Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132351) Rawulf válasza ekrisztian (#132343) üzenetére


Rawulf
őstag

Jaja. Annó amikor az M1L a kezemben volt, azért rápróbáltam a Morelocal-ra, de nem engedte sajnos.
Ettől függetlenül viszont én továbbra is nyitott vagyok a T3 Smartisan-ra, ha végre megjelenne, mivel a kínai ismerősök nagyon meg vannak elégedve a Smartisan stabilitásával és biztonságával: szóval azért van előnye a zártságnak is. Rebesgetik, hogy a későbbiek folyamán elképzelhető, hogy lesz majd egyszer csak magyar nyelv is a Smartisan-nál. Esetleg megkérdezem valahogy a Smartisan-t... legfeljebb elhajtanak. :C

A Nuts Pro egyébként nekem is nagyon bejön kinézetre, viszont nagyon-nagyon csúszós telefon... szilikonos tok nélkül "veszélyes" kézben tartani. Lehet is kapni hozzá és úgy már nagyon jó kézbe venni.
Beszédes, hogy mint láthattátok, esti képeket máris szebben lő, mint a Mi6.

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#132352) ekrisztian válasza Rawulf (#132351) üzenetére


ekrisztian
senior tag

:C

De akkor menj tutira és már eleve reklamálva kezdj, mindjárt az első helyen:

Miért nincs B20?? :D
Miért nincs magyar nyelv?
Miért nincs bootloader nyitás, hogy mi bele tegyük ( nem én persze, egyszer mellé rendeltem egy telefont, 2hét alatt tudtam bele magyar menüt rakni, hogy ne bukjam az árát :D ) soha többet nem akarok ilyennel foglalkozni.

:R

(#132353) Rawulf válasza ekrisztian (#132352) üzenetére


Rawulf
őstag

Framaroot-tal eléméletileg lehet root-olni az M1L Smartisan telót, viszont én úgy tudom, hogy onnantól kezdve reszeltek a wifi-n keresztüli gyári frissítéseknek.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#132354) svgyula válasza Rawulf (#132353) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! A roottolás szinte minden telónál anomáliát okoz a frissítéskor! A Honor 6 simán bootlop-ra futott ha nem volt unroot. Sőt bármilyen rendszer file módosítás kizárta a frissítést. Ez még akkor is előjött ha elmentette a luzer a gyári file-t és frissítés előtt visszacserélte. Viszont a bootloader nyitás nem okozott sem gondot sem garancia vesztést. Sokan nem értik miért zárják le ezt a részt a gyártók. Pedig nagyon egyszerű, ez a nem független telefonok miatt vezették be. Ha függetleníteni akarod akkor kell a tulajdoni igazolás és a szolgáltató kiadja a kódot. Persze ha nincs már rá hitel, vagy az ehhez a telefonhoz tartozó számlán tartozás ;) Mert akkor szopott az "új" tulaj is. Ilyenkor vagy használja ugyanazt a szolgáltatót és imátkozik, hogy ne tiltsák az IMEI számot vagy jöhet a számonkérés ha van kinél :P A gyártó pedig nem fogja kiadni (bára kínainál ez nem biztos) a nyitókódot mert a rendszere azt jelzi, hogy erre csak x, y, szolgáltatónak van joga.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#132355) ekrisztian válasza svgyula (#132354) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szia!

Én megvagyok root nélkül, két dolog miatt használom, ha hiányzik nyelvi támogatás vagy zavarnak reklámok.
Ha ezt a droidok tudnák kezelni, akár úgy, hogy fizetek érte, akkor én boldog lennék.
Akarsz nyelvi támogatást? 50$ helló van magyar vagy akármilyen nyelv.
Nem akarsz reklámot? Rendszer szinten 20-30$ amúgy meg vegyél fizetős appot.
Én így szeretném, ha működne :D

(#132356) Somatom válasza svgyula (#132354) üzenetére


Somatom
veterán

Moto Z Play (alias Lenovo). Edigital, független készülék. Bootloader nyitó kódot a Lenovotól kell kérni. A küldés feltétele lemondás a garanciális igényről.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132357) samyr


samyr
csendes tag

Coolicol eu megbízható?

