Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69301) lajthabalazs válasza Dendytv (#69299) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Az IP ugyanúgy IP, akár 2G, GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA hozzáférési hálózatot használsz, az IP alapú szolgáltatások csak a mennyiséget - és a minőséget - látják, de működnek. A Youtube minimális sávszélességigénye 144p-n kb 80kbit, ezt már egy class 10-es GPRS kapcsolaton is át lehet vinni.

A tabletekben tényleg 3G/4G modem van, a fenti csak akkor érdekes, ha a hálózat nem támogatja az adott helyen a 3G/4G-t.

[ Szerkesztve ]

(#69302) Dendytv válasza lajthabalazs (#69301) üzenetére


Dendytv
senior tag

De ha az adott TAB-ban nincs 3G akkor ugy mi a helyzet ? wifi-n bár mit lehetlesz majd csinálni ? Live-nézés,videó-nézés,videó-beszélgetés s.t.b ?!

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#69303) varmi2 válasza Dendytv (#69302) üzenetére


varmi2
nagyúr

Wifin bármit csinálhatsz, ahol van wifi.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#69304) Dendytv válasza varmi2 (#69303) üzenetére


Dendytv
senior tag

Értem köszönöm szépen :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#69305) w.miki válasza varmi2 (#69303) üzenetére


w.miki
veterán

Nem egészen, ha csak régi kliens van rá, akkor nem fog menni a youtube.
Bizonyára symbian-on is ezért nem megy, nincsen rá friss alkalmazás, a régi meg túl elavult.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#69306) varmi2 válasza w.miki (#69305) üzenetére


varmi2
nagyúr

Én nem a symbianos témára írtam, hanem a manapság kapható wifis tabletekre.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#69307) Pallor


Pallor
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni tablet választásban.

Paraméterek:
9-10"
Otthoni általános felhasználás (videó nézès, játék, stb.)
Gyerekek is fogják használni, ezért legyen strapabíró, ha létezik ilyen.
Max 40 eFt

Az ismertebb márkák híve vagyok, de nyitott vagyok bármilyen javaslatra.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#69308) cidalain válasza Pallor (#69307) üzenetére


cidalain
veterán

ekkora méretben csak az Alcatel OneTouch Pixi 3 10 jöhet szóba ezért az árért itthon vásárlással
ráadásul most akciós az Edigitalon 30-ért. máshol nem néztem, lehet hogy van olcsóbban is

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69309) Al Capone válasza cidalain (#69287) üzenetére


Al Capone
tag

Ertem, köszi! A proci tekinteteben latok meg elterest, arrol mi a velemnyed?
8" Qualcomm® MSM8956 Hexa Core, 1.8 GHz
9.7" MTK MT8176 Kétmagos 2.1 GHz +négymagos 1.7 GHz , 64bit

A masodiknal eleve nem ertem, hogy miert van ket proci megnevezve benne?! :U

Illetve tovabbra is erdekel ebben az arkategoriaban a legjobb tablet. A legjobb lenne talan egy Transformer Pad, de azokon meg csak Android 4.4 van. Ezert is erdekelne egy dokkolos megoldas. :))

(#69310) fireman123


fireman123
őstag

Sziasztok!

Az alábbi két tablet között nem sok különbséget látok (csak a képernyő méret és arány, valamint felbontás), árban is nagyjából azonosak ....melyiket érdemesebb megvenni?
Teclast X16 Plus
Teclast X98 Plus II
A fő felhasználás pdf olvasás (munkánál ha megyek egyeztetésre ne kelljen sok 100 oldal kinyomtatott jogszabályt, szabványt, szabályzatot magammal cipelni), persze azért wifin böngészés is lenne otthon.
A kijelzők közötti felbontás különbség a gyakorlatban mennyire érzékelhető? (1920*1080 vs. 2048*1536)
Filmhez gondolom a 16:9-es oldalarányú lenne célszerűbb, de arra ritkán lenne használva.

Továbbá érdemes ezekhez billentyűzetet is venni?

