Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) feka007 válasza sowi (#6050) üzenetére


feka007
nagyúr

Én eleve nem raknék rá ilyen előagyat, nekem max az eredeti autentikus lenne jó.. De úgy is csak másodlagos fegyvernek, meg dísznek a falra, játszani G36/M4 és változatai/Scar, meg még 1-2 hasonló.
"a fatus nehez" Elbírod azt a + fél kg-ot kb, nem? :) Meg akkora akksit raksz bele amekkorát akarsz..

[ Szerkesztve ]

(#6052) sowi válasza feka007 (#6051) üzenetére


sowi
őstag

olyanokat elvbol nem veszek a kezembe :DDD

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6053) Djuree válasza feka007 (#6049) üzenetére


Djuree
félisten

az enyém szebb, ez a csillogós fa nagyon lerontja az összképet...

most számoltam össze 110k-m van az ak-mban :Y :C

17 módosítással...asszem az ország legdurvább ak-ját biggyesztettem össze :C

még egy cyma alsópöckös elsőirányzék kell rá, és fullos, így már rá fog menni a bajonettem is...remélem :U

tényleg nem tud valaki ilyet?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6054) sowi válasza Djuree (#6053) üzenetére


sowi
őstag

haverom Inokatsu AK-ja onmagaban volt ennyi...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6055) feka007 válasza Djuree (#6053) üzenetére


feka007
nagyúr

Viszont a fém részek nagyon el lettek találva rajta..

(#6056) Djuree válasza sowi (#6054) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, annak megvan az ára. kíváncsi vagyok mivel több mint egy kínadzsi :U
gondolom semmivel :DDD akár a marui....sőt még néha kevesebb is....max a fa lehet jobb, mert a JG-nél nem a legjobb az igaz...meg egy két fémrész kicsit pontatlanra van öntve...de ezen lehet segíteni kis barkáccsal...

haver CA AK-ja is 100k volt, és valami ritka szar, minden szempontból...mikor megmutattam neki az enyémet elsírta magát :C

feka007: a koptatás? az enyém is ilyesmi. de ahogy a képen a srác, úgy én is elbasztam pár helyen. ha megnézed ott is le van koptatva, ahol amúgy nemigen tudna lekopni. ez azért lehet mert mikor koptatta szét volt szedve a test. én is így csináltam, csak összerakva vettem észre, hogy pár olyan helyen is megkoptattam ahol amúgy nem tudna lekopni :U de ez legyen a legnagyobb baj....sajna én a tokfedelet basztam el meg a tűzváltókart, nagyon lekoptattam, újra kellett festenem és újrakoptatni, ott nem lett a legszebb, de így is jól néz ki...

a szöveg amiben a legtöbbet fordul elő a koptat szó (8x) :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6057) BaKeSZ87 válasza Djuree (#6053) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ha már ennyire dicséred, igazán betehetnél egy képet :)

(#6058) feka007 válasza Djuree (#6056) üzenetére


feka007
nagyúr

"akár a marui"
Hát épp csak annyi a különbség egy JG meg TM G36 között, hogy az elsőnél baromira irritál a műanyag feeling (kb elsírod magad, hogy megvetted), a másodiknál meg egyáltalán nem gondolod, hogy "de szar ez a műanyag", mert sokkal igényesebben ki van dolgozva.. Hát kb ennyi a különbség. Viszont a CA meg a többi kínai között tényleg nincs sok különbség az áron kívül..

