Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) rainmen válasza soulreaper (#6897) üzenetére


rainmen
aktív tag

Kintről nem néztél? Vagy nem érik meg futárdíjjal?

(#6902) Mcray válasza Djuree (#6900) üzenetére


Mcray
senior tag

Nagy a szád, de képet még nem toltál :DDD :N

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6903) sptkyle válasza sowi (#6898) üzenetére


sptkyle
senior tag

Igen. És nem csak a gb macerás bele, hanem még az akksi is. De ha egyszer ez tetszik :)
Ebbe vagyok beleszerelmesedve, meg a P90-be. De utóbbiből a használható verziók 30k-nál kezdődnek.
MP5-től sajnos meg undorodom. (mindez persze csak a külsőre vonatkozik. Volt a kezemben. Jó vele játszani. Könnyen beszerezhetőek hozzá az alkatrészek... dehát :( )
Szóval marad a várakozás.
Azon gondolkoztam még esetleg, hogy a nagyon gagyi Well P90 legnagyobb problémája az adagolás. A hi-cap-et lecserélve egy midcapre, vagy m4 átalakítóra még esetleg használható is lehetne bentre. Bár az a max 200 fps kb arra jo, hogy kipotyog a bb a csövön. :)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6904) Mcray válasza sptkyle (#6903) üzenetére


Mcray
senior tag

Ha mázlid van, eladom neked a sajátomat :)

We MP7. Az Akkú vígan kerepelt kint -10-ben egész nap,míg a többiek fullra töltött 3000-ei nem akartak megszólalni, csak ha zsebre rakták őket 30 percre...Ennyit az akkúról.

Nekem szakadt hop uppal is 30 méteren megvan egy mell alak. Sajnos a szakadás miatt 4 lövést kell leadni hogy 1 jó legyen...Ennek orvoslása jelenleg folyamatban.

220 Fps...30 méter pontosan...én nekem nem potyog a 25-ös hanem szépen száll (igaz lassan, 400 Fps után meg pláne, de megérkezik :D )

Mp5 PDW volt. Pont ugyanígy éreztem. Kb ugyanezt tudta de undorodtam tőle és egy kilóval nehezebb és nagyobb volt jócskán támasszal meg hoszú tárral

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6905) sptkyle válasza Mcray (#6904) üzenetére


sptkyle
senior tag

Jol hangzik. Legyen mázlim. ;)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6906) Djuree válasza Mcray (#6902) üzenetére


Djuree
félisten

szét van szedve, és nincs türelmem összerakni :O :W ráadásul azt sem tudom hogy kell, pár rugóról nem tudom hogy való...
nem tom mikor lesz ez összerakva, magamat ismervén évek múlva :( az az igazság hogy ez nem poén, tényleg nem rakom össze, nincs türelmem nekem ehhez, kár volt szétszedni :W
én marha, mindenbe belekezdek aztán meg félbehagyom :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6907) Djuree válasza Djuree (#6906) üzenetére


Djuree
félisten

na asszem ha nekiülök rendesen akkor csak összerakom valahogy :DD muszájjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6908) sptkyle válasza Djuree (#6900) üzenetére


sptkyle
senior tag

Akkor viszont nem lehet igazad. Nem lehet szebb a fegyvered, ha atomjaira van szedve. gy max egy marék alkatrész képét mutatja, ami nem annyira csini. :P:P Bár nem akarok kötözködni. :D (meg ugye mindenkinek a saját fegyvere a legszebb)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6909) Djuree válasza sptkyle (#6908) üzenetére


Djuree
félisten

najóvanmán :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6910) rainmen válasza sptkyle (#6908) üzenetére


rainmen
aktív tag

Igazad van, de belső nélkül is össze lehet lapátolni és fényképezni. Kisvauvau se tudja, hogy nincs lelke... :DD :C

(#6911) Mcray válasza rainmen (#6910) üzenetére


Mcray
senior tag

Nem tudom hogy csak az AK szivatós, vagy más is, de az AK-im teljesen becsavart csavarok nélkül mindenfelé állnak csak egyenesen nem...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6912) rainmen válasza Mcray (#6911) üzenetére


rainmen
aktív tag

Egy fotó erejéig be kell hajtani. Hadd lássuk a mackót... :))

(#6913) Mcray válasza sptkyle (#6908) üzenetére


Mcray
senior tag

Privát ment.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6914) feka007 válasza Mcray (#6890) üzenetére


feka007
nagyúr

Na ez az AK bejön. :K Jól néz ki rajta az acog, gondolom nem 50 dolláros noname replika

[ Szerkesztve ]

(#6915) Mcray válasza feka007 (#6914) üzenetére


Mcray
senior tag

Feka! Akkor ma 5-kor Nyugati elől az újságosoknál/bejáratnál/tábla előtt jó?