Esetleg más ajánlott tablet ebben a kategóriában? (bár sok után olvasás alapján azt hiszem a Teclastok tűnnek a legszimpatikusabbnak)

[ Szerkesztve ]

(#69311) bl4ze válasza fireman123 (#69310) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem az X16 plus van, és teljesen meg vagyok elégedve vele.
Baromi gyors, jó a filmezésre, minden.... szép kijelző, jó a hangja is.

.:. bl4ze .:.

(#69312) cidalain válasza Al Capone (#69309) üzenetére


cidalain
veterán

Mindketto gepben 6 magos proci van. Azert latsz egy ketmagosat, es egy negymagosat. Ha nem kell a kraft akkor megy a 2 magos, alacsonyabb energiafelhasznalassal. Ha meg kell akkor vagy a 4-es megy vagy mindketto.
A Qualcomm arcuitekturaja is hasonlo lehet, bar ioyen mely hardver szinten nek vagyok benne a temaban.

Transformer Pad mar regi van vagy 2 eves cucc, csak refurbished kaphato belole. Ezert van rajta regi android is. Kizart hogy lesz ra frissebb a most elerhetonel (hogy 5 van e ra, meg kell nezni, de pehet hogy az sincs)

Amikrol elotte szo volt, azok 6-tal jonnek, es elofordulhat hogy lesz egy 7 frissites is.

Kerdes az uj Asusok mipyen aron fognak nyitni.
Z300M 60-ert kaphato most, ennel nincs jobb aron jelenleg semmi hasonlo.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69313) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Üdv!

25ezerig keresnék 7-8 colos tabletet gyerkőcnek netezni, youtubeozni, játszogatni (nem feltétlen hardverzabáló asphalt szerű játékokkal). Memkártyát megehetne, wifi, bluetooth lehetőség is kellene, de gps és 3g modem nem szükséges. Legalább 8 gigás belső térhelyet szeretnék, de ha 16, az mégjobb.
Újat szeretnék, magyar forrásból.
Néztem az első hozzászólásban ajánlottakat, de nem tudom mennyire up to date, illetve 25körül van e valami ami a 20-astól jobbacska lehet.
Márka szinte mindegy, de túl gagyit noname dolgot nem feltétlenül szeretnék.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

(#69314) cidalain válasza AndrewTdi (#69313) üzenetére


cidalain
veterán

Lenovo tab 3 essential (lenovo a7-10F andy lite)
25 alatt van kicsivel.

most éppen nem nagyon kapni, cserébe ugyanilyen néven elkezdték kiszórni a régebbi Adam típust szintén ilyen áron. bármelyik megteszi a gyerkőcnek. de én inkább az újabb Andy-t keresném.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69315) arty válasza AndrewTdi (#69313) üzenetére


arty
veterán

ez sehogy, semmiképpen nem fér már bele?

10", 2 év gari ... ph! tetszett plecsni

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#69316) cidalain válasza arty (#69315) üzenetére


cidalain
veterán

7-8" 25000-ig, ezt kérte
ezzel szemben az Alcatel 10", és 30 rugó
minek vetessünk vele egy tök mást, mint amit akart :F
(annyival nem is jobb. más.)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69317) HAX


HAX
tag

Láttam többször is ajánlottátok ezt a tabot: [link]

Most komolyan ilyen felbontású a kijelző vagy elírás? :D

A gogolban nem igazán találtam róla semmit.

Mondjuk csak 1 GB ram van benne én 2-re emlékeztem.

[ Szerkesztve ]

(#69318) Joe.36 válasza HAX (#69317) üzenetére


Joe.36
addikt

Érdekes, jó kijelző, gyenge hardver...!? Nekem Z300M van erősebb hardver HD felbontás, jó, nagyon gyors. 6.0. Méretben nem ez enyém 10es, ránézésre ugyanez.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#69319) HAX válasza Joe.36 (#69318) üzenetére


HAX
tag

Közben ezt: [link] találtam ezek szerint stimmel a felbontás de a memória és a cpu nem igazán.

