Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69551) zsoltzsolt válasza Fortian (#69549) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Kéne egy kis értő olvasás. Fentebb kérték:
"Ahogy az előbb is kértem, hagyjuk ezt a témát "
Vagyis lezárásra került volna már a téma...
És ha valahol azt írtam, hogy gyerek ne értsen az informatikához, akkor arról világosítsatok már fel.
Vagyis sokan félreértik, Mint az alattad lévő:
Kollégám külföldi általános magániskolában tanít matematikát-fizikát. Mindegy gyereknek saját tabletja van, azzal egészítik ki/szemléltetik a dolgokat.

Én négyévesekről beszélek, meg amikor látom, hogy gyerek tabletezik a babakocsiban, anya szintén nyomogat, emberi kapcsolatok , hát arról ne is beszéljünk...

[ Szerkesztve ]

(#69552) cidalain válasza zsoltzsolt (#69551) üzenetére


cidalain
veterán

én is látok gyerekeket, kamaszokat ocsmány módon beszélgetni az utcán, de arra nem a a válasz hogy ne tanítsuk meg őket beszélni...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69553) zsoltzsolt válasza cidalain (#69552) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Félreérted, hol mondtam, hogy nem szabad pl. tabletet vagy bármi mást adni a gyerekének? Tényleg kissé túlérzékenyek vagytok, már fárasztó a dolog. Én a lehetséges veszélyekről írtam, és hogy vannak korosztályok, amiknek meg kell kapnia a neki megfelelő ingereket. És ezek a példák.. én is láttam marihuánát szívó embert, aki sose lett kemény drogos, akkor adj a gyerekednek te is marihuánát, hogy a hülye példádra hülye példát mondjak.
De most tényleg hagyjuk az egészet..

És hát lássuk be évek óta pc, mobil, tablet, okostelefon mellet nő fel egy nemzedék, s az eredményeségi mutatók - pl. tanulmányi, szövegértés, stb. - mintha nem nőnének.

[ Szerkesztve ]

(#69554) cidalain válasza zsoltzsolt (#69553) üzenetére


cidalain
veterán

tényleg nem akarom túlragozni
az első körben leírt kommentedből kiemelem a vonatkozó részeket: csak árt; romlani fog a szeme; nem fejleszt; aki csendben akarja tudni
tényleg nem mondtad hogy nem szabad, azt sem hogy igen. viszont csak hátrányokat soroltál fel, pozitív hatásokat nem. ráadásul az utolsó mondat azt sugallja, hogy még a szülő is alkalmatlan.
ez nettó félretájékoztatás, félinformáció közlés. mondhatnám hogy az ilyen jellegű komment az adott fórumtémában sima trollkodás.

a felsorolt érvek egy része csak feltételezés, a másik részük, meg nem igaz.
a kommentelők jogosan (szerintem is) ezen akadtak ki.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69555) zsoltzsolt válasza cidalain (#69554) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szemromlásról vannak statisztikai adatok, ahogy romlott az elmúlt időszakban a gyerekek szeme. Én olvasok ebben a témában szakcikkeket.

Meg gondolom mindenki megerősít,, hogy javult az elmúlt évtizedben a gyerekek teljesítménye.. :DD :DD Lásd csak egy adat a Pisa-felmérések.. stb, stb
És még mindig fenntartom és hadd lehessen ez a véleményem, hogy négyéves gyereknek saját tablet nem kell.
És igen, sok az alkalmatlan szülő, ez van :D
A nettó félretájékoztatás mi is volt?

a felsorolt érvek egy része csak feltételezés -- most komolyan tudományos kutatásokat linkeljek vagy írjam le a tapasztalatokat a tanulási nehézséggel küzdő gyerekek számának növekedésről, a szövegértési nehézségekről, a funkcionális analfabetizmusról?