(#132358) Diák66 válasza Somatom (#132356) üzenetére


Diák66
őstag

A bootloader nyitást lehet kérni Lenovo telefonokhoz is? Már nem garanciális a készülék, így nincs miről lemondani.

(#132359) Somatom válasza Diák66 (#132358) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom. Csak a sajátomnál néztem utána.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132360) svgyula válasza Somatom (#132356) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ezt cége válogatja. A Honor kinti és itthoni telóinál sem volt gond soha. A gari megmaradt a nyitás után is. Ha jól tudom a fórumon a hardver miatt egy sem halálozott el. Beázás, leejtés miatt volt halál. Szoftveresen pedig mindíg vissza lehetett őket így-úgy hozni az életbe. Én inkább azt látom, hogy a cég (lenovo-Moto istentudja mi) a rengeteg barkácsolt ilyen-olyan ROM miatt dönthetett így. Azért meglehet hajtani a SOC-ot egy elb@szott ROM-al úgy hogy elfüstöl vagy hazavágja az akkut és akkor mit csinál az igazi luzer "behoztam a telót mert nem jó" cseréljék ki mert sz@r! Ugye nálad sem azért kell szervizbe vinni mert "rendeltetésszerűen" használtad? Az pedig teljesen mindegy, hogy mit lehet egyirányba állítani a telefonon mert addig működött amíg nem állogattad. Valószínüleg ez a szárósdi az egyedi a márkaszervizek/luzerek visszajelzései, használati szokásai, alapján lett eldöntve.
Csak megsúgom, hogy ilyen állitgatásokat igen kevés luzer eszközöl a telefonján, főleg akkor amikor működik! Na ezért is bukta a gari a nyitáskor, ennél a cégnél.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#132361) Somatom válasza svgyula (#132360) üzenetére


Somatom
veterán

Mivaaan? Fordítok. Az USA -ba utaztam és nem szerettem volna ott költözködni másik telóba. Találtam egy felhasználói jogosultsággal is előhívható kapcsolót, amivel át lehet állítani a telót az ottani frekvenciákra. Most hazajöttem, és szeretném visszaállítani, de ugyanazzal a kapcsolóval nem lehet. Mi ebben a nem rendeltetésszerű használat?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132362) doongoo válasza ekrisztian (#132355) üzenetére


doongoo
addikt

Nem akarsz reklámot? Rendszer szinten 20-30$ amúgy meg vegyél fizetős appot.
Én így szeretném, ha működne :D

Megoldás Adguard

(#132363) Upo válasza Rawulf (#132351) üzenetére


Upo
addikt

Morelocale megy root nélkül is, a blogomban van róla fényképes írás.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#132364) Rawulf válasza Upo (#132363) üzenetére


Rawulf
őstag

Smartisan M1L telefonon nem akart működni.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#132365) attiati válasza Rawulf (#132364) üzenetére


attiati
veterán

Es miert?

Leeco 2-n en is nagyon kuzdottem vele az ADB driver miatt

(#132366) miles.co


miles.co
csendes tag

Sziasztok.
En egy problemaval fordulnek hozzatok. (jobban passzolo topik ajanlasnak is orulok)
Adott egy telefon, Acer E39 Liquid, 3 Simkartyaval, Android 4.4.2.
Mindene mukodik egyesevel, de amikor gps bekapcsolom es emellett a mobil internet is be van kapcsolva akkor eldobja a mobil-halozatot, es kb 15 percig probalja a Simkartyakat ujra beolvasni es ujra a mobilhalozatra csatlakozni. Persze ha kikapcsolom a gps-t, akkor 15 perc utan helyreall a rend, van mobilnet, es tudok telefonalni is ujra..amig nem kapcsolom be ujra a gps-t.
Forditva is ez van, offline navigacio mukodik, telefonalni is tudok,, de ha bekapcsolom a mobilnetet akkor ugyanez a jelenseg megy vegbe.
Esetleg otlete / tapasztalata valakinek?
Igy hasznalom egy ideje, amugy hasznalt telefonkent kerult hozzam, es nem fözött rommal.
Ha maga a telefon rossz, hat igy jartam, csak ha egy kapcsolon mulik akkor megis sokat konnyitene a dolgon.
Koszi,ha elolvastad. :-)

[ Szerkesztve ]

A privátot előbb észreveszem, mint az UP-ot! (a hirdetéseim addig élnek, míg le nem zárom, akkor is ha nincs up-olva)

(#132367) Upo válasza Rawulf (#132364) üzenetére


Upo
addikt

Lehet hogy érdemes megpróbálni a legfrissebb adb-t: [link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#132368) attiati válasza Upo (#132367) üzenetére


attiati
veterán

Van, hogy ez is mindhiaba, mert a regi adb driverek valahogy beragadnak. Kegyetlem mit szenvedtem vele. Vegul egy szuz gepen sikerult megoldanom.

