Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69251) Pacino68


Pacino68
tag

Sziasztok!
Segítségeteket kérném, ti melyiket vennétek ezek közül? Játék nem fontos, Net, Tv, Film, Navi menne rajta.
LG G-Pad 2 10.1 V935 LTE
Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 SM-T585 LTE
Lenovo Tab 2 A10-70 LTE
Huawei Mediapad M2 10.1 LTE
Köszönöm a segítségeteket! :DD

"A 22-es csapdája"

(#69252) Shingen válasza Pacino68 (#69251) üzenetére


Shingen
addikt

LG G-Pad 2 10.1 V935 LTE

風林火山

(#69253) Pacino68 válasza Shingen (#69252) üzenetére


Pacino68
tag

Köszi, most egy 8" V490 van 1 éve, semmi baj nincs vele, hosszú akksi idő csak szeretnek nagyobbra váltani 😎

"A 22-es csapdája"

(#69254) Joe.36 válasza koxkids (#69247) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem Z300M van nagyon jó Tab, csak ajánlani tudom!

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#69255) Shingen válasza Pacino68 (#69253) üzenetére


Shingen
addikt

Szerintem az Lg tabok nagyon megbízhatóak és jó a gariztatásuk itthon.

風林火山

(#69256) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Az ASUS Zenpad 8 Z380KNL-6A045A tabletről mi a véleményetek? Először egy Lenovo Tab2 A8-50 tabletben gondolkodtam, ami 4g lte képes, de utána rátaláltam erre a tabletre, ami első olvasatra nem tűnik rossznak. 4g lte képes tablet, Qualcomm processzorral.

(#69257) Joe.36 válasza Tappancs2001 (#69256) üzenetére


Joe.36
addikt

Asus a 6.0 és 2 GB ram miatt, meg szerintem nagyon szép tabokat gyártanak, de ez az én véleményem. :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#69258) Tappancs2001 válasza Joe.36 (#69257) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Szia! Köszi a tippet. Én is az általad említettek miatt döntöttem az asus tablet mellett. Szerintem az ára sem annyira vészes (65000 Ft), én többre számítottam árilag.

(#69259) Joe.36 válasza Tappancs2001 (#69258) üzenetére


Joe.36
addikt

Én [ezt] vettem 65 ért és nem bántam meg.

( Vegyél hozzá gyár asus cover-t, nagyon jók )

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#69260) zsola32 válasza cidalain (#69250) üzenetére


zsola32
őstag

köszönöm hogy megerősítettél a Lenovo TAB3 7 Essential ZA0R0018BGb tab ügyében. :R
pécsen lakom, a három "nagy" bolt egyikében sem volt (extreme.media.euronics), így neten keresztül rendeltem.
amit viszont megtudtam: a nagyobb boltokban is volt (pécs) de miután elfogytak a Lenovo úgy gondolta kidobálja a Tab2-t is, ebből sok van jelenleg...
A tag azt mondta a boltban, bizonytalan a a TAb3 szálltmány
Amit ebből levettem, aki Tab3-t akar venni, iparkodni kell a webboltoknál, mert ha kifogynak...

(#69261) TeeJay


TeeJay
félisten

azt hiszem ez lesz a befutó
Acer Iconia One 8 B1-850

gyereknek 8" bőven elég, akku jó nagy benne szóval jó ideig el lesz vele
10" drágább és csak annyiban ad többet hogy nagyobb akku fér bele

megvehetem bátran ezt az Acer-t?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#69262) arty válasza TeeJay (#69261) üzenetére


arty
veterán

igen

soc frankó
16gb háttértár kiemelkedően jó
1280x800 korrekt
2 év gari jól jöhet

1gb ram elmegy
8" elmegy
android 5.1 elmegy

40 alatt szvsz nehéz jobbat találni...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#69263) cotag


cotag
senior tag

Huawei m2 tab...mx player...1.8.6 kodek kellene hozzá, letöltöm, de kéri hogy 1.7.2 adjam be neki..
Vki megmondaná miért nem fogadja el újabbat hiába ollózom be neki..

