Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) DJGABI válasza berigazek (#3699) üzenetére


DJGABI
addikt

Ja, én is néztem egyet mekkora különbség van a kettő között...

(#3700) oris oké, lehet hogy azért hosszabb, de a linkelt tesztben is, meg pl a helyi logoutosban is azt írják hogy ha normál fülest csatlakoztatsz akkor azzal "kattogó" hangot ad ki [link] [link].

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3702) berigazek válasza oris (#3700) üzenetére


berigazek
őstag

Ez is igaz,nekem a Zopo ZP 200-nál volt így,de,ha ügyesek a silicon tok gyártok...(nekem ügyesen nagyobb lyukat hagytak körben a csatinál és így befért )akkor megoldják a dolgot :-)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#3703) lexjani


lexjani
csendes tag

Olvastam hogy zopo 100-al rendelkeznek itt a forumon!
Milyen a teló érdemes e megvenni és ha igen hol?
Tudása nem kicsi-e? Véleményeket és tapasztalatokat szivesen várnék!

(#3704) berigazek


berigazek
őstag

Uraim,egy kis segítséget kérek tőletek.
Minden 2.3.6-os Androidomnál a Screen-re kitudtam tenni telefonkönyvből gyorshívás ikont!Nagyon jól jönne és nem kéne állandóan fellapoznom a Névjegyzéket.Ja a Phone gombjaira feltettem 8 darabot,de az sem egy gombos gyors hívás,ezért kellene a képernyőre fel tennem őket!
Erre a 4.0.3-ra nem tudok,nem ajánlja fel vagy csak én vagyok béna ? :-(
Ha valaki tudja a titkát ossza meg velem kéremszépen.

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#3705) zso76 válasza berigazek (#3704) üzenetére


zso76
csendes tag

Nem tudom, erre gondolsz-e, de a modulokban van közvetlen tárcsázás illetve üzenet.

13 Pro & WATCH GT2 Pro & iPad Air4

(#3706) oris válasza berigazek (#3704) üzenetére


oris
aktív tag

Kezdőképernyőn a középső (programok?) gomb/Widgets/direct dial

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#3707) flash-


flash-
veterán

ezek a dual simes kártyák hogy müködnek?egyszerre müködik bennük mindkét kártya?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#3708) berigazek válasza zso76 (#3705) üzenetére


berigazek
őstag

Megy a virtuális ser :-) :-) :-)
(szégyen rámnézve,pedig mentem már a programokon túl és láttam ezeket,utána pedig elfelejtettem,nemhiába 45 év,az 45 év :-) )

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#3709) fecg21 válasza szpali (#3689) üzenetére


fecg21
aktív tag

Még amikor csak ismerkedtem ezzel a paypalos "rendszerrel", bementem egy otp bankfiókba-ahol tájékoztatást kértem a mit/hogyan/miért-mennyit kell fizetnem-tranzakciók stb. Azt se tudták hogy mi az a paypal.....

(#3710) Rawulf válasza fecg21 (#3709) üzenetére


Rawulf
őstag

Nyugodj meg, a többi banknál sem nagyon tudják. :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#3711) Rick4 válasza fecg21 (#3709) üzenetére


Rick4
félisten

regelsz a paypalon, kapsz egy saját számlát számlaszámmal, (itthoni bankszámla nélkül) bemész az unicreditbe, befizetsz rá pénzt, az megjelenik az egyenlegen, vásárolsz vele és ennyi. Nem kell itthoni bankszámla és kártya sem.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3712) fecg21 válasza Rick4 (#3711) üzenetére


fecg21
aktív tag

Ezzel én is tisztában vagyok, persze azt kifelejtetted hogy nálunk-azaz ahol én lakom-ott 40km-es körzetben nincs unicredit bank, de lehet hogy van az 60km is...

