Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) Djuree válasza BaKeSZ87 (#6500) üzenetére


Djuree
félisten

ja, leégett az egyik tekercs. valszeg gyári hibás volt...

de a marui motorral durva tűzgyorsasága lett, pedig ez csak a kisebb motorjuk...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6502) BaKeSZ87 válasza Djuree (#6501) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

De gondolom nem csak azt cseréltél benne, ami tönkre ment. Mit cseréltél a boxban?

(#6503) sowi válasza Djuree (#6499) üzenetére


sowi
őstag

ez ez acel vagy spiater?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6504) Djuree válasza BaKeSZ87 (#6502) üzenetére


Djuree
félisten

hát a motort azt még WD cserélte, az még nagyon a kezdetekben volt.

fém rugóvezető, rugó (gyári 130-asról 110-esre) lett benne akkor cserélve asszem. aztán most megint cserélek rugót, 110-ről 120-asra :DD gondolkozok még csapágyas rugóvezetőn, habár nem látom értelmét :U kibebaszott drága kerámia zsírral lesz megkenve, ne kopjon már itt nekem semmi a gearbox-ban :DD
a 6 csapágy az nem tom cserélve lett-e, de sztem az gyárilag igazi csapágy, nem az a műanyag gyűrű. a fogaskerekek is acélból vannak.
hát a gearben sztem ennyi a változás...jövőhéten megjön a H lenyomóm elvileg, az lesz még cserélve (meg természetesen hopgumi). prec csőnek megint nem látom értelmét...elég preciz ez is nekem :U
még a vezetékezést alakítom át, kiveszem belőle a fet-et is asszem, nem látom értelmét annak sem...

sowi: acééééél. szar spiáterrel nem foglalkozok...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6505) BaKeSZ87 válasza Djuree (#6504) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Guarder csapágyas rugóvezető, 110-es Guarder rugó, Guarder csapágyak, hézagolókészlet, hopup gumi, Guarder tappet plate, CA nozzle. Ezek voltak az AK-mban, és 12.700-ból kijött. Mi a szar került neked annyiba azon a fegyveren?

(#6506) soulreaper


soulreaper
tag

enyém meg még meg sem volt bontva de így is pöpec :))

Private Military Contractor

(#6507) Djuree válasza BaKeSZ87 (#6505) üzenetére


Djuree
félisten

hát az csak egy dolog. jah hézagoló készlet az enyémben is van :D

3 ca fém 150-es tár, ca acél lángrejtő, távcső mount, tactical előagy, ca front grip. ez így kb 20k :U
akkor a dot meg az akksi az még +8k.
belső cuccok, szereléssel együtt kb. 25k +amiket most rakok a belébe az 5k.
ez már így 58k + 42k a fegyó = 100k :DD
parancsolj...na jó mondjuk a dot meg az akksi nem szigorúan a fegyver része...

most nézem dugattyú csere lehet nem ártana, el vannak kopva a fogak egy kicsit...

soulreaper: hát majd nem lesz az :DD azért nézesd át, legalább egy normális kenés, meg hézagolás meg egy hopgumi csere nem árt...meglásd sokkal szebb lesz a hangja, meg a pontossága is nő...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6508) Djuree


Djuree
félisten

most olvastam a berget 7 beszámolót, írják hogy a tavalyi játékon volt aki átlátszó üveg meg fém BB-t :Y használt, és belőtték a kocsik szélvédőjét, most ez be van tiltva, még jó :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6509) soulreaper válasza Djuree (#6507) üzenetére


soulreaper
tag

Tyutyu szétszedette és semmihez sem nyúltak :)) a gumicseréhez nemkell megnyitni a GB-t :)

persze majd ha megjönnek a projecthez a cuccok lehet lesz egy kis systema upgrade :)

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#6510) sowi válasza Djuree (#6507) üzenetére


sowi
őstag

"3 ca fém 150-es tár, ca acél lángrejtő, távcső mount, tactical előagy, ca front grip. ez így kb 20k"

