Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29843) ViZion


ViZion
félisten

Hű, mi van itt :)

Alaplap témához: mindenki nyugodjon meg, a gyártók beskálázták a dolgokat. Ugyan azon a feszültségen +200 MHz-t hozott az új lap (4,2 -4,4 GHz), nem csak a procin múlik a dolog. Ha Richard CF-ben gondolkodik, akkor csak az M5A99FX PRO R2.0-át tudom ajánlani, a többivel nem lenne elégedett. Ez nem azt jelenti, h a többi deszka nem jó, de ha HC gamer, akkor ennyi kelleni fog. Megjegyzem -és nem flamelni akarok, csak tény- Intel oldalon sincs igazán "gamer"/tuning mobo 35 k alatt (sőt!).

Tigerteam: Kicsit magamra ismertem, mert én is visszakéárdezek sokszor, ha mást tanácsolnak, mint amit kigondoltam. Az még nem baj sztem, érvelni kell, utána eldönti a "páciens", h mit vesz. A lényeg, h próbáljunk objektíven ítélni, mert nem vagyun k egyformák, nem ugyan arra használjuk a gépet, stb...

ricshard444: "Vannak fontosabb dolgok az életben, mint a gép" egyet mondj, ami nem a p!.. (pegi 18) :D ;]

Azt mondanám, most ne válts, pár hónap és kiderül mi lesz az FX sorsa. Addig esetleg tudsz még pénzt hozzárakni, drágábbak nem lesznek már a cuccok. Ha veszel, akkor ne a lapon spórolj, inkább vegyél bele egy használt Phenom II procit, amit le tudsz cserélni később. Szerintem :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.