Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) rainmen válasza sowi (#7449) üzenetére


rainmen
aktív tag

A mostani 229-es, beletolni egy 300-ast. A hangtompítóban elfér és javulna a pontosság. Más "tuningot" úgy sem akarok, legfeljebb átzsírzásnál kicserélném a csövet is, ha már bontva van.

[ Szerkesztve ]

(#7452) sowi válasza rainmen (#7451) üzenetére


sowi
őstag

nem javulna ;)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7453) rainmen válasza sowi (#7452) üzenetére


rainmen
aktív tag

Akkor nem cserélem... ;)

(#7454) sowi válasza rainmen (#7453) üzenetére


sowi
őstag

jobban jarsz ha valami tenyleg jo hopupgumit raksz bele meg esetleg egy H lenyomot, tobbet er mint akarmelyik "tuningcso"

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7455) rainmen válasza sowi (#7454) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nowarban néztem, 50-es guarder jó lenne? És ez a H-lenyomó? Gyanúsan olcsó... :F
A H-lenyomó minden hopup gumihoz jó, vagy kimondottan ahhoz való kell?

[ Szerkesztve ]

(#7456) sowi válasza rainmen (#7455) üzenetére


sowi
őstag

jo mindegyikhez, mennyi FPS a puskad? az 50es guardert 120as rugo alatt szoktak ajanlani, jo is, csak hamar kitagul a szaja es double feed lesz, de amig tart addig nem rossz, a madbullal is probalkozhatsz bar nekem nem jott be

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7457) rainmen válasza sowi (#7456) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nem tudom, még nem volt kronózva. Elvileg alap fegyver, szerintem max. 370 fps lehet. Tegyem inkább a 70-est? Ha Neked nem jött be a madbull, akkor inkább én se szórakozok vele. :) Element, Systema esetleg?

(#7458) Djuree válasza rainmen (#7455) üzenetére


Djuree
félisten

nincs h lenyomójuk (nowar). sőt lényegében semmijük sincs, bármit kérdezek :(((
valszeg azóta nem is rendeltek belőle, de azért kérdezd meg...ja és mindegyik gumihoz jó...systema a legjobb hopgumi csak drága...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7459) sowi válasza rainmen (#7457) üzenetére


sowi
őstag

hat ez kinek mi valik be, nekem nagyon dicsertek a madbullt de maradok inkabb a 70es guardernel, a CA gumi is jo

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7460) soulreaper válasza rainmen (#7457) üzenetére


soulreaper
tag

eredeti, igazi Systema gumihoz hozzájutni nem egyszerű :( nagyon sok a silány másolat és a csomagolást is tökéletesen kopintották, szóval lehet amit veszel Systema gumi az egy kínai silány sz@r, jó nevű Hong Kong-i webshopokban szokott lenni, pl.: wgcshop, uncompany, stb.

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#7461) rainmen válasza soulreaper (#7460) üzenetére


rainmen
aktív tag

Látom, marad a Guarder, abból is veszek 70-est meg a hézagoló készletet, aztán jólvan. :(((

(#7462) mykos válasza rainmen (#7457) üzenetére


mykos
aktív tag

Alap MP5SD6 370FPS...valami baj van a világgal :U
Hopupod milyen rendszerű, kis pöcköt tolsz előre hátra bal oldalt elöl, vagy tekerős? ha az előbbi akkor beleszaladtál az MP5 átkába, ha az utóbbi akkor van remény ;)

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#7463) rainmen válasza mykos (#7462) üzenetére


rainmen
aktív tag

Értem én, hogy non-stop, de meddig van nyitva? :)
Ha baj van, az nem az én gépemben van, Gunfire vagy Taiwangun. A Gunner szerint 350, WGC 340-360, UnCompany szintén. Amennyit írnak, annyit mondok. :K
Egyébként meg a képen látható verziójú, a pöcöktologatós. Eddig nem volt vele gondom, szorosan megy és nem állítottam el játék közben. Pedig lapát kezeim vannak és kesztyűben még kevésbé érzem a dolgokat. :D

