Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) rainmen válasza Djuree (#6400) üzenetére


rainmen
aktív tag

Gyilkos!!! :Y

:C

(#6402) sowi válasza rainmen (#6398) üzenetére


sowi
őstag

a femcsapagy bemegy a muanyag helyett siman

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6403) rainmen válasza sowi (#6402) üzenetére


rainmen
aktív tag

Köszönöm neked is és Djuree-nak is!
Sejtettem, mert komplett házcsere húzós lenne (gondolom), de inkább kérdezek, mert még nem szereltem semmi ilyesmit. De a közeljövőben bepótolom, szétkapok egy AEP-t. Első nekifutásra jó lesz. :K

(#6404) soulreaper válasza rainmen (#6403) üzenetére


soulreaper
tag

mindenhez van már leírás meg youtuben videó :))

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#6405) sowi válasza BaKeSZ87 (#6399) üzenetére


sowi
őstag

idezet a softair topikbol: "Keresek tökéletesen működő AEG famast" szerintem most csapj le ra :D

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6406) soulreaper válasza sowi (#6405) üzenetére


soulreaper
tag

:Y még a végén nemfog bukni rajta - annyit - :C

Private Military Contractor

(#6407) Djuree válasza sowi (#6405) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6408) BaKeSZ87 válasza sowi (#6405) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

A tökéletesen működőnél bukott a dolog :D

(#6409) hejesírásó válasza Djuree (#6394) üzenetére


hejesírásó
senior tag

úúúúúúú aham, csak azt, nagy jó játék :D

rainmen: sztem AEP-n tanulni nem biztos h jó ötlet, elég kicsi helyek vannak benne nem?

[ Szerkesztve ]

(#6410) sowi válasza hejesírásó (#6409) üzenetére


sowi
őstag

ha azt szet tudja szerelni meg osszerakni ugy, hogy mukodjon akkor aeg sem fog problemat jelenteni

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6411) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Olyat tettem, amit nem gondoltam, hogy ebben az életben még megteszek. Összeraktam a FAMAS-t :DDD

(#6412) sowi válasza BaKeSZ87 (#6411) üzenetére


sowi
őstag

gyorsan add el amig meg egyben van :D

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6413) soulreaper válasza BaKeSZ87 (#6411) üzenetére


soulreaper
tag

add el és jöhet a kövi csoda :C

Private Military Contractor

(#6414) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Küldtem privátot neki, de nem hiszem, hogy fog kelleni. Nem árulok zsákbamacskát, így leírtam a hibáit, amiket velem nem feltétlenül közölt az előző tulaj :F

(#6415) rainmen válasza hejesírásó (#6409) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nem tudom, milyen belülről, az van egy otthon azt szétszedem, összerakom. Meg aztán ahogy Sowi is mondta, ha megcsinálod a kicsi szivatósat akkor utána a nagy szivatós már simán fog menni. :C :C :C

(#6416) hejesírásó válasza rainmen (#6415) üzenetére


hejesírásó
senior tag

jogos, közben meg azon gondolkodtam ha ezt elcseszed, 5-8k-kárt tudsz kb okozni (ha használtan vetted és az egészet kidobod)

szval innen nézve, meg jó ha azon gyakorolsz.

tegnap pakolásztam, ez hogy tetszik nektek?

[ Szerkesztve ]

(#6417) Mcray válasza hejesírásó (#6416) üzenetére


Mcray
senior tag

Hát apukám! Azt hittem a pimpmygun failbarát, de erre rácáfoltál:) Értem én mit akartál csinálni (Tacticool Vityazt), de nem jól vannak az alkatrészek összeillesztve :)

Ha nem haragszol este én is megcsinálom ugyanezt és összerakjuk amink van.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6418) Djuree válasza hejesírásó (#6416) üzenetére


Djuree
félisten

hát nemtom. nekem nem tetszik ez a modern dizájn. az ak maradjon csak meg a fatusos verziónál. amúgy sem illik nagyon más ahhoz a kocka testhez. nem hiába orosz dizájn. nekem már az alap 74-es sem tetszik, meg a 100+ osok sem...
ennyi erővel vehetnél egy m4-et, az jól is néz ki legalább :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6419) sowi válasza Djuree (#6418) üzenetére


sowi
őstag

ezzel mondjuk nem igazan ertek egyet, miert ne lehetne az AK-t is modernizalni? azert mert a filmek 99%ban ezer eves ak47esekkel rohangalnak az ellensegek? mert ugy szoktak meg? hulyeseg

