettőt megtartani. Viszont két telefont nem szeretnék magammal cipelni... Így gondoltam eladom a Ray-t, picit ráfizetek és veszek egy dual slim-es készüléket 50ezer körül:

- ALCATEL OT-993D
- Acer Liquid Gallant Duo

Eddig ezeket találtam itthon, van más tippetek?

(#4611) DJGABI válasza gg72 (#4610) üzenetére


DJGABI
addikt

- MyAudio Phone 5
- HTC Desire V

más itthoni garis sztem nem nagyon van amivel érdemes is foglalkozni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4612) gps76


gps76
őstag

innen lehet válogatni a full HD mintákból...

(#4613) cipofuzo87


cipofuzo87
tag

amúgy attól, hogy valami 1080p, még sokminden lehet, codec és codec beállítás függő, hogy elbír-e vele egy adott proci.

(#4614) gg72 válasza DJGABI (#4611) üzenetére


gg72
veterán

Pedig az Acer sem tűnik rossznak: [link]

(#4615) bendi806


bendi806
aktív tag

HDC Galaxy i9300 S3 van valakinek erről a telefonról bármiféle tapasztalata? mert a neten néztem a videókat és valami rohadtul gyors ez az összeállítás :) :))
nektek van valami vélemény, vagy tapasztalat?

(#4616) lhurgoyf válasza Stanley-B. (#4585) üzenetére


lhurgoyf
tag

Igen, itthon venném.
Egy ilyen véleményben bíztam, mert már nagyon kinéztem magamnak.
Köszi!

(#4617) hzx0


hzx0
aktív tag

HI

Tudnátok segíteni hogy hogyan lehet külön csengőhangot rendelni a két sim kártyához. Egy ideje egy kártyával használtam, de régebben külön csengöhang volt mind a két kártyához és emlékszem hogy valahol belehetett állítani. Most ismét 2kártyával használom és sehol nem találom a beállítását.
H7000 android 2.2.1

(#4618) devast


devast
addikt

G3 kamera tesztfotók, ha valakit érdekel: [link]
Eléggé siralmas, mondjuk ez várható volt :)

(#4619) drogery


drogery
tag

sziasztok,

egy kis segítséget szeretnék kérni. megérkezett a thl w3+-om és szeretnék rajta rom-ot cserélni.
sikerült is letölteni, a driverek is fenn vannak, de a flashtools-al nem boldogulok.
le tudná vki írni a menetét?
ez alapján próbáltam megcsinálni, de az 5. pontnál elakadok. benyomom a power gombot egy picit és nem történik semmi.

(#4620) MotorBoy79 válasza devast (#4618) üzenetére


MotorBoy79
tag

Nekem a linkre kattintva hozzáférés megtagadva, rossz felhasználónév / jelszó hibát dob.
Még jó, hogy úgy hirdeti magát a wikisend, hogy nem kell regisztrálni a letöltéshez :)

(#4621) ztibor válasza devast (#4618) üzenetére


ztibor
senior tag

A jelenlegi digitális fényképezőm se csinál jobbat, szóval egy telefontól nekem jó :-)

(#4622) devast válasza MotorBoy79 (#4620) üzenetére


devast
addikt

Pedig nálam működik... próbáld meg chrome/firefox/ie9-el.

(#4623) cappa72 válasza ztibor (#4621) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nekem ez volt az utolsó egyszerű, de profi gépem

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#4624) MotorBoy79 válasza devast (#4622) üzenetére


MotorBoy79
tag

Legújabb Chrome-ot használok.

(#4625) berigazek válasza hzx0 (#4617) üzenetére


berigazek
őstag

Szia!

Régóta használok DUAL SIM-es telót,de sajna nem találtam a Menüben olyat,hogy külön csengődallamot lehetne hozzáadni a különböző SIM-ekhez...(mármint Androidról beszélek,mert más Dual SIM-es Samsungomnál fel is ajánlotta a Csengődallam profilnál ezt)
Aztán nem tudom,hogy létezik-e progi,hogy ezt amit szeretnél megoldja neked...?

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#4626) Rawulf válasza berigazek (#4625) üzenetére


Rawulf
őstag

Pedig azt még a H806-om is tudja. :D

"Please state the nature of the medical emergency."

(#4627) berigazek válasza Rawulf (#4626) üzenetére


berigazek
őstag

Igen,de a H806 nem Android és erről volt szó :-)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#4628) beers válasza drogery (#4619) üzenetére


beers
addikt

nincs fent az összes driver!