[ Szerkesztve ]

(#6059) Djuree válasza BaKeSZ87 (#6057) üzenetére


Djuree
félisten

már volt itt sok róla, de majd rakok megint képet újabb állapotáról is :)

vettem hozzá 2 új tárat, az még koptatásra vár. de az nem ma lesz. most full szét van szedve, össze sem lesz rakva vagy 3 hónapig, majd a jó időre ki lesz benne minden cserélve, saját magam esztergált részekre. 120-as rugó lesz benne, cégtől csórtam legjobb minőségű litiumos kerámia zsírt, azzal meg lesz kenve, utána valszeg sosem kell átzsírozni...reticle sight is át van lőve, az is javításra szorul, az nemtom hogy lesz megjavítva, lehet vehetek újat :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6060) sowi válasza Djuree (#6056) üzenetére


sowi
őstag

az Ino, LCT es Real Sword csinalja a legkiralyabb AK-t, akarmennyit beleolhetsz egy kinaiba a fenti markak bemelyiket a kezedbe veszed es tobbet nem akarsz cymat venni

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6061) Djuree válasza feka007 (#6058) üzenetére


Djuree
félisten

ez igaz, marui műanyag tényleg nagyon jó :K volt műanyag JG AK-m az tényleg szar volt érzetre...

sowi: lehetséges. még élőben nem láttam. majd ha gazdag leszek beruházok egy ilyenre, de én dragunovot akarok majd :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6062) sowi válasza Djuree (#6061) üzenetére


sowi
őstag

egy baratom most rendelt egy real sword SVD-t, na az odaver mindennek dragunov temaban

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6063) Djuree


Djuree
félisten

na postázták a KJW fém szánas glock 32c-met :C faszás lesz. végre lesz értelmes pisztolyom...

sowi: na az komoly lehet. megfogdosnám szivesen :DD mármint a fegyvert, nem haverod :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6064) BaKeSZ87 válasza Djuree (#6061) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Majd ha gazdag leszel? Több mint 100k-t beleöltél egy fegyverbe, ez azért így furán hangzik :D

Kíváncsi vagyok, hogy a JP műanyagja milyen. Amúgy a teste fém a FAMAS-nak.

(#6065) soulreaper válasza Djuree (#6063) üzenetére


soulreaper
tag

pisztoly kimerül a TM Mk23-nál :) a többi csak "pisztoly" :)) de miért pont glock? :(
én ha vennék akkor csakis KSC-t méghozzá system7-eset és egy Beretta M9et vagy USP Compact-or, eseleg USP .45 :))

Private Military Contractor

(#6066) Djuree válasza BaKeSZ87 (#6064) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, de azt 2 év alatt, részletekben nem tűnt annyinak, egyben már fájdalmas lenne :o

az baj az ak-val hogy hasalva valami überkényelmetlen szar valami. kéne egy bipod rá. de az is 10k. majd valami széklábból csinálok :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6067) Djuree válasza soulreaper (#6065) üzenetére


Djuree
félisten

az az igazság hogy régen én is csak berettát akartam, full fém GBB-set, majd megvesztem érte, de nem volt rá pénzem. mióta láttam élőben glockot, igazival lőttem is, azóta csak glock. glock.hu-n el lehet olvasni a teszteket az igaziról, a világ legjobb pisztolya.
a kinézete sem tetszett, de most meg már a beretta nem tetszik :C
annyi hogy a glock-nak csak a szánja fém az igazin is, a test üvegszálas, törhetetlen polymer.
a beretta meg full fém, AS-ban biztos jó lehet fogni :)

KSC tényleg jó csak drága. ez a KJW postával együtt 20k lesz...tesztek is jót írtak róla...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6068) rainmen válasza sowi (#6043) üzenetére


rainmen
aktív tag

Hát SOWI, nem is tudom. Első nézésre szörnyű, másodikra kinagyítva már nem is annyira, harmadikra egész jó. És igaza van sptkyle-nak, neked kell, hogy tetsszen. A lángrejtő nem illik a képbe számomra.

(#6069) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Hi-Capa / G26 / P226 / M1911 / MK23
Ezekben van VSR gumi --> szar nem lehet :D Én ezek közül válogatnék, ha pisztolyt akarnék venni. :)

(#6070) soulreaper válasza BaKeSZ87 (#6069) üzenetére


soulreaper
tag

jogos :) de az USP Compact a legjobb :) nemhiába ahsználja Jack Bauer is :C :C

Private Military Contractor

(#6071) Djuree válasza BaKeSZ87 (#6069) üzenetére


Djuree
félisten

g26 az a glock 26 lenne :F

soulreaper: haggyad má dzsek bauert :P

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6072) BaKeSZ87 válasza Djuree (#6071) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Jaja.

