Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69801) keszo válasza zitimiti (#69799) üzenetére


keszo
őstag

Mennyit költenél rá?
Használt: 1 2
Új 1

Attila

(#69802) zitimiti válasza keszo (#69801) üzenetére


zitimiti
csendes tag

Kedves Attila!

Köszönöm szépen a választ!

Igen, ha nem "kellene" újat vennem, akkor Samsung Galaxy Note 10.1 2014-es kiadást vennék, nagyon jó vélemények vannak róla rajzolás szempontjából. A másik típusnál, amit ajánlottál - jónak tűnik sok tekintetben - de eléggé aggaszt a képernyő felbontása és a proci "gyengesége". És pont rajzoláshoz ezeket igen fontosnak gondolom.

Mi a a véleményed?

Köszi még egyszer!

Zita

(#69803) Doner válasza cidalain (#69797) üzenetére


Doner
aktív tag

Köszönöm. Ha hazaértem megnézem a monitor beállításait. Bár továbbra sem értem. A tablet beállítása szerint full hd 1920x1080 ez ugye 16:9...
Akkor ezt miért 4:3 ban küldi? Vagy nem annyiban küldi csak a monitor teszi át? De ha a gép vsn rajta akkor minden fasza. Kajak nem értem miért bonyolítja ennyire túl.

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#69804) cidalain válasza Doner (#69803) üzenetére


cidalain
veterán

A tablet a beállítása szerint nem lehet fullHD, mert a Q913M a gyártó oldala szerint 2048 × 1536 felbontású (ami 4:3 arányú)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69805) keszo válasza zitimiti (#69802) üzenetére


keszo
őstag

Szia!

Valóban az SM-T555-nek ez a kettő a gyengesége, de mást újonnan nem nagyon fogsz kapni.
Másik megoldás egy tablet pl: egy ilyen vagy egy ilyen
és hozzá egy stylus pen

Attila

(#69806) cidalain válasza keszo (#69805) üzenetére


cidalain
veterán

Dehogynincs újonnan rajzolós tab:
Huawei Mediapad M2 10" Premium

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69807) keszo válasza cidalain (#69806) üzenetére


keszo
őstag

mennyi? 150e.....

Attila

(#69808) cidalain válasza keszo (#69807) üzenetére


cidalain
veterán

eleve úgy kezdődött, hogy mit akar, mi az elvárás, és pár típust is írt, összeget viszont nem.
hadd ne az én dolgom legyen megállapítani, hogy mi mennyibe kerül, és az vajon megfelelhet e neki.
normális, új, jelenleg a magyar piacon kapható terméket fogok ajánlani (kivéve ha mást kérnek, pl használt, vagy külföldi piac is játszik)
ha az emberünk visszajön hogy ő márpedig ennyit nem szánna rá, csak 22 petákot, akkor meg elmondjuk hogy ennyiért nincs, vagy csak használt van, vagy csak akármi. nem a legolcsóbb kompromisszumos megoldást dobom be legelőször, hanem a legjobb alternatívát a megfizethetőség határán belül (ami lássuk be mindenkinél más.)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69809) Doner válasza cidalain (#69804) üzenetére


Doner
aktív tag

Én nem a tablet kijelzőjének felbontásán szerettem volna használni. Ismerem a készülék paramétereit. A tablet ajánlja fel a beállítást. Beállítom a felbontást így írja: 1920x1080 fullHD.
Ez eleve nem 4:3.
Vagy akkor ehhez egy 4:3 képarányú fullhd monitor passzolna amilyen nem is létezik?
Korábban egyetlen eszközzel sem volt ilyen gondom. Több tablet telefon stb mind szépen működött akármilyen képarányú is legyen a kijelzője. Ugyanezek a beállítások voltak azokon is.