M&N

(#4629) drogery válasza beers (#4628) üzenetére


drogery
tag

igen, de nem is dobta fel, h új eszköz lenne.
de közben sikerült megoldani, köszi.

(#4630) monkey_ válasza bendi806 (#4615) üzenetére


monkey_
csendes tag

Kb. 2 hete kaptam meg. Több verzió is létezik belőle, az enyémben MTK6575 chip van - az AnTuTu benchmark szerint 2 Ghz-es?, kb. 3800 pontot ért el. Android 2.3.6 fut rajta, ROM 127 Mb, RAM 472 Mb, 8 megapixeles kamera. Most sikerült a ROM-ot frissítenem, eddig csak kamu kínai Play-Store volt rajta + kínai alkalmazások, a frissített ROM már nem tartalmazza a kínai alkalmazásokat + műdödő Play Store is került bele. Magyar nyelv nincs benne, nekem nagyon tetszik, tényleg gyors - minden akadásmentesen fut rajta.

[link]

(#4631) beers válasza drogery (#4629) üzenetére


beers
addikt

Akkor ok, melyik romot raktad fel?

M&N

(#4632) Novicsok válasza drogery (#4619) üzenetére


Novicsok
tag

Az orosz fórum szerint
http://forum.china-iphone.ru/viewtopic.php?p=683675#p683675
a kikapcsolt telefont kell USB kábellel összekapcsolni a PC-vel és nem kell bekapcsolni egyáltalán.
Lehet próbálni másik USB aljzattal, teljesen kivett aksival, stb., stb.
Mindenképpen utána aksi ki, aksi be és csak ezután bekapcsolni.

Gondolkoztam venni ilyen telefont, de elolvastam ezt:
http://forum.china-iphone.ru/away.htm?http://www.mobile-inform.com/content/view/1125/1/
hát, már nem annyira akarok venni.
Maradok a ZOPO vonalon, egy ZP100 jól működik nálam.

Ha a feltörekvő kínai gyártókat nézzük, mindenképpen a ZOPO az első, a ThL lehet a második, de zavaros múltja van, klóngyártó volt, most igen agresszív marketing politikával nyomul a helyi piacon, a Jiayu és többi ezután következik.

Ott látom a gondot, hogy nem csak a parasztvakítás fontos (CPU, 4.0.4, 1 GB RAM, kijelző), hanem a szenzorok, kamera, kivitel, apró finomságok is. Ilyen szempontból a ZP100 nagyon igényes!

(#4633) fecg21


fecg21
aktív tag

üdv mindenkinek ! Az ebay-en az előbb írogattam visszajelzéseket a vásárolt cuccaim után. Volt egy Lara croftos baba amit nem vettem meg ( 60 usd) , de azóta folyamatosan azzal csesztetnek hogy vegyem meg....
Csak annyit csináltam hogy megnéztem a termékről 1-2 képet. Mit lehet tenni? Vagy előbb utóbb abba hagyják a levél küldözgetést? (Értelemszerűen nem is tudtam volna paypal-lal megvenni a cuccot-mert nem volt rá keretem).
Olyat is írtak hogy az accountomat is töröltethetik ez miatt...... :U

[ Szerkesztve ]

(#4634) barobag válasza Novicsok (#4632) üzenetére


barobag
csendes tag

Szia Novicsok!
Már rég hallottam felőled! Lenne egy kérdésem, nálad a ZP 100-nál mennyi ideig tart egy flash tool?

Most végre elindult a flash tool, piros csík 1 mp-en belül aztán várakozás 20perc és semmi, aztán ideg , széthúz újra és megint semmi. Amikor lefutott a piros csík van valami extra teendő.
És még 1 kamera gomb lenyomásával vagy a nelkül kell a flash indítása után 10 mp-en belül a PV-re dugni (mivel mindkét esetben elindul a piros csík, aztán itt is ott is megáll.
Várom válaszod, mivel most is éppen ezzel foglalkozom közben. :O

(#4635) ouzohuto válasza fecg21 (#4633) üzenetére


ouzohuto
senior tag

nyugi leszalnak majd a dologrol :) max irj nekik hogy nem tudod hogy tortenhetett de neked nem kell.sorrrryy

XiaomI RedmI Note|||

(#4636) beers válasza barobag (#4634) üzenetére


beers
addikt

az driver gond, hiányzik az egyik

M&N

(#4637) barobag válasza beers (#4636) üzenetére


barobag
csendes tag

szia!
A komplett csomag mögötte van, mi kellhet még esetleg?

(#4638) beers válasza barobag (#4637) üzenetére


beers
addikt

Én kétszer jártam így, (Lenovo A750 és a ThL W3+) mind a kétszer driver gond volt!

