Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) sowi válasza sptkyle (#6698) üzenetére


sowi
őstag

element mozgo alkatreszektol nem vagyok elajulva, ha jot akarsz akkor guarder kerekszett, csapagyvezeto es sarga CA dugattyu a tuti kombo, rugobol pedig prometheus esetleg guarder

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6702) sowi válasza hejesírásó (#6700) üzenetére


sowi
őstag

ezekbol nincs toltheto

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6703) sptkyle válasza sowi (#6701) üzenetére


sptkyle
senior tag

Köszi mindkettőtöknek. Akkor kihagyom.. :(

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6704) Djuree válasza hejesírásó (#6700) üzenetére


Djuree
félisten

nincs belőle sztem :( talán így hogy ledes menni fog sokáig, a led keveset zabál, úgyis csak ritkán használom. nem minden nap van esti játék :DD igazán a stalkeres játékra vettem :C jó mert a pisztolyra meg az ak-ra is rámegy. baromi erős fénye van a lámpának, valami nagyon durva led van benne...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6705) rainmen válasza Djuree (#6660) üzenetére


rainmen
aktív tag

Igen, ha egyszer akarok majd rárakni, valószínűleg én is hasonló megoldáshoz fogok folyamodni. Taiwanon van olcsó sín, sín és tartógyűrűt én is tudok esztergálni melóban, akár savállót is, amibe utána beleteszek két hernyócsavart rögzítésre, meg egy menetet, ahova csavarozom a sínt.
Olcsó, egyszerű, JÓÓÓ!!! :C

[ Szerkesztve ]

(#6706) soulreaper válasza rainmen (#6705) üzenetére


soulreaper
tag

nekem egy jóóó k.va erős fényű tak lámpára fáj a fogam, ami jól is néz ki a fegyón, de sajna azok b.szott drágák :W

(aah, de istentelen csúnyán beszélek b.sza meg)

Private Military Contractor

(#6707) rainmen válasza soulreaper (#6706) üzenetére


rainmen
aktív tag

Magasfényű fehér LED 4 db gombelemről hajtva eléggé erős fényt ad. Múltkor írta valaki valahol (ez aztán a pontos meghatározást :D ), hogy valami alu hűtőbordás LED-et szerelt be valahova hűtőborda nélkül. Így max. 10 perc az üzemideje, de vakít, mint állat. :))

A csúnya beszédért kiskoromban azt mondták, parazsat raknak a nyelvemre. Te is kaphatsz... :DD

[ Szerkesztve ]

(#6708) Djuree válasza soulreaper (#6706) üzenetére


Djuree
félisten

én 25 dolcsiért vettem lézerest. igaz kifogyott gyorsan :DD
ennél erősebb fényű nem kell :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6709) feka007


feka007
nagyúr

Na jólvan, f.szom bele megvettem ebayen 48,45-ért az ras-t (ilyet), nem fogok várni softairen míg hajlandó válaszolni, hogy most meg van-e még az ras-e, így legalább spóroltam egy másfél k-t. :DD Meg lehet jobb is lesz a rövidebb, cqb-n szvsz gázos lett volna olyan bazinagy fegyóval forogni

(#6710) soulreaper válasza rainmen (#6707) üzenetére


soulreaper
tag

gombelemeset nemakarok...mennyen bele ceruza vagy valami atommeghajtás :-) amiket én láttam azok 150-200+++ Euró
sajna lum-ban k-vára nemírják ki, csak W-ba...olyan 80lum körüli már f.szányos lenne

Private Military Contractor

(#6711) rainmen válasza soulreaper (#6710) üzenetére


rainmen
aktív tag

138 lumenes taktikai lámpa jó lenne?