(#69264) KubanitoS válasza cotag (#69263) üzenetére


KubanitoS
veterán

Tudom nem a kérdésre adok választ, de javasolnám a VLC media playert. PC-re évek óta ezt használom, androidra kb egy éve. Mindent megeszik kivétel nélkül külső kodek nélkül.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#69265) dudikpal válasza KubanitoS (#69264) üzenetére


dudikpal
aktív tag

"kivétel nélkül"..........szimpla hazugság, nem kell tovább göngyölíteni.

[ Szerkesztve ]

(#69266) Joe.36 válasza cotag (#69263) üzenetére


Joe.36
addikt

[Ez kell 1.8 verzióhoz, nálam hibátlan, legjobb lejátszó szerintem]

De ez csak az 1.8 jó !

(#69261) TeeJay

Én már nem vennék olyan tabot amiben csak 1 giga ram van, a jövőre nézve...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#69267) Plasticbomb válasza Joe.36 (#69266) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én olyat se, amihez nem várható frissítés/ legalább 6os android nincs rajta. De ez a nexus 6om miatt is van, amin már a 7 beta futkorászik lassan 3 hónapja.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#69268) TeeJay válasza Joe.36 (#69266) üzenetére


TeeJay
félisten

Gyereknek nem mindegy?
2gb rammal alig van értelmes tablet
5.1 droid pedig mire nem elég?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#69269) KubanitoS válasza dudikpal (#69265) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nálam bizony ez a helyzet. Ez nem hazugság, hanem tapasztalat.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#69270) Joe.36 válasza Plasticbomb (#69267) üzenetére


Joe.36
addikt

(#69268) TeeJay

Szerintem is, nekem Z300M van. 6.0 jött ki, 2/16 GB os nálam ez az alap.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#69271) TeeJay válasza Joe.36 (#69270) üzenetére


TeeJay
félisten

Igen de abban Intel atom van ugye?
Én csak az Arm procikat ismerem nem tudom az atom hogy fogyaszt meg milyen a teljesítménye

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#69272) Joe.36 válasza TeeJay (#69271) üzenetére


Joe.36
addikt

[Nem] az van benne már, intel kivonult, jövőre nézve erre is figyeltem.
Ez nagyon gyors, kis fogyasztású tab.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#69273) TeeJay válasza Joe.36 (#69272) üzenetére


TeeJay
félisten

Ez jó és tetszik csak 1,5 x annyiba kerül mint az Acer
Gyereknek meg hát...

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#69274) Joe.36 válasza TeeJay (#69273) üzenetére


Joe.36
addikt

Hosszú távra ez jobb megoldás, a másik kicsit már most elavult, de ha arra van csak keret akkor vedd meg azt.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#69275) maci74


maci74
tag

Üdv Urak!

Ennek a készüléknek a beszerzésére készülök a héten: Lenovo TAB 2 A10-70 (ZA000017BG) .
A full hd+2/16GB miatt esett erre a választásom,ill. mert jó áron jutok hozzá.
Sajnos az oldalon nem sok mindent írnak róla, pl. teszt.
Ha van valakinek,ill. használta huzamosabb ideig,írhatna róla nekem.Használhatóség,android verzió,akkuidő ijenek érdekelnének.
Köszi előre is!

"De Ford! Mi csak egy kis gyengédségre vágytunk!!! Ford Fairlane: Örüljetek a ráadásnak! whaouuuuu!"

(#69276) sqpp


sqpp
őstag

Üdv!

Valaki esetleg tudja hogy kell kilépni a biztonságos üzemmódból?

Próbáltam újraflashelést, de semmi..

Nexus 7 egyébként.

(#69277) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Egy használt galaxy tab s 8.4 vételét fontolgatom. Ebben az árkategóriában van jobb készülék?
Tanulásra használnám, ami fontos a sebesség és a képernyő szépsége. Ami a legkevésbé fontos: kamera (van okos telefonon).