(#132369) svgyula válasza miles.co (#132366) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ezt úgy tudod kilőni, hogy a navigációnak letiltod a mobilnet használatot. Az viszont nem tudom, hogy abban a telefonban ez az opció hogyan hozzáférhető. Nálam a beállítások között van olyan funkció, hogy alkalmazás kezelő ott lehet engedélyeket adni-venni. Az A-GPS ha jól tudom a mobilnetes helymeghatározáshoz ad segégletet ezt tiltsd le.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#132370) miles.co válasza svgyula (#132369) üzenetére


miles.co
csendes tag

Szia! Koszonom szepen a valaszt, ez jo otletnek hangzik, kiprobalom.

A privátot előbb észreveszem, mint az UP-ot! (a hirdetéseim addig élnek, míg le nem zárom, akkor is ha nincs up-olva)

(#132371) Upo válasza attiati (#132368) üzenetére


Upo
addikt

A drivereknek nincs öze a platform tools adb-fastboot-hoz. A driver az driver, az a készülékhez tartozik, az adb.exe meg a program ami a driveren keresztül kommunikál a készülékkel. Tegnap frissítettem egy tabot, adb sideload parancs kellett hozzá. Ott kiírta, hogy 1.0.x verziós adb kell hozzá, és nekem eggyel kisebb verziós volt. Leszedtem a linkelt legfrissebb adb-t, és azzal felment az ota. Semmi köze nem volt a driverhez, a driver ha jó akkor bármelyik adb-vel elmegy, csak arra kell figyelni, hogy az adb API verziója legalább olyan legyen mint a készüléken levő rendszeré.
Azért írtam a friss adb-t, mert egy friss készüléket említett, ha például 7.1-es droid van rajta, az API level 25, akkor oda legalább olyan adb is kell. Ha neki régebbi van, akkor amiatt lehetnek problémák, és lehet hogy nem is ad megfelelő hibaüzenetet, csak egyszerűen nem működik.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#132372) jmuranyi válasza samyr (#132357) üzenetére


jmuranyi
tag

Az "illetékesebb" topikban a semlegesek között van (összefoglalóban).
Személyesen még nem rendeltem tőlük.

(#132373) jmuranyi válasza miles.co (#132366) üzenetére


jmuranyi
tag

Érzésre az aksi milyen állapotban van?
(Arra gondolok, hogy általában jól működik, de itt egyszerre
minden elkezd fogyasztani, és a "leggyengébb"
nem kap mindig elég delejt, lefagy...)

(#132374) attiati válasza Upo (#132371) üzenetére


attiati
veterán

Bocs, beleokoskodtam olyanba, amihez nem ertek igazan.

(#132375) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Mi a vélemény az Oukitel k6000 Plusról?

Nekem a jó összeszerelés kell és a nagy akksi, relatív korrekt kamera és kijelző, a teljesítmény nem érdekel. Redmi Note 3-at váltana. Legyen hosszab az üzemideje annál. 60k körül jön eu raktárból.

*A k4000 Pro nekem anno tetszett, csak a kielzője túl kicsi volt, azt váltotta a Redmi nálam.