[ Szerkesztve ]

(#69556) cidalain válasza zsoltzsolt (#69555) üzenetére


cidalain
veterán

az ember szeme nem fog gyorsabban romlani akkor, ha napi 30 percet tabletezik. de fejlődik az orvostudomány is, és a szemromláson lehet javítani. (a jól fizető állások legalább felében, napi 8 órán keresztül monitort kell bámulni, és a felnőtt szemét sem kíméli természetesen)
a mostani felmérésekben (pisa) résztvevő gyerekek amikor 4 évesek voltak nem volt elterjedve sem a tablet, sem az okostelefon, így az eredményekért nem okolhatóak. ellenben a balfék elmaradott oktatási rendszerünk igen. ha megnézel egy ilyen felmérésen elöl szereplő országban egy oktatási rendszert (pl skandináv országok), sokkal modernebb felfogásban oktatják a diákokat, integrálva a modern infokommunikációs eszközöket.
a mostani középiskolásokat, akik tele vannak tanulási zavarral (meg mondjuk ki magatartási és személyiség zavarral is), szintén nem a gyerekkori tabletezés cseszte el (és hozzá is tenném gyorsan a mai fiatalok nem tudnak mit kezdeni a közösségi médiával - jórészt csak ártanak maguknak- , nem értenek hozzá, nem tudják hogyan kellene online visekedni, analfabéták a témában). szintén egyébként felerészben legalább az oktatási rendszer a ludas a túlzott teljesítménykényszerrel, és túlterheléssel.
a feltételezés az volt, hogy csak árt, és hogy nem használ. holott ez nem igaz.

ok, ne vegyél a gyerekednek tabletet, nem az én dolgom. de aki meg akar az meg nem a te dolgod.
ennek megvitatása nem a "Milyen Androidos tabletet vegyek" című fórumban van.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69557) zsoltzsolt válasza cidalain (#69556) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Akik ma tanulási zavarosak, azok gyerekkorukban a pc előtt ültek vagy a mobiltelefont nyomkodták :DDD
Csak látni kell a tendenciákat :DDD

(#69558) CactuS válasza cidalain (#69556) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Teljesen egyetértek.

Szerintem engedd el te is. Engem elképeszt, hogy döntéshozói poszton ilyen gondolkodású emberek vannak az oktatási rendszerben. Bár egyben meg is magyarázza az aktuális helyzetet idehaza.

Én is a Pisa-tesztet hoztam volna fel példának, mint érv, hogy mennyire jól működik a 90-es évek oktatása a jelen korban, a vicces az, hogy ő is. Felelősség áthárítás, magyarázkodás az megy...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#69559) zsoltzsolt válasza CactuS (#69558) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szakmai kompetenciáját már csak ne ítélje meg senki abból a véleményből, hogy nem tartom helyesnek, ha egy négyévesnek saját tabletje van. Több ezer gyereknek és szüleinek segítettem már.
Felelősség áthárítás???? Elmagyaráznád? MI hozzuk helyre, amit a szülők és az iskolarendszer elrontott.

Itt fogd magad vissza, kérlek

[ Szerkesztve ]

(#69560) Zeki válasza zsoltzsolt (#69559) üzenetére


Zeki
nagyúr

A több ezer gyerek mind 4 évesen tabletezett?
Itt van az én 4 meg 6 évesem, ott a tablet, le se ... legóztak, most tv-znek. Aztán majd megyünk ki.

(#69561) zsoltzsolt válasza Zeki (#69560) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Itt is látom, hogy gond van. Az értő olvasás nem az erős oldala senkinek.
Ezt írta:
"Engem elképeszt, hogy döntéshozói poszton ilyen gondolkodású emberek vannak az oktatási rendszerben"
A szakmai kompetenciámat kérdőjelezte meg. Egy szakma egyesület elnöke vagyok, egy másiknak az elnökségi tagja, van négy diplomám, soroljam?? és igen próbálok küzdeni többek közt az oktatási rendszer hülyeségei ellen. És szimplán még mindig nem értek egyet a saját tulajdonú tablettel egy négy éves esetében, de attól még játszhat rajta. Szövegértésben elég gyenge a magyar, látom itt is

De most már tényleg abba kéne hagyni

[ Szerkesztve ]