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#69810) cidalain válasza Doner (#69809) üzenetére


cidalain
veterán

értem, akkor neked a tableten kell beállítani a kimeneti kép felbontását?
bedugod a tévébe, és a tablet feldob egy kérdést hogy a csatlakoztatott megjelenítőnek milyen a felbontása?
ha 1920×1080-at állítasz be a HDMI kimenetre, akkor elvileg jónak kellene lennie, ha a TV nem bírálja felül.
az összenyomott TV-n megjelenő képen van alul-felül fekete csík?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69811) zitimiti válasza cidalain (#69808) üzenetére


zitimiti
csendes tag

Fiúk, össze ne vesszetek itt nekem! ;)
Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólásait!
Igen valóban leírtam, hogy milyen minimum paramétereket szeretnék, és 3 tabletet is felsoroltam, amikről van némi infóm. A Huawei Mediapad M2-t is említettem, és sajnos csak a prémiumhoz adnak stylust, ami már kicsit az általam elképzelt ár határ fölött van, erről viszont nem beszéltem. 100 körüli bruttó árat lőttem be magamnak, és nyilván nem szeretnék iOS-est, és windows-ost sem, ezért írtam az androidos topikba. Szóval most, hogy mindezt tisztáztuk, ha van még tudomásotok, rajzolásra jól használható tabletről, ne kíméljetek! :) És ha már így, akkor lenne még egy kérdésem, mert ez a Huawei m2 nem prémiumos egyébként számomra irtó jól hangzik, és az ára is megfelelne. Lehetne ehhez egy kevésbé drága stylust keríteni? Pl. nem saját és nem wacom, hanem valami jól funkcionáló távol keleti csodáról van esetleg tudomásotok? És egyáltalán tudok mást használni hozzá, mint a saját ceruzáját?! És persze itt most nem a bumszli végű bökdösőkre gondolok... ;)
Köszi a segítséget még egyszer!

(#69812) cidalain válasza zitimiti (#69811) üzenetére


cidalain
veterán

nem, a sima nem vezérelhető tudomásom szerint. nem csak abban különbözik hogy nem adnak mellé stylust.
Kínai, stylussal vezérelhető, Androidos (Dual OS) tab munkára szavak között meg ellentmondásokat érzek :)
(nem szidom a kínai tabokat, félreértés ne essék, én is használok otthon Chuwit, de az biztos hogy ha atomstabil gép kellene munkára, akkor nem ilyet választanék)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69813) zitimiti válasza cidalain (#69812) üzenetére


zitimiti
csendes tag

Köszi a választ! De most jól elszomorítottál... :( akkor már tudom, mit ne vegyek, de azt még mindig nem, hogy mit igen! ;) Szóval Te mit vennél? Vagy vegyek egy wacomot és hagyjam a tableteket a fenébe?!

(#69814) Doner válasza cidalain (#69810) üzenetére


Doner
aktív tag

Igen a tablet hdmi menüjében be és kikapcsolható a hdmi, valamint ugyan itt van hogy "HDMI Resolution" majd a lehetőségek:

1920x1080_50Hz
1920x1080_60Hz
1280x720p_50Hz
1280x720p_60Hz
720x576p_50Hz
720x480p_60Hz

Szerintem ezekkel a kimenetet lehet beállítani. Hisz ennek látnám értelmét. Ezek a felbontások különböző képarányokkal is rendelkeznek..

Igen a monitoron alul felül fekete sáv. Szóval szépen a kimegy a fullHD majd a monitor azt még összébb nyomja...de hogy miért?

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#69815) cidalain válasza Doner (#69814) üzenetére


cidalain
veterán

Akkor nezd meg a TV-d is, mert ha szelteben jo lenne akkor tenyleg fHD megy ki, es ez jo, de a TV belevag egy-egy fekete csikot. En anno a mediabox miatt voltam igy annak a kepet is atallitotta a TV. Szoval a tablet ok szerintem. A TV kep menujeben lesz a kulcs.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69816) Doner válasza cidalain (#69815) üzenetére


Doner
aktív tag

Milyen beállítást keressek? Egyébként monitorról van szó(bár lehet ez nem számít)
Azért kérdezem mert digitális átvitelról van szó szóval biztos nem ilyen régi crt monitor feelinges kiigazítom dologgal lehet megoldani hogy addig tologatom a képet míg jó nem lesz.