[ Szerkesztve ]

(#132376) miles.co válasza jmuranyi (#132373) üzenetére


miles.co
csendes tag

Hm, erdekes elgondolas, de amugy szerintem jo allapotu az akksi, telefonalok, nyomkodom, wifizek, 1,5-2 napot nagyjabol kibir toltes nelkul.
Szerintem mas problema lesz itt, mert egyebkent kiprobaltam,hogy csak a gps-es helymeghatarozast engedem, az internetes pontositast nem,de nem jartam sikerrel, igy is eldobja a mobilhalozatot 10-20 percre...ami amugy eleg idegesito, mert valamikor mutatja,hogy kb. 5 perc mulva minden oke, majd telefonalnek, es beszelgetes kozben bont le es nem elerhetoek a Simkartyat, stb.
Szerintem kap egy uj firmware-t, igy biztos leszek,hogy a szoftver nem valami egyeni fözött cucc, vagy teszek ra en fözöttet, aztan ha igy sem javul a helyzet, akkor levesbe vele, mert igy nem hasznalhato.

A privátot előbb észreveszem, mint az UP-ot! (a hirdetéseim addig élnek, míg le nem zárom, akkor is ha nincs up-olva)

(#132377) salaud válasza csubuka (#132375) üzenetére


salaud
aktív tag

Nekem K6000 Pro-m van én imádom. Összeszerelési minősége kiváló, kijelzője kifogástalan. Nálam egy töltéssel 3 napot elmegy, egész nap neten. Jó az ujjlenyomatolvasója, azonnal reagál, wifije jó, kijelzője szép és a 7.0-ás frissítéssel javították a kamerát, kifejezetten jó képeket csinál. A K6000 Plus-ban elvileg takarékosabb és erősebb SoC van és előlapon az ujjlenyomatolvasó. Néha szinte sajnálom, hogy megvettem a Pro-t, miután megjött, rá egy héttel jött ki a Plus. :DDD

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#132378) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Már hetek óta húzom a telefoncserét, ugyanis nem tudok dönteni két telefon között és ha tovább húzom az ügyet, akkor könnyen három lehet belőle. Minimum 2 évre tervezek telefont venni, de inkább több, ezért nagyon meg kell gondolnom. Ti melyiket választanátok és miért. Mi6 vagy Honor V9, mind a kettőből a 6/64-es változat. Árban kb ugyanannyi.

(#132379) batai15 válasza SamiCsillag (#132378) üzenetére


batai15
félisten

Mi6.
Miui és a valószínűleg később kialakuló közösségi támogatás miatt.
Egyébként egyikkel sem tudsz szvsz mellé nyúlni, talán a honor kamerába ill out of box jobb, a miuinak lehet kell pár Update hogy bug mentes legyen

(#132380) west76 válasza SamiCsillag (#132378) üzenetére


west76
aktív tag

Honor 9, mi6 vagyis inkább maga a miui egy lépéssel le van maradva az emui rendszertől. Én nagy xiaomi fan vagyok, de most váltottam nem rég honor 8-ra. Szóval egyelőre a honor (huawei) egy kicsit használhatóságban és hivatalos támogatottságban előrébb jár.

(#132381) batai15 válasza west76 (#132380) üzenetére


batai15
félisten

A lemaradás mibe nyilvánul meg ?

(#132382) zizol válasza west76 (#132380) üzenetére


zizol
aktív tag

Mate 8at tobbek kozt pont az emui miatt adtam el. Utana volt miuis telom (rn3se) es szazszor jobban tetszett.
Az eredeti kerdesre visszaterve. Nalam a mi6 szoba sem johetne. Egy olyan telo ami az orszag 70%ban csak 2Gt tudd... useless

Üdv, zizol

(#132383) tibcsi0407 válasza zizol (#132382) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az EMUI 5.1 rengeteget lépett előre. Én pont MIUI-ról (Mi Note 2) váltottam EMUI-ra (Honor V9) és nem érzem hiányát egyáltalán, sőt..
Ami nagyon meglepett, hogy még samba kliens támogatás is van a gyári fájlkezelőben, ami egy nagyon korrekt dolog.
A kamera alkalmazás 10x professzionálisabb, a rendszer pedig gördülékenyebb, a kínai ROM-ban is van magyar nyelv is. A machine learning pedig tényleg működik, nem lassul a telefon hónapok után sem.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#132384) Somatom válasza tibcsi0407 (#132383) üzenetére