(#6073) Djuree


Djuree
félisten

itt nézem hogy a standard glocknak olyan fura hosszú markolata van, elég hülyén néz ki képen :DDD élőben viszont nem látszik. a compact már olyan kis arányos :D a sub már az én szívlapát kezemnek kicsi lenne :DD
glock

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6074) soulreaper válasza Djuree (#6071) üzenetére


soulreaper
tag

nehogy megvallason kicsit :C :C :))

Private Military Contractor

(#6075) rainmen válasza Djuree (#6073) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ha már nagy a kezed, akkor vegyél egy TM Desert Eagle Hard Kicket. :))

(#6076) rainmen válasza soulreaper (#6074) üzenetére


rainmen
aktív tag

Lehet, hogy ismered, de ha nem, akkor:

JB

És majd leszédültem a székről. :DD

(#6077) soulreaper válasza rainmen (#6076) üzenetére


soulreaper
tag

ez alap :D k#rva jóók :D :C

Private Military Contractor

(#6078) Gismo válasza Kornel213 (#5912) üzenetére


Gismo
addikt

Pestszentimre :D:D
De sokat játszottunk ott!

Jó videó!

(#6079) Gismo válasza rainmen (#5938) üzenetére


Gismo
addikt

mp5 dupla csigatárral magasított reddottal és tak lámpával? jah meg egy a fegyó oldalára kivezetékelt 2000mAh GP NiCD akksi? :D:D:D asszem ez egyediesített :D

(#6080) rainmen válasza Gismo (#6079) üzenetére


rainmen
aktív tag

Érdekesen hangzik. :)) Esetleg kép?

[ Szerkesztve ]

(#6081) Gismo válasza rainmen (#6080) üzenetére


Gismo
addikt

Nincs még róla sajnos, következő játékon készítek róla (hálistennek nem az enyém) Kicsit hát hogy is mondjam f@sz alakja van a fegyónak azzal a tárral :D

(#6082) Djuree válasza Gismo (#6081) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

egyik játékostársamnak p90-je van, egy akkora távcsővel mint maga a fegyver 2x.
fényképész a srác. van a távcsőn kamera és fényképezőgép is :C játék közben kamerázik állandóan :DDD :C ritka hülyén néz ki a fegyver de nagyon nagy arc :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6083) soulreaper válasza Gismo (#6079) üzenetére


soulreaper
tag

nekem így a leírtakból nemteccik :B :R

Private Military Contractor

(#6084) Gismo válasza soulreaper (#6083) üzenetére


Gismo
addikt

nálunk a kb 16 fős csapatból is csak a tulajának tetszik

(#6085) Kornel213 válasza Gismo (#6078) üzenetére


Kornel213
tag

Nagyon jó pálya :D
Én még csak 2-szer voltam :B
Gyere feb.27-én lesz játék! :)

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#6086) Gismo válasza Kornel213 (#6085) üzenetére


Gismo
addikt

Mi még csak ott játszottunk (2009 márciusa óta minden hónapban 1x) ilyen baráti összeröffenések keretein belüli épületharcot.
Jó pálya csak már kéne a változatosság, bár egy nagylétszámú szervezett játék tuti teljesen más élmény lenne. Lehet kimegyünk, csak még a csapat többi tagját is kikell faggatni, hogy mikor mire van idejük és kedvük.