(#3713) Rick4 válasza fecg21 (#3712) üzenetére


Rick4
félisten

Nyilván nem kevertelek bele téged meg a távolságot.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3714) Novicsok válasza miklosandras (#3664) üzenetére


Novicsok
tag

ZP100, Antutu 3871 (Cepexa 20120826 ROM)

(#3715) miklosandras válasza Novicsok (#3714) üzenetére


miklosandras
csendes tag

Hűű, akkor váltani kell :D köszi szépen (amúgy nekem gyári 20120419-rom + savyol 2 az aktuális)

(#3716) robit1973 válasza Jazz (#3651) üzenetére


robit1973
aktív tag

Én kiránduláshoz a Navitelt használom. Az például nem is használja a beépített iránytűt. A GPS-t használva, az elmozdulásokból állapítja meg az irányt. Az iGO sem használja. Nem tudom milyen navi program van aminek kell ( Maps kivételével ) a digitális iránytű. Én még eggyel sem találkoztam. :B

(#3717) RBJ


RBJ
addikt

[link]
ezt se láttam még. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#3718) berigazek válasza Rick4 (#3711) üzenetére


berigazek
őstag

De miért ,,kötöd" mindig az Unicredit Bankhoz az ,,ebet"?
Nem csak azoknál lehet PayPal-t intézni...a PayPal-hoz elég egy hitelkártya és semmi más!Semmi köze a Banknak ehhez....
(és NEM tudom,hogy melyik Bank AZ,amelyuk a mai napon nem tudja,hogy mi a PayPal??Ez csak ,,duma"...mikor évek óta az OTP-től felvett hitelkártyával intézek PayPal-t és ŐK is tudják,hogy MI AZ!
Nekem valami bűzlik,faxa a hozzáállás akkor a Bankok részéről,így segítenek az Ügyfeleknek :-(
(Ne haragudjatok,de most már kijött belőlem...milyen felkészültek az ottani dolgozok :-( :-( :-( )

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#3719) kor84


kor84
csendes tag

Találtam egy ilyet.

Valakinek tapasztalata? Esetleg a boltal kapcsolatban tapasztalat? Valami infó már nagyon kéne, mert attól félek hogy bevásárlok valami használhatatlan szart......

(#3720) beers válasza RBJ (#3717) üzenetére


beers
addikt

Azt kell mondjam bejövős, de kicsit sokba kerül...

M&N

(#3721) berigazek válasza kor84 (#3719) üzenetére


berigazek
őstag

Jónak jó...csak ezt figyeld meg,hogyan hirdetik:
,,Ilyen alacsony árért, ekkora tudást, csak most nálunk kaphatsz!"

Ez magáért ,,beszél" :-)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#3722) zso76 válasza kor84 (#3719) üzenetére


zso76
csendes tag

Szia!
A telefont nem ismerem, de ettől a bolttól rendeltem kb. két hónapja.
Ez a tapasztalatom abszolút pozitív. Megrendeltem a készüléket, befizettem a számlára a pénzt és másnap már el is indították a vételt. Nem közvetlenül nekem érkezett a telefon, hanem nekik. Rátették a magyar nyelvet (99,9 %), készítettek egy állapot felmérést és erről adtak egy jegyzőkönyvet. Mindez kb. 10 munkanap volt.
Valószínűleg legközelebb is tőlük rendelek, főleg hogy szerintem az áraik is lejjebb mentek.

13 Pro & WATCH GT2 Pro & iPad Air4

(#3723) Martinmentor


Martinmentor
csendes tag

Sziasztok! China Post Air Mail-ről van valakinek tapasztalata? a 13-28 nap az valós adat ennél előbb semmi esély sincs rá, hogy megkapjam a telefonom? Én a rendelés után kb egy órával kaptam "tracking numbert" és valami olyasmit írtak, hogy megrendelését feladtuk... De nem tudok utánanézni hogy mi van az áruval mert azt írták, hogy várjak 5 napot és utána, de aggódom! Valaki aki már tapasztaltabb-e téren leírhatná, hogy mi is lesz valójában... előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3724) Rick4 válasza berigazek (#3718) üzenetére


Rick4
félisten

Na akkor utoljára leírom. Regelsz a paypalnál úgy, hogy magyarországi bankszámlád nincsen, folyószámlád nincsen, ahhoz kapcsolódó bankkártyád nincsen.

Remélem eddig érthető, és el tudsz vonatkoztatni arról, amikor egy másik lehetőséget megragadva a paypal számlához magyar bank folyószámláját és bankkártya adatait rendeled.

Ha regeltél, akkor a paypal az adataidnál feltüntet egy UNICREDIT-es számlaszámot, amelyre befizetve, utalva a paypalodon megjelenik a pénz. a saját spéci unciredites számládat magad is megnézheted a paypalra belépve, a my account, top up menüpont alatt.