(#7464) mykos válasza rainmen (#7463) üzenetére


mykos
aktív tag

Látom a képet, a hopupkamra konstrukciója sajnos nem sikerült jól marui bácsinak. A többi gyártó kicsit fejlesztett rajta, szóval még így is pontosabb mint egy gyári, de csodát ne várj tőle...minél puhább hopup gumi, ezzel csak az a baj, hogy gumicseréhez rongyá kell szedni a fegyvert, kb 2órás jószórakozás. (Volt pár mp5-öm..aztán amikor elkezdtek szórakozni a milszimesek a 9x18-on akkor átáltam G3-ra..arra mondják hogy ez nem lehet akkora....)
Az FPS..valahogy leragadtam a régi rendszernél....dobozból elő a fegyver, az alapból 280-310..de azóta eltelt pár év ;)

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#7465) rainmen válasza mykos (#7464) üzenetére


rainmen
aktív tag

Az nem baj, hogy időigényes, imádok szenvedni. :D
A torkolati sebesség az tényleg érdekes, a JG-féle HK416 dobozból 420-asként árulják... :C

(#7466) sowi válasza rainmen (#7465) üzenetére


sowi
őstag

regebben a cyma AK-k is 460-480 korul voltak, amugy rendeltem egy RIS eloagyat az AKSU-hoz ma, kivancsi vagyok hogy fog kinezni XTM panelekkel :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7467) kop8


kop8
őstag

Helló mindenkinek!
Lenne egy olyan kérdésem hogy hol lehet venni G3 SAS fegyvert mert nem találok csak drágát.
Valani gagyibb márka kellene JG vagy hasonló.

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7468) Djuree válasza rainmen (#7465) üzenetére


Djuree
félisten

nekem a JG ak-m 440-et tolt...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7469) sowi válasza kop8 (#7467) üzenetére


sowi
őstag

itten e: [link]
mondjuk ennel randabb fegyvert keresve se lehet talalni szerintem :)

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7470) kop8 válasza sowi (#7469) üzenetére


kop8
őstag

Nem tudom, nekem tetszik.
De innen hogy leget rendelni??

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7471) soulreaper


soulreaper
tag

mindig találni meglepő airsoft fegyót
/bakesz, ééés te még eladtad a FAMAS-t.../

Private Military Contractor

(#7472) maszekember


maszekember
aktív tag

Hoorah!

Nincs vkinek eladó mesterlövész-távcsöve?

A nagyítás mértéke szinte teljesen mindegy,valamint az,hogy kívülről mennyire kopott.
A lencsék legyenek karcmentesek,de azok teljesen.

Ha van,és el akarod adni,dobj meg egy privivel.

Előre is köszi!

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#7473) BaKeSZ87 válasza soulreaper (#7471) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Megvan még :D De lassan elviszik szerintem.

(#7474) rainmen válasza kop8 (#7470) üzenetére


rainmen
aktív tag

Tájékozódjál itt, az oldal alján van a gunfire, na ahhoz hasonló, mivel mindkettő lengyel. Vagy kapásból onnan: G3.

sowi: van benne valami... :)

(#7475) kop8 válasza rainmen (#7474) üzenetére


kop8
őstag

Találtam a egy jobbat:
[link]

Innen tudok elvileg hozatni, és nekem az számít hogy rövid legyen a puska.

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7476) sowi válasza kop8 (#7475) üzenetére


sowi
őstag

ez nagyon jo puska, esetleg meg ezt is megnezheted [link] ez is egy baromi jo cucc

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7477) kop8 válasza sowi (#7476) üzenetére


kop8
őstag

Igen ez a másik ami teccik!
Ezt is néztem már.

A keleti fronton van ilyen mp5:
[link]
Csak 50-es a tár hozzá, és nem találok tárat amit meg lehet külön venni, nincs fent az oldalon.

