Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25557) #00137984


#00137984
törölt tag

Nem tudom mit kell az AMD-t ennyire védelmetekbe venni. Az utóbbi időkben csak AMD középkategóriát vettem és a HD 6850 meg az R9 380 kivételével alig volt kellemes emléket felidéző videókártyám. Felőlem értetlenkedhettek ezen, de én világosan leírtam a fejlesztéseim lépésenként. Én előre fele tekintek és itt néhányan visszafelé hasonlitgatnak. Ha ragaszkodtok a visszafelé kicsavart összehasonlitáshoz, akkor tessék. :D Attól, mert egy időben régebbi és 15-30%-al gyengébb videókártya tudott nekem jó játékélményt nyújtani az akkori játékoknak is volt köszönhető. Ezt is számtalanszor leirtam már... és azt megint, hogy egy játékra vagy negativ driver változások miatt fejlesztek videókártyákat. R9 380 jó középkategóriás versenyző volt az R9 270X után. Jó volt vele játszani és a Crimson driver jelentette végzetét. RX 470 viszont értékelhetetlen változást jelentett nekem a játékokban, mert az R9 380 fejlesztés utáni optimális játékélményt nem tudta biztositani. Polaris Refresh, ha úgy tetszik most 15% teljesitménynövekedést jelent és közben a fogyasztása is javul. Talán a driveres támogatás is kitolodik vele még 1 évet, de a Mass Effect Andromeda egy RX 485 8GB videókártyával biztosabbnak tünik. RX 480 8GB nekem akkor még egy túlárazott és az üzletekben ritkán kapható hiánycikk volt. Most az RX 485 8GB ezen szintén javithat, mert egy RX 470-et nem sajnálok újabbra és gyorsabbra cserélni. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.