Parancsolj: 138

(#6712) rainmen válasza Djuree (#6704) üzenetére


rainmen
aktív tag

Oké, hogy fotóelem, de mi a típusa? Mert ha CR123A, akkor van tölthető akku is belőle, 3 V-os és 1000 mAh-s... :K

(#6713) sowi válasza rainmen (#6711) üzenetére


sowi
őstag

jo, hat mondjuk airsoftgun.hu.....azt se tudjak mit arulnak

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6714) feka007 válasza rainmen (#6711) üzenetére


feka007
nagyúr

Ennyit egy lámpáért? :F 20-50W-os police lámpát kapni vaterán 2-3 ezerért. Mondjuk ahhoz még hozzájön a szerelék, de akkor is sokkal jobban megéri.. Ennyiért már majdnem fegyvert lehet venni, kissé lehúzás. Persze ha vmi kormánytag az ismerősöd, akkor gondolom van miből :DDD

(#6715) rainmen válasza feka007 (#6714) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nem beszólni! :N
Alapfelállás az volt, hogy 150-200 ++ juróba kerülnek a jó cuccok. Ez meg itt van 43 juróért. Úgyhogy teljesen jól csináltam. :C

Az, hogy a Cybergyerekék meg mit tudnak a cuccaikról, az meg legyen az ő bajuk. :))

(#6716) feka007 válasza rainmen (#6715) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem mind1, én ennyit biztosan nem adnék ki egy lámpáért, főleg egy 3W-osért, nem éppen költséghatékony.. airsoftgunnál én elvből nem veszek semmit amúgy se :D
Amúgy majd én is akarok lámpát rá, habár éjszaka nem sűrűn játszottam eddig, de azért jól néz az ki. :D

(#6717) rainmen válasza feka007 (#6716) üzenetére


rainmen
aktív tag

Akkor már inkább éjjellátó...
Tudom, hogy drágák (50 eFt <), de hobbielektronikán van cikk a házi gyártásról. :))

(#6718) Djuree válasza rainmen (#6712) üzenetére


Djuree
félisten

azaz :K

nekem felesleges tölthető. másba nem jó nekem. így meg hogy 1 éveben 2x használok lámpát ,10 évig jó lesz :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6719) Djuree válasza rainmen (#6711) üzenetére


Djuree
félisten

ugyanezt vettem, csak ehobby-ról, 25 dollárért. ugyanilyen csak lézeres és nincs ráírva hogy swiss arms :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6720) rainmen válasza Djuree (#6719) üzenetére


rainmen
aktív tag

25 dodó az teljesen jó. Feltéve, hogy mást is rendelsz. Mert a 60 zöldhasú futárdíjjal már drága lenne. :DD

Tudom, Te csomagot rendeltél.

(#6721) feka007 válasza rainmen (#6720) üzenetére


feka007
nagyúr

Néztem lipo akksikat, és 8 dollárért kihozzák, kisebb dolgokra nem vészes.

(#6722) rainmen válasza feka007 (#6721) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nem mindenre egységes a fuvardíj?

(#6723) feka007 válasza rainmen (#6722) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem. Nyilván egy 10 kilós fegyverre nem ugyanannyi az air post, mint egy 10x10 cm-es 200 gm-os akksira, ezt nem is tudom ki mondta. :F Van epressz kiszállítás is ötször annyiért is, azzal 3-4 nap alatt itt van (elvileg).

(#6724) rainmen válasza feka007 (#6723) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nem mondta senki, csak eddig mindig 60$ körüli fuvardíjról volt szó...
Hogyan tudom megnézni, hogy mennyi a fuvardíj? Bepakolom kosárba és automatikusan hozzáadja? Esetleg van valami táblázat?

(#6725) feka007 válasza rainmen (#6724) üzenetére


feka007
nagyúr

Bereggelsz, berakod kosárba, és ott lesz egy kalkulátor ami szimplán kiszámolja.

(#6726) rainmen válasza feka007 (#6725) üzenetére


rainmen
aktív tag

Kösz a tippet! :R

(#6727) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

:C

(#6728) Djuree válasza hejesírásó (#6727) üzenetére


Djuree
félisten

fincsi. először meg, aztán el :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6729) feka007


feka007
nagyúr

Csináltam smileyt a reddotra :))
[L:http://img168.imageshack.us/img168/3496/060220101382.jpg][link][/L]
Nagy: [link]

[L:http://img237.imageshack.us/img237/7428/060220101380.jpg][link][/L]

Nagy: [link]

Sztem nagyon állat. :DD

[ Szerkesztve ]

(#6730) rainmen


rainmen
aktív tag

Ma szélcsend volt, így elhatároztam, hogy tesztelem a shotit. Lőtáv 20-22 m, egy A4-es lapra csináltam lőlapot Wordben, arra céloztam. Kétféle BB-vel próbáltam, a gyárilag hozzá adottal (tudom, ki kell dobni) és P&J premium márkájúval. Mindkettő 0,20 grammos. Két shellt töltöttem meg, 30-30 BB-vel.