Ugyanez csak KA
:
[link]

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6916) Djuree válasza feka007 (#6914) üzenetére


Djuree
félisten

nem hát, hanem 20 dolláros :DDD

azért 50 dollárért már nem csak nonamet lehet kapni. nem a cybergánynál kell vásárolni... :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6917) sowi válasza Djuree (#6916) üzenetére


sowi
őstag

ez nem acog, csak annak latszo targy(reddot acog hazban), normalis minosegu 4x acog-ot meg 150 dodoert sem kapsz

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6918) Mcray válasza sowi (#6917) üzenetére


Mcray
senior tag

Így van, nem véletlen linkeltem red dotot :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6919) Djuree válasza sowi (#6917) üzenetére


Djuree
félisten

red-dotra gondoltam, az acog is red-dot lényegében :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6920) Mcray válasza Djuree (#6919) üzenetére


Mcray
senior tag

Őőő, nem, az Acog az a Sovjet PSO-nak a Nató megfelelője. Mezei 4x-es távcső

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6921) feka007 válasza Mcray (#6915) üzenetére


feka007
nagyúr

Igen, ahogy megbeszéltük. :R
Djuree: Pk-val együtt értem az 50-et..
Én is gondolkoztam ilyen "acog" replikában, de normális árban nem találtam olyat, ami használható. Végül vettem egy ~25 $-os reddotot (pk-val 45), ennyit simán megért, 10k-nál többet nem költenék ilyenre..
Egyébként cybergunon soha nem boltoltam még..

[ Szerkesztve ]

(#6922) Djuree válasza Mcray (#6920) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, red-dot + minimális nagyítás ;)

azért van 60-70 dollárért is ares, most néztem ehobbyn. nehogymár 150 dolcsi legyen, az 30k, az már durva lenne.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6923) soulreaper


soulreaper
tag

egy ACOG(4x) 25k körül van :(

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#6924) Djuree válasza soulreaper (#6923) üzenetére


Djuree
félisten

akkor amit néztem az lehet tényleg csak valami acog külsejű, echte red-dot.

nem tudom mi olyan drága benne. annyiért már pso van, a 2 között meg azért nem kis különbség van.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6925) soulreaper válasza Djuree (#6924) üzenetére


soulreaper
tag

ACOG külsejű reddot van olcsón, csak az ugye nem ACOG :-) nem drága, egy normális távcső amit mondjuk vsr-en használnak az is van ennyi...

az ACOG-ot szabvány sínre tudod tenni míg a PSO-t csak bak-ra :) illetve a külsőn és a rögzítési módon kívül ACOG az 1.5-6x-ig van a PSO meg 4x és 6x-os ha jól tudom...sőőőt, a PSO-1es az 4x24-es míg egy ACOG az 4x32-es

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#6926) sowi válasza Djuree (#6922) üzenetére


sowi
őstag

nincs olyan, hogy red dot meg minimalis nagyitas, az igazi acog egy 1.5x-6x trijicon altal kifejlesztett tavcso, koze nincs semmilyen red dothoz

25k-ert acog es pso masolat van, mindketto egy kalap szar, a pso-bol az eredeti is az

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6927) Djuree válasza sowi (#6926) üzenetére


Djuree
félisten

csak azt vedd figyelembe hogy a pso hény éves, meg az acog hány éves :P és annyi különbség nincs köztük. ehhez képest meg az acog szar, sokkal jobb is lehetne....nem egy nagy szám, én ingyen sem raknám a fegyveremre. se nem távcső, annak kicsi a nagyítása, se nem lehet benne látni rendesen, mivel nem nyitott...szóval egy értelmetlen baromság szerintem....de van akinek ez jön be...nekem a használhatóság a fontosabb...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6928) Mcray válasza Djuree (#6927) üzenetére


Mcray
senior tag

Acog és PSO-1 ugyan az... Mindkettő 4x-es nagyítású céltávcső nagyon hasonló paraméterekkel. Az hogy melyik volt előbb nem tudom tényekkel alátámasztani. Azt olvastam hogy a Nató megirigyelte a PSO-t mint közepes távcsövet, és jobbat akartak annál. A nátónak volt egy úgynevezett Marksman 4x, és ezeket váltották az Acogok.

Lehet hogy az AS változatok szarok (én sem próbáltam még olyat ami jó lett volna), de az igaziak nem szarok. Az tény hogy a Kínai PSO-mnak gyönyörű képe van, de biztos vagyok benne hogy van normális minőségű AS ACOG csak nem a mi pénztárcánknak...