Somatom
veterán

Inkább CIFS lenne. Az SMB klienst ezer módon tudod pótolni. A CIFS viszont kernel szintű, amit nem olyan egyszerű utólag belehegeszteni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132385) tibcsi0407 válasza Somatom (#132384) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Rendszerszinten nem csatolható fel partíció, bár megmondom őszintén nem is próbáltam. Az első telefonom, ahol nem akarok root-olni, meg BL-t nyitni. :)

https://utdetailing.hu/

(#132386) west76 válasza batai15 (#132381) üzenetére


west76
aktív tag

Tibcsi röviden összefoglalta. Kiegészítem még azzal, hogy a xiaomi jó választás azoknak akiknek van idejük, kedvük állandóan vacakolni a telefonjukkal, a honor, huawei meg azoknak, akik már kinőttek ebből, vagy nincs idejük erre. Ezzel nem akarom leszólni a xiaomi telefonokat mert elég hosszú "szerelem" volt nekem is, de most a honor kivívta a helyét számomra a használhatósági versenyben az élen. Nyilván van ennél js jobb csak még nem próbáltam 😀🤘

[ Szerkesztve ]

(#132387) batai15


batai15
félisten

Tény nekem is nagyon bejön kinézetre az emui 5.1 , a 4.1 eléggé miui másolat volt , felépítésében ,és kinézetében, bár p9 liteon 2gb ram cefett kevés volt így el is adtam.
Most ha lenne pénzem flagshipre akkor p10 lenne valszeg a választás droid fronton .

(#132388) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Picit V9 felé húztam eddig is. Már csak arra várok, hogy megtudjam tapogatni. :)

(#132389) csubuka válasza salaud (#132377) üzenetére


csubuka
addikt

Köszönöm! Lehet, hogy az lesz belőle akkor. A baj csak annyi, hogy 60-ért jobban értéktartó és magyar garis Xiaomi Redmi 4-et lehet venni már itthon, így anyagilag nem ez lenne a legjobb vétel, max az egyéni preferenciáimra foghatnám a vétel igazolását.

-A lényeg a hosszú akkuidő lenne. Ha ez a gyenge proci és "csak HD" kijelző miatt vagy a ténylegesen nagy akksi miatt adódik az nekem mindegy. (a k6000 Plusnál erre nem lehetne panasz)
-A kamerája legyen a Redmi 3 Note közelében
-5,5" kijelzője legyen, kicsivel több vagy kevesebb lehet (5,7 vagy 5,2 akár)

Ahogy nézem az eustock behozta olyanra az árakat, hogy nehéz megérősen ismeretlenebb márkákkal foglalkozni Kínából vagy EU-raktából. *Akkor sem veszek Xiaomit többet :D, egyszerűen mindkét családi Xiaomi egy hónapon belül lett sárga kijelzős, míg soha senki másnak nem volt gond az IPS-el a családban. Mindegy, hogy statisztikailag simán lehet, hogy szuperek a Xiaomi kijelzők (vagy pont ugyanannyi baj van velük, mint más kínaiakkal), ennyi volt nekem.

[ Szerkesztve ]

(#132390) han_lev válasza zizol (#132382) üzenetére


han_lev
senior tag

És életed hány százalékát töltöd az ország 70 százalékában? ;] :F :R

MI9 6/64

(#132391) salaud válasza csubuka (#132389) üzenetére


salaud
aktív tag

A tinydeal.com eu raktárban 50 alatt szokott lenni és arra már nincs sem vám, sem áfa.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#132392) han_lev válasza SamiCsillag (#132388) üzenetére


han_lev
senior tag

Akkor már meg is rendelted :C
Ez is a Honor mellett szól: van raktáton, megkapod hamar.
Lehet a kamera, és az EMUI is jobb, (a kamera csak az azt működtető alkalmazás miatt, egyébként gyengébb tudtommal)
A Kirin 960 as egy tavalyi csúcs proci, amivel még egy jó ideig nem lesz gondod.
De a MI6: snapdragon 835 idei csúcs.
A kamerája is jó (duplakamera, optikai stabilizázor is van az egyikben)
Vizálló (lepergető)
A Miui ugyan kezdetben belassít, de idővel kialakul. És szeretem (de ez szubjektív)
A Honor kétségtelen európaibb (a nagyobb brendekkel igyekszik tartani), a MI6nak pedig ára is és a feelingje is egy kicsit még tartja azt a kínai (olcsón - merthogy árban is jobb - jó minőséget, de küzdelemmel a felhasználásért) érzést.
:R :R

