Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) maszekember válasza Kornel213 (#7299) üzenetére


maszekember
aktív tag

Ht...még mindig jobban jövök ki Hong-Kong-al...
itt a fegyverem -kb. 40k-ért

miafranc???
ez mégsem az Én fegyverem.
Az enyém 430 FPS,de a sülya is több...1,5 kg-al :Y
akkor ez hamisítvány,elmérték...?

[ Szerkesztve ]

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#7302) rainmen válasza maszekember (#7301) üzenetére


rainmen
aktív tag

Azt írja, hogy "box". Valszeg csomagolva annyi...
Ehobbyn is 3,5 kg-ot írnak és 350-360 fps-t. Lehet, hogy a gunner túlzott. :D

[ Szerkesztve ]

(#7303) rainmen válasza Kornel213 (#7299) üzenetére


rainmen
aktív tag

Így van, sowi segített innen beszerezni a shotimat tartalék shellekkel és BB-t. Simán ment minden és asszem 3 napon belül itt volt a cucc.

(#7304) sptkyle válasza Kornel213 (#7299) üzenetére


sptkyle
senior tag

Innen rendeltünk már mi is olyan 4x-5x. Legutóbb kb 2 kiló értékben. A mostani fegyverem is innen van. Aránylag olcsó (mivel nincs vám, az áfa meg benne leledzik az árban), és ami a lényeg, hogy gyorsak. 2-4 munkanap alatt hozza ki a dpd. Legrosszabb esetben eddig 2 munkanapot vaciláltak vele pluszban a taiwanosok.(viszont a rekord az meg kicsit több mint 48 óra volt a rendelés feladásától addig, amíg csengetett a futár) Házhoz jön, nincs semmi macera fizetés után. Kapsz tracking számot, tudod szépen nézni hol jár a csomi. Ami esetleg hátrány, hogy sűrűn változtatják az áraikat. Jó, nem nagy mértékben. De ez esetleg zavaró lehet.(értsd.: pl egy 120 eurós stukker ára 2 nap alatt kb fél eurót ingadozott)
Itthoni árakhoz képest sztem nagyon jok (persze meg kell nézni. Láttam már olyat, ami itthon olcsóbb volt. De ez azért ritka :D) Illetve a postaköltség lehet még huzos. (vagyis a futárköltség :DDD ) Mi ezért szoktunk csapatosan rendelni. X havonta. Sávos tarifarendszer van rá. 10kg-ig ugyanannyi a pk, aztán 10-15-ig (de itt már alig emelkedik az alap 0-10kg-os kategóriához képest) De emlékeim szerint 10kilóig olyan 6-7k a shipping. (de ezzel is tudsz előre számolni, mert berakosgatod a termékeket a kosaradba (persze miután regisztráltál), kiválasztod a futárszolgálatot, és írja, hogy mennyi lesz a végösszeg. Magyarán bármikor csinálhatsz ilyen "próbarendelést")
A megérkező termékekkel eddig semmi probléma nem volt. (ütődés, karcolás, törés.. stb)
Kb ennyit tudtam mondani a Taiwangun-ról.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#7305) sptkyle válasza rainmen (#7302) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ehh.. Lejárt az időlimitem.
Szóval igen. Fegyvereknél például a csomagolás nélküli súly van feltüntetve Taiwanon. (ezzel külön szívtam, mert ugye súly alapján számoltam ki az adott főle jutó shipping costot :D)
Azt meg hogy hány fps-t írnak oda (nem csak itt, hanem mindenhol) , nem kell szentírásnak venni. Nemrég meséltem, hogy cimborám rendelt egy Sig 552-est. (Pont innen a Taiwanról) 360fps van rá kiírva. Ehhez képest dobozból kivéve 402.2 fps -t mutatott 5 lövésből 3x. (a maradék 2 lövésnél 1-1 tized különbség volt csak. Kerekedett a szemünk, mert AEG-nél nálunk senki nem látott még ilyen mérést.... bár lehet benne volt az, hogy tényleg 0 km-es volt a téma)
Szóval (min már sokan mondták), egy kínai airsoft fegyver müködése (ereje, pontossága,hézagolása, zsírozása...stb) nagyban attól függ, hogy a gyárban aznap amikor rakták össze az adott fegyvert, az összerakó Chang Pengnek milyen kedve volt, és hogy este meghúzta e az asszonyt. :DDD :DDD

maszekember: a KART, vagy a CYMA M14-eséről kértél tapasztalati beszámolót? Nem volt világos. :B

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#7306) Kornel213 válasza sptkyle (#7304) üzenetére


Kornel213
tag

Köszi :R Tényleg gyors 2-4 munkanap! Későbbiekben én is rendelni fogok majd egy pár dolgot, mert jó áraik vannak!
rainmen Igen shelleket a shotgun-hoz én is fogok rendelni ha meglesz!!