Gyári: 40%-ban a cél felé tartott, a papírt nem találtam el. A maradék 60%-ban a BB-k csavarodtak össze-vissza, kontrollálatlanul röpködtek.

P&J: 90%-ban a cél felé tartottak a lövedékek. A papírt egy BB lyukasztotta át.

Végeredmény: A P&J márkájú BB-vel a fegyver jól használható, stabilan lehet vele tűz alatt tartani az ellent. A lövedék szóródása a lőtávon egy kb. 40-50 cm oldalfalú, egyenlő szárú háromszöget rajzol ki, a két alsó BB a célratartás alá visz nagyjából 15 cm-t. Ez magyarázza is, hogy miért nem találtam el a papírt. A gyári BB-k a kukába valóak, esetleg lehet vele kutyát dobálni.
A fegyver stabil, pontos, gyors, épületharcban tökéletes. A szerteágazó lövedékek okán nagyobb a találat valószínűsége.

Köszönöm mindenkinek, aki végigolvasta a beszámolót!

(#6731) rainmen válasza feka007 (#6729) üzenetére


rainmen
aktív tag

Csinos. :)
D ennek nem az ellen felé lévő zárókupakon kellene lennie?

(#6732) sowi válasza rainmen (#6730) üzenetére


sowi
őstag

ez a jo a 3 csovu shotiban, epuletben rahuzod valakire az egyik BB csak eltalalja :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6733) feka007 válasza rainmen (#6731) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem. :D Ő 20 m-ről ebből nem sokat látna, max csipával, legfeljebb könnyebben kiszúrna a rikító szín miatt.. :) Meg így csak én látom amikor célzok

[ Szerkesztve ]

(#6734) rainmen válasza feka007 (#6733) üzenetére


rainmen
aktív tag

Értem, lehet, hogy pszichológia. Miután kilövöd, a rosszfiút csak feljebbnézel és megnyugszol, hogy tulajdonképpen te csak jót teszel. :DD

(#6735) feka007 válasza rainmen (#6734) üzenetére


feka007
nagyúr

Fokozza az élményt ha sok a fraged, ha meg épp szarul megy, akkor az ideget csökkenti. :D

(#6736) rainmen


rainmen
aktív tag

A délutáni teszteredményekre hivatkozva elkezdtem győzködni az asszonyt, hogy kellene valami jófajta AEG is, ha esetleg kültérre megyek, a shotival hamar sétálhatnék vissza a kiindulási pontra. Majd meglátjuk, mire jutunk. :D

(#6737) sowi válasza rainmen (#6736) üzenetére


sowi
őstag

ereztem en :D

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6738) rainmen válasza sowi (#6737) üzenetére


rainmen
aktív tag

:D

Még a végén lesz belőle valami...
Bár a dolgok jelen állása szerint nyár előtt sokminden nem. :))
De legalább megindult. :C

(#6739) Mcray válasza feka007 (#6735) üzenetére


Mcray
senior tag

Tudtam én hogy nem csak én vagyok ilyen elborúlt hogy ilyet rajzolok a felém néző kupakba :C :C :C Kár hogy már nem használok kupakot :F

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6740) Djuree válasza feka007 (#6729) üzenetére


Djuree
félisten

de hülye vagy :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6741) feka007 válasza Mcray (#6739) üzenetére


feka007
nagyúr

:D
Szerintem jó a kupak, tárolásnál védi, meg egy kicsit hozzátold a cső hosszához, így vmivel kevésbé tudják eltalálni a lencsét.

(#6742) hejesírásó válasza rainmen (#6738) üzenetére


hejesírásó
senior tag

íííjjjj családi kasszán vagytok tán? :N

(#6743) BaKeSZ87 válasza feka007 (#6741) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nekem szarrálőtték a lencsevédőmet. 1 lövéssel. KB. 10m-ről M130-as G3SG1-el játékszituban.