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6420) Mcray


Mcray
senior tag

Apropó tacticool Vityaz. Ha Sowitól elhozom az M4 conversiom kitet meg szerzek M4 tust akkor PONT ilyet mint amit csináltál pimpmygunnal, össze is fogok rakni. Max a tus lesz vmi olcsóbb darab :DD :DD :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6421) Djuree válasza sowi (#6419) üzenetére


Djuree
félisten

nem azért. hanem hogy néz már ki? az az 1000 éves kocka fegyvertest a fa cucokkal együtt néz ki jól. nem mai design, nem illik a mai csili-vili fekete üvegszálas műanyag cuccokhoz. ma is jó fegyver nem arról van szó, nekem is az van mint tudod, csak azért ne csináljunk már belőle majmot :U ez a fegyver megcsúfolása, sárba tiprása...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6422) Djuree


Djuree
félisten

nézegetem az első hozzászólásokat a topikhoz. nagyon durvák így mai szemmel :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6423) sowi válasza Djuree (#6421) üzenetére


sowi
őstag

szerintem semmivel sem csunyabb pl. egy ak105 mint egy acel/fa akm, raadasul merfoldekkel kenyelmesebb

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6424) Djuree válasza sowi (#6423) üzenetére


Djuree
félisten

sztem randább. és nekem mindig igazam van ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6425) sowi válasza Djuree (#6424) üzenetére


sowi
őstag

a legrandabb a klasszikus ak47, az valami borzasztoan szarul nez ki, AKM-tol kezd elviselhetove valni a helyzet :D

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6426) Djuree válasza sowi (#6425) üzenetére


Djuree
félisten

hát pedig ő tudja a frankót:

;]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6427) Djuree válasza sowi (#6425) üzenetére


Djuree
félisten

de ha már AKM, ő is tudja:

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6428) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

nem vityazt akartam csinálni.

az nekem nem jön be.
nem tetszik.

egyébként durva Daewoo:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6429) Mcray válasza Djuree (#6426) üzenetére


Mcray
senior tag

LOL. TIPIKUSAN AMCSI KÉP a Dzsordzs Clone-is!

MERT:

1) Az nem 47 hanem AKM...
2) Nem Iraki hanem Egyiptimi (MAADI). Ami a mai napig az egyetlen AK típus amit a filmekben a kemölfákerek kezébe adnak a fegyverekhez nagyon értő Highly-woody "fegyver szakértők"

Tehát Djuree, ezzel gyakorlatilag Sowinak adtál igazat (illetve nekem is) abban hogy a 47 randa és a modern szép AK-k az AKM-től kezdődnek :C :DD :)) :R

És nem kötekedni szeretnék, hanem ellenkezőleg. Mi AK-sok adjuk csak tovább a tudást, ha már az Usákok nem értenek hozzá

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6430) sowi válasza Mcray (#6429) üzenetére


sowi
őstag

az also kep pedig egy GSG nemet kalasnyikov koppintas, raadasul 5.56os :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6431) Mcray válasza sowi (#6430) üzenetére


Mcray
senior tag

Sowi, álmos vagy :) ? Kuksizd meg az alsót még 1szer :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6432) rainmen válasza hejesírásó (#6416) üzenetére


rainmen
aktív tag

5 eFt volt újonnan, egy ugyanolyan töltő és akksi nélkül a vakerán 2700 Ft. :C

A fegyverre egy szó illik igazán: DASZÍÍÍP :))

(#6433) sowi válasza Mcray (#6431) üzenetére


sowi
őstag

ja tenyleg, 22es long rifle, beneztem .223asnak

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6434) rainmen válasza hejesírásó (#6428) üzenetére


rainmen
aktív tag

Hát a koreaiak nem viszik túlzásba a fejlesztést... Ennek a K7-nek nagy része megegyezik a KIA-val...
Volt koreai autóm, többször nem lesz. Fegyverből se kéne... :(

Cseréltem videókártyát. :C

(#6435) Djuree válasza Mcray (#6429) üzenetére


Djuree
félisten

ha a 47-es csúnya az akm is az lenne :P nincs annyi különbség hogy ha az egyik szép a másik meg csúnya...

és az 47-es. nézd meg a tárat... ;)

sowi: az lehet hogy belülről az. de akm a külseje :P meg eleve basszus. ne legyél már ekkora pecs. a csajt észre sem veszed? :DDD :C amiatt raktam be a képet... :P

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6436) Djuree válasza rainmen (#6434) üzenetére


Djuree
félisten

a kia-k nagyon jók. legalábbis az újak. pár munkatársamnak az van, beton jó gépek...az új sorento meg veri az x5-öt is pl...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6437) rainmen válasza Djuree (#6436) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nekem még régebben volt, de nem kell többé. A kaszni rohadt nagyon és mivel fehér volt, gondolhatod...

