Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) Peti567 válasza Djuree (#7950) üzenetére


Peti567
aktív tag

értem, köszi!
Valoszinű akkor a 2. -at veszem, mert majd ha lesz egy komolyabb ak-m akkor arra ir jo lesz! Én az előagyra valo szereleksinre értettem hogy honnan lehetne venni, mert olyat nem találtam vaterán se éd softairon sem!
Azt hallottam hogy napsütésben a nyilt red-dot ot nem lehet látni (mármit a pontot), de ez gondolom csak a gagyiknál van igy nem?

(#7952) Mcray válasza Peti567 (#7951) üzenetére


Mcray
senior tag

Néztem, néztem de már hozzá is szólok mert óriási itt a kavar azokkal a cuccokkla szemben amiketse az új tagok se a régi motorosok nem ismernek.

-Sowi által belinkelt fegyver felső előagyára rögzíthető szerelék a legjobb megoldás AK-ra.

-Peti által belinkelt mindkét szerelék Tokio Marui kompatibilis!

-Peti által linkelt red dotokban egyetlen közös van. Mind 60%-kal drágább átcimkézett kínai termékek amik ha jók is, sokkal olcsóbban beszerezhetőek a Softair fórumról.

Az 1x40 (nekem 1x30-as van de ezek mind ugyanazok) 4500-7000 Ft körül van a Softairen és az egyik legjobb kínai dot fajta amivel valaha találkoztam. Olcsó bele az elem, keveset fogyaszt, széles tartományban állítható fényerő. Napba nézve is látszik a fénye. Én kb 4000-ért csak ajánlani tudom (És nem azért mert az enyém most lett eladó!), mert bár nem olyan divatos a formája, ugyanazt tudja mint a drága kínaik és a még drágább márkásak.

A peti által belinkelt kínai (Swiss arms) Aimpoint-om is volt (ami boltban 17000-nél kezdődik). Semmivel sem tudott többet mint a fent említett olcsó kínai sőt...Alig volt fénye! El is adtam és vettem helyette UGYANANNYIÉRT egy G&P Aimpoint M2red dotot és ÉG ÉS FÖLD!

Djuree red dotját nem ismerem, de biztos nem szar ha ő pedig azt ajánlja bátran.

Azért vagyunk hogy segítsünk egymáson :K

@Peti567!
Privátban zaklathatsz, nem te vagy az első AK-s akinek segítettem kitalálni hogy mégis mit akar és mennyiért.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7953) Djuree válasza Peti567 (#7951) üzenetére


Djuree
félisten

lehet látni, igaz a legerősebbre kell venni a fényerőt, és ha merült az elem akkor már így sem látszik. 10 játékonként nem árt elemet cserélni....200ft az elem, szóval nem vered magad költségbe :) de ilyen erős napsütés ritkán fordul elő, én mindig közepes fényerőn használom, 1-2x kellett a legerősebbre venni...épületben meg a legkissebbre kell venni, mert ott úgyis sötétebb van....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7954) Peti567 válasza Djuree (#7953) üzenetére


Peti567
aktív tag

Megjött ma a WE m1911 pisztolyom!
Azt akarom kérdezni hogy a gázt a tárból ki kell lőni, mindig ha elteszem vagy nyugodtan maradhat benne napokat is?!

BB-vel kapcsolatban is hasonló a kérdés, de azt gondolom üresen jó eltenni!

(#7955) sowi válasza Peti567 (#7954) üzenetére


sowi
őstag

egy kicsit hagyj benne, jot tesz a tomiteseknek is, BB-t ne hagyj benne, amugy is kezeld mindig ugy mintha meg lenne toltve, nem jo dolog poenbol kiloni valakinek a szemet

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7956) Djuree válasza Peti567 (#7954) üzenetére


Djuree
félisten

ahogy sowi mondja egy pici jó ha marad benne. mikor lövöldözöl és érzed már hogy nem úgy lő ahogy kéne, akkor tedd el, akkor még egy kevés van benne :K
BB-t ürítsd ki :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7957) Peti567 válasza Djuree (#7956) üzenetére


Peti567
aktív tag

Ujra hülye kérdésekkel bombázlak titeket hogy kicsit jobb kedvetek legyen! :D

Szóval van ez a 1911 használati útmutató
itt a 14. oldalon (kicsinyítsétek le egy kicsit akkor nem dobálja össze vissza) van egy rajz ahol oda vannak nyilazva a pisztoly részei!
Itt a következőek micsodák:
Slide stop (ez akasztja hátra a szánt amikor kifogy a golyó, a pisztoly másik oldalán van egy gomb, azzal lehetne kiakasztani?)
Safety Lever ( ez valami biztonsági izé, hogy ha feltolom nem tudok lőni mert a szánt nem engedi hátra siklani?)

kb. most ennyi!

