Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) sowi válasza Mcray (#7499) üzenetére


sowi
őstag

sporlajnon muanyag, a rendes m4eseken fembol van

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7502) BaKeSZ87 válasza sowi (#7501) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Spotline-on is fém. Legalábbis az enyémben az volt. Viszont a RIS gyári tartozék handguardcap-je műanyag volt, de már úgy kaptam hogy félbe volt repedve.

(#7503) Kornel213 válasza BaKeSZ87 (#7498) üzenetére


Kornel213
tag

Jó lett, mennyi időbe telt megcsinálni?
Én is erősen gondolkozok hogy elmegyek CNC forgácsolónak :DD

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#7504) BaKeSZ87 válasza Kornel213 (#7503) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ha minden szerszám és gép rendelkezésre áll, akkor kb. fél óra, ha a marón csak be kell mérni a munkadarabot, meg lefuttatni a programot. Ha nincs kész a program, akkor plusz a program megírásának ideje.

(#7505) sowi válasza BaKeSZ87 (#7502) üzenetére


sowi
őstag

azthittem ez az elso kupak ami az iranyzeknal van, de lehet keverem, m4esekhez nem sok szaglasom van :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7506) BaKeSZ87 válasza sowi (#7505) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ez az. És az SL-en is fémből van. Csak az alap ami a fegyverhez volt, az nem való a RIS-hez.

(#7507) Kornel213 válasza BaKeSZ87 (#7504) üzenetére


Kornel213
tag

Oké, értem köszi :R

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#7508) rainmen válasza BaKeSZ87 (#7504) üzenetére


rainmen
aktív tag

Szép munka, gratulálok! :R

(#7509) kop8


kop8
őstag

Szerintetek megér 25K-t egy használt G36C Jó állapotú?
Elvileg JG, ennek a belső részei fémből lehetnek?

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7510) sowi válasza kop8 (#7509) üzenetére


sowi
őstag

igen

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7511) kop8 válasza sowi (#7510) üzenetére


kop8
őstag

Még lehet hogy kevesebbért is meg tudom majd venni.

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7512) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

A múlt héten egyik ismerősöm szórakozásból,előbb 5 méterről,majd amikor már futottam előle 10 méterről,egy sorozatot rám eresztett... Ez a nyílt utcán volt egy kocsma előtt,ez úgytudom büntetendő,ugye? Nem fogom feljelenteni,csak szimplán megverem. :)

Minden szinten,szinte minden.

(#7513) soulreaper


soulreaper
tag

RSOV Express® - a subsidiary page of RSOV.com is now offering 12% Easter Sales discount off any purchase from today until April 30, 2010.

Private Military Contractor

(#7514) Kornel213 válasza m0rd0k (#7512) üzenetére


Kornel213
tag

Igen büntetendő! nyílt utcán csak zárt tároló eszközben lehet a fegyver, akku és tár nélkül! Nem hogy még rád is lő! Jó hogy nem lőtte ki a szemed, vagy egy fogad.... :(

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#7515) rainmen válasza m0rd0k (#7512) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ha nagyon ragozni akarod a dolgot, akkor lőfegyverrel való visszaélésnek minősül a dolog. Nem vicc, az airsoft azonos besorolás alá esik, mintha egy légpuskával lőtt volna rád. Ezért írják oldalakon, hogy figyeljen mindenki oda a szállításra, tárolásra, használatra, nehogy betiltsák a sportot.
Helyettem is cibáld meg a fülét! :(((

soulreaper: Köszi a tippet!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#7516) rainmen


rainmen
aktív tag

Ma leszabtam a maszkhoz a dróthálót, már csak össze kell ragasztani a két darabot a száj-orr részhez. Meg az élére egy kis ragasztót csorgatni, hogy ne vágjon, illetve letisztítani, mert irtó büdös!!!
Utána felvarrom a maszkra és mehet a teszt! :DD

(#7517) soulreaper válasza rainmen (#7516) üzenetére


soulreaper
tag

szájkosár feeling? :))

Private Military Contractor

(#7518) rainmen válasza soulreaper (#7517) üzenetére


rainmen
aktív tag

Majdnem. :D
Ha készen lesz, kaptok képet is, de az csak jövő hét.