Police zseblámpát nem vennék. Egy komámnak van, de kontakthibás.

Utólag születésnapomra egy 200 Lumens-es zseblámpát fogok kapni bratyóéktól, ilyet.

Soulreaper
Láttam RAS-t UNC-n is, de ott is 122$, és abban még a posta nincs benne. Az meg kb 22-25$.

(#6744) #40835072


#40835072
törölt tag

én szeretnék venni AIRSOFT (AEG) et és van egy két 9tletem hogy milyet!

a felsoroltak közül melyik(eket) éri meg megvenni?
érdemesebb újat venni vagy használti is jó (nem tudom mi baja lehet egy használtnak)

AIRSOFTGUN.HU

AEG:

Classic Army G36C Blow Back

Colt M16A4 R.I.S. FULL METAL

Colt M4 FFH FULL METAL

Colt M4A1

Colt M4A1 Carbine FULL METAL 438FPS

Colt M4A1 S.I.R.

Colt M733

G UMP (UMG)

SG-5 (MP5) R.I.S. FS FULL METAL

GSG-5 (MP5) R.I.S. FS FULL METAL BLOW BACK

Sig Sauer 550

Sig Sauer 552 Commando

Sig Sauer 556

SPRINGES:

Mauser SR pro tactical

MOSSBERG M590 shotgun

Swiss Arms Black Eagle M6 sniper 365 fps

SNIPEREK KÖZÜL MELYIK ÉRI MEG??

(#6745) rainmen válasza hejesírásó (#6742) üzenetére


rainmen
aktív tag

Bizony, a majd' fél éves kislányunkkal hárman. :K

(#6746) hejesírásó válasza rainmen (#6745) üzenetére


hejesírásó
senior tag

tyűha, akkor nem az airsoft az 1-es sz. pénznyelő :B

(#6747) feka007 válasza #40835072 (#6744) üzenetére


feka007
nagyúr

Ne airsoftgunnál vegyél, csak ha azt akarod hogy lehúzzanak.
Én kezdésnek egy Jing Gong M16-ot, JG G36C-t, JG G3-at vagy Cyma AK47 / 74-et ajánlok, 35-40 körül vannak, és többet érnek, mint ezek az akármilyen Coltok..

Sniperrel ne kezdj, először aeg.

Amúgy cps lock nélkül is látjuk a kérdést.. :K

[ Szerkesztve ]

(#6748) feka007 válasza BaKeSZ87 (#6743) üzenetére


feka007
nagyúr

Szereléket hol lehet occsón venni rá? :DDD

(#6749) DreaD88 válasza BaKeSZ87 (#6743) üzenetére


DreaD88
tag

Hali!

Nem akarlak lelohasztani, de pont ilyen lámpát rendeltettem ismerőssel.
Szentem közel sem 200 lumenes, itthon a vaterán 3000 Ft-ért vett akkus 25W-os police lámpa úgy 10x jobb.
És nem is volt hosszú élettartamú a kínai "csoda". Nyáron leesett a fűbe! és onnantól kezdve soha többé nem világított.
Megnéztem amennyire lehetett az égő résznél, de semmi törést, repedést, széthullást nem lehetett látni, egyszerűen sok volt neki.
Kitapogattam, hogy ráesett-e valami keményre, de csak fű meg föld volt.

Őszintén szólva, nem véletlenül olcsóak ezek a cuccok és nem véletlenül mondják, hogy "nah ez is kínai"...

De remélem neked több szerencséd lesz ezzel, véletlenül se ejtsd le, vagy koccold oda vmihez!

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#6750) BaKeSZ87 válasza feka007 (#6748) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Szerintem nem tudom :D

DreaD88
Majd kiderül. Igazából nekem csak itthoni felhasználásra kell, nem airsoftra, lehet, hogy a házból sem fog kijutni, csak néha kéne, mikor szerelek, és leesik valami az asztalról és nem találom :), a hajlítgatható lámpámnak gyenge a fénye, a csillárban energiatakarékos izzó van, és azzal nem tudok az asztal alá világítani :).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.