Acoc red dot csak AS-re van. A valóságban nincs.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6929) Djuree válasza Mcray (#6928) üzenetére


Djuree
félisten

najó hát az igazi acog biztos jó, de azok 1500 dollár körül mozognak... :U
kicsit fájna ennyiért :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6930) sowi válasza Djuree (#6927) üzenetére


sowi
őstag

kicsit kepzavart erzek, miaz, hogy nem eleg nagy a nagyitasa? meg miaz, hogy nem nyitott? az orosz optikak koztudottan eleg szarok, nem veletlenul hasznal sok orosz spec forces arc nyugati optikakat, acog es holosightot, lehet itt vedeni a ruszkikat, hogy de mennyi ido van kozotte, viszont a tavcsovekben nem az van mint a szamitastechnikaban, hogy evente jon egy uj processzor, ez uvegbol van, a nagyitasa pedig arra a feladatra amire szantak boven eleg, jol neznenk ki ha minden katona leupold tavcsovekkel maszkalna...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6931) Mcray válasza sowi (#6930) üzenetére


Mcray
senior tag

:C :C Ezt most elképzeltem:

BUMM fejlövés 15 méterről épületben leupolddal (A lövő katona az ellen hajában éppen párosodni készülő tetveket célozta és lőtte el...) :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6932) Djuree válasza sowi (#6930) üzenetére


Djuree
félisten

najó, persze nem várok akkora fejlődést mint a számtechben.

meg én amúgyis az AS-ben gondolkodok most. a valóságot hagyjuk, az más tészta, te sem vagy katona, én sem, nem is akarok az lenni.

az igazi cuccok közül persze hogy jobb egy acog mint egy 30+ éves orosz cucc :U azért az újabb orosz cuccok felveszik a versenyt sztem...de árban is drágább lehet...

beszéltem orosz katonával, nekik nem a minőség a lényeg, hanem az ár. ha olcsó abból sokat vesznek, van tartalék, az már nem érdekli őket hogy szar :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6933) soulreaper válasza Mcray (#6931) üzenetére


soulreaper
tag

ha aztnézed hogy egy Leupold 3.5-10x-es akkor végülis bőven acog nagyítás :DD
és a Leupoldot tessék nagybetűvel írni mert a kezedre verek :))

az meg hogy az ACOG szar...hááát...nem véletlen használja a NATO, US Army, USMC, a Különleges Alakulatok stb.
Illetve a PSO-1el ellentétben nem 24-es hanem 32-es

Private Military Contractor

(#6934) Djuree válasza soulreaper (#6933) üzenetére


Djuree
félisten

hangsúlyozom hogy ez AS, a topik is AS, nem katonai faszságok topikja :(((

AS cuccokról van szó....ennyi erővel mi a faszért vettünk ak-t, pontatlan szar, vegyen mindenki g36-ot mert az kegyetlen pontos és jobb fegyver mint az ak, sőt az m szériánál is nagyságrendekkel jobb ha a valóságot nézzük.

de AS-ben olyan kurva mind1 :W
ne keverjük már a szezont a faszommal.

érzed a különbséget?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6935) soulreaper válasza Djuree (#6934) üzenetére


soulreaper
tag

AS a katonai szituációk szimulációja...
hát és sem tudom minek vettetek AK-t :)) amúgy eddig te is az éles optikákról beszéltél :-)
nemtom mi a gond-lehet a 4rugó berakása a GB-be-, nemírtam semmi bunkót vagy vántót, szal ha csak ez a stílus tellik...

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#6936) Djuree válasza soulreaper (#6935) üzenetére


Djuree
félisten

sajnálom hogy nem fogod fel hogy ez AS fórum :U pedig nem nehéz, de neked látom nem sikerül...én az AS optikákról beszéltem :U

nem gond berakni, ha tudod hogy kell. de mivel nekem az egyik kiesett, nem tudom hogyan megy a helyére :U de majd ha rászánom magam nekiülök és kiderítem, de most a legkevésbé érdekel az AK-m állapota :U

bazzeg 4 zöld fejet még sosem raktam 1 hsz-ba :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6937) Djuree válasza soulreaper (#6935) üzenetére


Djuree
félisten

ja és én milyen bunkót vagy bántót írtam :F ha ez neked bántó volt akkor nagy csalódások fognak még érni az életben :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6938) sowi válasza Djuree (#6932) üzenetére


sowi
őstag

AS-ben eleve elvi tevedes a tavcso, 40 meterre minek? sniperre persze oke, de azon nincsenek nyilt iranyzekok, replikabol pedig pso, acog, akarmi mind egykutya, kinai szemet

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6939) Djuree válasza sowi (#6938) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, de ezt nem akartam mondani, elég sokan használnak "távcsövet" AS fegyókon is. én nem használnék ilyet, a nyílt red-dot jól használható, ezért is csak ilyet használok. azért egy dragunovra rátenném a pso-t, mégha értelmetlen is :DD (AS dragunovról beszélünk, ha VALAKI nem tudná).
azért jó az a kínai szemét nyílt red-dot is nekem :DD kispénzű ember nem vesz "márkányosat".

