Hirdetés

2024. szeptember 12., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-07-30 14:39:09

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. július

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) z0d1AK válasza Peat;) (#300) üzenetére


z0d1AK
veterán

A Galaxy Tab-ban és a ViewPad 7-ben is 1024x600-as kijelző lesz!

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#302) mumk válasza #16820480 (#297) üzenetére


mumk
tag

Persze, tudom, én is majdnem megrendeltem, de aztán volt annyi eszem hogy megvártam a Desirét. :) Azért kíváncsi leszek kivel gyártatnák le, a HTC-vel jól jártak anno.

MIUI 0.12.24.

(#303) Peat;) válasza z0d1AK (#301) üzenetére


Peat;)
veterán

Rosszul fogalmaztam :). Mondjuk úgy, hogy ezen modellek nem érintenek meg. Remélem viszont, hogy akkor lesz még sok ilyen modell. Meg kicsit kevés az info a kijelzőkről, tabletbe nagyon nem mindegy milyen minőségű paneleket raknak, lehet pl ez egy döntő ok miért olyan drága pl. a samsung.

(#304) #16820480 válasza mumk (#302) üzenetére


#16820480
törölt tag

nekem nem tetszik annyira a Desire, azért is nem vártam rá, és nem olyat vettem végül. a Nexus pont úgy jó, ahogy van, nem pancsolt bele a HTC a saját cuccaival. én ilyesmit várok ettől a tablettől is, akárki gyártja majd. mondjuk nem tudom, hogy a HTC fogja-e gyártani, hiszen nekik pont nincs még semmilyen tabletük, ellenben sok másik céggel.

(#305) z0d1AK válasza Peat;) (#303) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha AMOLED kerül a Galaxy Tab-ba, akkor jó indok volna, de nem az van benne. Ismerősöm azt mondta, hogy nagyon jól kezelhető, a Viewsonic-kal együtt, mind a kettőről hozott videót, csak még nem tudtam feltolni a Youtube-ra.

Ha olcsóbb modellt vársz, akkor nem tudom, hogy érdemes-e. A ViewPad 7 kb 136ezer forintért rendelhető elő házhoz szállítással együtt.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#306) z0d1AK válasza #16820480 (#304) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nemrég került fel egy hír a HTC tabletjéről, "megbízható forrásból", amit a HTC természetesen tagad. A specifikáció alapján nagyon kamunak tűnik.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#307) mumk válasza #16820480 (#304) üzenetére


mumk
tag

Ja, sajna csak pletyka szinten létezik, de nem valószínű hogy kimaradnak belőle, sőt szerintem a Google is innen fog érkezni. A késés oka meg egyszerű, ha már a Google kijelentette hogy a Froyo nem alkalmas tabletre kénytelen lesz megvárni a 3.0 megjelenését.

A Desire meg tény hogy nincs olyan szép mint az N1, nem vitatom, de olcsóbban megvolt ugyan az a vas. Ja, és én sem használom a sense romokat, átportolt nexus romokat tolok. :D

MIUI 0.12.24.

(#308) Peat;) válasza z0d1AK (#305) üzenetére


Peat;)
veterán

Szerintem érdemes, pl wits a81-nek ha lenne utódja az jó lenne. (milyen korrekt már a tartozék: [link], szimpatikus gyártó, honlapjuk is van kínai létük ellenére =) ) Illetve egy archos70-es is jó lenne gps-el, 3g-vel. De archosnál azt nem értem, hogy a 43-as modellbe nagyobb felbontás került, mint a 70-esbe. Kicsit elszúrták ezt a 70-est...:( Na mindegy, karácsony előtt majd körülnézek.