A terepjáró nekem ott kezdődik, hogy H1.
Meg ott is végződik. :D

(#6438) Djuree válasza rainmen (#6437) üzenetére


Djuree
félisten

ja hát igen. csak nekem alacsony lenne :DDD meg gyakran kéne tankolni hozzá :)

tankolásról: múltkor miskolcon voltam, majdnem kifogyott a nafta, mondom a gps mutat egy kutat, tunkoljunk. erre elmegyek mellette és mit látok. kis bódé, előtte egy pici kút, mellette 2 nagy kétajtós, vagy inkább 3ajtós szekrény termetű emberszabású gorilla áll, és ez mind félhomályban már, a város szélén :Y
jó kis ukrán kút. na inkább továbbmentem, mondom inkább hazatolom a verdát minthogy ott tankoljak. már lehet hullazsákban lennék :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6439) Djuree


Djuree
félisten

lol megvették a belőtt üvegű red-dotomat, annyiért hogy tudtam újat rendelni ehobby-ról :C

de sok tájékozatlan ember van :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6440) sowi válasza Djuree (#6435) üzenetére


sowi
őstag

Mcraynek van igaza, az ott egy AKM nezd meg a receivert, a 47es nem ilyen, a tar az egy szabvany 7.62 ivelesu tar, AKM-hez is ilyen van :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6441) rainmen válasza Djuree (#6439) üzenetére


rainmen
aktív tag

Jól emlékszem, hogy múltkor kerestél AK-47 bajonettet?

[link]

Bár ez eléggé "modern" verzió...

(#6442) feka007


feka007
nagyúr

Pusztuljak meg, ha a moderátor nem hozta előre a hirdetését: [link] Kb 2 hete is hirdette ugyanezt egy az egyben, azt meg kétlem, hogy ebből a sz.rból kettő lenne neki.. Ennyit erről: "hirdetést nem hozunk előre!!!" :U

(#6443) Djuree válasza sowi (#6440) üzenetére


Djuree
félisten

hát a tár az a 47-esé, az akm-nek "sima" a tárja, meg általában barna. igaz az nem szempont, kompatibilisek....receivert meg nem látni annyira, túl setít...ez akkor is 47-es ;]

akm:

vagy akkor legyen 47,5-ös :C és így döntetlen, na? :DDD

feka007: na de ő modi. ő az isten. mindent megtehet...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6444) sowi válasza rainmen (#6441) üzenetére


sowi
őstag

ez nem AK bajonett hanem valami vicc, bajonett csak a 47esre van, AKM-tol folfele rohamkes van

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6445) feka007 válasza Djuree (#6443) üzenetére


feka007
nagyúr

Le kellett volna printscreenelni a múltkori hirdetést is, meg a mostanit is, aztán ha beírják, hogy a hirdetést nem hozzuk előre, akkor visszaírni, hogy: így gondoljátok b+? link + link :K
Google cachebe nincs benne esetleg vhol?

(#6446) Djuree válasza feka007 (#6445) üzenetére


Djuree
félisten

ez amúgyis mekkora baromság már. miért ne lehetne előre hozni? minden aprós oldalon előre lehet hozni...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6447) sowi válasza Djuree (#6443) üzenetére


sowi
őstag

nem kell ezen kiegyezni, egyertelmu, hogy AKM van rajta:

ez egy AKM:

ez egy ak47:

eleg ha megnezed a receivert a tar felett, nyilvanvalo, hogy melyik melyik

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6448) Djuree válasza rainmen (#6441) üzenetére


Djuree
félisten

az már rég volt, azóta van már, azért kösz :)

van ilyen is, de ez nem bajonett hanem csak egy kés, de jól néz ki azért, de nem fegyverre hanem önállóan. van rendes bajonett is már, csak nem tudom felrakni. a jg ak-kon nincs olyan kis pecek amire rögzíteni lehet :((( majd valakitől elszedem a cymáját játékon és lelopom róla :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6449) Djuree válasza sowi (#6447) üzenetére


Djuree
félisten

tényleg bakker, most már látom :R

habár ez a filmekben olyan mind1, úgysem látszik :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6450) Kornel213 válasza feka007 (#6442) üzenetére


Kornel213
tag

Nem azért hogy védjem, de erre a hirdetésre emlékszem és eléggé régi.Nem lehet hogy letelt a 3 hónap?Mert ugye akkor törlik, de lehet hogy csak 2 hónap volt és kitörölte :D
Még egyszer mondom hogy nem védeni akarom :))
Mondom hogy NEM csak megkérdeztem! :D

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.