Köszi :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#69278) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, Teclast X16 pro tablethez tud valaki olcsó tempered glass/üveg fólia forrást ?

Ebay, Ali bármi.... amiket láttam botrány drága egy darab műanyagért :)

.:. bl4ze .:.

(#69279) cotag válasza bl4ze (#69278) üzenetére


cotag
senior tag

Nem x16 plus van neked??
Abból van egy felesleges nálam.

(#69280) bl4ze válasza cotag (#69279) üzenetére


bl4ze
veterán

De, X16 plus - bocs túl meleg van. Dobj egy privit :)

.:. bl4ze .:.

(#69281) HAX


HAX
tag

Teclast X98 Plus II 64/4 vagy Samsung Galaxy Tab S 10.5 melyik éri meg jobban azonos árban?

(#69282) lajthabalazs


lajthabalazs
senior tag

Sziasztok!

Egy iskolai projekthez keresek tabletet, egyelőre egyet, de mivel később kellene 30 egyforma, ezért elég árérzékeny vagyok. Remélem tudtok segíteni, aliexpress-en, ebay-en nem jártam sikerrel.

A peremfeltételek:
- 7-8 col
- 1GB+ RAM
- 8GB+ háttértár
- Android 4.4 vagy fölötte
- Bluetooth
- Minél olcsóbban, lehetőleg 20e Ft alatt

Előny az újabb Android, a nagyobb felbontás (1280x800) és a nagyobb memória, ha cseppálló, és ha szép színes. Egy dedikált alkalmazással fogjuk használni, de azért puzzle kategóriás játékok, böngésző, Wolfram Alpha fusson el rajta.

Nem félek a kínai forrásoktól, de jó lenne, ha olyan tabletet találnék, ami a következő évben elérhető (tehát legalább neve, típusszáma van, ami alapján meg lehet majd keresni később).

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#69283) csurgoi válasza bl4ze (#69278) üzenetére


csurgoi
aktív tag

Én itt vettem:
[link]

Az ebayon ugyanez 4500 Ft
Ez meg 2500 be jött ki.

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#69284) bl4ze válasza csurgoi (#69283) üzenetére


bl4ze
veterán

Ez jó, ez tényleg a legolcsóbb eddig, köszönöm ! :)

.:. bl4ze .:.

(#69285) Al Capone


Al Capone
tag

Üdv!

Van két kiszemelt Asus tablet. Szerintetek melyik lenne jobb választás? Vagy csak méretbeli különbség van igazából? Ahogy néztem mostanság fognak megjelenni. A 9.7-es 350$ körül, de a másikat még nem láttam sehol.

Ami még érdekelne, hogy lehetséges, hogy lesz hozzájuk billentyűzet? Vagy egyébként ha ilyen árkategóriát nézünk, van egyéb ötletetek? :)

[link]

[link]

(#69286) cidalain válasza lajthabalazs (#69282) üzenetére


cidalain
veterán

komoly kérdés:
-20 alatt nincs értelmes tablet. kínában sem igazán
-1 GB-nál nagyobb Ram álom ebben a kategóriában itthon (min 40-50000 Ft), kínaiból 30 körül kihozható

itthonról a legjobb megoldás:
Lenovo Tab3 7 Essential (vagy másnéven Lenovo A7-10F Andy Lite)
(nagyon sok helyen az Adam-et nyomatják ilyen néven, pedig annak nem ez volt a kódja, és régebbi is, gondolom ki akarják szórni a régi készletet)
Hátrány a kisebb felbontású kijelző 1024×600

Kínából:
Chuwi Hi8 pro, Teclast X80 pro

Elérhetőség:
Kínaiban nem valószínű hogy 1 év múlva nagy darabszámban meg tudod venni ugyanazt.
A Lenovoban esetleg, de nagyobb összegben nem mernék rá fogadni

Ár:
Nagyobb tételben vásárolva kínában pár forint kedvezmény alapból van, de alkudni nem lehet.
Itthon, ha nem webboltban vásárolsz, hanem közvetlenül a forgalmazót keresed meg lehet kapni jobb árat talán

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69287) cidalain válasza NandorHUN (#69277) üzenetére


cidalain
veterán

kérdés, hogy mekkora az az árkategória, amiért használtan hozzájutsz.
egyébként elég korrekt gép.