(#69320) csendes válasza HAX (#69317) üzenetére


csendes
őstag

Elírás, valójában 1280x800 a felbontás. Van 1GB és 2GB RAM-os változat is.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#69321) csendes válasza HAX (#69319) üzenetére


csendes
őstag

Az Z580C, másik típus (nem Z380C).

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#69322) Joe.36 válasza csendes (#69320) üzenetére


Joe.36
addikt

Szép.... Én vettem ott egy fémházas Tab telefont, másnap vittem vissza mert gagyi műanyagból volt. Így lett a Z300M.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#69323) lajthabalazs válasza cidalain (#69314) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

A tanácsod mentén találtam itt PH-n egy bontatlant 20k-ért, a lányom most nyúzza, eddig úgy tűnik hogy az egyszerűbb 2-3D-s játékok akadásmentesen mennek, a felület is gördülékeny. Az érintőkijelző (és egyébként az egész gép) tapintása kicsit furcsa müanyagos a Nexus 5-höz képest, és a hangja is hagy kivánnivalót maga után de ennyiért gondolom nem szabad csodát várni.

Tényleg fura, hogy tűnik el a webshopokból, remélem még vissza fog jönni, mert ez szempont volt a beszerzésnél.

(#69324) cidalain válasza lajthabalazs (#69323) üzenetére


cidalain
veterán

Orulok, hogy bevalni latszik.
Igen, ebben az arkategoriaban, de mondhatnam a kb 60-ig is az olcso hatasu muanyag dominal. Hangszoro az van kategoria, csodahangzas nem lesz.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69325) zsola32 válasza lajthabalazs (#69323) üzenetére


zsola32
őstag

tényleg nehéz a beszerzése, én múlt pémteken rebdelten egyet az Aquaból, ma hozza a futár.
már azt kezdtem hinni hogy lemondják...

(#69326) zsola32


zsola32
őstag

Megjött a Lenovo Tab3
Jó kis masina, köszönöm a segitséget.

(#69327) Dendytv válasza csendes (#69321) üzenetére


Dendytv
senior tag

Akkor a Z380CA melyik zenpad ? S az tényleg ilyen felbontásu ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#69328) Dendytv válasza Dendytv (#69327) üzenetére


Dendytv
senior tag

Jah akkor most már értem ugyan az mint ami be lett link-elve csak 1280x800-ban igaz ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#69329) HAX válasza Dendytv (#69327) üzenetére


HAX
tag

Szerintem összekeverték a két típus egyes specifikációit:

Z580C
Z380C

(#69330) Dendytv válasza HAX (#69329) üzenetére


Dendytv
senior tag

Aha értem :) köszi szépen :R Még egy olyan kérdés hogy 2k-n is olyan az IPS kijelző mint a mostani TAB-omon ? (Prestigio MultiPad Wize 8" 3108) vagy ez minden TAB-on igy néz ki ? Vagy ez attól függ hogy IPS LCD-vel vagy hogy van ?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#69331) cotag


cotag
senior tag

Huawei MediaPad M2 8.0-ra hol kapok üvegfóliát, Magyarországon????
Vett valaki rá?

(#69332) Al Capone válasza cidalain (#69312) üzenetére


Al Capone
tag

Értem. Köszi az infót! Megvárom akkor, hogy hogy fognak nyitni az árakkal. A legideálisabb az lenne, ha jönne a Z500M a dokkolóval együtt csomagban. Nem is láttam sehol hogy lehetne kapni külön csak ezt a Z300 DK01 dokkolót.