(#69562) keszo


keszo
őstag

......és ez egy már ~20 hozzászolás óta a tabletes topikban :Y

Attila

(#69563) zsoltzsolt válasza keszo (#69562) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Jeee :C ezt mondom, de mindig kitalálnak valamit :DDD

(#69564) Lajkó


Lajkó
őstag

Szerintetek 50-et megér egy ASUS Zenpad 10 Z300M dokkolós bluetooth-os billentyűzet nélkül?
Tudok utánna valahonnan beszerezni egyet hozzá ha úgy érzem hogy kell?? :U

[ Szerkesztve ]

(#69565) Joe.36 válasza Lajkó (#69564) üzenetére


Joe.36
addikt

Újonnan 60 körül van, ha van rá garancia és semmi baja megértését, bill kintről nehezen... Egyébként nagyon jó, nekem is ilyen van, bill nélkül, de vettem rá gyári covert.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#69566) Lajkó válasza Joe.36 (#69565) üzenetére


Lajkó
őstag

65-70 az a 60...
Ilyet vettél hozzá, vagy sima tokot bill nélkül?

(#69567) koxkids válasza Joe.36 (#69565) üzenetére


koxkids
őstag

Érdekes hogy a gyári cover kb. beszerezhetetlen. :( Sehol nincsen raktáron, és rendelésre sem.

(#69568) Joe.36 válasza Lajkó (#69566) üzenetére


Joe.36
addikt

Én 65 ért vettem 1 hónapja, de láttam valahol akcióban 60 ért múlt héten. Én a gyári [cover] tokot vettem hozzá, nem a bill.

(#69567) koxkids

Nekem szerencsém volt egyből tudtam hozzá venni. De most tényleg nincs.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#69569) keszo válasza Lajkó (#69566) üzenetére


keszo
őstag

(#69570) intensa_man


intensa_man
tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani minimum 9" tabot 60e környékén? Általános használatra, film, net, kevés 2D játék... Akku üzemidő, és felbontás/betekintési szög lenne mérvadó.
Használtat nem szeretnék, és ha itthoni szervize lenne, az lenne a hab a tortán...

Köszönöm!

(#69571) cidalain válasza intensa_man (#69570) üzenetére


cidalain
veterán

Asus Z300M
10", 2GB ram, hazai 2 ev garancia.
Cserebe lehet hogy 1-2 ezressel meghaladja a keretedet, de korul kell nezni lehet hogy valahol akcioba belefer 60-ba.
(Mindenkeppen ezt az M verziot keresd, a Z300C verzioban gyengebb az intel proci)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69572) intensa_man válasza cidalain (#69571) üzenetére


intensa_man
tag

Köszönöm!
És esetleg dokkoló nélkül?

(#69573) cidalain válasza intensa_man (#69572) üzenetére


cidalain
veterán

Ha olyat lattal amihez van, akkor van anelkul is.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69574) intensa_man válasza cidalain (#69573) üzenetére


intensa_man
tag

Létezik, hogy a Z300M-ből több féle SoC van? Mindenütt (pl itt, és itt ) 8163 chippel van szerelve, 1,3Ghz sebességgel, míg az Iponban 8165, és 1,7Ghz szerepel a specifikációban.
A gyártói honlapon is a gyengébb verzió van..
Köszönöm!

(#69575) Od!3


Od!3
tag

Sziasztok!

Segítség kellene. Tabletet szeretnék venni, de nem tudom mit lenne érdemes megvenni. Gondolok itt arra hogy az átlagos felhasználás mellett játszogatni is szeretnék rajta. Érdekelne hogy mekkora mermóriával és procival rendelkező táblát kéne vennem és hogy milyen árkategóriában nézelődjek. Én személy szerint 4GB memóriát preferálnám, egy 4 mag 1.5 Ghz-2Ghz. mondjuk 8-12 Colos kijelzőig. Tárhely mindegy, mivel bővíthető. Ez használható e ilyen célokra?? Esetleg javaslatok jöhetnek, mely gépek felenek meg ezen kritériumoknak.

