Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) sowi válasza hejesírásó (#6600) üzenetére


sowi
őstag

minek cserelted ki a rendes csavarokat imbuszfejure?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6602) Djuree válasza hejesírásó (#6600) üzenetére


Djuree
félisten

dettó :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6603) hejesírásó válasza sowi (#6601) üzenetére


hejesírásó
senior tag

azért mert az volt a csomagban...több helyen túl nagy volt a menetemelkedése a GYÁRI cyma csavaroknak. amiket ha a fém testbe beletéptem volna megszívtam volna :(
ergo->használtam azokat amik jöttek a fém testtel.

ezek meg imbuszosak :DDD

Djuree->csak vatosan, lehet h szét tudod vele szedni de össze már nem tudod vele rakni :W

[ Szerkesztve ]

(#6604) rainmen válasza hejesírásó (#6603) üzenetére


rainmen
aktív tag

Személy szerint heves utálattal viseltetem a süllyesztett, imbuszfejű csavarok iránt...
Ipari szinten kb. egyszer használatosak, mármint ha sikerül kicsavarni. Jó párszor kellett torx-fejű csavarhúzót beleverni, mert kiforgott az imbusz. :W

Nekem még mindig a csillagfejűek jönnek be. A torx-tól se vagyok elragadtatva... :(

(#6605) Djuree válasza rainmen (#6604) üzenetére


Djuree
félisten

"Nekem még mindig a csillagfejűek jönnek be."

nekem meg a csillagszeműek :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6606) rainmen válasza Djuree (#6605) üzenetére


rainmen
aktív tag

Juhász??? :)) :))

(#6607) feka007


feka007
nagyúr

Na megjött az M4 tárátalakító. Természetesen faragni kellett a belsejéből egy 2-3 mm-t, hogy rámenjen, de legalább ráment.. :U
G36 v1.2

Tárral még nem tudtam kipróbálni, azt kell rendelnem. Kicsit elüt a fegyver anyagától, de nem láthatóan, csak fogásra lehet érezni, hogy a TM műanyag sokkal jobb. :) Viszont a fém tárak miatt megéri, meg így egyedibb. :D

[ Szerkesztve ]

(#6608) soulreaper válasza feka007 (#6607) üzenetére


soulreaper
tag

érdekes, én még senkitől nemhallottam hogy faragni kellett volna...JG/CA/TM tulajokat is ismerek akiknek ilyen adapterük van és mindekinek passzentos volt...

egyedibb...jah..bár mindeki lassan ilyet rakat a G36-ra

Private Military Contractor

(#6609) feka007 válasza soulreaper (#6608) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát igen, ez tényleg nagyon érdekes, hogy alapból nem megy rá, csak egy kis faragással... Nem hallottál még arról, hogy a kínai "ahogy esik, úgy puffan"? :U Rendelsz két ugyanolyan cuccot, akkor néha nem ugyanazt küldik (M4 markolatnál volt ez, nekem Elementet küldtek, bátyámnak meg vmi másfélét), meg ezeket is gondolom inkább CA-ra vagy JG-re tervezik.

Az azért enyhe túlzás, hogy mindenki, eddig egyetlen G36-osnál láttam a 10-15 játékom alatt, a JG G608-8-án, egyik csapattársam.. Tőle jött az ötlet is. G36 amúgy sem annyira tömegfegyver, M4/AK sokkal több van.

[ Szerkesztve ]

(#6610) sptkyle válasza feka007 (#6607) üzenetére


sptkyle
senior tag

Nice. :R
Gondolkodtam én is rajta. Mondjuk én azért szerettem volna, mert g36-hoz nincs szép tár. A nagyok csigatárak, meg dupla csigatárak. (M4-hez meg van) :S Ami BOX és g36-hoz való , az meg olyan drága, hogy annyiból veszek egy másik fegyvert. :D
Softair-en olvastam régebben, hogy a srácnak kicsit faragni kellett ezt az átalakítót. De hát ez legyen a legnagyobb gond vele nemigaz? :)
Azon a 608-8-on meg jóhogy azt láttad. Az gyárilag ugy jött meg csapattársadnak. :) Azzal szerelik. Ott a tus az ami valahogy nem illik teljesen rá. Mármint szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6611) feka007 válasza sptkyle (#6610) üzenetére


feka007
nagyúr

Igen, tudom, hogy az alapból azzal jön, viszont az RAS is még jó rajta, ha megint jó lesz a Paypalom, akkor olyat fogok rendelni ebayről, mint ami azon van.