(#69333) csendes válasza Dendytv (#69330) üzenetére


csendes
őstag

Az IPS az LCD egyik típusa (van még más, VA, PVA, TN, stb.). Az AMOLED az OLED egyik típusa (aktív mátrixos).
IPS kijelzőből is van sokféle (fényerő, kontraszt, betekintési szög), és ezen felül az is számít, hogy milyen megoldású az érintőképernyő (OGS-sel szebb a kép, jobb a betekintési szög). Vagyis egy nagyobb felbontású IPS kijelző nem feltétlenül látszik szebbnek.
A nagy felbontással az lehet gond, hogy nő a fogyasztás, rövidebb az üzemidő, illetve az olcsóbb GPU-val szerelt SoC-oknál lassú lesz a tablet, különösen játékoknál. FHD vagy annál nagyobb felbontású kijelzővel tabletet csak erős SoC-cal és jó akkumulátorral érdemes választani.
Érdemes megnézni egy üzletben, hogy neked tetszik-e az adott tablet kijelzője, megnézni, hogy mi látszik belőle, ha lámpa felé fordítod, stb.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#69334) HAX


HAX
tag

Van valakinek hosszabb távú tapasztalata az Alcor IQ935R tabbal?

Egész tűrhetőnek tűnik spec alapján de jó lenne tudni, hogy a gyakorlatban milyen. :)

(#69335) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Kicsit régebben kértem tőletek segítséget otthonra tablethez. Akkor egy wayteq xtab 7"-ra kaptam ajánlást, amit teljesen elégedetten használtam - átformázva, hogy legyen elég hely rajta, mert tárhelyből elég gyorsan kifutott -, de úgy alakult, hogy anyósomnál landolt (nála, nem rajta. ;]), így kellene egy utód.

Hány hüvelykes legyen a kijelző? 7"-8" teljesen elég
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? Új, számlás.

■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről (pl. eMAG, Expansys, Amazon, kínai webshopok stb.) való beszerzés is opció? Itthon, számlás kellene

■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.) Alap netezés, illetve új funkcióként mesék lejátszása a gyerkőcnek, kicsit később, ha megéli, akkor talán egyszerűbb gyerekjátékok, de ez nem biztos, még nem tudni, mennyire fogja érdekelni a digitális világ, plusz nem is erőltetem nála ezt a vonalat (a mesékből a rövidebbek viszont pár percre remekül lekötik, ami néha jó, ha éppen nem tudok a páromnak segíteni, mert melózok). Ha lehet hozzá kapni valami "ütésálló" tokot, az még előny lenne, tudom ha van tok, akkor sem tesz jó neki a a leesés és ha rosszul esik, akkor törik a kijelző is.

■ Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?

~ 20-30.000 Ft. Ha kicsivel több az sem akkora probléma, de nem szeretnék túl drágát. Egyrészt mert mire használná a gyerkőc valószínűleg már benne lesz a korban és úgyis másik kell. Másrészt pont azért venném ezt, hogyha esetleg leesik, akkor ne legyen akkora a baj (a saját telefonjainkat párszor már majdnem megreptette, nem várnám meg, amíg a kis tökös sikerrel jár. :D).

Összefoglalót is néztem, de nem tudtam dönteni, nem ismerem pl: az intel procijait, hogy mit tudnak a tabletekben. :B (

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#69336) Dendytv válasza csendes (#69333) üzenetére


Dendytv
senior tag

Értem köszi szépen nagyon hasznos volt a válasz :) de akkor honnét tudhatom netes vásárlásnál azt,hogy milyen IPS kijelző van a TAB-ban az fel van valahol tüntetve ? Mert eddig csak kijelzőknél anyit láttam,hogy IPS !?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#69337) csendes válasza Dendytv (#69336) üzenetére


csendes
őstag

Onnan, hogy alaposan megnézed vásárlás előtt, aztán utána adsz fel neten rendelést, esetleg elolvasol néhány tesztet. Az többet ér mint bármilyen marketing bullshit szöveg.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#69338) cidalain válasza CactuS (#69335) üzenetére


cidalain
veterán

(#69314)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69339) CactuS válasza cidalain (#69338) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm. :R

