Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48910) Habugi válasza hackeeeee (#48898) üzenetére


Habugi
addikt

Magam is arra gyanakszom, hogy az I/O panel audio része kapott sallert, az van valamilyen szinten a VRM/NB között ill. hozzájuk a legközelebb. A sistergés is olyan, mintha kontaktos lenne valahol.

Egy kép a manualból:

Marvell 88SE9172 SATA vezérlő: pipa, nincs baja
Etron EJ168 USB 3.0 Host Controller: pipa
Realtek RTL8111E, Int. hálókártya része: pipa

A VRM-et mindenki képzelje oda, nomeg azt ami 5.3hoz éppen áthalad rajta. ;]

(#48899) Omli85:

Hát ez szép! Én is gyorsan kibeleztem a vasat és megvizsgáltam/górcső alá vettem, de szerencsére semmi ehhez hasonlót nem láttam sehol. :)
Ugyan halottnak meg megfőzöttnek tituláltam az integrált hangkártyák/annak egy részét, működik az csak hallatt egy nagyon idegesítő sistergést, 8-10secenként pedig jobb szó híján "pattan" egyet-egyet a hang.
Éppen két Crysis3 5.3-as run között voltam, Biosban buheroltam kicsit a ram időzítésekkel meg az FSB-vel.
Még a Win7 bejentkező hangján sem tünt fel, csak gondoltam winampozok kicsit amíg nincs meg a "végleges" beállítás. Na ekkor vettem észre, hogy valami qrvára nem stimmel, ez meg mi.. ;]

Egy rövid teszt erejéig visszaraktam a VGA-t az első/"felső" PCI-E 16x-os slotba, ami azon a helyen ill. annak közelében van ahol a baleset történhetett csak hogy lássam a sínnek és minden egyéb ottlevő/tesztelhető dolognak nincs baja.

Szerintem marad így az idők végezetéig, gondot nem okoz szóval a garanciáztatás még csak eszembe sem jutott. Megjegyzem koros darab, nem is biztos hogy gariidőn belül vagyok még..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.