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7478) rainmen válasza kop8 (#7477) üzenetére


rainmen
aktív tag

Mind a három fegyver jóféle, bár a G36 és a SIG nekem a behajtható válltámasz miatt nem jön be, de ugye ez az ízlések és pofonok kategória. Ha kintről tudnál fegyvert hozatni akkor tudsz tárat is, ugye? :) Bár ez a normál MP5 tár, ami ugye hosszabb. Én nem tudom, hogy a K verzióba belemegy-e, de majd segítenek a srácok. CM041 verzióba biztosan jó. Talán a nowarban van rövid hi-cap, de azt nem merem ajánlani. :D

(#7479) sowi válasza kop8 (#7477) üzenetére


sowi
őstag

igen, az mp5k is zsir, tarat a softairen szoktak arulni vagy lengyelektol rendelsz, ittvan par nap alatt

az, hogy rovid vagy hosszu a tar, tokmindegy, jo mindketto csak a kapacitasban van kulonbseg

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7480) rainmen


rainmen
aktív tag

Vételeztem ma egy maszkot.
Kemény 1500 Ft-ot kértek érte.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7481) Djuree válasza rainmen (#7480) üzenetére


Djuree
félisten

annyit is ér. átmegy rajta a BB, a kis lyukakon. meg nem is véd semmit olyan vékony. havert ebben lőtték szájon, szép látvány volt. meg a fülébe is belement a BB, átfér azon a kis lyukon, pedig először nem úgy tűnt. ő megerősítette mindenhol fémhálóval. így már jó...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7482) rainmen válasza Djuree (#7481) üzenetére


rainmen
aktív tag

A szájrészét mindenféleképpen erősíteni akartam, a fülrész annyira nem érdekes, mert nem a füleimnél van, hanem előrébb. Talán nagy a fejem? :D Meg a sapkát úgyis "Pistikésen" a szemembe húzom. :C A fémháló jó ötlet, melóban van nagyon sűrű szövésű, de vékony és ezáltal hajlékony acélszálas. Simán fel tudom varrni.
A teljes neoprén maszk is kb. ilyen vastag anyagból volt, úgyhogy azt nem is erőltettem. Viszont kesztyűből nem fogok levágott ujjú taktikait venni. Kétszer is az első-második ujjperecem izületénél találtak el. Fincsi volt még így is, pedig kevlár belsejű a kesztyű. :Y
A szemüveggel 90%-ban meg vagyok elégedve. Kaptam egy sorozatot a szemem közé, semmi gond. A maradék 10% a párásodás. Lehet, hogy a felső peremét megfúrkálom 2-es fúróval. Esetleg ragasztok oda is fémhálót. Jobb félni. :))

(#7483) sowi válasza rainmen (#7482) üzenetére


sowi
őstag

levagott ujjast ne is vegyel, szar, engem lottek meg rendes kesztyuben is es lezsibbadt picit a mutatoujjam :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7484) Djuree válasza rainmen (#7482) üzenetére


Djuree
félisten

olyat kell venni aminél a köröm rész meg van erősítve. ha fájt a sima ujjlövés is akkor a körömlövésbe bele is halsz kb. :K engem lőttek ujjon, az is fájt, de a körömlövéshez képest semmi nem volt. ott azt hittem megszülök annyira fájt, majdnem el is sírtam magam, pedig nem jellemző rám :DDD be is kékült a körmöm negyed óra múlva, de nem esett le szerencsére :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7485) rainmen válasza Djuree (#7484) üzenetére


rainmen
aktív tag

A körömlövés veszélye engem nem fenyeget. A kesztyű mártott tenyerű és az ujjának eleje is gumírozott majdnem az első ujjperec végéig. (Persze, hogy ott találtak el! :((( )
Nem vagyok irigy ember, ezáltal a körömlövésedet sem irigylem. :D
Vigyázzunk magunkra, gyerekek! :K

(#7486) Kornel213 válasza Djuree (#7481) üzenetére


Kornel213
tag

Én is neoprént használok,, legutóbbi játékon a számat találták el nekem is, először azt hittem hogy bevérzett vagy felszakadt de aztán nem! nem sokat ér, le is fogom cserélni valami műanyagra!!!
1 hónapja töltöttem az aksimat egy 3800mA-s 8,4V-os, és nem löttem vele semmit, mert nem tudtam játékra menni! Jövő héten megyek, és nem tudom hogy rátöltsek-e szerintetek?de szerintem nem kell mert eléggé nagy és már hideg sincs annyira?!