A választ előre is köszi.

Üdv.

ASUS M5A99X EVO R2.0, AMD FX 6300 (1,26V 4,2 Ghz), Arctic Freezer Xtreme R2.0 borda+2x(12cm) Noiseblocker BlackSilent XLP, 16GB DDR3 HyperX Blue (1866Mhz), GIGABYTE GeForce GTX 1060 Mini ITX OC 3GB, Be Quiet! Pure Power 9 500W, 1TB Seagate HDD (7200RPM)

(#69576) bghistvan


bghistvan
senior tag

Sziasztok!

van egy olyan jellegű problémám,hogy az asszonynak vett huawei mediapad m2 10.0 tableten a facebook applikációban való keresőre kattintás után kilép az alkalmazás..........vajon erre vmi megoldás létezik?

(#69577) cidalain válasza intensa_man (#69574) üzenetére


cidalain
veterán

Ahogy irod is Asus.com 8163-mal irja. Iponban valoszinuleg elirtak az adatlapot...

(#69575) Od!3
El kell hogy keseritselek, androidos tabletekben nem divat a 4GB beepitett memoria.
3 van, de cserebe mondjuk 8 magos procival. Arat nem irtal, szoval
Sony Xperia Z4
Samsung Galaxy Tab S2 Ve 9.7
Samsung Galaxy Tab S2 VE 8.0
Huawei Mediapad M2 premium 10
Huawei Mediapad M2 Premium 8

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69578) cidalain válasza bghistvan (#69576) üzenetére


cidalain
veterán

Ez az alkalmazas hibaja lesz
Ha van ujabb, frissitsd be. Ha nincs, szedd le, tegyel fel regebbi facebook appot.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69579) otamas


otamas
csendes tag

Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.
Gearbestről vettem egy Chuwi HiBook 2in1 kütyüt. HDMI-n keresztül szeretném a filmeket nézni a Tv-n.
Hogyan lehet a tv-t secondary vagy extended screen-ként használni? Azt szeretném elérni, hogy a film full screen menjen a tévén, közben meg a tableten szabadon navigálnék. Az a bajom, hogy alapesetben a rendszer tükrözi a képernyőt, ugyanazt látom a tv és a tablet kijelzőn is.
VLC playert használok, és nem állítottam semmit az androidon. Tv: Sony Bravia KDL40w705c (smart, de nem droid)
Köszönöm előre is, akinek van tanácsa :)

(#69580) bghistvan válasza cidalain (#69578) üzenetére


bghistvan
senior tag

Értem,valahol bíztam abban hogy app hiba lesz,mert a böngészőből megnyitva viszont tökélestesen fut a face.
Ami érdekes,hogy más android eszközökön stabilan fut........
Régebbit hogyan tudnék leszedni?

(#69581) keszo válasza Od!3 (#69575) üzenetére


keszo
őstag

Teclast, Chuwi, Onda, cube fronton nézelődj ha külföldi rendelés is szóba jöhet.
Intel chip, 4GB Ram, 9.7"-12" kijelző

Attila

(#69582) cidalain válasza keszo (#69581) üzenetére


cidalain
veterán

Azert az intel atom nem arrol hires hogy jatszashoz ajanljak.
De persze be lehet probalni azt is.

(#69580) bghistvan
Apkmirror oldalrol.
De elotte kiprobalnam hogy torlom a face app osszes adatat es beallitasat. Ha van ott frissitesek torlese gomb akkor azt is megnyomnam.
Majd ujra bejelentkeznek, es megneznem mi van.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69583) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Nem tudom, jó helyre írom-e, de teszek egy próbát. Egy érdekes jelenséggel találkoztam a tabletemen (Navon Raptor 3G), miszerint a teljes kijelzőn szabályos elrendezésben halvány szürke csíkok jelentek meg, kb 1 képpont vastagsággal. Azt hinné az ember először, hogy GPU probléma, de ami érdekes számomra, az az, hogy kikapcsolt állapotban is ugyanúgy jelen vannak a csíkok, mintha valami vonalas füzet lenne a kijelző alatt. :F
Funkcionálisan minden működik, sérülés, ütés nem érte a készüléket, még szinte karcok sincsenek rajta.
Kérdezem, hogy valaki találkozott már ilyennel, és ha igen, mi lehet a gond? Valami "beleégett" a kijelzőbe, vagy mi okozhat ilyesmit? :F
Köszönöm előre is. :R

Up the Irons!