20k????? nowarba vetted vagy mi?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6511) soulreaper válasza Djuree (#6508) üzenetére


soulreaper
tag

én is kiakarok menni az egyik berget-re amit lesz fölös 100rongyom :))

amúgy meg rendes szemüveget kell venni, pl. ESS ICE eredeti, katonai repeszálló...kétlem hogy belövi egy bb :)

Private Military Contractor

(#6512) Djuree válasza soulreaper (#6511) üzenetére


Djuree
félisten

azért egy üveg vagy fém BB-t ne hasonlíts egy sima BB-hez ;)

sowi: nem, de még tárat ott lehetett volna legolcsóbban venni de nem volt, csak 1, azt meg is vettem ott 2500-ért, a másik 2-őt a keletiben 3500/db-ért. de nem volt olcsóbb sehol...
lángrejtő is volt vagy 3k, a gripp is...zöld fórumról vadásztam ezeket...lángrejtő az alig volt...nagynehezen találtam csak...abból is csak acélt akartam, a kinai-ak nem acélból vannak...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6513) Mcray válasza Djuree (#6507) üzenetére


Mcray
senior tag

A szakim el volt ájulva a Sig belsőtől. Azt mondta hogy ilyen jól összerakott belsőt csak TM-ben látott még. Adtunk neki egy CA gumit és mindent visszaraktunk csere, módosítás nélkül.

Lehet má mondtam de a belső egy az egyben (motort leszámítva) Cyma 02B, ami a piacon kapható gearboxok között szerintem ár/érték arányban toronymagasan vezet.
A 370 Fps-t 10 lövésből 8 lövésnél hozza. Cymáék belsőt tekintva rohadtúl a kínaiak csúcsán állnak az új CM 02B-óta. Áramfogyasztása ezen gearboxoknak hangyafaszni és pörögnek mint a villanyfúró. Ezekhez nem kell LIPÓ, mint más márkás ás drága cuccokhoz amik 30-40 ezerbe kerülnek. Egy ilyen GB kompletten 8 rongy...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6514) sowi válasza Djuree (#6512) üzenetére


sowi
őstag

mivel benne van a szemuveg neveben, hogy repeszallo igy ketlem, hogy a fem vagy uveg BB belovi

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6515) sowi válasza Mcray (#6513) üzenetére


sowi
őstag

jaja, a cm02b az nagyon kiraly, 7mm golyoscsapagyas, EBB kivagasos csoda :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6516) Djuree válasza Mcray (#6513) üzenetére


Djuree
félisten

ez a JG gear sem volt rossz. fasza csapágyak, acél fogaskerekek gyárilag :U
persze ez mondhatni a "prémium" fegyverük volt :C

sowi: nekem guarder cserélhető lencsés van, az is megfogja, de én csak a maszkban bízok. a szemüveget csak szünetekben teszem fel, meg hétköznapi célra is azt használom, csak másik lencsével. láttam én már átlövődni amcsi katonai sivatagi hadműveletes, 20k-s szemüveget :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6517) soulreaper válasza Mcray (#6513) üzenetére


soulreaper
tag

Djuree: az ESS ICE-nak pl. az az üveg/alu bb sem okoz nagy gondot...figy nem véletlen használja azt a szemüveget az amerika hadsereg, a tengerészgyalogság, a brit haderő stb :)

Tyutyu, amikor Hatvanban voltunk, chronozáskor 3lövésből 370-et mutatott a SigSzar, Psycho mondta is hogy "eléggé szór az fps :D"

Private Military Contractor

(#6518) Mcray válasza Djuree (#6516) üzenetére


Mcray
senior tag

Djuree. Tolj már képet a csodádról! A rajzoddal nem elégszünk meg :) :) :) :R

Soul!
Mármint 3-ból 3? :C

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6519) soulreaper válasza Mcray (#6518) üzenetére


soulreaper
tag

guarder szemcsiket szokták fikázni :( amúgy az ESS-nél a gyártó garantálja hogy repeszáll és megfelel minden katonai szabványnak :) nekem ennyi elég :))

most még 0a kb az fps szórása de amit megcisnálom olyan csodára tuti elszaródik...de lehet a GB-t cserélem egy 9mm-s Elementre

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#6520) Djuree válasza Mcray (#6518) üzenetére