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#7487) rainmen válasza Kornel213 (#7486) üzenetére


rainmen
aktív tag

Néztem én is teliarcos rácsos maszkot, de most nem adok ki rá 6500 Ft-ot. :(
Amit itt beszélgettünk akksikról, meg amiket írnak, azok alapján érdemes kisütni és újratölteni. A NiMh akksik ráadásul önmagukban is merülnek, emlékeim szerint.
Esetleg mazsolázzál innen.

Kis segítséget kérek: hogyan lehet a képet kapásból a szövegmezőbe rakni?

[ Szerkesztve ]

(#7488) Kornel213 válasza rainmen (#7487) üzenetére


Kornel213
tag

Oké köszi, akkor majd kisütöm és feltöltöm! :)
Maszkot olcsóbban is lehet venni,, pl rácsos arc maszk, az kb 2-3 ezer körül van softairen szoktak árulni!+kell szemüveg de az gondolom már van!

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#7489) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Nem szoktatok rendelni amerikából?A postát nem tudja valaki mennyi?

(#7490) Kornel213 válasza HollyBoni (#7489) üzenetére


Kornel213
tag

Szerintem itt mindenki a távol keletről rendel :D Vagy európai országokból pl: Lengyelország

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#7491) sowi válasza HollyBoni (#7489) üzenetére


sowi
őstag

onnan nem nagyon postaznak europaba, de ha igen akkor is kikurt draga

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7492) rainmen válasza Kornel213 (#7488) üzenetére


rainmen
aktív tag

Csak az a bajom, hogy rácsos maszkban elveszik a feeling.

(#7493) Kornel213 válasza rainmen (#7492) üzenetére


Kornel213
tag

Én az arc maszkot mondtam: http://www.pandurairsoft.eoldal.hu/archiv/iobrazek/10 Mellé felveszel egy szemüveget és jó is, csak a kis résen ne találjanak el a szemüveg és a rács között :))

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#7494) rainmen válasza Kornel213 (#7493) üzenetére


rainmen
aktív tag

Így már értem, csak melóban nem jött be a link. Ma szereztem be fémhálót, megpróbálom azzal. Ha nem jön be, akkor továbblépés. :))

(#7495) Kornel213 válasza rainmen (#7494) üzenetére


Kornel213
tag

Okés :) Majd én is szerzek be valamilyen fémhálót, és megerősítem a neoprén maszkom! ;]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#7496) rainmen válasza Kornel213 (#7495) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ha eljutok egyszer odáig, hogy megcsinálom akkor rakok fel képet.
Régebben is csinált valaki - talán Djuree :F - olyan, erősebb dróthálóból, amit a kőművesek szoktak rostának használni és talán élvédővel volt az érintkező felület bevonva. Na az is korrekt darab, csak nagy a drót osztása asszem.

(#7497) Djuree válasza rainmen (#7496) üzenetére


Djuree
félisten

nem én :) asszem én linkeltem viszont :DD softairen van aki csinálja.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7498) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Na elkészítettem az M4 rail-hez való "handguard cap"-et: [link]
Ja, még erre jön egy matt fekete festés, nem marad így.

[ Szerkesztve ]

(#7499) Mcray válasza BaKeSZ87 (#7498) üzenetére


Mcray
senior tag

Nem értek az M4-hez de ahelyett a gagyi műanyag gyűrű helyett van ugye? Ha te martad akkor Grat! :R

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7500) BaKeSZ87 válasza Mcray (#7499) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Igen a helyett, azt úgy kaptam, hogy el volt törve.
Esztergán megcsináltam az előgyártmányt, gyakorlatilag egy henger volt furattal a közepén, aztán CNC maróval kimartam, aztán megint csak esztergán leszúrtam. Ezért érdemes CNC forgácsolónak tanulni :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.