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#69817) cidalain válasza Doner (#69816) üzenetére


cidalain
veterán

Fogalmam sincsen mit s hol kellene keresni.
De az en tevemen ilyesmi volt hogy szelesvasznu, es akkor becseszte automatikusan a fekete csikot le, meg a tetejere. Aztan volt meg par masik beallitas.
De biztos hogy a monitoron keresnem a gondot.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69818) silver10


silver10
aktív tag

Elnézést, ha már volt kérdés. Igazán a dual simes teló topikot követem. Ha valaki közelről már látott Archos Oxigen tableteket, (80 ill. 101b) tartalmazzák a magyar nyelvet? A gyártó honlapján sincs feltüntetve. Letöltöttem a PDF user guide-t, abban van magyar rész. Ezért bízom benne. Köszi.

(#69819) silver10 válasza biega (#69788) üzenetére


silver10
aktív tag

Amúgy francia székhelyű cég és nem ma kezdték. Egy ismerősőm 2006-ban AV500-as (30 GB-os 2.5"-os Hitachi vinyóvalszerelt) DVR-rel hozta-vitte a fájlokat. az egész egy 7.6 x 12.4 x 1.8 cm es házban lapult.Volt belőle 60-80-100 GB-os is.A 2000-es évek végén már voltak merevlemezes,majd flashmemóriás tabletjeik. Szerintem máig is elég jó minőséget képviselnek. Magyar forgalmazók is vannak, csak sajna nincs még oxigen sorozat v6 androiddal náluk.

[ Szerkesztve ]

(#69820) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Felső kategóriás tablet-et szeretnék úgy kb 100K-ig (lehet több is, ha valóban megéri), Samsung kizárva.
- 3 vagy 4 giga ram
- 32/64 giga rom + micro sd
- erős proci + gpu a játékok miatt (ne Hisilicon, MTK)
- 10-es, full hd kijelző (vagy jobb)
- LTE nem kell
- belföldi cucc, vagy eu raktáras gearbest stb rendelés is érdekel.

Vannak ezek a kínai csoda masinák (Chuwi, Teclast stb.), amik között nem tudok eligazodni, de egy ilyen is jó lenne.
Létezik csak androidos 4/64-es tároló, vagy csak a dual os-t futtatós gépek ilyenek?
Vártam egy idei Nexus/Pixel tabot, de semmi ... :(((
Csendes ajánlott egy Huawei MediaPad M2 Premium 10-et, de szerintem kevés lenne a gpu-ja!
Szóval valami ütős gép kéne, amit sok évig lehet használni. :)
Tudtok tanácsot adni?

(^)(>.<)(^)

(#69821) mrsitn


mrsitn
csendes tag

Csak egy rövid kérdés. Kis gyermekem játszott a tablettel, rajzfilmet nézett rajta, nyomkodta stb. Egyszer csak arra lettünk figyelmesek, hogy hosszanti irányban a bal oldal sötét, a másik oldal működik. Ha elforgatom akkor is működik rajta bármi, de a kijelző egyik fele fixen akkor is sötét.
A kérdésem az lenne, mehet e így tönkre a kijelzője, vagy valamit elállított a drágaságom?

(#69822) mrsitn


mrsitn
csendes tag

Még annyit, hogy az érzékelés/tapi is megmaradt, csak semmi nem látszik.

(#69823) cidalain válasza mrsitn (#69822) üzenetére


cidalain
veterán

Kijelzohiba lesz szerintem. (Vagy kijelzonel erintkezes hiba)
Siman lehet teljesen fuggetlen a gyerkoctol. De az is lehet hogy egy ponton erosebben megnyomta...

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69824) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Sziasztok!

