Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) szamuraj válasza #40835072 (#6744) üzenetére


szamuraj
tag

A sniperek közül egyiketsem!
A többihez keress egy hozzáértő ismerőst(akiben megbízol).
Ha valaki választ akar adni a kérdésedre írha egy 100 oldalas füzetet.

Ne sirj.... éld az életed!

(#6752) Djuree válasza BaKeSZ87 (#6743) üzenetére


Djuree
félisten

vigyázz a nagy lumennel. ha nagyon vakít nem fognak engedni játszani vele. :U

nem a lumen a lényeg egy lámpámál. az is számít de közel sem az a legfontosabb...ha jó a búra akkor egy kisebb erejű lámpával jobban látsz pl.
akár az fps a fegyvereknél...

ja most látom nem játékra kell majd :B

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6753) rainmen válasza hejesírásó (#6746) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nem, az 1. az asszony, a 2. a kiscsaj, a 3. a bank. :D
Az airsoft csak sajnos hobbiszinten az első. :O

(#6754) rainmen válasza DreaD88 (#6749) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ahogy látom, már futottál pár kört a lámpával.
Javaslom, hogy a forrasztásokat vizsgáld át, havernak a videókártyáján a felületszerelt SMD (?) volt fellazulva.
Egy pöttyintés a pákával és jó lett. :K

(#6755) #40835072 válasza feka007 (#6747) üzenetére


#40835072
törölt tag

bemásoltam nem én caps lockoltam:D
am meg :R :R

(#6756) #40835072 válasza szamuraj (#6751) üzenetére


#40835072
törölt tag

:R :R :D

(#6757) #40835072 válasza #40835072 (#6756) üzenetére


#40835072
törölt tag

csak az egyik haveromnak van... vett 1000 ft ért egy rugós ak 47 et:D

(#6758) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Akinek van, most kapcsoljon a National Geographic-re!

[ Szerkesztve ]

(#6759) hejesírásó válasza BaKeSZ87 (#6758) üzenetére


hejesírásó
senior tag

egy kicsit elkéstem, mi volt rajta?

(#6760) BaKeSZ87 válasza hejesírásó (#6759) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Még mindig megy, több részt nyomnak le egymás után, Haditechnika.

(#6761) soulreaper válasza #40835072 (#6744) üzenetére


soulreaper
tag

A felsoroltak közül CA G36C mert azon a műanyag nem gány vagy Sig 556(tapasztalat Tyutyuval birtokoljuk az ország 2 556-ját kb :D) de Cybergun gyártmányból CSAK SIG556 SEMMI mást

snipert felejtsd el egy jóideig...abból csak TM VSR10(vagy JG Bar10) és itt vége is a dolognak, mivel az a csúcsúk csúcsa, viszont egy rendes 100-150körül van, de kezdőként noway sniper, ha visszaolvasol már párszor kitárgyaltuk ezt a sniper témát, de ha érdekel PM-ben elmondom megen

Private Military Contractor

(#6762) Djuree válasza BaKeSZ87 (#6760) üzenetére


Djuree
félisten

én nézem.

most jut eszembe megint a lovagkor mennyire király volt. ott hand to hand, számított a tudás, jó kegyetlen volt. ma meg már a tudás a legkevésbé értékes...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6763) rainmen