(#7519) Djuree válasza rainmen (#7516) üzenetére


Djuree
félisten

látom megfogadtad a tanácsom. nagyon helyes :K megmentettem a fogsorod :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7520) rainmen válasza Djuree (#7519) üzenetére


rainmen
aktív tag

Legalábbis a maradékát!
:C :)) :DD

(#7521) kop8


kop8
őstag

Ha cserélek rugót a puskában, hogy erősebb legyen mire kell figyelni?
Működhet, vagy még egy csomó más alkatrészt is ki kell cserékni?
[link]

Elvileg ilyen JG g36c puskáról van szó, de még nem vettem meg.

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7522) rainmen válasza kop8 (#7521) üzenetére


rainmen
aktív tag

Na, egy jó kis témába nyúltál bele, napokig lehet róla beszélni. Javaslom az alábbi cikk átolvasását, "emésztését":
[link]
Ha nem titok, mi a tuning oka?

(#7523) soulreaper válasza kop8 (#7521) üzenetére


soulreaper
tag

1. ARANY SZABÁLY: Ami jól működik azt ne piszkáld mert utána csak szar lesz

2. szvsz totál felesleges tuningolni - félreértés ne essék, abszolút nemvagyok híve a 350 mindenre elégre sőt, de alapból ezek a kínyai "vackok" lövik a 370-400-at ami pont jó, tekintve hogy elszaporodtak a max 400fps-es játékok

3. a rugócserén önmagában semmit nemfogsz vele elérni, csak azt hogy nagyobb fps-ed lesz :)

4. ha működik rendesen akkor egy gumi csere és jónapot :))

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#7524) kop8 válasza rainmen (#7522) üzenetére


kop8
őstag

Hát ha kicsit több fps-t tud messzebbre lehet vele lőni.
De majd ha megvettem kiderül milyen!

Ez jó írás, elolvasom!!

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7525) kop8 válasza soulreaper (#7523) üzenetére


kop8
őstag

Milyen gumit kell kicserélni?

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7526) soulreaper válasza kop8 (#7525) üzenetére


soulreaper
tag

A több fps, messzebb lövés az hibás teória :)

hopup gumi-t

Private Military Contractor

(#7527) kop8 válasza soulreaper (#7526) üzenetére


kop8
őstag

Értem, majd kicserélem ha kell, de lehet hogy jó is.
Vagy a gyárit érdemes jobbra cserélni?

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7528) soulreaper válasza kop8 (#7527) üzenetére


soulreaper
tag

a gyári gumi az egy slagdarab, annál minden jobb :))

mondjuk egy madbull kék H lenyomóval vagy egy guarder 70-es h lenyomóval, vagy systema de azt csak a nagynevű shopokból tudsz rendelni (wgc pl.), ritka, és hamisítják

//softair-en van egy CA G36C egy 1.5X (CA) optikás hordfogantyú-val 40ért//

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#7529) sptkyle válasza kop8 (#7527) üzenetére


sptkyle
senior tag

Csatlakozom a többiekhez. Kezdőként ne akarj tuningolni. Vegyél egy fegyvert (JG G36 több szempontból is jo választás lehet. ár/érték arányban biztos), cseréltess hopupgumit, hézagoltasd ki, és menjél vele játszani. Alapból olyan 350-370 körül van gyárilag, ami bőven jo. Lőtávval sincs gond. Tanulj meg vele játszani. :) Olvasgass szakfórumokat, leírásokat. És ha nyár közepe felé ugy érzed (mondjuk 20 játékot magad mögött tudva), hogy gyenge a fegyver, akkor kezdj el tuningot nézegetni. De sztem nem nagyon kell. Nálunk pl 430 a limit. 400 fölött nem is nagyon van senki. (csak a sniper)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#7530) soulreaper válasza sptkyle (#7529) üzenetére


soulreaper
tag

400nál nem is kell több, egy jó hopup minden kulcsa :) amúgy meg igazán nagy élmény abban van hogyha dobatni fogsz :))

Private Military Contractor

(#7531) kop8 válasza soulreaper (#7528) üzenetére


kop8
őstag

Én majd olcsóbban veszek, 38000-ért új van a keletifronton.

