Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7304) sptkyle válasza Kornel213 (#7299) üzenetére


sptkyle
senior tag

Innen rendeltünk már mi is olyan 4x-5x. Legutóbb kb 2 kiló értékben. A mostani fegyverem is innen van. Aránylag olcsó (mivel nincs vám, az áfa meg benne leledzik az árban), és ami a lényeg, hogy gyorsak. 2-4 munkanap alatt hozza ki a dpd. Legrosszabb esetben eddig 2 munkanapot vaciláltak vele pluszban a taiwanosok.(viszont a rekord az meg kicsit több mint 48 óra volt a rendelés feladásától addig, amíg csengetett a futár) Házhoz jön, nincs semmi macera fizetés után. Kapsz tracking számot, tudod szépen nézni hol jár a csomi. Ami esetleg hátrány, hogy sűrűn változtatják az áraikat. Jó, nem nagy mértékben. De ez esetleg zavaró lehet.(értsd.: pl egy 120 eurós stukker ára 2 nap alatt kb fél eurót ingadozott)
Itthoni árakhoz képest sztem nagyon jok (persze meg kell nézni. Láttam már olyat, ami itthon olcsóbb volt. De ez azért ritka :D) Illetve a postaköltség lehet még huzos. (vagyis a futárköltség :DDD ) Mi ezért szoktunk csapatosan rendelni. X havonta. Sávos tarifarendszer van rá. 10kg-ig ugyanannyi a pk, aztán 10-15-ig (de itt már alig emelkedik az alap 0-10kg-os kategóriához képest) De emlékeim szerint 10kilóig olyan 6-7k a shipping. (de ezzel is tudsz előre számolni, mert berakosgatod a termékeket a kosaradba (persze miután regisztráltál), kiválasztod a futárszolgálatot, és írja, hogy mennyi lesz a végösszeg. Magyarán bármikor csinálhatsz ilyen "próbarendelést")
A megérkező termékekkel eddig semmi probléma nem volt. (ütődés, karcolás, törés.. stb)
Kb ennyit tudtam mondani a Taiwangun-ról.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.