rainmen
aktív tag

Megtörtént, aminek történnie kellett.
Öcsém leejtette a Desertet, utána zörgést és nem működést produkált. Úgyhogy este 6 körül nekiálltam javítani. Kiszedtem a két felét összefogó csavarokat. Mikor nekiálltam szétbontani a két felét akkor széthullott minden. Naná, a fegyver két fele volt maga a gearbox oldala. Összeszedtem a darabokat és átnéztem az egészet. Hát no comment. A fegyver belseje a rugók és a cső kivételével műanyag. A cső alumínium, fix hopupos, átmérőjét nem néztem, de a belerakott BB körül elég szép fényrés volt. A műanyagban, amibe belement (talán a nózi?) lötyögött. Ezt orvosoltam teflonszalaggal, így már stabilan ült össze. A dugattyún nem "O" gyűrű volt, hanem egy karmantyú, aminek a kerülete kb. 20%-ban nem ért hozzá a felülethez. Egyébként sorjás volt, amit gyárilag próbáltak leszedni, inkább kevesebb sikerrel. Ezáltal a tömítés élét néhol eléggé eltompították. :W Letörülgettem mindent, utána kissé keményebb teflonzsírral vékonyan bekentem. Ezután összerakva, a levegő útját befogva és a dugattyút benyomva nem engedte át a levegőt! :D
A rugóvezető kemény műanyagból van és el tud forogni a támaszon. Itt is egy kicsit megkentem, hogy a rugó ne feszüljön felhúzás közben. Ezek után a fogaskerékhajtást néztem át. Mivel a fegyver leesett, a hajtás szétcsúszott. De a rutinróka kisöcsém nem tudta, mi lehet vele és még tovább próbálgatta. :W Ezáltal az első hajtott műanyag fogaskerék (bewel gear, asszem) kb. felén kissé lefogytak a fogak. Mondjuk a felső 40 %-a. A pinion gear nem kúpos, hanem hengeres és ezen is kissé megkoptak a fogak. Mivel ebben az agyonbonyolított szerkezetben nincsen hézagoló - mivel nincs szükség hézagolásra - ezért valamit ki kellett találnom, hogy működjön a hajtás. A kakas tengelye leeséskor letörött, ezért ezt szanáltam és ebből levágtam egy 5-6 tized vastagságú darabot. Ezt a darabot beraktam a bewel gear alá és láss csodát! tökéletes a hajtás. :DD
Ezek után összeillesztettem a két darabot, összecsavaroztam, beépítettem a blow back szerkezetet. Bele az akksikat, tárat és lehet kimenni tesztelni. Működik a stuki, bár a 0,12 BB-k úgy mentek felfelé, mint a Sztálin-orgona lőszerei. :)) Emellett még kissé oldalirányba is szórt a fegyver, nem tudom, hogy a cső áll ferdén, vagy a BB-k gagyik. Úgyhogy holnap kipróbálom 0,2-s BB-vel és kíváncsian várom az eredményt. A lőtávot szerintem pozitívan befolyásolta a teflonszalag és a kenés.
Elnézést, ha kissé bő lére eresztettem a mondanivalómat.
Ja, és kb 8-kor végeztem vele, volt benne 15 perc szünet.

[ Szerkesztve ]

(#6764) rainmen válasza #40835072 (#6757) üzenetére


rainmen
aktív tag

Akkor az lenne fair, ha te is hasonló kategóriás fegyverrel nyomnád... :K

(#6765) DreaD88 válasza BaKeSZ87 (#6750) üzenetére


DreaD88
tag

Otthon is le tud esni, ráadásul ott nincs fű, vagy ahhoz hasonló felület, uh tessék vigyázni és a csuklópántot használni :D

# rainmen
Néztem ,de nem láttam sehol semmit, és persze ütögetésre sem válaszolt, pedig ha kontaktos lett volna akkor ütésre fel-fel kelleltt volna villannia. Még nem került a kukába, csak a "sz@r kínyai cuccok" feliratú óriási dobozba :D

[ Szerkesztve ]

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#6766) soulreaper válasza BaKeSZ87 (#6743) üzenetére


soulreaper
tag

Köszi az infót :-)

már csak az a gond hogy az előagyba nemfér bele az aksi, a tusba sem így..ááá :W

Private Military Contractor

(#6767) sptkyle


sptkyle
senior tag

Gyerekek. Ha valakinek olyan fegyvere van, aminek a tárjai összeclipselhetőek, (g36,sig552,sig550,...stbstb.) akkor nagyon vigyázzon, hogy le ne ejtse. kb 1 m-ről koppant a 3 tár a betonon. Az egyiken rommá tört a clips. (bár a tárnak semmi baja ezen kívül) :(
Szóval csak óvatosan. :)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6768) Mcray válasza sptkyle (#6767) üzenetére


Mcray
senior tag

A Sig 556-nak nem letörösen van megolva. Párszor már leesett betonra és kis karc meg kosz, más semmi

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6769) soulreaper válasza Mcray (#6768) üzenetére


soulreaper
tag

az 556-os tára az eddigi legjobb műanyag tár amit fogtam...nagyon masszív

/még a végén több jó mint rosz lesz a sig listáján xD/

Private Military Contractor

(#6770) feka007 válasza soulreaper (#6761) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem hinném, hogy kezdésnek pont GBB-s G36 kéne neki..