M&N

(#4639) gps76 válasza barobag (#4634) üzenetére


gps76
őstag

Biztos,hogy driver gond van nezd meg az eszkozkezeloben,mert lehet kezzel megetetni a driverrel.
A flasheles ossz-vissz 2-3 perc.
En akku nelkul szoktam csinalni,es kozvetlen a gep usb portjara,mindenfele elolapi kivezetes,meg hub nelkul.

(#4640) Novicsok válasza barobag (#4634) üzenetére


Novicsok
tag

Azt, hogy a kamera gombot kell-e nyomni az USB kábel bedugásánál, vitatják. Én nyomom.
A FlashTool munkája közben szépen mutatja alul, hogy mennyi töltött már be, látszik, hogy kb. meddig tart. Nálam volt 20 perc is, de a Szerjósya 20120826 ROM 6 perc mindössze, egy ASUS win7 tetű lassú netbook géppel (a rendes DELL munkagépemet nem használom erre).
Hajrá!

(#4641) Novicsok válasza Novicsok (#4640) üzenetére


Novicsok
tag

Még valami: minden flash-elést jegyzőkönyvbe rögzítek, pontokba szedve, hogy mit csinálok. Ez segít legközelebb!

(#4642) barobag válasza Novicsok (#4641) üzenetére


barobag
csendes tag

Besz.....rok!
Az 1000 éves ASUS laptopomon simán lefutott, szépen bekéregetett mindent, és 5 perc alatt végigcsinálta!. Na mindegy most megyek kipróbálom az SGS-t. Ha nem tetszik legfeljebb visszateszem a régit, most már megy!!!
Kösz a segítséget és a lökdösődést mindenkinek :))

(#4643) beers válasza barobag (#4642) üzenetére


beers
addikt

Majd számolj be róla! :R
Nekem most a ThLW3.120806.6577.com rus_v0.3_ink08 van rajta!
Az újabb romon a wifi sem ment, így gyorsan visszaraktam ezt!

[ Szerkesztve ]

M&N

(#4644) drogery válasza beers (#4643) üzenetére


drogery
tag

Én ezt tettem fel, ThL.W3s.120816.6577.COM.RUS_v0.4.2_ink08.
Eddig minden rendben vele.

(#4645) Jazz válasza beers (#4643) üzenetére


Jazz
veterán

Ezekre a rom cserékre miért van szükség? Ehhez kell a rootolás?

free your mind

(#4646) beers válasza drogery (#4644) üzenetére


beers
addikt

Sajnos azt csak flashtool-al lehet felrakni (a céges gépemre raktam fel a drivereket, itthon nem szenvedek vele), én a recoveryvel raktam fel a 0.4.1-et, de a wifi meg sem nyikkant rajta!
Taiwan101_ThL-W3_ICS_V.02-7 vagy ThL.W3.120822.6577.COM.EN ezeket megnézem legközelebb....

Jazz:
Azért mert hibátlan szoftver nincs sajnos....!
Egyiknél a wifi, másiknál a kamera hd felvétel, a harmadiknál az akku idő rossz!
Próbálgatjuk, hogy melyik a legjobb.

M&N

(#4647) Novicsok válasza barobag (#4642) üzenetére


Novicsok
tag

Nem értem, miért cserélsz állandóan ROM-ot. Legalább pár nap kell, mire kiderül, mit tud. Lehet persze, hogy hibás, és akkor azonnal érdemes cserélni.
Szerjózsa szokása az, hogy a kisebb észrevételekre kis .zip fájlokkal javítgat, amelyeket egyszerűen Recovery-ből lehet felrakni.

(#4648) paizsl


paizsl
csendes tag

Sziasztok

Új vagyok itt és segítségeteket kérem ez a kétt telefon között vacilálok szerintetek melyiket vegyem meg
http://www.pandawill.com/tianxin-i9220n8000-smart-phone-android-40-os-mtk6575-10ghz-3g-tv-gps-wifi-50-inch-white-p65473.html
http://www.pandawill.com/i9220-smart-phone-android-40-os-3g-gps-wifi-52-inch-multitouch-screen-p66055.html
köszi a válaszokat

Paizsl

(#4649) GIJoe


GIJoe
addikt

Találtam egy olcsó dual sim darabot akit érdekel esetleg: i9270+

(#4650) GIJoe válasza paizsl (#4648) üzenetére


GIJoe
addikt

én inkább a fenti 2ő helyett Star Galaxy Note I9220-t vennék 6577 jobb cpu...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.