Djuree
félisten

még nincs összerakva. most vettek épp higítófürdőt a gearbox részei :DDD :C

majd hétfőn meló után, ha visszamentem az albérletbe, megpróbálom összerakni, de az úgy érzem hosszú lesz :D

soulreaper: pedig jó a guarder, az egyik legjobb. biztos jó az ESS is, azért lődd telibe 1 méterről egy kb. 400fps-es fegyverből rövid sorozattal, ha azt megfogja akkor jó...de az acélrácsos maszkban jobban bízom :DD már csak attól tartok kicsit hogy szétreped rajta a BB és a szilánkok a szemembe mennek. majd lehet rakok még a rácsok mögé egy plexilapot. a szemem a legfontosabb, az nem pótolható...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6521) soulreaper válasza Djuree (#6520) üzenetére


soulreaper
tag

én attól meghülyölök..abszolút nembírom a rácsos maszkokat :( én napszemüveg párti vagyok, kényelmes, teljes látótér, és mondom ha több ország hagserege használja szar nemlehet :)

Private Military Contractor

(#6522) Djuree válasza soulreaper (#6521) üzenetére


Djuree
félisten

elején nekem is furcsa volt, mintha ketrecből játszanék, néha kiabáltam is hogy engedjenek ki :DDD de az első maszkos játék végére megszoktam teljesen :)
meg jó mert az egész fejem védi. egyszer kaptam egy fültövön lövést, na akkor majdnem beszartam, ott forgolódtam hogy szaros-e a gatyám, de nem volt az :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6523) Djuree válasza Djuree (#6522) üzenetére


Djuree
félisten

meg a fogvédelem sem egy utolsó szempont. láttam már hogy jött a srác a markában a metszőfogával :( az se játszott azóta, de nem is igen fog :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6524) soulreaper válasza Djuree (#6523) üzenetére


soulreaper
tag

nemhasználok semmit fogvédelemre :U

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#6525) Djuree válasza soulreaper (#6524) üzenetére


Djuree
félisten

hát sztem legalább egy vastag kendőt tekerj oda. már 370fps is úgy viszi ki a fogad hogy öröm nézni, ha pár méterről szájon kapnak.
havernak van ilyen vastag szövet arcvédője, vette nowaréknál. azzal kapták szájba, és még ígyis vérzett az ínye, igaz a foga legalább megmaradt :U
softairen van ilyen pl.:

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6526) sowi válasza Djuree (#6522) üzenetére


sowi
őstag

ha plexit raksz a racs moge, akkor minek ele a racs?:)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6527) soulreaper válasza Djuree (#6525) üzenetére


soulreaper
tag

neoprén maszkom van de az nemszép és rontja az öszképet :))

Private Military Contractor

(#6528) Djuree válasza soulreaper (#6527) üzenetére


Djuree
félisten

na az volt havernak is :DD ő még varrt rá egy drótrácsot, meg a fül részére is varrt, mint valami terminátor úgy néz ki :DDD

sowi: mondom nem bízok magában a plexiben (ezért nem is játszok szemüvegben). a rács megfogja az energia nagy részét, plexi meg a BB darabokat ha esetleg szétmegy...de még kb. 30 játék alatt nem volt ilyen szerencsére...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6529) Mcray


Mcray
senior tag

Na készen van! Meg lehet nézni itt:

[link]

Peace!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6530) Djuree


Djuree
félisten

rainmen: 17,5mm körül van a cilinder belső átmérője.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6531) Djuree válasza Mcray (#6529) üzenetére


Djuree
félisten

nem rossz. én most behajtható fa tusra gyúrok. nemtom hogy kéne...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6532) Kornel213 válasza Mcray (#6529) üzenetére


Kornel213
tag

Nekem nagyon tetszik :) Csak az a tár nem kéne rá, szerintem nem illik oda :))

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#6533) BaKeSZ87 válasza Mcray (#6529) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Más tárral, PSO-val tetszene.