[ Szerkesztve ]

MI9 6/64

(#132393) tibcsi0407 válasza han_lev (#132392) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A kamera nem csak a szoftver miatt jobb, pontosabban nem csak az alkalmazás miatt. Rendszer szinten sokkal jobban van optimalizálva.
A Mi6 sajnos sosem lesz ezen a szinten, ezt bátran ki merem jelenteni. :)
A csúcs-SoC-vel kapcsolatban pedig annyit kérdeznék. Mi az, ami jól fut a Snapi 835-ön, de a Kirin nem bírja meghajtani? (pedig a V9-ben 2k-s kijelző van, nem csak FHD)

https://utdetailing.hu/

(#132394) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok.

Elephone P8 mini keszulekrol van valakinek velemenye, szemelyes tapasztalata?

5ös kijelzőméret számomra ideális lenne , illetve a b20 as támogatás.

Kamerája milyen lehet?

(#132395) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Én eddig végig azt hittem, hogy a V9-nek jobb a kamerája. Ezek szerint csak a szoftvere jobb? Ezek szerint mégis érdemesebb lenne megvárni míg gatyába rázzák a Mi6-ot? :) Esetleg Honor9-et megvárni? :D Ááááááá...

(#132396) tibcsi0407 válasza SamiCsillag (#132395) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez ettől sokkal komplexebb dolog. A Xiaomi pedig nem fog tudni akkora szintet javítani a képalkotáson, hogy a közelébe is érjen a Honor-nak.
A Huawei-nek nagyon sok év munkája van ebben, hogy a képalkotás ilyen hatékony. A Xiaomi biztos nem a Mi6-tal fogja utolérni őket. :)

https://utdetailing.hu/

(#132397) han_lev válasza tibcsi0407 (#132396) üzenetére


han_lev
senior tag

Igazad van, nem vitatkoztam, csak elmondtam az érveimet. Ha valakinek rendszer szinten stabilabb teló kell, és a jobb képek is fontosak, akkor nyilván Honor. Az viszont drágább is. És persze nincs olyan alkalmazás, ami ne futna a kirinen, de akkor is gyengébb a snap 835 nél, ami később úgy is kiadja magát. Persze attól függ. Valakinek a 650 es is, vagy a 635. ös is elég.
A ram 6 giga mindkettőben, és a háttértár szabványát sem tudom hirtelen, hogy ugyanolyan ufs e mindkettő, vagy van különbség. A kijelző tényleg állat a Qhdben. Személy szerint már a fullhds kijelzőn sem látom a pixeleket, hacsak nem kapok fel egy VR szemüveget. Azt meg elég gyakran nem veszek fel :DDD .
Ezzel szemben pedig az áll, hogy ha hosszú távra gondolkodom, akkor a MI6ban lévő andreo videocsippet jó sokáig nem fogja belassítani semmilyen alkalmazás, főleg, hogy fullhdra kell dolgoznia.
De persze ez a mi esetünkben (szerintem a tiedben is meg az enyémben is :DD ) nem releváns probléma, mert mire oda érünk, addigra már a Honor is meg lehet a MI6 is új gazdájánál fog ketyegni.. :DDD :R :R :R

[ Szerkesztve ]

MI9 6/64

(#132398) tibcsi0407 válasza han_lev (#132397) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez így van. Bár megmondom őszintén, hogy nagyon hosszú idő óta a V9 az első telefonom, amit nem szeretnék lecserélni.
A SoC erőre visszatérve még annyi, hogy szerintem egy Snapi 810 is mindent elvisz, pedig nem mai darab már. Nem fejlődnek a mobilalkamazások olyan léptékben, mint a hardver.
810 fölött már bármelyik SoC elég, inkább a többi komponens dönti el, hogy a telefon megfelelő-e, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#132399) ctibor válasza tibcsi0407 (#132398) üzenetére


ctibor
senior tag

Csak egy kérdés: van bármi különbség a Honor 8 Pro és a V9 között?

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#132400) csubuka válasza salaud (#132391) üzenetére


csubuka
addikt

Köszi! Sajnos ott moat csak a HK raktárból van annyiért... De nézegetem majd még.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.