(#6771) BaKeSZ87 válasza feka007 (#6770) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nem GBB, hanem AEG. Csak blow back-es.

(#6772) feka007 válasza BaKeSZ87 (#6771) üzenetére


feka007
nagyúr

Ja, akkor ezt néztem..
De annak sincs sok értelme..

(#6773) sptkyle válasza soulreaper (#6769) üzenetére


sptkyle
senior tag

Hát a gyári JG 556-os tár nem győzött meg. Elég "gyerekjáték" műanyag volt. :(
Na mindegy. Csak gondoltam szólok. Esetlegesen 552-es hicap-re is vevő lennék.(bár ez nem tuti). És g36 hicap ha van valakinek feleslegbe, továbbra is kéne. (lehet külsőre sérült is)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6774) sowi válasza sptkyle (#6773) üzenetére


sowi
őstag

az meg szerencse, mert a JG nem gyart 556os siget

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6775) sptkyle válasza sowi (#6774) üzenetére


sptkyle
senior tag

grrr. bocs, mellé gépeltem. Természetesen 552-re gondoltam. Bocs :B :B

Bakesz: A Famasz tárjaid fémek, vagy csak nagyon fémes hatásúak? (kép alapján)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6778) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Láttátok az "FX-05 Xiuhcoatl assault rifle"-t /Mexico/?

Valamire emlékeztet a formája. De mire? :)

(#6782) sptkyle válasza BaKeSZ87 (#6778) üzenetére


sptkyle
senior tag

Eeeez a tus nagyon here. :) Meg valahogy a szín vagy a fényképezés miatt olyan, mintha unokaöcsém játékai közül szedtem volna ki. :D De érdekességnek jo. Köszönjük.

Érdekesség. Találtam azon a bizonyos "nagy AS" oldalon egy hirdetést, ami nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Oda van írva, hogy a cucc foglalva. Gondoltam azért megejtek egy privátot a hirdetőnek, hogy meddig, illetve elmondom neki, hogy ha nem jönne össze az üzlet, engem is érdekelne. Ez meg is történt tegnap. Semmi válasz. Ma írtam neki a biztonság kedvéért mégegy privit. Azóta szintén volt online. Semmi válasz.
Szerintetek tényleg ilyen megerőltető írni egy 2 szavas választ egy kultúráltan érdeklődő üzenetre, vagy én voltam a bunkó, hogy zavarni mertem, és abszolut rossz logikával gondolkozom?

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6784) feka007 válasza sptkyle (#6782) üzenetére


feka007
nagyúr

Az még hagyján, nekem múlt hét elején mondta ott egy tag, hogy hétvége felé lesz nála a G36K ras, meg is egyeztünk hogy akkor kell nekem. Mivel azt mondta hogy 7vége felé lesz nála, így csütörtök este ráírtam, hogy ha esetleg nála van már, akkor pénteken elküldhetné még. Péntek du-ig semmi reply, akkor megint ráírok, hogy meg van-e még, elolvasta ezt is, no reply. Meguntam, találtam ebayen, berendeltem, és meg is írtam neki, hogy már tárgytalan.. Erre másnap ír, hogy hát ő nem fog ilyen kérdésekre válaszolni, hogy ott van-e már.. Hát ezek után ha nem találok ebayen akkor se veszem meg egy ilyen embertől.. Az alap, hogy ha vmit el akarok adni, és kérdeznek vmit normálisan, akkor válaszolok rá..
De nem bánom, mert ahogy néztem a képeket, még azon a kis méretben is kivehetők voltak az ütődések, kopások, miközben állítólag 1 játékon volt kint vele. :)

