Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53946) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Üdv ismét, nem tudom mennyire off, de azért annak rakom.

Szóval amióta megvan ez a konfigom, OC-tól függetlenül képes arra, hogy akár 1 percig megfagyjon a HDD. Semmire nem reagál, a led meg folyamatosan világit, aztán egy idő múlva végrehajtja mindazt, amit közben lenyomtam. Elvileg minden drivere fennt van, legfrissebb biossal. (Nem véta verzió) De van olyan is, hogy totál lefagy, majd egy általában KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR-t tartalmazó bsoddal leáll.

Na most, a Pentiumos gépemmel ilyet egyáltalán nem csinált, és még nincs 1 hónapos a lemez. HDS szerint az adatkapcsolat során 87-szer fordult elő hiba. Kábelt cseréltem vadonat újra, változatlan.

Annyi jutott még eszembe, hogy mikor telepítettem, véletlen raid üzemmódban volt. AHCI-re váltva nem indult el, de utánaolvasva, safe bootos módszerrel sikerült megcsinálni. Ha jól emlékszem előtte is csinálta ezt a kékhalálosdit.

A lapot itteni tagtól vettem, megbízható figurának tűnt, a HDD meg kétlem hogy rossz lenne, az előbb leírtak miatt. Próbáljak egy újratelepitést, vagy valami más gond lesz?

Ja igen, és BSOD után a merevlemez hiába forog, nem bootol róla, le kell állítani a gépet.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.