Adott egy Alcatel Onetouch Pixi3 (10,1) tablet. Szeretnék rá telepíteni egy alkalmazást, de semmit sem enged telepíteni, kevés tárhelyre hivatkozva. A belső tárhelyből 4GB, a külsőből 9GB még szabadon felhasználható egyébként, az alapértelmezett mentési helyre pedig édes mindegy mi van beállítva, nem enged a tab. Ráadásul az Alcatel által átszabott 5.0.1 olyannyira el van cseszve, hogy azt se tudom megnézni, hogy mely alkalmazás mire van telepítve, mert egyként kezeli a két tárhelyet. Áthelyezni sem lehet egyikről a másikra. Van valakinek valami ötlete?

Köszi előre is!

(#69825) csendes válasza vacs (#69820) üzenetére


csendes
őstag

- erős proci + gpu a játékok miatt (ne Hisilicon, MTK)
Érdemes ezt elolvasni: [link]
Samsungot kizártad, Mediatek és Hisilicon Kirin (Huawei) kizárva.
Intel vonalon a Yoga Tab3 Pro-ban csak 2GB RAM van. A kínai 10" Intel-esek nem igazán a felső kategóriában játszanak (akku, hangszóró, külső megjelenés, stb.), igaz, hogy olcsóbbak is (4GB/64GB X5 Z8300 60 ezer Ft-tól).
Marad a Qualcomm SoC. Sony Z4 ára jelentősen a megadott keret fölött van, a Snapdragon 810 hajlamos a túlmelegedésre.
Akkor mi marad? :F Az iPad Air 2-ben is csak 2GB RAM van...

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#69826) peeat


peeat
tag

Sziasztok
MSI primo 81 -es tabletem ügyesen lezárta a gyerek .
nem tudjátok hogyan lehet hard resetelni ?

(#69827) neophyte79


neophyte79
tag

Sziasztok.

Jelenleg egy Honor X2-m van, 3 gigás verzió.

Szeretnék egy másikat, itt lennének a feltételek:

-min 3 giga ram, de inkább 4
-gyorsabb legyen, mint a Honor X2
-ledes villanó fontos lenne
-kamera annyira nem érdekes, ha gyengébb
-8 vagy max 8.4"-os kijelző vékony kávával
-simes verzió, beszédhangszóróval
-bővíthető legyen
-magyarországon meg lehessen venni, nincs kedvem a garival szívni

Ezt várnám, de nem tudom megérné-e?

[link]

(#69828) neophyte79 válasza neophyte79 (#69827) üzenetére


neophyte79
tag

Vagy ez

De itt gond a villanó, és a beszédhangszóró hiánya. Viszont a 950-es proci hívogató...

(#69829) cidalain válasza neophyte79 (#69828) üzenetére


cidalain
veterán

ledes vaku elég problémás, nem szoktak tabletre olyat tenni, még a prémium kategóriában sem.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69830) Szilvitab


Szilvitab
újonc

Sziasztok! Androidos tabletet szeretnék venni, lehetőleg 50ezer forintig (avagy 60-ig, edigital gyakran akcióz és részletre is lehet). Pc helyett használnám itthon Facebook, mail, böngészés, gyerekmesék Youtube-ról. Ha lehetne minimum 5 mp kamerája, az jó lenne, de erről le tudok mondani. Eddig Lenovot, Asust és egy Huaweit néztem, de csak totál laikus, "jól néz ki" véleményeket találtam róluk. Köszönöm, ha ajánlotok nekem valamit!

(#69831) tboy93 válasza Szilvitab (#69830) üzenetére


tboy93
nagyúr

60 kornyeken van az Asus Z300M, ha nem vagy pixel fetisiszta, akkor jo dontes lehet, most en is azzal szemezek. Amit mindenhol irnak hogy kategoriajahoz merten cefet gyors es stabil 6.0 droid van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#69832) Bouldestes


Bouldestes
csendes tag

Sziasztok!

Tabletet szeretnék venni filmnézésre, internetezésre. Játékra nagyon minimálisan lenne használva.
Árban kb. 150 ezer a plafon, új gép esetén.
Mindenféleképpen 16:10-es kijelzővel, legalább 8 colos méretben és legalább full HD (de inkább 2560x1600-as) felbontással.