(#6612) macilaci78 válasza feka007 (#6607) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hm, süti.
Építenem kéne egy hosszú G36-ot hangtompival, ilyen táradapterrel, rövid vietnámi tárakkal, fix tussal, snipernek a hordfoggantyúban lévő 3× optikával. :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6613) sptkyle válasza feka007 (#6611) üzenetére


sptkyle
senior tag

Nekem is olyan RAS-om van. (608-7). Tényleg szép. Csak ne tegyél bele akksit. Vagy valahogy preparáld ki a belsejét. De azt néztem , hogy külön az a RAS elég drága.
Taiwanon 68ojró.
Az ezzel szerelt komplett fegyver meg 134. Jobban jár az ember, ha megveszi kompletten a fegyvert, szerez rá egy gyári kicsi előagyat, és eladja. :)
De még ezek az árak se vészesek. Mo-on először ha jol emlékszem a keleti frontban láttam ilyen RAS-t. Potom 30k-ért. :Y

Apropó: Nincs valakinek használt (lehetőleg JG) G36 Hi-Cap tárja? Nagyonnagyonóccsóé?.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6614) BaKeSZ87 válasza macilaci78 (#6612) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nem kéne :D Az a hordfogantyúban lévő "optika" egy vicc. Viszont más távcső meg gagyin néz ki rajta. Vietnámi G36 :W. Én maradnék az SL8 táraknál.

[ Szerkesztve ]

(#6615) sowi válasza BaKeSZ87 (#6614) üzenetére


sowi
őstag

a classic army sl8-as egesz hasznalhato optikaval rendelkezik, viszont amikor az m4 megk*rja a g36ost....es meg van aki a takticool AK-t szidja, hogy randa...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6616) sptkyle válasza BaKeSZ87 (#6614) üzenetére


sptkyle
senior tag

Bakesz: Arról az optikáról tapasztalat is van, vagy csak olvastad? Van belőle több féle is ha jol néztem. Mi vele a gond? Ha nem célzáshoz, hanem csak távoli terep szemrevételezéséhez használná az ember akkor se jo?

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6617) sptkyle


sptkyle
senior tag

Próbált már valaki meghajtani gyári JG belsőt kicsit nagyobb akkuval? (pl.: 8.4v helyett 9.6v-al?)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6618) feka007 válasza sptkyle (#6613) üzenetére


feka007
nagyúr

Én is azt hittem, hogy csak 10 ezer felett van RAS, de most a hétvégén találtam egy tucatot eBayen 28.5 dollárért, 5000 ft-ért meg már igazán nem sok érte. :K Ha jó lesz ez a k.rva paypal, akkor berendelem egyből.
Egyben tényleg nagyon jó lenne 130 dollárért, csakhogy a shippinggel még rájön egy 60-70, úgy meg már nem olyan jó szvsz. De amúgy sincs raktáron sehol se, amíg be nem indul a csájna gyártás, addig senki nem fog olyat szülni. :) Mondjuk jó lett volna, mert akkor mindent átszereltem volna a TM-re ami nekem kell, a TM tust, tárfészket meg előagyat meg a JG-re, és egy 25-ért biztos elment volna..

Magyar AS boltok árai elég viccesek.. Max tárakat, meg olcsóbb alkatrészeket érdemes itthon venni, mást nem.

Valszeg lecserélem ezt a tust, ami a 608-8-on is van, és veszek rá egy rendes M4 stockot, és az akksit szépen hátravezetékelem.

macilaci78 : Én is olysmit tervezek, veszek rá G36K ras-t, meghosszabbítom a csövet egy 30 centivel, meg veszek rá vmi fasza hangtompítót. :K A reddot meg már úton van

[ Szerkesztve ]

(#6619) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

OFF: ezt ismeritek? CZ S 805:

(#6620) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#6614) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az eredeti optika csak 1,5-es, de létezik 3× is.
Mindkettőnek komoly hiányossága a szűk látótér. De snipernek lenne szép megcsinálni, 40-60 méteren a szűk látótér engem annyira már nem zavar, 20-30 méteren meg szvsz a sima nyílt irányzék is jól használható, akár egy AUG-on. :K
És pusztán azért M4 tárfészek, mert az M-es hibridemhez még amúgy sincs táram, és nem óhajtok 3 különböző fegyverhez 3 különböző tárat rendszeresíteni, praktikusabb így.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6621) sptkyle válasza feka007 (#6618) üzenetére


sptkyle
senior tag

A 130eurós árra 24euró jön rá shipping ként, ha jol emlékszem 10kiló alatt.
De mi például most rendelünk többen. gy a shipping kijön 1euró/kg-ra, ami azért már nem rossz. Be kell szállni egy rendelésbe, és annyi.
És van raktáron 608-8 :P

Más: Most találtam egy TM MP7-et 25-ért. Jó vételnek tűnik. Gondoltam szólok, hátha érdekel valakit.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6622) feka007 válasza sptkyle (#6621) üzenetére


feka007
nagyúr

Hol? (608-8)

[ Szerkesztve ]

(#6623) szamuraj válasza sptkyle (#6617) üzenetére


szamuraj
tag

Persze,ha jó a motorja simán viszi.
2x3cellás li-ion-t használok(feltöltött feszkója 4,2V cellánként)
5000BB/töltés.

Ne sirj.... éld az életed!

(#6624) BaKeSZ87 válasza sptkyle (#6616) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Van a csapatban két CA G36K, az egyik már át lett alakítva C-re. Nem egy túlbonyolított cucc az optika ami a CA hordfogantyúkban van. Az egyiket nem lehet beállítani, mert akárhogy állítod, mindig a cél fölé kell célozni, mondjuk ez a használtan vásárolt fegyvernél jött elő problémaként. Ha tökéletesen működik akkor sem ér 15.000 Ft-ot amennyiért szokták árulni softair-en, de még 10-et se. Egy darab műanyag, két lencsével, meg állítócsavarokkal, se több, se kevesebb.


macilaci78
Az a baj, hogy a vietnami tár nem realisztikus G36-ba egy picit sem. Olyan tár kéne mint amit SR-25-höz is használnak, vagy a 10-es, ami a tárfészből egy picit lóg ki csak, vagy a 20-as ami tök egyenes, mint a vietnámi, csak a markolat aljáig tart.
[link] vs. [link] ill. [link]

(#6625) sptkyle válasza feka007 (#6622) üzenetére


sptkyle
senior tag

Itt

Szamuraj: Köszönöm a választ. Megnyugtattál. Akkor ki fogom próbálni. :)

Bakesz: No igen. Nekem is ez a gondom vele. Túúúl drága. :(

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6626) feka007 válasza sptkyle (#6625) üzenetére


feka007
nagyúr

Ja, hogy euró.. Hát úgy már nem éri meg pk-val együtt, akkor inkább külön megveszem az ras-t.
Sikerült megcsinálnom a paypalt, újra tudok rendelni, csak mikor néztem a railt ebayen, akkor kissé bebuktam, mert arra a 29 usd-re még jön mégegyszer ennyi shipping..
Na mind1, softairen 10-ért felajánlottak egyet, lehet azt megveszem azt cs

[ Szerkesztve ]

(#6627) Djuree válasza hejesírásó (#6619) üzenetére


Djuree
félisten

ja ez a cseh fegyver igaz?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6628) sowi


sowi
őstag

en meg csak nem birok magammal aksu kerdesben:)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6629) Djuree válasza sowi (#6628) üzenetére


Djuree
félisten

ekkora képet nem kéne direktben berakni :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6630) rainmen válasza sptkyle (#6625) üzenetére


rainmen
aktív tag

Na igen, ez a G36 már tetszik nekem is. Az alapnak az eleje rusnya, de ezzel az előaggyal (?) és a hangtompítóval, az alacsonyabb hordfogantyúval kifejezetten pofás a cucc.