Érthető, vagy leírjam még egyszer? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3725) #24633088


#24633088
törölt tag

Sziasztok lehet nem ide kéne írni de egy kicsit azért idevág, Nincs valakinek itt esetleg ismerőse aki tudna behozni xiaomi m1 telót kintről mert nem látok sehol ahol a gyártói oldalon lévő kb 204 dolláros áron lenne. vagy esetleg aki tudja hogy lehet e közvetlen a xiaomi-tól magyarhonba rendelni? és milyen feltételekkel szálítási díj ilyesmi. Előre is köszönöm. ha tudna valaki behozni azon az áron ide is írhat tams.gyurik078@gmail.com :))

(#3726) berigazek válasza Rick4 (#3724) üzenetére


berigazek
őstag

Ne haragudj,de miért UNICREDIT-et jelölsz meg a PayPal-hoz...semmi köze hozzá!

Bármelyik Bank vagy hozzátartozó kártya lehet PayPal-hoz rendelve....de csinálják úgy,ahogy TE mondod...

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#3727) robit1973 válasza Rick4 (#3724) üzenetére


robit1973
aktív tag

Szerintem írd le még egyszer! :DD

(#3728) ztibor válasza berigazek (#3726) üzenetére


ztibor
senior tag

Akkor én is leírom, hátha megérted. :-)

Az Unicredites számla akkor kap jelentőséget, ha NEM akarsz magyar bankszámlát, vagy kártyát csatolni a Paypal accountodhoz.

Erre a magyar Unicredites számlára befizetve/átutalva, megjelenik majd a Paypal számládon az összeg.

(#3729) berigazek válasza robit1973 (#3727) üzenetére


berigazek
őstag

Ne nekem írja,ok? :-)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#3730) Stanley-B. válasza Rick4 (#3724) üzenetére


Stanley-B.
őstag

#3726 alapján nem ért célba a dolog, mondhatjuk így is :DDD

(#3731) berigazek válasza ztibor (#3728) üzenetére


berigazek
őstag

És MIÉRT CSAK Unicredites jó???? (ezzel kergettek halálba :-) )
4 éve PayPal-os vagyok,de ilyet,hogy ...inkább hagyjuk,megzavarjátok az újakat ezzel....

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#3732) Rick4 válasza ztibor (#3728) üzenetére


Rick4
félisten

Szerinted megértette? Szerintem még mindig nem. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3733) berigazek válasza Stanley-B. (#3730) üzenetére


berigazek
őstag

He-he...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#3734) berigazek válasza Rick4 (#3732) üzenetére


berigazek
őstag

Azt hiszed,hogy most ezzel felhúzol? :-)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#3735) Rick4 válasza berigazek (#3731) üzenetére


Rick4
félisten

Baszki, olvasd már el amint neked leírnak, és juss már túl azon a szón, hogy unicredit... Megcsináltad amit mondtam? Nem. Beléptél a saját paypalodba? Nem. Láttad, hogy neked is van spéci unicredites számlaszámod? Nem. Akkor ne értetlenkedj itt.

Megzavarjuk az újakat? Mindenki érti 3. általános fölött, miről írunk, másodikosok meg még ne akarjanak paypalt maguknak...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3736) Rick4 válasza berigazek (#3734) üzenetére


Rick4
félisten

Te vagy 8 éves vagy, vagy beteg vagy. Érted, ugye? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3737) Vvarpi válasza berigazek (#3726) üzenetére


Vvarpi
tag

Azért, mert a PAYPAL az UNICREDIT banknál vezeti Magyarországon a számláját. :W
Így bankszámla, bankkártya nélkül is fe lehet tölteni pénzzel a PayPal accountod. :C

(#3738) berigazek válasza Rick4 (#3735) üzenetére


berigazek
őstag

Nincs semmi UNICREDITEM BASZKI 4 éve,most már felhúzol:-(

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#3739) berigazek válasza Rick4 (#3736) üzenetére


berigazek
őstag

Adjál más pl.NE UNICREDITET!

éS ITT a vége,fuss el véle,a nagyobbik rész legyen a tied :-)
Attól meg ,hogy ,,nagyúr" vagy KÉRLEK NE SÉRTEGESS!!!OK? :-)

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#3740) Rick4 válasza Vvarpi (#3737) üzenetére


Rick4
félisten

Hagyjad, tuti baja van a srácnak... Lehet egy tégla, lehet egy biciklis baleset.... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3741) berigazek válasza Rick4 (#3740) üzenetére


berigazek
őstag

tE MEG OLVASSÁL A SOROK KÖZÖTT,kinek képzeled magad??