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#7307) Mcray válasza sptkyle (#7305) üzenetére


Mcray
senior tag

Taiwangun minden fegyverét kipróbálja. Csak úgy adnak el hogy 10 lövést adnak le vele és csak hibátlan fegyvert a mérési eredmény bizonylatával küldenek, mert ha ez hiányzik, az itteni hatósaág addig rászállhat amig azt meg nem kapja, ezért már alapból benne szokott lenni a dobozban a sárga lap.

Nekem is potyogtak belőle a BB-k és 368 Fps volt a 10 lövés átlaga. Első mérésnél 370 és 365 között volt.

Nekem csak az fájt hogy nem tudnak angolúl fordító programmal sem...és rohadtúl nem azt küldték amiket rendeltem...Pl fecserélték a Cyma scope mountot a Cyma side mount raillel, ami elég nagy égés...

Ha rendelek tőlük valamit, már csak úgy, hogy Google translattel lefordítom nekik lengyelre a kérdéseimet (már ha van) és lelevelezem velük, mert így értenek...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7308) rainmen válasza sptkyle (#7305) üzenetére


rainmen
aktív tag

Igen, ezzel próbáltam nyugtatni maszekembert.
Sztem a KART-ról, mivel azt vett. :D

(#7309) sowi válasza maszekember (#7301) üzenetére


sowi
őstag

a KART sajnos pont azert eleg szar, mert milimeteres elteres van a TM fegyverekhez kepest, foleg a gearboxon belul, ugyhogy alkatresz ugyileg nincsenek tul jol eleresztve, nekem mondjuk az m14 variacioik kulsore sem jonnek be, de ez ugye egyeni izles kerdese

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7310) rainmen válasza feka007 (#7286) üzenetére


rainmen
aktív tag

Rákérdeztem a táskára. Igen, alaktartó, szivacsos - volt. Megszűnt a beszerzési forrás, :W marad a vakera ill. egyéb. :W

(#7311) sowi válasza Mcray (#7307) üzenetére


sowi
őstag

nekem szoktak valaszolni angolul minden lengyel boltbol, taiwangun, gunfire, asgshop

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7312) Djuree válasza rainmen (#7310) üzenetére


Djuree
félisten

menj be egy decathlonba. van ezer féle. szövet is, kemény is, kicsi, nagy mindenféle többszinben. megéri egy keményet venni, a szövet az szét fog szakadozni, viszont a kemény tok egy életre szól, meg a fegyvert is védi. én 7k-ért vettem használtan, a decathlonban is van 7k körül már kemény tok.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7313) rainmen válasza Djuree (#7312) üzenetére


rainmen
aktív tag

Kössz a tippet, van is Budaörsön egy, ha arra járok, megnézem. :R

(#7314) soulreaper


soulreaper
tag

hála fater érzékének olyan óra másfél óra szopás után sikerült is feltenni az előagyat, egy 20min alatt a paneleket :)) 95%ban készlett :C

Private Military Contractor

(#7315) Mcray válasza soulreaper (#7314) üzenetére


Mcray
senior tag

Basszús dobj már képet! Ne izgass

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7316) soulreaper válasza Mcray (#7315) üzenetére


soulreaper
tag

pedig most elhúzok, csak később leszek :-) de szerintem k.rva jóóó lett, és igen igen egyedi Sig :-)

már csak a tango down markolat kell rá és egy PEQ15

Private Military Contractor

(#7317) sowi válasza Mcray (#7315) üzenetére


sowi
őstag

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7318) Mcray válasza sowi (#7317) üzenetére


Mcray
senior tag

ÁÁÁÁ, mit csináltatok azzal a szerencsétlen ris előaggyal? Mit vétett az? :Y :Y :Y :(

Azt leszámítva hogy nem látom az előagyat a "hippy-paplantól", iszonyat jó lett. GRAT hozzá! :R :R

Milyen Rist kapott végül? KA féle szexi darabot?

Ha minden igaz, az én Szar-omat ma veszik meg...és ennek láttán máris kezdem bánni a dolgot. :C

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7319) sowi válasza Mcray (#7318) üzenetére


sowi
őstag

magpul xtm panelek vannak rajta, magpul UBR tus, King Arms ris eloagy, kell ra a takaropanel, mert szetvagjak a risek a kezed ha megfogod...kelett rajta reszelni boven

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7320) Mcray válasza sowi (#7319) üzenetére


Mcray
senior tag

Azok a panelek színre pofásak de néhány fegyveren nem tetszenek pl a Sig. Amúgy meg a Ris azért olyan hogy az ellen nyakát "riseld" vele nem a saját kezed :DD

Sokat kellett faragni vele? Mennyire lett stabil?Mennyi Ris súlya?

