Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45729) Habugi válasza hackeeeee (#45727) üzenetére


Habugi
addikt

Simán rajta tudom tartani, mondjuk IBT közben még nem fogdostam.., de az NB-hez képest nudli, azt éppen hogy meglehet érinteni. Megjegyzem a HWInfo64 NorthBridge/alaplap NB szenzora nem tudom hol van vagy mit mér, de hogy nem 30-35fokos amikor megfogom az hotziher. Minimum kétszer annyi. ;]

"Belőttem, maxos IBT-vel próba!" :C

Ugyan az IBT-s teszt még előttem áll, nem tudom ott mennyit hoz.
Cinebenchben/Vantageban nagyon látványos az eredmény, ajánlom mindenkinek hogy csináljon ha másnak nem is magának előtte/utána összehasonlítást. Bár ahogy írtam is, az egész rendszer érezhetően meglódult tőle, az SSD ellenére is.

(#45728) luimapeiz:

Úgy tudom fél-egy évente ajánlatos, de nem biztos, majd a többiek kijavítanak.

Szerk.:

Röstellem bevallani, de úgy érzem muszály.., szóval decemberben amikor kivettem a lapból a Phenom II X4-et, akkor úgy nézett ki a paszta történet, hogy előtte meghajtottam/felmelegítettem. Húztam..semmi, feszegettem..semmi, még tekergetni is próbáltam semmi. Fokozatosan elkezdtem húzni, ennek az lett a vége, hogy az egész alaplap reccsent egy hatalmasat, mivel a kezemben volt a hűtő (igen, GYÁRI hűtő 2év után is.. ;]) lenéztem és döbbenten láttam, hogy nincs a foglalatban a proci.. :C :W

Bizony, zárt foglalaton keresztül kitéptem az alaplapból..., csak ennyire volt ráégve a hűtő, gyakorlatilag ősszenőttek. Utána is bő 20perc meló után jutottam el oda, megkértem az asszonyt, a gyári hűtőt az oldalára fordítva letámasztotta a konyhaasztalon, én pedig a legnagyobb konyhakéssel, finoman mintha vizilóval szeretkeznék testsúlyrátétellel elkezdtem terhelni az érintkezési felületet. Már majdnem féllábon álltam mire lerobbant. Csodával határos, de a lap és a proci is megúszta, azóta is kiválóan teszi dolgát az új gazdájánál.. :D :Y

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.