Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Taranti


Taranti
senior tag

Hát, amennyiben a tápba csatlakozó kábelek feje is 90fokkal elforgatott, még simán működhet a dolog. Itt azok járhatnak igazán pórul (mint én is) akik fordítva szeretik beépíteni a tápot, vagyis hogy a ventilátor felül van és a házból kapja a levegőt, nem pedig a ház alól.

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#2) #72042496


#72042496
törölt tag

Szélesebb, de viszonylag rövid házakban nem is lehet rossz.

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

Volt esze valakinek, végre! De ennyi év után most jutott el idáig az innováció! Előbb is jöhetett volna az a bizonyos isteni szikra. ;)

Hogy utáltom mikor kábelt kell cserélnem valami miatt és a nagy kezem nem fér el. Tápot ki kell vennem a helyéről hogy a kábeleket átrendezzem. Bár igaz az is hogy már mostanában nem sűrűn csinálok ilyet. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) Victorio


Victorio
aktív tag

Igazából az lenne a legjobb megoldás, ha hátra is meg oldalra is ki lenne vezetve a csatlakozó.
Aztán mindenki oda dugja ahova neki szimpatikusabb.

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#5) flexxx2 válasza #72042496 (#2) üzenetére


flexxx2
őstag

abból olyan sok nincs tudtommal,
amúgy meg jó vastagon fog a ceruza vagy a 12pines cucc miatt, vagy az oldalra kivezetés miatt

(#6) #72042496 válasza flexxx2 (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Lehet, nem tudom. Csak a miniházakat néztem valamennyire, azokba pedig úgyis SFX kell.

(#7) Dr. Akula válasza Victorio (#4) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Vagy minden irányba. :D

(#8) sixpak válasza flexxx2 (#5) üzenetére


sixpak
nagyúr

Corsair tax, nincs itt semmi látnivaló. :D
Mondjuk a 10 év gari némileg kompenzálja az árat.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#9) Televan74 válasza sixpak (#8) üzenetére


Televan74
nagyúr

ATX 3.0 -ás tápoknak egy darabig meg lesz a feláruk. Ha most új konfigurációt építenék simán el tudnám képzelni a 750W vagy a 850W modellt a házamban.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) JóképűIdegen


JóképűIdegen
tag

Nah most meglepett a meleg fogadtatasa a tapnak, mig nem volt video csak, hogy a Corsair csinal ilyet is, borzaszto megvettessel nyilatkozott az itteni forum nagyresze. Nemeleg hogy semmi ertelme, meg amugyis hulyeseg mert "nemferbelesemmilyenhazba" (pont mint a 4090 :DDD ) de meg a szabvaly ellenes is.
En amugy orulok ennek a megoldasnak, akinek meg nem praktikus az maradhat a hagyomanyosnal :R

(#11) Komplikato


Komplikato
veterán

Én vagyok a hülye vagy ATX 3.0-ás tápokból nincs fehér színű? Több gyártótól láttam már új tápot fehérben, de CSAK SFX-et, ahol nem csak a 3.0, de az SFX is felár is szúrja a szememet.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#12) MMIX válasza Komplikato (#11) üzenetére


MMIX
addikt

CoolerMaster MWE Gold 1250 - V2 ATX 3.0
-----------------
Corsair Shift tesztek

[ Szerkesztve ]

(#13) Komplikato válasza MMIX (#12) üzenetére


Komplikato
veterán

Köszi. :R
Ez fura. A saját webshopjukban csak 650, 750, 850-es van, fehér csak utóbbi kettőből. USA-ban csak 1250-es van, de csak fekete. Európában egy darab olasz webshopban van 750W-os, de csak fekete. Mondjuk eléggé ráér most a beszerzés, legalább van mit figyelnem. Jöhetne SeaSonic Focus White-ból egy ATX 3.0-ás végre.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#14) MMIX


MMIX
addikt


Nyugi, fekete, mellette a fehér SeaSonic termosz. :)
Először az olcsóbb nagy szériás feketék. Így is ritka és drága.
COUGAR passe à l'ATX 3.0 avec le bloc Polar X2

[ Szerkesztve ]

(#15) Chaser


Chaser
titán

az elektonikát ki adja?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16) MMIX válasza Chaser (#15) üzenetére


MMIX
addikt

Ott van a tesztben, CWT.

(#17) Sanchez638


Sanchez638
addikt

És mikor jön a 24+8 megvariálása, hogy ne keljen hülye helyekre dugdosni? Meg kevesebb csati szám is lehetne..

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#18) Chaser válasza MMIX (#16) üzenetére


Chaser
titán

:R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19) MMIX válasza Sanchez638 (#17) üzenetére


MMIX
addikt

Valami ilyesmi, mondjuk 12VO vagy Corsair Shift-tel. Lesz Corsair 12VO-táp is. CoolerMaster 12VO Biztos nem olcsó. ASUS
MSI, több márkának is van, csak más a nevük.

[ Szerkesztve ]

(#20) Komplikato válasza MMIX (#19) üzenetére


Komplikato
veterán

Ennél szerintem értelmesebb a peremcsatlakozós megoldás, azt is szépen el lehet rejteni, ügyesen kábelezve, de nem kell hozzá egy új ház, hogy hozzá tudj férni.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.