Újonnan a következőkben gondolkozok:
- Samsung T580/585 Galaxy Tab A 10.1,
- Huawei MediaPad M2 10.0,
- Huawei MediaPad M3 8.4

Használtban pedig az alábbi két gép jöhet szóba:
- Samsung T800/805 Galaxy Tab S 10.5,
- Samsung T700/705 Galaxy Tab S 8.4

Elsősorban olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik az említett tabletek valamelyikét használják.
Pozitívumok, negatívumok.

Esetleg célszerű lenne várnom a MediaPad M3 10.0-ás változatára (ha lesz!) a nagyobb kijelző miatt?

Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#69833) neophyte79 válasza cidalain (#69829) üzenetére


neophyte79
tag

Az M3-as nagyon jó, de nem tudom megérné-e a váltás. Hiába erősebb a hw, ha kevés a felbontáshoz. Egyelőre nem találok olyat, ami az X2-t űberelné...

(#69834) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok!

Tabletet szeretnénk venni, viszonylag sürgősen (2-3 napon belül) mivel kórház program lesz sajna...
Nagyjából valami ilyesmi összeállításra gondoltam:

Használat: internet, könyvolvasás, filmnézés (HD, esetleg FullHD), online stream nézés, esetleg minimalis gagyi játék (pl: Bejeweled)

Képernyő 8"

Tárhely: minimum 16 GB

OS: Minimum Android 5.1

Modem: 4G (Független vagy telenor)

Amennyit rá tudunk szánni: 50e nagyon jó ajánlat esetén talán megy az 55

Garancia: hivatalos magyarországi

Elsősorban újra gondoltunk, de ha akad szép állapotú használt garis az is érdekelne (privátban)

Kérlek segítsetek a választásban!

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#69835) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Látta már valaki az Alcatel PIXI 4 (7) 8063 típusú tabletet ?
Milyen a kijelzője ?
20-25eFt között keresek tabletet, 7-8" mindegy.
Minimális játékok menjenek rajta (BoomBeach)

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#69836) cidalain válasza Energie X (#69834) üzenetére


cidalain
veterán

feladod a leckét, az első értelmes független ez lenne, de csak 1 GB van benne...
és ebben is
feljebb nem érdemes nézelődni, ebben a méretben a következő versenyző 75 körül van.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69837) Amur


Amur
addikt

Gyerköcnek elsősorban játékra, youtube nézegetésre keresek tabletet.
7 col elég, max pénz 35-40 ezer.
Magyarországról vásárolnék,újat.
Gondolom a 4 magos proci a játék miatt alap, ill. 1 gigánál azért nem is nagyon van már kevesebb RAM-mal,az legyen meg.
Két jelölt már van:
Huawei Mediapad T1 7.0 ill. Acer Iconia B1 770
Huawei szimpatikusabb a nagyobb aksi miatt, de a szakértőkre bízom mit javasolnak még!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#69838) cidalain válasza Amur (#69837) üzenetére


cidalain
veterán

a T1 7"-ban kicsit gyengus a proci, a 8"-osban sokkal jobb van.
Így nézve az Acer jobb választás (főleg játék céljából)
Vagy választhatsz Lenovot is, olcsóbb, mint az Acer.
Vagy egy kicsit régebbi Lenovot, ami még olcsóbb

Hardverileg majdnem tökugyanaz mindkét Lenovo, és az Acer is. Én ezekből válogatnék, a Huawei Spreadtrum processzora szerintem nem annyira jó, mint a Mediatek

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69839) Amur válasza cidalain (#69838) üzenetére


Amur
addikt

Találtam még 1 Acert:
Acer Iconia B1-780-K9WR
Ebben van plusz grafikai processzor is(Mali-T720 MP2 DC @ 520MHz )
Ez is csak 29.900- még beleférhet ha jónak ítélitek.
[link]

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#69840) cidalain válasza Amur (#69839) üzenetére


cidalain
veterán

mindegyikben van grafikai processzor is, max nem írják ki.
a kijelzőfelbontása ennek jobb, és ez 64 bites porcesszor.
vehető ez is.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69841) viharhozo


viharhozo
addikt

Van egy Android-frissitesbe belehalt Samsung tabletem. Hova erdemes vele menni, ha adatmentes kene? Van vkinek ilyennel szemelyes tapasztalata?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#69842) Szilvitab válasza tboy93 (#69831) üzenetére


Szilvitab
újonc

Köszi! Nem tudom, milyen az, aki pixel fetisiszta, de azért szeretném, ha nem lenne gagyi a felbontás. :D de ennyi pénzért csak nem az....