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7321) sowi válasza Mcray (#7320) üzenetére


sowi
őstag

1 kilo kb, reszelgetni kellett, de ahogy ocsem is mondta, olyan 1-1.5 ora alatt fennvolt, a KA kicsit hosszabb mint a szajber

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7322) feka007


feka007
nagyúr

Na megvan a 6. fegyverem, egy Cybergun Thompson személyében. :D 21 ezerért vettem (pk included), 1400-es akkuval, vmilyen gyorstöltővel, és szinte új. :C Persze akku nem nagy szám, nem is ezzel fogom használni, de azért ennyiért szép, hogy van hozzá. :)) Még nem mértem, előtte átnézem, de igencsak pontos. :K

pikcsör

Többé nem kell tartanotok a G36 fejleményektől, mert eladtam 50-ért. :DDD (rájöttem, hogy mégse az én fegyverem vhogy). Majd ha beindul a csájníz gyártás, akkor lesz vmilyen fém JG HK416.

[ Szerkesztve ]

(#7323) Mcray válasza feka007 (#7322) üzenetére


Mcray
senior tag

Feka, látod? Kellett nekünk találkoznunk :DD Most elkaptad tőlem az Ice Age cickány szindrómát (MÉG-MÉG-MÉG!!!Még egy fegyver, MÉG) :C :DD :DD :DD

50-ért? :C Mit adtál hozzá? Gazprom részvényeket? :DD :DDD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7324) feka007 válasza Mcray (#7323) üzenetére


feka007
nagyúr

Á, csak nehezen találjuk az igazit. :D Azért ha belegondolok, hogy egy éve se játszok, és már a 6. fegyveremnél tartok.. :DDD

Nem, csak csináltam egy jó hirdetést szép képekkel, leírtam, hogy milyen f.sza, ennél nincs is jobb.. Tudod, mint a WS Teleshop. :DD

(#7325) Djuree válasza feka007 (#7322) üzenetére


Djuree
félisten

én is akarok, de tommy gun-t, dobtárasat, maffiásat :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7326) rainmen válasza sowi (#7317) üzenetére


rainmen
aktív tag

Az előagy festése nem megy le a torkomon, egyébként tényleg JÓL néz ki. Gratula hozzá. :C Egyedi és benne van az izzadtság, amitől még jobban becsüli az ember. :R

Djuree: Amilyen a maszkban van a sikátoros részben? Mert az zsír! :DD

(#7327) sowi válasza rainmen (#7326) üzenetére


sowi
őstag

nincs festve, szines panelekbol van osszerakva :) en mondjuk meg a tust meg a pisztolymarkolatot is fujnam valami szinre, de egyelore ilyen

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7328) rainmen válasza sowi (#7327) üzenetére


rainmen
aktív tag

Úgy érted, hogy kis darabokból összelegózva???
Akkor még nagyobb respect. :R

Ja, a Thompson.

[ Szerkesztve ]

(#7329) Djuree válasza rainmen (#7328) üzenetére


Djuree
félisten

ja ilyesmi :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7330) feka007 válasza rainmen (#7328) üzenetére


feka007
nagyúr

Vagy ilyen: [link] :D

[ Szerkesztve ]

(#7331) rainmen válasza feka007 (#7330) üzenetére


rainmen
aktív tag

Hát nem is tudom...
Djuree, melyik tetszik? :DD :))

(#7332) maszekember válasza rainmen (#7302) üzenetére


maszekember
aktív tag

Youtube-on van fent egy videó ahol olyan 400-410 FPS között teljesít...és csomagolva az enyém több volt mint 5 kiló,simán mérlegen annyi...

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#7333) maszekember


maszekember
aktív tag

Van egy imbuszcsavar...de annak elkopik a menete (v hogy hívjáj azt a részt,ahova bedugod az imbuszkulcsot,és tekergeted) mit lehet vele csinálni?
Ugyanis se-ki se-be nem megy,csk forog benne az imbuszkulcs... :O

[ Szerkesztve ]

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#7334) Mcray válasza maszekember (#7333) üzenetére


Mcray
senior tag

Nem akarlak elkeseríteni de azon már csak a fúrógép segít...jártam így...