[ Szerkesztve ]

(#309) z0d1AK válasza Peat;) (#308) üzenetére


z0d1AK
veterán

A piac egyik legolcsóbb tagja kb 1 hónap múlva érkezik, Commtiva N700 néven. Ugyan csak 800x480-as a kijelzője, viszont 100-120 ezer forintért kapacitív kijelzőt, 3G-t, GPS-t, és háztól házig garanciát is kapsz a számla mellé!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#310) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Witstech A81E
Processzor: 600MHZ, TI OMAP3 CORTEX A8
Memória: 256MB/256MB RAM/ROM
Kijelző: 7", rezisztív
Felbontás: 800x480
Operációs rendszer: 2.2
Tárhely: 2GB, microSD
WiFi: 802.11 b/g
3G: nincs
GPS: opcionális
Kamera: nincs
Akkumulátor: 2900mAh
Csatlakozó: USB, jack
Extrák:: Flash támogatás

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#311) #16820480 válasza mumk (#307) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk szerintem a google saját tabletjére eleve nem android fog kerülni, hanem majd chrome os, mive lazt akarják tolni nagyon. csak az is még olyan van és meg nem is dolog.

(#312) z0d1AK válasza #16820480 (#311) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen, én is inkább ezt hallottam. Viszont ha van gógyi, akkor lesz apk támogatás a Chrome OS-ben.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#313) #16820480 válasza z0d1AK (#312) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, nem tudom mennyire lenne szükség chrome os alá apk támogatás (mondjuk ha megoldják, akkor egy sima chrome-ban is szerintem működne, ami érdekes lenne). egy kicsit más koncepcióra épül a dolog szerintem. mondjuk így látatlanaban elég nehéz elképzeljem a chrome os-t, de ha jól megcsinálják, akkor én vevő leszek rá.

(#314) z0d1AK válasza #16820480 (#313) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ott lenne előnye, hogy rögtön lenne rá több ezer alkalmazás, és szeretnék.
Ha csak és kizárólag internet böngészőként funkcionálna a gép, akkor nem kizárt, hogy halott ötlet volna.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#315) Peat;) válasza z0d1AK (#310) üzenetére


Peat;)
veterán

Köszi hogy ezt is beraktad, a gps az már inkább van mint nincs, opcionális volt az első modellben, de most már csak azzal árulják szinte.

(#316) #16820480 válasza z0d1AK (#314) üzenetére


#16820480
törölt tag

lenne rá egy csomó alklamazás, ami rosszul futna (képarány, kezelés, stb), szerintem ez nem olyan jó ötlet. amúgy meg ott a chrome webshop vagy minek hívják, ami eredetileg csak a chrome iegészítős oldala lett volna, és ez fog átmenni app store-ba, ami egy elég jó húzás, csak meg kéne mozgatni a fejlesztőket is kicsit.

(#317) z0d1AK válasza Peat;) (#315) üzenetére


z0d1AK
veterán

Egyszer csak bekerül ez is a listába.:)
Átírtam a GPS-t opcionálisra, mert ugye vagy van, vagy nincs. :DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#318) Karma


Karma
félisten

Ez mi a rák lehet?
Azontúl persze, hogy nagyon gyanús hirdetés...

“All nothings are not equal.”

(#319) z0d1AK válasza Karma (#318) üzenetére


z0d1AK
veterán

Egy sima gagyi kínai tablet. Olcsónak tűnik, de nem az, a százvalahány dollárod verzió.
28000 forint ugyan a vételár, ám az aukció alján ott virít: szállítás 5000ft, az áru külföldről érkezik.
Gusztustalan módszer. Te kifizeted, ő megrendeli, elkönyveli a hasznos, és nem bukik rajta semmit sem.

Ami viszont óriási: Andriod OS 1.988 :DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#320) z0d1AK válasza z0d1AK (#319) üzenetére


z0d1AK
veterán

És csak az eladó hozzáértését tükrözi az, hogy szerinte a 600mhz-s proci és az 500mhz-s kisegítő chip már azt jelenti, hogy 1,1ghz.

De ami földhöz vágott:

Szia! Market elérhető róla? - Darkaman 2010/09/24 13:16:22
Tisztelt Darkaman! Szia! Bocsi de nem tudom mit jelent az hogy "Market" Üdv. - androidbazar 2010/09/24 13:18:28
:Y :Y :Y

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.