(#6534) Mcray válasza Kornel213 (#6532) üzenetére


Mcray
senior tag

Természetesen van rendes táram is és PSO is, de jelen esetben pont a tár volt a lényeg. Ameriakai fegyverépítőknél láttam ilyet, utána meg a Spetznaz-ról írták hogy ilyen tárakat rendeltek (hogy az orosz ipar lemásolja...) és akkor azt mondtam, hogy nekem is kell ilyen :D

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6535) rainmen válasza Djuree (#6530) üzenetére


rainmen
aktív tag

Kössz!

Hogy nem tudtak ezek a nyomorultak egész, metrikus méretet gyártani. :(((

(#6536) Djuree válasza rainmen (#6535) üzenetére


Djuree
félisten

várj az a cilinderfej volt. 24mm maga a cilinder...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6537) rainmen


rainmen
aktív tag

Megvan az aranyoskám!
Ezúton is szeretnék köszönetet mondani Sowinak, a közreműködése nélkül nem jött volna össze a dolog. :R :R :R
Már csak be kell gyakorolni a használatát, a célra tartást és lehet menni játékra. Addig is nézőként el kell majd jutnom valahova...

Reszkessen mindenki! :))

Djuree: Akkor a belseje 24 mm?

[ Szerkesztve ]

(#6538) Djuree válasza rainmen (#6537) üzenetére


Djuree
félisten

ja a belseje.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6539) Djuree


Djuree
félisten

fogaskerekre zsír kell a box-ban, vagy elég valami wd-40 féleség is. van videó ahol csak ilyet nyomnak bele :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6540) sowi válasza Djuree (#6539) üzenetére


sowi
őstag

az nem WD40 hanem szilikonos zsir csak gazos kiszerelesben

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6541) Djuree válasza sowi (#6540) üzenetére


Djuree
félisten

jah értem, akkor marad a kézi zsírzás, nekem nincs gázos :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6542) sowi válasza Djuree (#6541) üzenetére


sowi
őstag

nekem sincs, kezzel bekened, felesleget lehuzod azt jovan'

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6543) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Hali!

Ha valakinek lenne DE M81 USP-hez eladó akkuja,vagy Cyma Glock-hoz,vagy AGM L96 tárja lenne,kérem szóljon!Vagy ha valaki tudná hogy lehetne megoldani M81 USP-hez vagy Cyma Glock-hoz egy másik pótakkut írjon kérem. :R

(#6544) rainmen válasza Djuree (#6541) üzenetére


rainmen
aktív tag

Vannak jófajta hajtógázas kenőanyagok, amik alapból fújhatóak, aztán a felületen 15-20perc alatt megkocsonyásodnak és marha jól rátapadnak. Persze ezek ipari felhasználású cuccok, nehéz hozzájutni és húzós áruk van. Nagyon.
Rákensz az érintkező fogaskerékfelületekre kézzel zsírt, aztán lehúzod annyira, hogy a fogárokból is kiszedjél keveset. Az összerakott hajtást kézzel megtekered és a kidolgozott zsírt letörülgeted. Érdemes, mivel utána a hajtás úgy leszórja, mint a kutya a vizet. :DD

(#6545) Djuree válasza rainmen (#6544) üzenetére


Djuree
félisten

ja tudom, az egész box-ot megkenik a fogaskerek utána :C tiszta kulimász lesz belül minden :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6546) soulreaper válasza HollyBoni (#6543) üzenetére


soulreaper
tag

softair, kintről rendelés :))

Private Military Contractor

(#6547) mykos válasza rainmen (#6544) üzenetére


mykos
aktív tag

Én is ilyen rivolta zsírt használok. Infinity torque up, elmebeteg ROF-al...eddig hibátlan

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#6548) soulreaper


soulreaper
tag

Mi ez a pangás? :))

Private Military Contractor

(#6549) BaKeSZ87 válasza soulreaper (#6548) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ugye? Reggel óta frissítgetek, de senki nem ír :D
Egész jó áron vannak múanyag testű AGM M fegyverek airsoftbase-en:[link]

[ Szerkesztve ]

(#6550) soulreaper válasza BaKeSZ87 (#6549) üzenetére


soulreaper
tag

én ha M4est vennék akkor egy gázos-ast

Private Military Contractor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.