(#69281) HAX
most vagy a Samut kapod olcsón, vagy a Teclastot drágán. hirtelen nézve a Samu 130 körül van (a sima wifis, gondolom arról lenne szó), Teclast 300 dollár alatt van külföldről (áfával együtt sincs 110)
Azonos árban én a Samut venném. folyamatos SW támogatás miatt, gari jobban intézhető, mint a kínainál.

(#69285) Al Capone
Jónak, korrektnek tűnik mindegyik.
Az döntsön hogy mekkora kell neked 8, vagy 9,7"?
Bill kaható e lesz rá, passz. (Általános tapasztalat eddig, hogy ha létezik hozzá, akkor célszerű olyan verziót venne, ahol eleve azzal adják, mert külön csak bill-t venni Asus tabhoz esélytelen, vagy horror ár, vagy csak külföldről, és ezek kombinációja.)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69288) lajthabalazs válasza cidalain (#69286) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Köszönöm a tippet. Az ártól eltekintve a Lenovo jónak tűnik. Akkor egyet veszek próbálgatni, aztán ha jó, beszélek a márkaképviselettel, hogy mennyire szeretnének támogatni egy társadalmi kezdeményezést. A kínaiakról egyszer azt olvastam, hogy ingyen kapták az Intel procikat, azért kerültek piacra ilyen jó áron a tabletek, viszont az Intel ilyet már nem csinál.

(#69289) Zoll21


Zoll21
tag

Sziasztok, van egy prestigio Multipad 7.0 HD tabletónk, amin csináltam egy rendszer -visszaállítást és azóta csak a prestigio eReader-ig jut a töltés , mi lehet a hiba , próbálkozatam a Hangerő+ és Bekapcs gombos visszaállítással de semmi javulás, most raktam fel firmware-t rágit is és újat is, de semmi, mit csinálhatok vele hogy életre kelljen?

Keress telefonon vagy email-en bármikor.

(#69290) HAX válasza cidalain (#69287) üzenetére


HAX
tag

Köszi én is inkább a Samsung felé húzok. Elsősorban az Exynos és Intel viszonyára lennék kíváncsi talán a Samu féle soc-cal jobban járok.

60-70 környékén venném, más értelmes ajánlat nem igazán van ezen az árszinten. Sőt saját véleményem szerint igen nevetséges a jelenlegi kínálat. (10 colon WXGA és társaik..)

(#69291) sunnysys


sunnysys
tag

Sziasztok!

Autóba szeretnék számítógépet beépíteni. Felmerült Raspberry, illetve Android tablet megoldás is. Az Androidos verzióhoz kérnék segítséget/ajánlásokat.

- Hány hüvelykes legyen a kijelző?
7-8 hüvelyk.
- Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Újat szeretnék vásárolni.
- Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről (pl. eMAG, Expansys, Amazon, kínai webshopok stb.) való beszerzés is opció?
Itthon vásárolnám.
- Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
Autóba szeretném beépíteni: navigáció, zenelejátszás, telefonhívás kihangosítása, később tolatókamera képének megjelnítése, stb.
- Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? Lehetőleg konkrét összeget adj meg, ne rébuszban írd körül.
45.000 Ft
- Ha vannak konkrét elképzeléseid, például négymagos processzort szeretnél és 2GB RAM-ot, 3G/LTE modemet, vagy ha épp fehér színű készülékházra vágysz, akkor oszd meg velünk ezeket is, így könnyebben és gyorsabban találhatunk egy számodra megfelelő modellt.
GPS, OTG, BT, WIFI, 3G/4G (nem létszükséglet), lehetőleg sötét színű legyen.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#69292) sunnysys válasza sunnysys (#69291) üzenetére


sunnysys
tag

Szerk: végül is, akár használt is lehet, ha jó állapotban van. Akkor viszont jó lenne olcsóbban kihozni.