Hopup gumi-t hol lehet jó áron rendelni Magyarországon?

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7532) BaKeSZ87 válasza kop8 (#7531) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Az lehet, de az nem Classic Army.

(#7533) evilzombie


evilzombie
tag

Valakinek van tapasztalata a G&P defenderrol?
Az http://shop.ehobbyasia.com -rol rendelnem a csuzlit.Mi a velemenyetek errol a webshoprol?

Na náááá

(#7534) sowi válasza BaKeSZ87 (#7532) üzenetére


sowi
őstag

meg amugy se ertem ezt az "uj fegyvert akarok" baromsagot a kezdoktol...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7535) evilzombie válasza sowi (#7534) üzenetére


evilzombie
tag

Pedig egyszeru!
Minden hasznalt cucc egy kinder tojas vagy zsakbamacska ahogy tetszik!

Na náááá

(#7536) soulreaper


soulreaper
tag

1. 38-ért egy JG vagy 40ért egy CA amin van egy G36 hordfogantyús optika...hááát, ha megveszed a JG-t a keletibe akkor...sorry hogy ezt mondom de meg is érdemled
WD meg eléggé közismert "celeb" szerelő :))

2. hopupgumi? lényegileg eredeti systeman kívül bármit lehet kapni, rendes árban, azt neméri meg kintről rendelni szvsz max. 1-200 ft a differencia

3. G&P Defender, "jó" márka, ful fém és talán már alumínium de ebben nemvagyok biztos, viszont V2es GB ami foscsi, illetve a legelb.szottab hopup kamra széria(M4-M16), talán egy Madbull Ultimate Hopup Chamber-el lehet javítani rajta

4. ehobbyasia, egy jónevű, megbízható, nagy választékú bolt, sima és express postáznak, átlag 1-2hét alatt ittvan a cucc

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#7537) rainmen válasza evilzombie (#7535) üzenetére


rainmen
aktív tag

Az új is, ha kínai. Hidd el. Ha mégse hiszed, olvasgassál cikkeket új kínai fegyókról. Utána el fogod.
Februárban vettem használt MP5SD6-ot 21000-ért plusz tárral, kb. egy évesen és 2-3 játékon volt kint. Előtte megkérdeztem "pár öreg rókát", mire figyeljek, leteszteltem és megvettem.
Újonnan kintről lett volna 33-34000 fuvarral (PL).
Kezdőként többet nem biztos, hogy érdemes beleinvesztálni a dologba. Esetleg ki kell menni pár játékra, ahol tudsz bérelni cuccot, hogy eldöntsed: akarod űzni a sportot vagy sem.
Ja és volt olyan srác, aki megvette az új fegyvert, egy játék után eladta, mert ott látott egy másikat, ami megtetszett neki. Bukott is pár ezrest.

(#7538) sowi válasza evilzombie (#7535) üzenetére


sowi
őstag

halkan jegyzem meg, hogy a kinainal az uj is zsakbamacska

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7539) kop8 válasza soulreaper (#7536) üzenetére


kop8
őstag

Én használtan veszek csak írtam hogy 38K újan.
Én 25K körül veszem meg a G36c-t.