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#3742) beers válasza RBJ (#3717) üzenetére


beers
addikt

Csak hogy ON is legyen a topicban:

Ezt azért kiemelném ezzel a telefonnal kapcsolatban:
Battery Capacity 2000mAH x1 (Built-in)
Expansion Card NO .Built-in 16G

és ami nem kicsit lol:
Brand / Model C986 (Not HTC ONE S) :DDD

[ Szerkesztve ]

M&N

(#3743) Rick4 válasza berigazek (#3741) üzenetére


Rick4
félisten

Szimplán csak egy olyan embernek aki nem eszetlenkedik egy szaktopicban, mint egy 8 éves hülyegyerek... :U Az viszont nem lényeges, hogy Te kinek képzeled magad, itt rendesen leszerepeltél. Nem nálam, a többieknél.

Az meg gigabrutál facepalm, hogy a caps lock-ot se tudod kezeni. De neked itt elnézzük. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3744) berigazek válasza Rick4 (#3743) üzenetére


berigazek
őstag

TE MEG AZ UNICREDITED!!
Nálam ILYEN nincs!!!!!!!!!!!!!!!
És HOZZÁM NE szólj kérlek többé...PLÁNÉ A leszereplésről,mert sosem tudod ,hogy ki segít egyszer ki a bajból..vagy neked nem kell segítsék,mert te ,,NAGYÚR!" vagy ...LENÉZEL MÁST!Keress más játszótársat vagy REGGELOG akarsz velem chatelni?? :-)

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#3745) ans válasza Rick4 (#3743) üzenetére


ans
aktív tag

Régebben nem ezzel volt a gond, hogy a vezetéknév keresztnév felcserélése miatt néha visszautasított utalást?

(#3746) Rick4 válasza berigazek (#3744) üzenetére


Rick4
félisten

Cimbi, ha tőlem kérdezel valamit, szívesen segítek, talán van némi "múltam" a paypalnál..

egyébként meg leírtam a saját unicredit számlaszámodat hol találod, erről totál felesleges beszélgetni. De szerintem én tőled tanácsot kérni a szellemi képességeid miatt nem tudok, és nem is fogok. Kerüljük szimplán egymást, még akkor is, ha megtaláltad az unicredit számládat. ezek után beismerést, bocsánatkérést se várok tőled, esetleg a többiekkel megteheted.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3747) robit1973 válasza berigazek (#3744) üzenetére


robit1973
aktív tag

Azért nézd meg, hátha mégis van. Nekem OTP-s bankkártya van regelve, mindig is azzal fizettem, senkitől soha nem kértem Unicredit-es bankszámlát, soha semmi közöm nem volt ehhez a bankhoz, a PayPal account-omhoz mégis tartozik egy ilyen számlaszám.

(#3748) Stanley-B. válasza berigazek (#3738) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Lehet, hogy nincs UniCredites számlád már 4 éve, viszont egyedi UniCredites bankszámlaszám van hozzárendelve az accountodhoz a PayPal által.

Namost, ha pénzt szeretnél tenni a PayPal accountodra, nem kell hozzáadnod semmilyen kártyát a fiókodhoz, alternatív megoldásként erre a fentebb leírt egyedi számlaszámra is átutalhatod az összeget, ami meg fog jelenni a PayPal egyenlegeden.

A top up menüpont alatt találod, itt:

(#3731) "És MIÉRT CSAK Unicredites jó????"
Félreértelmezted, mindegy milyen banknál vezeted a számlád, a top up módszerrel értelemszerűen tudsz összeget átvezetni a PayPal számládra. Viszont csakis erre az UniCredites számlaszámra utalhatsz, ha fel akarod tölteni az egyenleged ilyen módon.

Na ez így tiszta összességében biztos vagyok benne.

[ Szerkesztve ]

(#3749) berigazek válasza robit1973 (#3747) üzenetére


berigazek
őstag

Mondtam,hogy nem vagyok kezdő,de nincs ilyenem!!
Értsétek már meg kérlek szépen!!

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#3750) Rick4 válasza ans (#3745) üzenetére


Rick4
félisten

Nem használtam ki soha, nekem van forint számlám, de működik rendben a dolog (bár nem értem, Te hogy értetted meg, miről is beszélek) és bizonyos keretek között sokkal egyszerűbb, mint a forint számláról levetetni a pénzt. Szerintem ha volt is ezzel gond, max hosszabb ideig tartott míg ráérkezik a pénz, de mennie ettől még kellett volna.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.