(#6087) macilaci78 válasza sowi (#6060) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hát, LCT-t tapiztam a Nowarban, csalódtam. A tárat nem tudtam a tárfészekbe rakni, a tárajak leesett róla, a GB sorjás, a test illesztési hibákkal tűzdelt...
Az Inokatsu szépen eltalált.
A Real Sword nagy reménység, de én még nem láttam.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6088) Kornel213 válasza Gismo (#6086) üzenetére


Kornel213
tag

Rendben! amúgy ITT a játékkiírás!
max 100-an leszünk!
Jó lesz már nagyon várom ;]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#6089) soulreaper válasza Gismo (#6084) üzenetére


soulreaper
tag

ezen abszolúte nem csodálkozom :))

Private Military Contractor

(#6090) sowi válasza macilaci78 (#6087) üzenetére


sowi
őstag

en is tapiztam, nem is egyet, de nem a nowarban, popec cucc

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6091) Gismo válasza Kornel213 (#6088) üzenetére


Gismo
addikt

Jó lenne, de a lowcap és midcap megkötés miatt az egész csapat bukós :O

(#6092) soulreaper válasza macilaci78 (#6087) üzenetére


soulreaper
tag

az Ino annyi pénzért szerintem legyen is szépen eltalálva :W

Private Military Contractor

(#6093) Kornel213 válasza Gismo (#6091) üzenetére


Kornel213
tag

Ohh de kár :(

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#6094) soulreaper válasza Gismo (#6091) üzenetére


soulreaper
tag

báárcsak minden játékon lenne real/low max. midcap táras megkötés :U

Private Military Contractor

(#6095) Kornel213 válasza soulreaper (#6094) üzenetére


Kornel213
tag

lejárt a szerkesztési idő limit... Igen én is támogatnám az ötletet! Sose volt hic-cap táram nem szeretem tekergetni meg zörög stb.. a real/low/mid-capeknél meg van tárazás :DD
Sowi: helyes :)

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#6096) sowi válasza Kornel213 (#6095) üzenetére


sowi
őstag

az elso amit eladok ha uj fegyvert veszek az a hicap tar

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6097) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Nincs mindenkinek 10-12.000 Ft-ja csak tárra. Ráadásul bizonyos típusokhoz nem is egyszerű tárat találni. Például amíg nem volt kínai P90, addig a P90 tulajok iszonyat pénzért tudtak csak beszerezni low-cap-et. M4 ill. AK tár van szarásig, úgy könnyű ha ilyen fegyvere van az embernek. Szerencse, hogy én kapok 4 tárat a FAMAS-hoz.
Fater győzköd, hogy ne adjam el a Sportline-t :D

(#6098) Kornel213 válasza BaKeSZ87 (#6097) üzenetére


Kornel213
tag

Persze tudom én is könnyen beszélek nekem is M4-em van, 1 low-cap tár kb 1500ft körül van!Meg az is emberfüggő ha valaki a hic-capet szereti mert nem szeret nagy taktikai mellénybe rohangálni kb 5-6 tárral a zsebükbe, vagy nem szeret tárazni :)

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#6099) Djuree válasza soulreaper (#6094) üzenetére


Djuree
félisten

midcap már nagyon max :U
high-cap addig jó amíg pár játékot kipróbálsz, locsolsz, rambóskodsz, aztán benő a fejed lágya. kezdőként én is hogy örültem a 600-as highcapnek, mostmeg 150-es midcapekkel nyomulok, de egyáltalán nem kevés a lőszer így sem. de a 70-es tárral sem lenne gondom...real cap az AS-ben bukó, nem érzed a találatot, egy találat sosem elég, főleg nem erdőben, fák-bokrok között. 30 BB elmenne minden nélkül...

Kornel213: annál meg tekergetni kell a rugót állandóan. az sztem még szarabb mint tárazni. a feeling elvész, nem sokszor látok katonákat a táruk alját birizgálni :DDD képzeld el minden katonának az egyik keze mindig a tár alján lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6100) Kornel213 válasza Djuree (#6099) üzenetére


Kornel213
tag

Szerintem is szarabb tekergetni mint tárazni :D csak azt mondtam hogy valaki nem szeret tárazni!Igen a tárazz és fedezlek feeling elveszik :DDD

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.