A lényeg az, hogy Andy Lite legyen, ugye? Illetve tudom, hogy ebben a kategóriában nincsen nagy mozgástér, de az 1 GB ram és a Mediatek proci nem lesz kevés, ha 5.x droiddal jön? (Bár azt hiszem a Wayteqben is az volt és igazából csak az akku idő nem volt valami hatalmas.)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#69340) cidalain válasza CactuS (#69339) üzenetére


cidalain
veterán

igen, ha egy mód van rá Andy Lite legyen (a másik sem rossz, de régebbi konstrukció)
1 GB: kevés-nem kevés ez van :)
a 2GB ramhoz minimum 30k kell kínai rendeléssel. itthonról meg vagy 60k minimum. nem nagyon akarnak alsó szegmensbe 2 GB-ot pakolni a gyártók sajnos.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69341) Dendytv válasza csendes (#69337) üzenetére


Dendytv
senior tag

Köszi szépen :R :R

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#69342) Redlight2


Redlight2
tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek a Vodafone Tab Prime 7 -ről? Most csomagtól függően 1-20000 ft között hozzá tudnék jutni.
Spec alapján nem rossz. :))

Vodafone Tab Prime 7

[ Szerkesztve ]

(#69343) arty válasza cidalain (#69316) üzenetére


arty
veterán

mert hátha csak az ár riasztotta el a tizesektől ;)

az én kölkeim - miután meglett a 10" - soha többet nem nyúltak a 7"-hez... inkább vártak a sorukra, hogy megkaparinthassák egy kis játékra a nagyot :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#69344) CactuS válasza cidalain (#69340) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Persze, értem én, hogy ennyi fér bele ebbe, azzal nincs is gond. Úgy értettem, hogy a lollipop használható-e ennyivel. Van a családban egy 10" Lg, ott pl.: azt mondták a topikjában, hogy ne tegyem fel rá az 5.0-át, mert onnantól belassul a rendszer. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#69345) Dendytv válasza Redlight2 (#69342) üzenetére


Dendytv
senior tag

10.1"-hoz pont jo a felbontása (1920x1080 ) csak TFT IPS még mindig jobb mint a sima TFT el lehet lesz majd használni. Az Android száma is jo (6.0) a CPU-ját azt nem egészen vágom de 8-magos ha jol látom egyik 4-mag 1400Mhz másik 1100Mhz. Video felbontása is jo a FullHD csak az a baj hogy memóriát nem nagyon ír (RAM) de ha lenne benne vagy 2-GB akkor szerintem 20e simán megér ! :) [link] Itt ugye pont 2GB-ramot ír csak itt már IPS LCD kijelzővel és itt a CPU-nak is 1.2Ghz-t ír. Szóval ha lehet az útóbbi honlapnak hinni és tényleg 2GB-RAM van benne akkor 20e-et megér :)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#69346) Redlight2 válasza Dendytv (#69345) üzenetére


Redlight2
tag

nekem is nagyon szimpi, köszi a megerősítést :) hátha van valamelyik közeli vodaboltban, hogy megtapizzam :))

(#69347) Dendytv válasza Redlight2 (#69346) üzenetére


Dendytv
senior tag

Úgyan nincs mit :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#69348) cidalain válasza CactuS (#69344) üzenetére


cidalain
veterán

Nyilvan hasznalhato, eleg sok pelda van ra, koztuk ez is.

(A sajat tabom szinten nincs egyebkent felfrissitve, tulajdonkeppen azert mert tokmindegy. Netezni KK alatt is tudok, es a face-nek sem kovetelmeny meg a Lolli)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69349) vilmaboy


vilmaboy
őstag

sziasztok!

asus zenpad 10 és huawei mediapad t1 10-ről tudnátok nekem prot és kontrát mondani? Barátomnak keresek tabletet, emrt az övé az örök tablet mezőkre költözött. Melyik a jobb vétel és mi a lényeges különbség köztük ami azzá teszi? Esetleg 50-60-70 körül sokkal jobb ajánlat?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#69350) Joe.36 válasza vilmaboy (#69349) üzenetére


Joe.36
addikt

Z300M . Szép, gyors, 6.0. Talán lesz 7 is rá, gyári cover. Nekem ez van. Nem bántam meg. Minőségi darab, jó érzés kézbe venni. :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.