(#69584) Od!3


Od!3
tag

Hali!

Köszönöm a Válaszokat. Hasznosak voltak :)
Nálam külföldi vásárlás is szóba jöhet. Már nézelődtem Chuwi Hi10 és Cube iWork 10 téren. Már csak azt nem tudom hogy ezek a tabletek mennyire megbízhatóak hardware és software tekintetében. Esetleg némi tapasztalatot megtudna valaki osztani ezekről? Meg hogy mennyire megbízhatóak ezek az intel atom procik és a bennük foglalt gpu-k ilyen téren. Minőségi észrevételek is érdekelnek :)

Köszönöm.

Üdv.

ASUS M5A99X EVO R2.0, AMD FX 6300 (1,26V 4,2 Ghz), Arctic Freezer Xtreme R2.0 borda+2x(12cm) Noiseblocker BlackSilent XLP, 16GB DDR3 HyperX Blue (1866Mhz), GIGABYTE GeForce GTX 1060 Mini ITX OC 3GB, Be Quiet! Pure Power 9 500W, 1TB Seagate HDD (7200RPM)

(#69585) KubanitoS válasza Od!3 (#69584) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az Intel atom procik nem játékra lettek kitalálva, ezen a téren lehetnek problémák. A helyedben én engednék a 4 giga ramból, bőven elég a kettő is és akkor már lenne választék is.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#69586) Od!3 válasza KubanitoS (#69585) üzenetére


Od!3
tag

Tudnál írni pár példát azokból amikre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

ASUS M5A99X EVO R2.0, AMD FX 6300 (1,26V 4,2 Ghz), Arctic Freezer Xtreme R2.0 borda+2x(12cm) Noiseblocker BlackSilent XLP, 16GB DDR3 HyperX Blue (1866Mhz), GIGABYTE GeForce GTX 1060 Mini ITX OC 3GB, Be Quiet! Pure Power 9 500W, 1TB Seagate HDD (7200RPM)

(#69587) intensa_man


intensa_man
tag

Sziasztok! Pár napja kérdeztem 60e körüli tablet ajánlatot. Z300m-et ajánlották. Ahogy nézem, ugyanúgy 4 mag, 1.3ghz, és 16gb háttér tár, mint a lecserélni szándékozott Toshiba At10. Mennyivel kellene többet költenem, hogy számottevően erősebb gépet tudjak venni? A kritériumok ugyanazok. Új, itthon vásárolt, és ha nagyon muszáj 70e el tudok menni. Dokkoló nem fontos.
Köszönöm!

(#69588) fireman123 válasza Od!3 (#69584) üzenetére


fireman123
őstag

Ez engem is érdekelne, most nálam is ez a két tablet van most a lista élén, ...korában a Teclast X98 Plus II volt a kiszemelt, de a topicjában és külfödi topicokban is sokan panaszkodnak rá, hogy jelentős wifi gondjai vannak.

(#69589) keszo válasza Od!3 (#69584) üzenetére


keszo
őstag

Én Chuwi hi12-t használok. Software szempontjából nincs gondom vele. A hardware részét meg úgy látom, hogy sajnos ezeknek a cégeknek nem az erősségük a minőség ellenőrzés. Ezért lehet, hogy egy hibátlan készüléket fogsz ki de az is lehet hogy beletenyerelsz és egy "sz@rkupacot". Ebből a szempontból lutri.

Attila

(#69590) KubanitoS válasza Od!3 (#69586) üzenetére


KubanitoS
veterán

Pontosan milyen árban szeretnél vásárolni?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#69591) blackandsil


blackandsil
újonc

Sziasztok

Tabletet keresek az alábbi kritikus szempontok mentén:
- 9-10" méret
- Nagyon jó aksi
- Jó hangminőség és magas maximális hangerő

Ár max: 35ezerig, de inkább 30 körül.