Ismétlem, hogy számomra!!! :K

(#6631) sowi válasza Djuree (#6629) üzenetére


sowi
őstag

hogy lehet atmeretezni a ph-n? van ra valami kod? mondjuk most mar mindegy, mert nem tudom szerkeszteni, az opera meg osszehuzza nalam

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6632) rainmen válasza sowi (#6631) üzenetére


rainmen
aktív tag

Hát szerintem legegyszerűbb paintben a Kép menüben a Nyújtás/Döntés-ben lekicsinyíteni. A PH úgyis engedi 1920*1200- ban...

(#6633) sowi válasza rainmen (#6632) üzenetére


sowi
őstag

azt en is tudom, de aszittem van vmi html kod ami mukodik itt is

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6634) szamuraj válasza sowi (#6631) üzenetére


szamuraj
tag

Ha feltöltött kép akkor már sehogy(majd az admin rendezi).
A hozzászólás csak pár percig szerkeszthető

Ne sirj.... éld az életed!

(#6635) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

Djuree: ja igazi öszvér, nem? mint akin a fél világ átment és mindenből egy kicsit raktak bele :DD

sowi: van a testedről (hátuljáról ahol belemegy a v.támasz) képed esetleg?

(#6636) sowi válasza hejesírásó (#6635) üzenetére


sowi
őstag

erre gondolsz?


[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6637) Djuree válasza sowi (#6631) üzenetére


Djuree
félisten

ph-n nemlehet :( én irfanview-al szoktam gyorsan átméretezni. vagy csak linkeled a képet :U

hejesírásó: úgy valahogy :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6638) hejesírásó válasza sowi (#6636) üzenetére


hejesírásó
senior tag

aha, köszi, már vágom hogy ez melyik fajta akkor. :R

jól látom h Te méretre igazítottad kicsit? ;)

[ Szerkesztve ]

(#6639) sowi válasza hejesírásó (#6638) üzenetére


sowi
őstag

ezek nem az en puskaim, csak a neten talaltam a kepeket :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6640) hejesírásó válasza sowi (#6639) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ja :)

(#6641) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Egy környékbeli játékos AK-ja: [link]

(#6642) hejesírásó válasza BaKeSZ87 (#6641) üzenetére


hejesírásó
senior tag

a tár és a dot nem passzol sztem, de a többi jófajta :DDD

(#6643) Djuree válasza BaKeSZ87 (#6641) üzenetére


Djuree
félisten

a granyóvetőnek nem sok értelme van :U

jó nehéz lesz a fegyó, meg a súlypont is elmászik, és még a fogása is szar :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6644) hejesírásó válasza Djuree (#6643) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ja és még drága is! :DDD

az lemaradt...

egyébként a szemek miért vannak leradírozva? nem tudja a Zasszony h játszani voltak a hétvégén? ;]

[ Szerkesztve ]

(#6645) Djuree válasza hejesírásó (#6644) üzenetére


Djuree
félisten

meg az is :DD

én is azt a kisatírozást néztem. vagy nem adták belegyezésüket a közzétételhez? :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6646) Mcray válasza Djuree (#6645) üzenetére


Mcray
senior tag

Nem akarják hogy valami Balfa... újságíró aki most kezdi a pályát és világot akar rengetni, berakja a fényképüket egy cikkbe ahol elmondja őket mindenféle "tennoristának" meg "váci" legénynek akik éppen illegális kiképzésen vesznek részt...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6647) hejesírásó válasza Mcray (#6646) üzenetére


hejesírásó
senior tag

én is ezen gondolkodtam, de sztem a kisatjrozással csak adják a lovat az ilyen nyomingerek alá :K

mert ha nincs mit félned és legális amit csinálsz miért satíroznál ki bármit is. én legalábbis így gondolom.

(#6648) rainmen


rainmen
aktív tag

Tegnap este néztem a JAG című filmet. Leendő snipereknek ajánlott a letöltés valahonnan és a tanulmányozás. :D

(#6649) feka007


feka007
nagyúr

Megjött a reddot, elég fasza. :C Elég erős a fénye, még a zöldet is szépen látni kint is. Sokkal jobb, mint az 552-es trutyi
[link]
[link]

(#6650) Mcray válasza feka007 (#6649) üzenetére


Mcray
senior tag

Eddig okádtam ettől a g36-tól de meg kell mondjam hogy ezek a képek meglágyították a szívemet :DD Kuva jó így az összkép. Grat!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.