(#69843) Joe.36


Joe.36
addikt

Főleg navigációra venném [ezt a típust] , esetleg néha film nézése, talán net, esetleg tartalék telefonnak, jó választás ez ? Többet nem nagyon költenék rá.
Játék nem lesz rajta. Program is max az Igo ( csak Magyarország ) meg a Vlc,

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#69844) cidalain válasza Szilvitab (#69842) üzenetére


cidalain
veterán

A pixel fetisiszta 2 cm-rol ipari nagyitoval nezi a kijelzot, es haborog, ha latja a keppontot. 4k felbontas az alap nala, meg a kaputelefon kijelzo is olyan nala, mert a tobbi egy fos. Igazabol a pixelfetisiszta talan meg a noje fejet is pixelesnek latja a valo eletben.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69845) Joe.36 válasza Joe.36 (#69843) üzenetére


Joe.36
addikt

Vagy [ez] lenne a másik, csak navigáció és néha vlc.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#69846) Highground


Highground
aktív tag

Sziasztok!
Melyik tabletet ajánljátok 30k max. árkategóriában? Gyereknek lesz, nem kell erőgép. Segítséget előre is köszi! :R Alcatel-ről mi a vélemény?

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#69847) Highground


Highground
aktív tag

35k max. bocsánat! Alcor? :/

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#69848) MrTiba


MrTiba
csendes tag

Sziasztok!
A kisfiam kapott a szülinapjára egy alcatel pixi 3 10" tabletet, és az a baj, hogy kevés rajra a hely, mert szeret játékokat letölteni.
Van egy 32gb-s sd kártya benne, de nem hajlandó oda tölteni a játékokat, sőt át sem lehet rakni. Android 5.0 (Lollipop) van rajta. Tudnátok valamilyen megoldást?
Köszi

(#69849) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Van egy Asus Memopad 7-es táblagépe a gyereknek. Használhatatlan lett, mert már annyi alkalmazás került rá rengeteg felugró ablakkal wifit folyamatosan bekapcsolta és a rengeteg előugró ablak miatt még a gyári beállítások visszaállítását sem tudtam megcsinálni. Be volt kapcsolva az automatikus visszaállítás is amit nagy nehezen kikapcsoltam. Most power + hangerő fel után wipe cache törlés majd fr volt. Most elkezdeném újra beállítani és hibaüzeneteket dob fel folyamatosan googleplay alkalmazás leállt, valami BBM hiba. Most kellene csinálni a google fiók beállítását. Közben egyéb képernyőket is feldob amiből vissza gombbal ki tudok lépni. Adjon meg jel azonosítót(lehet nem ez a megfogalmazás), meg valami elfelejtett jelszó kérésre alkalmas ablak. Most is megjelent felül egy Mobile manager kiírás majd visszalépett a fiók beállításhoz. Most még egy music player ablak jött fel amivel telepíteni lehetne. Mintha önálló életet élne. Ez lehet kicsit hülyén hangzik. Közben feljött valami fast cleaner ablak is. Tehát olyan mintha valami "beégett" volna a rendszerbe, pedig még csak addig jutottam, hogy a wifit beállítottam.

Kicsit hosszúra sikeredett, de akinek lenne tippje mit csináljak vele, vagy hogyan lehetne normális életet lehelni bele az kérem segítsen.

(#69850) bozsozso válasza bozsozso (#69849) üzenetére


bozsozso
őstag

Ahogy nézem akkor kezdi el a problémákat ha wifi-re felcsatlakozom.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.