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7540) soulreaper válasza kop8 (#7539) üzenetére


soulreaper
tag

a JG 38 igen, de azért CA>JG :) mégha "használt is" bár képen nemlátszik nagyon hogy használt...

ah, van most fenn egy G & G L85 A2, de k.rva jó lenne a NATO felszerelésbe :)) USMC, NATO, Iraki és bárhova mehetek :D

Private Military Contractor

(#7541) rainmen


rainmen
aktív tag

Mennyivel számít különbnek a fekete gearbox ház? :F
Lehet, hogy hülye kérdés, de van, aki ezzel hirdeti a fegyverét.

(#7542) evilzombie


evilzombie
tag

Nem is akarok kinait venni!
A celom egy G&P defender.M4 es szeriaban ok a legjobbak!Kiveve a hop up-ot es a cylinder head-et,azokat jobb ha gyorsan csereled!
A kinaiakrol tenyleg azt olvastam hogy egy kis szerencse is kell hozza de egy ket gyarto mar eleg jo.

Na náááá

(#7543) soulreaper válasza evilzombie (#7542) üzenetére


soulreaper
tag

pedig a GP is az :)) ha nem akarsz kínait akkor TM :)

Private Military Contractor

(#7544) evilzombie válasza soulreaper (#7543) üzenetére


evilzombie
tag

3 csoport van szerintem

MINOSEGI: JAPAN

OK: Hong Kong,Taiwan,USA

Ilyen Olyan: KINA,Francia(kinai atcsomagolva),stb

De mint ahogyan irtam a G&P a legjobb M4-esekben!

Na náááá

(#7545) evilzombie


evilzombie
tag

Na de mindenkinek mas a velemenye!

Tudtok valami olcso es SZEP hangtompitot vagy kulso csovet amiben vegigfut a belso cso? max25 euro

Na náááá

(#7546) sowi válasza evilzombie (#7544) üzenetére


sowi
őstag

a legjobb m4-est a systema gyartja, az olyan amilyennek egy m4esnek lennie kell, a g&p semmivel nem jobb mint egy avalon vagy vfc m4, es annyival sem jobb egy ujgeneracios dboystol mint amennyit elkernek erte (tapasztalat, volt mindketto), hosszabb belso csovet meg folosleges belerakni

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7547) evilzombie válasza sowi (#7546) üzenetére


evilzombie
tag

Leirod hogy miert nem eri meg belerakni?

Na náááá

(#7548) sowi válasza evilzombie (#7547) üzenetére


sowi
őstag

ezen a 40-50 meteren semmivel nem lesz pontosabb tole a fegyver, nekem a 25 centis aksu ugyanugy lo mint a 45 centis ak74

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7549) evilzombie válasza sowi (#7548) üzenetére


evilzombie
tag

kossz a valaszt!

Igazabol egy madbull csovet neztem hozza ami a defender mereteben nem talalhato csak 63 milivel hosszabbat talaltam.

Olvastam par problemat a G&P-rol,a hup up nem valami jo benne ezert azt cserelnem egy tarcsas fem madbull-ra,a cso meg csak 30 USD gondoltam megrendelem hozza.
A posta koltseg nem valtozna.A piston head sem a legjobb ezert azt egy systema parosra cserelnem.
A gearboxot, a motort,es az epiteset naon dicserik.

Mi a velemenyed/velemenyetek errol?

Na náááá

(#7550) sowi válasza evilzombie (#7549) üzenetére


sowi
őstag

szerintem a cso helyett rendelj barmi mast, a legdragabb legfoloslegesebb "tuning" cucc, raadasul a g&p gyari csove is eleg jo, hopupot csereld madbullra, piston headbol nem fontos a systema, guarder is ugyanolyan jo es olcsobb, hopupgumit vegyel hozza valami jot meg nemtudom adnak e hozza VFG-t vagy valamit, de a cso arat barmi masra koltod jobban jarsz :)

ja es ne felejtsd el, hogy nem jar hozza akksi, tehat meg egy normalis tolto es akksi is kelleni fog hozza, meg persze midcap tarak :D

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.