(#6788) sptkyle válasza feka007 (#6784) üzenetére


sptkyle
senior tag

A rossz hírem ezzel kapcsolatban, hogy a tied is ilyen lesz szerintem. Nem elkeseríteni akarlak, csak mondom, hogy a gyári festésük nagyon nem faja. Egy nagyon vékony réteget huztak rá, ami a legkisebb ütődéstől, vagy más fém cuccal való érintkezéstől már jön is le. Naaagyon könnyen karcolódik. (előre leszögezném, hogy ez elsősorban a JG RAS-ra vonatkozik, erről van csak tapasztalatom, de szerintem a többi is ilyen) Tehát én a helyedben ugy készülnék, hogy kapásból lefújom még 1-2 réteggel. Mellesleg a gyárilag ehhez a típushoz adott hangtompító pont ugyan ilyen. És mivel az félig az előagyban van, leszedésnél/felrakásnál könnyen odakoccan a RAS-hoz. Nem mutatom meg hogy néz már ki, pedig nincs még fél éves. :D

És bár nem szándékozom belefolyni a vitába, de mérhetetlen hálával tartoznék, ha esetleg abbahagynátok. Eddig örömmel (és tanulásvággyal :D ) jártam ebbe a topicba. De az ilyen postok nagyban rontják az élményt. :(

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6789) rainmen


rainmen
aktív tag

A tegnap ígérteknek megfelelően kipróbáltam a Desertet 0,2-s BB-vel. Hááát... Kár volt. :O Felváltva táraztam a 0,12-t és a 0,2-t és a lőtáv kb. úgy változott, hogy 0,12 elment valahova a fénykörön túlra a 0,2 pedig leesett kb 3-4 méterre a pisztolytól. :F
Úgyhogy innentől kezdve lehet beszerezni 0,12 BB-t. :W
Azt a tegnapi kisregényből asszem kifelejtettem, hogy nem lehet megszüntetni a blow back-t a pisztolyban, mivel az nyitja újra az áramkört. Ezen se kell energiát spórolni. :((

(#6790) rainmen


rainmen
aktív tag

Egy érdeklődő kérdés:
Az összes Tokyo Marui fegyver műanyagházas? Olvastam, de nehezen akarom elhinni. Mert akkor a jó minőségen kívül miért kerül kb. kétszer annyiba, mint egy kínai vagy hong-kongi? És lehet egyáltalán fém testet kapni hozzá?

(#6792) sowi válasza rainmen (#6790) üzenetére


sowi
őstag

az uj blobekkes m4 es ak alu otvozetbol van, a blobekkes g36 ertelemszeruen uvegszalas muanyagbol, a regiek viszont valoban muanyagok, a minoseget a nevet es az alkatreszeket fizeted meg, az m14esukben pl. spiater fogaskerekek vannak ami ha nem nyulsz bele orokre eleg, de ha tuningolni akarod akkor az egesz bele cseres, a Tm hopupok es alapcsovek viszont igen jok

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6793) rainmen válasza sowi (#6792) üzenetére


rainmen
aktív tag

Hm, akkor mondjuk egy ilyet ha vennék, akkor mondjuk belenyúlás és tuning nélkül simán ketyegne akár évekig?
Így mondjuk megéri az árát, főleg ha a kisebb torkolati sebesség nem befolyásolja annyira a lőtávot és az élvezetét.

(#6794) sowi válasza rainmen (#6793) üzenetére


sowi
őstag

persze, alapon nagyon megbizhatoak, de azt azert vedd figyelembe, hogy ehhez nem tul sok tarat kapsz itthon...a gyari tm tarak pedig eleg dragak

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6795) rainmen válasza sowi (#6794) üzenetére


rainmen
aktív tag

Látom, 23$ egy plusz tár, mondjuk még eggyel már talán lehetne játszani (egy tár 70 bb)...

(#6796) sowi válasza rainmen (#6795) üzenetére


sowi
őstag

ez a hatranya ha nem AK/M4/MP5/G36/M14 a kinezett fegyered, ezekhez van minden rogyasig, tarak, szerelekek stb. egy mc51. fn-fal, galil, scar-heavy mar zsebbenyulos ha kiegeszitokrol van szo

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6797) rainmen válasza sowi (#6796) üzenetére


rainmen
aktív tag

Hát a plusz táron kívül szerintem egy távcső lenne még rárakva. Az egyéb kiegészítőktől nem vagyok hasraesve. Talán még egy sín kellene, ha nincs.
Ez még a másik ami tetszik. Pontosabban a kihúzható tusos verziója, de az 80 dodóval drágább. :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.