Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50844) Yllgrim válasza Habugi (#50843) üzenetére


Yllgrim
őstag

En mindig arrol beszeltem hogy magas felbontason jol megy a kartya, sosem akartam 1024x768-on jatszani. Itt jol megy az FX 8350- R9 290X paros.

WoW jo jatek, 10 eves, most lesznek a szulinapi dolgok, eventek, en a hangulata miatt szeretem, WoT-al mar nem nagyon jatszok, pedig toltam sokat, van par ritka tankom is :) Ettol fuggetlenul jol mennek, boven jatszhato mindketto, mi az hogy... :) Mindkettoert fizetsz, Wot elvileg free, gyakorlatban ha haladni akarsz elofizetsz, WoW meg alpvetoen fizetos, 10£ havonta, azt hiszem tulelem :)

A tesztben alap orajeleken megy, en 4.83-on hajtom es igen is jol teljesit minden uj es regi jatekban is. WoW-nak nem kell nagy GPU mennyiseg uh minden malmozik, raadasul nekem minden memoriabol fut, 16Gb ram-ba belefernek, no meg SSD-rol toltom be oket... :)

Azt el kell ismerni, hogy van ahol malmozik a VGA uj, sokszalas jatekok alatt is, pl Crysis 3, VGA 85-90% CPU 100% proci par helyen, am amig 50-60FPS-em van nem igazan zavar, mert jol megy, bar akkoriban en 4.4-en hajtottam a CPU-t, megnezem majd most 4.83-on is akar, ha lesz idom, tudod, WoW, uj kieg, es baromira jo! :)

Nem keves jatekra, boven jo. Nezd meg a sajat proci tesztjeidet vagy a tobbieket, i5, i7 mehet a kacsaba sok helyen, jatekok alatt meg par FPS difi az semmi.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.