(pedig meg van a fegyver vizsgám, de mér régen volt... ) :)

[ Szerkesztve ]

(#7958) #40835072


#40835072
törölt tag

Helo!

Szeretnék venni Airsoftot és 3 közül nem tudom melyiket vegyem

G36C

Colt m4a1

Sig Sauer 556

tudja valaki mi annak a neve ami olyan mint a távcső ésred dot de célkereszt is van benne?

(#7959) Mcray válasza #40835072 (#7958) üzenetére


Mcray
senior tag

Ha pesti vagy van egy eladó Classic Army G36C-m eladó, akksival, tárakkal, igény esetén red dottal, töltővel.

Eladásra előkészítve, tehát WD által átvezetékelve, rendberakva. Hop gumi csere után nagyon pontos :)

Eladó Acog red dotom is van :DD :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7960) Djuree válasza #40835072 (#7958) üzenetére


Djuree
félisten

hát most csak fegyvertipusokat írtál, márkákat nem. vedd azt amelyik tetszik külsőre. kezdő fegyvered legyen olcsó, úgyis cseréled ha már tudsz egyet-s-mást :))

az az ACOG lesz :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7961) sowi válasza #40835072 (#7958) üzenetére


sowi
őstag

g36c kell neked, tokeletes kezdocucc, tele van risrasozva ra tudsz aggatni mindenfelet, v3as GB, es eleg kenyelmes is szvsz, m4est nem javaslom a sig-et meg ocsem nem javasolja :DDD

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7962) kop8 válasza #40835072 (#7958) üzenetére


kop8
őstag

Nekem is g36c van és jó kintre és bentre is mérete miatt.

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7963) Peti567


Peti567
aktív tag

A WE 1911 tárját szét lehet szedni, mert eltört benne a rugó végén a golyó nyomó kis fekete pöcök (rugó felhúzó pöcök)?? Nem sokat bírt... (ma vettem ahogy már írtam) :(((

[ Szerkesztve ]

(#7964) Peti567 válasza Peti567 (#7963) üzenetére


Peti567
aktív tag

Hogy tudom megállapítani hogy valóban WE pisztolyt kaptam-e?
Azt olvastam hogy a WE 1911 -eseken nincs semmilyen felirat, ezen meg van ugyanolyan mint a terceleken!
Van rajta egy Taiwan matrica olyan mint a WE-ken de azt rá lehet ragasztani könnyen...

(#7965) sowi válasza Peti567 (#7964) üzenetére


sowi
őstag

van belole markingos is

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7966) sowi válasza Peti567 (#7964) üzenetére


sowi
őstag

2x ment

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7967) macilaci78 válasza Peti567 (#7957) üzenetére


macilaci78
nagyúr

"pedig meg van a fegyver vizsgám, de mér régen volt..." Na, most adok engedélyt szégyenedben elsüllyedni! :O ;]

Slide stop a szánakasztó. Az utolsó lövedék kilövése után a lőgázok miatt hátrasikló szánt a tárban a lövedéket feltoló rugó lövedék híján ezt tolja fel és a szánon elhelyezett bemarásnál megakasztja a szánt. Ez gyakorlatilag egy csap, melynek tengelye átmegy a fegyvertokon keresztben és a tokhoz rögzíti a csövet, hogy a szánnal együtt a csövet ne tudd hátrahúzni. Na, ennek a tengelynek a végét látod gombnak a rajzon. A szánakasztót meg úgy lehet "üzemen kívül helyezni", hogy egyszerűen letolod, elengedi a szánt, ami a helyretoló rugó jóvoltábal előrecsap.

Safety Lever a szánbiztosító. A felhúzott kakasú fegyvert lehet így biztosított állásba tenni, ugyanis az 1911 rendszerű pisztolyokban nincs revolverező funkció.

A tár alján lennie kell egy +-os csavarnak, ez húzza oda a tárhoz a tárfeneket. Ez tartalmazza a töltőszelepet és egy gumigyűrűvel tömíti a tárban lévő gáztartályt. Illetve ez tart ellen a BB-t feltoló rugónak. Ezt a tárfeneket leveszed és a rugó végén azzal a pöcökkel kicsúszik.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7968) Peti567 válasza macilaci78 (#7967) üzenetére


Peti567
aktív tag

Ez a fegyvervizsga egy marha komoly dolog volt amugy. Úgy történt hogy elmentünk Hatvanba de. volt egy 3-4 órás tanfolyam + lövöldöztünk párat kisgolyóssal, meg pisztollyal. Majd du. jött a vizsga, húztunk tételt + szétszereltünk egy pisztolyt + lőttünk 2-2 -t! ÉS KÉSZ! Mondjuk a tételeket előre bemagoltuk, de nem volt egy túl komoly dolog!
Ezt még akkor szeretem amikor úgy volt hogy vadászni fogok, csak még addig nem értem el. :)

Így néz ki a tár alja:
1.
2.
Nem látok az alján csavart! Simán kihúzni meg nem lehet!