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6940) rainmen válasza Djuree (#6939) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nah, mielőtt még egymás torkát átharapjátok, ugyan avassatok már be, hogy mi a lényege az ACOG-nak. Pontosabban, hogy mi ez egyáltalán? Mert ahogy olvastam a kommenteket nem távcső. Vagy nekem jött le rosszul, ami bőven benne van a pakliban. :D
És mi a lényege a red-dotnak? Azt tudom, hogy lézert nem lehet használni. Ez lenne a lézer AS megfelelője???

(#6941) soulreaper válasza rainmen (#6940) üzenetére


soulreaper
tag

Advanced Combat Optical Gunsights a Trijicon vállalat fejlesztette ki elsődlegesen katonai és rendvédelmi alakulatok számára. Az eredetileg 4x nagyítású eszköz jelenleg az egyik legnépszerűbb optikai célzóeszköz az amerikai hadsereg által alkalmazott fegyvereken. 1,5-6x-os zoom közötti ACOG-ok léteznek...nemtávcső a szó szoros értelmében, mert azok x-y nagyítás között állíthatók, az ACOG-ok meg fix. nagyításúak, és max. ugye 6x-os

Private Military Contractor

(#6942) Djuree válasza rainmen (#6940) üzenetére


Djuree
félisten

nem esek én senki torkának.

soulreaper: hát igen. az amcsik....minden szart használnak aztán mégsem ér semmit, szerencsétlen tálibokkal nem tudnak mit csinálni, pedig csak egy takmellény meg egy ak van náluk jobb esetben :DDD 1 amcsi katona cucca többet ér mint 100 tálib harcosé...itt jön ki hogy a tálibokat születésüktől kezdve harcra képzik...az amcsik meg csak azt hiszik hogy tudnak valamit...pedig nem, nagyon nem.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6943) rainmen válasza Djuree (#6942) üzenetére


rainmen
aktív tag

Tudom, csak már kezdett paprikássá válni a hangulat. Ez a személyes észrevételem!!!
Cm.028-as Kalashról tudsz valamit mondani? Negatív-pozitív?

Az amcsikat én sem bírom ( Bocs soulreaper. :D ).

(#6944) sptkyle válasza Djuree (#6942) üzenetére


sptkyle
senior tag

Nem akarok beszólni, vagy szítani a tüzet, de jómagam csak akkor becsmérelem valaki, vagy valakik tudását, ha jobban csinálom náluk. Sőt inkább akkor se.
Mellesleg mintha te említetted volna pár hsz-el fentebb, hogy ez AS topic. Ennek fényében nem értem hogy jön ide az amerikai katonák tudása, és kiképzése. (az Acod definíciója még oké)
De mint említettem nem akarok beszólni. :U

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6945) soulreaper válasza Djuree (#6942) üzenetére


soulreaper
tag

ezzel azért vitatkoznék...de ne mennyünk bele mert sajnos nem olyan egyszerű a dolog, az amerikai katonák nagyon jólvannak kiképezve és csúcstechnika áll mögöttük...
hogy semmit sem tudnak kezdeni a tálibokkal? nyíltan nemlehet kimondani hogy az olaj kell stb. de ha akartál volna akkor már az egész közelkelet por lenne...persze itt megint másik kérdés hogy akkor a szélsőségesek mint tennének, a világpolitika stb. szal inkább haggyuk ezt a témát mert ez már politika :))

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#6946) soulreaper válasza rainmen (#6943) üzenetére


soulreaper
tag

0,28as az műanyagtesű nem?

Private Military Contractor

(#6947) sowi válasza rainmen (#6943) üzenetére


sowi
őstag

muanyag testu 1:! tokyo marui koppintas, nekem is volt 028s behajthato tussal, szerintem nagyon jo kis cucc, idealis kezdoknek vagy tartalekfegyvernek

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6948) sptkyle válasza rainmen (#6943) üzenetére


sptkyle
senior tag

És bár én nem tudok hozzászólni tapasztalatból, ihol egy (szerintem) jo kis bemutató róla.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6949) rainmen válasza sowi (#6947) üzenetére


rainmen
aktív tag

Egy fix tusosat kínálnak eladásra és kisöcsém Kalash-t szeretne. A blackwateren van egy cikk, csak az behajtható tusos. Emlékeim szerint ott is pozitív a dolog csak kíváncsi voltam az esetleges személyes tapasztalatokra.
Köszönöm! :R

sptkyle: Igen ez az! :R

[ Szerkesztve ]

(#6950) Djuree válasza rainmen (#6943) üzenetére


Djuree
félisten

nincs vele semmi baj. műanyag fegyver de nagyon jó :K

soulreaper: hát van repülőjük az biztos. jutna bomba bőven, csak azzal a civilek is megdöglendenének :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.