Pontosabban 2 csavar halt bele a menetbe. Egyet sikerült úgy hiszedno hogy belepillanatragsztóztam az imbuszt és úgy sikerült megtekerni. A másiknál nem jött ki, maradt a fúróval ki az egészet és új, nagyobb menetet fúrni a helyére

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7335) Djuree válasza rainmen (#7331) üzenetére


Djuree
félisten

amit feka linkelt az nagyon megfogott, lehet azt veszem, igen egyedi és valszeg költségkímélőbb is :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7336) rainmen válasza maszekember (#7333) üzenetére


rainmen
aktív tag

Próbáld meg úgy megfúrni, hogy a közepén és kicsi csigafúróval. Ha hegyes, akkor van rá esély, hogy megszűnik a feszítés.
Utána, ahogy Mcray mondta, ragaszd bele az imbuszkulcsot és úgy próba. Ha nem megy, akkor kifúr, felfúr, szintén Mcray.

Esetleg kisméretű Torx csavarhúzót "beleütni", és úgy kihajtani. Más ötletem nincs.

Ja és szaknyelven kiforgott a hatlapfej. :C

[ Szerkesztve ]

(#7337) Djuree válasza rainmen (#7336) üzenetére


Djuree
félisten

vagy ki is lehet olvasztani belőle lángvágóval. kis szúrólángra kell állítani...igaz az a környezetet is megolvasztja kicsit...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7338) rainmen válasza Djuree (#7337) üzenetére


rainmen
aktív tag

Látod, azt még nem próbáltam.
Amiket írtam azt igen és működik! :P

(#7339) feka007


feka007
nagyúr

M1A1 átnézve, elég megkímélt a belseje is. 315 fps körül van, nem sok, de ezt nagyon pontosan viszi. :K Majd később elképzelhető, hogy kap egy nagyobb rúgót, egyelőre bőven jó

[ Szerkesztve ]

(#7340) mykos válasza maszekember (#7333) üzenetére


mykos
aktív tag

Tudom nem segít, de belső kulcs nyílású család imbusz kulcsnyílású csavarként van törzskönyvezve. BKNY(imbusz). ;)

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#7341) sptkyle


sptkyle
senior tag

Gyerekek ez komoly:
A zöld fórumon árul valaki egy használt Well P90-est 18k-ért. :C :C :C Ezen sírtam.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#7342) Alukard


Alukard
senior tag

Üdv mindenkinek :DDD (megint)

A héten (kedden) rendeltünk a taiwangunról 2 db JG MP5-SD -t és teljes mértékben meg vagyunk vele elégedve, a mai (kis) házi szervezésű játékon nagyon jól teljesítettek.
Gyorsan (1es lövésben) és pontosan lőttek, 13m távolságról 1 kis (0,25) üveget simán el lehetett találni, de hosszabb távolságon is jól teljesített, 20m-ről sapka teteje...

Kellemes, olcsó fegyver, ajánlom mindenkinek a figyelmébe!

Kérdés: tud valaki még -a taiwangunon kívül- EU-n belüli AS webshopot ahol lehet paypallal is fizetni?

https://blackfyre.ninja

(#7343) sowi válasza Alukard (#7342) üzenetére


sowi
őstag

asgshop, gunfire

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7344) Djuree válasza sptkyle (#7341) üzenetére


Djuree
félisten

18k. az jó vagy rossz :F szerintem inkább jó ár...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7345) soulreaper válasza Djuree (#7344) üzenetére


soulreaper
tag

azt a kérdést komolyan tetted fel? :Y :F kb. olyan 5ezret ha ér :DD

Private Military Contractor

(#7346) rainmen válasza Djuree (#7344) üzenetére


rainmen
aktív tag

Új, fóliázott darabot próbálnak eladni két hete 12 eFt-ért.
És egy állítólag egy éves, pár órát használt JG MP5SD5-öt kínálnak 18 eFt-ért.
Itt vannak PH-n a hirdetések.

Úgyhogy a 18 eFt az eladónak jó igazán, ha van valaki, aki megveszi. De nagyon. :K

[ Szerkesztve ]

(#7347) Alukard válasza sowi (#7343) üzenetére


Alukard
senior tag

Köszi :R

https://blackfyre.ninja

(#7348) sptkyle válasza Djuree (#7344) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ezt a fegyvert 7-8k-ért árulják ujonnan. (anno az enyém asszem 7 volt pk-val együtt) , de még ennyit sem ér. Az értéke (mivel aránylag türhetően néz ki, ha nem is használható) kb 4-5k használtan. :)

EU-s boltokból ott van még a sklep. Bár kevésbé olcsó, de ugyanúgy lengyel, mint a Taiwangun. Meg kell nézegetni. ITT

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#7349) Djuree válasza soulreaper (#7345) üzenetére


Djuree
félisten

pedig a well nem olyan rossz. a neve is erre utal :DDD
de akkor az csak springes nem?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7350) maszekember válasza mykos (#7340) üzenetére


maszekember
aktív tag

hülyén haltam volna meg,ha ezt nem tudom meg :DDD :C

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.