Minden más lényegtelen.

Tudnátok ajánlani?

Köszönöm. :)

(#69592) Lajkó


Lajkó
őstag

Talán nem teljesen ide vág, de honnan tudnék beszerezni aránylag rövid idő alatt értelmes áron 10.1"-os Asus z300m-hez fóliát, és tokot? :F

jah, meg még egy balga kérdés: Megoldott már a torrentezés android alól? :U

[ Szerkesztve ]

(#69593) keszo válasza blackandsil (#69591) üzenetére


keszo
őstag

Használt
Samsung Galaxy Tab2 P5110
Ipad 2

Attila

(#69594) blackandsil válasza keszo (#69593) üzenetére


blackandsil
újonc

Köszi

Elfelejtettem beírni az üzenetbe, hogy preferálnám a nem használtat. :)

Így ötlet?

(#69595) keszo válasza blackandsil (#69594) üzenetére


keszo
őstag

Nekem így nincs
Sorry

Attila

(#69596) Od!3 válasza KubanitoS (#69590) üzenetére


Od!3
tag

Hát olyan maximum 70-80 ezret szánnék rá. Remélem tudsz mondani valamit ebben az árkategóriában.

ASUS M5A99X EVO R2.0, AMD FX 6300 (1,26V 4,2 Ghz), Arctic Freezer Xtreme R2.0 borda+2x(12cm) Noiseblocker BlackSilent XLP, 16GB DDR3 HyperX Blue (1866Mhz), GIGABYTE GeForce GTX 1060 Mini ITX OC 3GB, Be Quiet! Pure Power 9 500W, 1TB Seagate HDD (7200RPM)

(#69597) cidalain válasza Od!3 (#69596) üzenetére


cidalain
veterán

Huawei Mediapad M2 8 - ha meg kapsz valahol
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2016) (SM-T580)
Ha nem jon ossze a felso ketto, akkor Asus Zenpad Z300M

(#69594) blackandsil
Az adott keretosszegbe csak 1 db ajanlott 10"-os meretu tablet van
Alcatel Onetouch Pixi 3 10"
Hogy milyen az akkuja, es a hangszoroja azt nem tudom. A hangszorok ugy altalaban veve szarok szoktak lenni olcsobb tableteken (a csucskategoriaban talan nem, de az 100 folott kezdodik). Szoval dobozhangu, stb, zenehallgatasra szodaval elmegy, audiofileknek sehogy nem megy el.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69598) Od!3 válasza cidalain (#69597) üzenetére


Od!3
tag

Esetleg Nvidia Shield K1???

ASUS M5A99X EVO R2.0, AMD FX 6300 (1,26V 4,2 Ghz), Arctic Freezer Xtreme R2.0 borda+2x(12cm) Noiseblocker BlackSilent XLP, 16GB DDR3 HyperX Blue (1866Mhz), GIGABYTE GeForce GTX 1060 Mini ITX OC 3GB, Be Quiet! Pure Power 9 500W, 1TB Seagate HDD (7200RPM)

(#69599) cidalain válasza Od!3 (#69598) üzenetére


cidalain
veterán

honnan vennéd? használtan?
hivatalosan ez nincs forgalmazva kishazánkban.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#69600) Od!3 válasza cidalain (#69599) üzenetére


Od!3
tag

Megtudnám oldani a beszerzését, csak nem tudom mennyire lenne jó és időtálló választás..

ASUS M5A99X EVO R2.0, AMD FX 6300 (1,26V 4,2 Ghz), Arctic Freezer Xtreme R2.0 borda+2x(12cm) Noiseblocker BlackSilent XLP, 16GB DDR3 HyperX Blue (1866Mhz), GIGABYTE GeForce GTX 1060 Mini ITX OC 3GB, Be Quiet! Pure Power 9 500W, 1TB Seagate HDD (7200RPM)

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.