Köszi!

(#69293) cidalain válasza HAX (#69290) üzenetére


cidalain
veterán

akkor gondolom a samu az használt lenne nem?

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69294) HAX válasza cidalain (#69293) üzenetére


HAX
tag

:K

Ki lehet fogni jó állapotú garanciásat ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#69295) siege5


siege5
aktív tag

Sziasztok!

Speciális (?) eset lenne az enyém.
Tabletgépet keresek főleg játékra, azaz egy kifejezett alkalmazáshoz (Summoners War)
Nem szeretném a jövőben a telefonomat ölni vele, így kifejezetten a cél ennek az alkalmazásnak a futtatása lenne, nincs is más cél sem kinézet, márka sem más téren.
Mivel nincs konkrét infóm róla milyen eszközökön fut már el aránylag értelmesen, így azokra hagyatkoznék akik esetleg használnak tabletet hozzá.
Árban 50000Ft körüli összegre gondoltam, de mivel fogalmam sincs milyen vas lenne elég hozzá ezt az összeghatárt nem feltétlen szükséges elérni, illetve valamennyivel túl is léphetjük ha szükséges.
A segítségeteket előre is köszönöm.

Ui: Mivel garanciális ügyintézés miatt valószínűsíthetőleg az Expert-nél kell levásárolnom egy összeget, így praktikusan ott kapható készülékek jöhetnek elsődlegesen számításba.

(#69296) cidalain válasza siege5 (#69295) üzenetére


cidalain
veterán

milyen a telefonod?
azon jól fut?
ez az expert weboldal egy rakás fos. tényleg csak ömlesztve tudja az összes tabletet listázni, szűrés nélkül?
a weboldalon nulla darab ár információ. hogy adnak így el terméket? 2016 van b+, hogy lehet valami ennyire béna, hova titkolózik?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69297) siege5 válasza cidalain (#69296) üzenetére


siege5
aktív tag

P9 Lite ezen reccenés nélkül megy, előtte egy s4 minim volt ott is egész szépen futott.

Igen amúgy én is most néztem, anno nem én vettem ott a készüléket, de most én veszem az újat, így már akkor beletudnám az árba.
Egyébként nem szükségszerű onnan, csak a fentiek miatt opció, avagy kézenfekvőbb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#69298) cidalain válasza siege5 (#69297) üzenetére


cidalain
veterán

Jaja, a weboldal resz nyilvan nem neked szolt, csak ugy az eterbe...
Mondjuk a telod eleg eros az olcso tabletekhez kepest (40e alatt, 1 GB ram)
Kovetelmenynek csak annyit talatam hogy android 3 :))

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69299) Dendytv


Dendytv
senior tag

Ez most lehet, hogy Láma kérdés lesz de PLS ne röhögjetek ki :C :C
Nah lenne egy olyan kérdésem, hogy ugye telefonoknál még a régebbi 2G-s moddeleknél nem lehetett youtoubozni ! Mert 2G volt s tudtommal azért nem engedte,van egyik ismerősömnek még mindig egy symbián rendszerü telefonja s nem tud wifi-n youtoube-ozni ! Akkor mi a helyzet a 2G-s TAB-oknál ? Vagy rosszul tudom és 2G-s telefonokon is lehet youtoub-ozni ? Mert tudtommal a 3G tette lehetővé a +-netes funkciókat !
A választ előre is köszönöm ! :R

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#69300) varmi2 válasza Dendytv (#69299) üzenetére


varmi2
nagyúr

Nem ismerek 2G tabletet. Vagy wifisek, vagy 3G-sek, esetleg 4G-sek.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.