Szerk.:
Softairon már megkaptam a megoldást!
Ki kell ütni a csapszegeket!

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#7969) sowi válasza Peti567 (#7968) üzenetére


sowi
őstag

ki kell utni a 2 stiftet alul, na ez gyorsan ment :D

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7970) sowi


sowi
őstag

cseng rosszat kuldott, szoval lenne elado piros element AK hopupkamram 3k-ert ha valaki normalis hopupot szeretne :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7971) rainmen válasza sowi (#7970) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ha a borítékban postázás belefér, akkor érdekel. :K

(#7972) sowi válasza rainmen (#7971) üzenetére


sowi
őstag

ha elore utalsz siman :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7973) macilaci78 válasza Peti567 (#7968) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A stiftes megoldás miatt kételkedem, hogy WE. Bár régen járt a kezemben WE M1911, de emlékeim szerint egy imbusz fejű csavar tartotta a feneket. Eddig az összes 1911 rendszerű AS pisztolynál erre emlékszem.
Viszont a stiftes megoldás szerintem nagyon undorító: P226, Beretta, Glock 17-nél is csak szoptam az összerakással. Igaz, túl sok célszerszámom nem is volt. Volt, hogy egy elhagyott stiftet szögből kellett pótolnom. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7974) rainmen válasza sowi (#7972) üzenetére


rainmen
aktív tag

Az adataid úgyis megvannak, amennyiben a Nagy Testvér is úgy akarja, hogy működjön este a netem otthon akkor utalok, hétfőre meg is kapod. :))
A befizetés most sajna nem megy, egész nap dolgozok. :(((

[ Szerkesztve ]

(#7975) sowi válasza rainmen (#7974) üzenetére


sowi
őstag

no problemo, hetfon feladom :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7976) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Eladóvává vált egy 2008 őszén vásárolt JG G36C! Összesen 10-12 db játékon vettem részt vele. Az eladás oka, hogy másik fegyverre tértem át. Tuningolva nem volt, ~360 FPS-t produkál 0.2g-s BB-vel.

LINK

Tartozékok:
- Hi-Cap tár (470)
- gyári töltő
- gyári aksi (kontakthibás) + GP 1300-as aksi
- tisztító pálca
- doboz

Annyi szépséghibája van, hogy a jobb oldali tűzváltó kar az egyik játékon elveszett.

Ár: 25.000 Ft

Személyes átvétel Budapesten, vagy esetleg játékokon megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#7977) sowi válasza Pikkolo^^ (#7976) üzenetére


sowi
őstag

szeirntem fogok csinalni egy g36 jobb oldali tuzvaltokar gyarat :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7978) rainmen válasza sowi (#7975) üzenetére


rainmen
aktív tag

(#7979) rainmen


rainmen
aktív tag

Érdeklődök, hogy van-e valakinek elfekvőben alumínium fegyvercsöve? Egy kb. 20 cm-s darabra lenne szükségem. Ha végig teli, az sem baj, nem kell rá hopup nyílás. :D

(#7980) Peti567


Peti567
aktív tag

WE m1911 -re lehet tenni szereléksint? Nincs alsó szereléksine...

Ilyet találtam rá: [link]

[ Szerkesztve ]

(#7981) macilaci78 válasza Peti567 (#7980) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hát, ha megfúrod hozzá a pisztoly tokját és vágsz bele menetet, akkor ez jó hozzá.
De szvsz egy M1911 A1-re szentségtörés bármit is ráaplikálni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7982) Djuree válasza Peti567 (#7980) üzenetére


Djuree
félisten

arra ne rakj semmit, az úgy jó ahogy van. ha szereléksínes kellett volna akkor miért nem vettél glockot? én 18-ért vettem zsír új fém szánas gbb glockot külföldről. na azon van szereléksín és nagyon jó kis pisztoly...
persze barkácsolni lehet rá de az nem olyan....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7983) Peti567 válasza Djuree (#7982) üzenetére


Peti567
aktív tag

Nem akarom megfúrni vagy barkácsolni, csak megkérdeztem hogy lehetséges-e! :)

(#7984) #40835072


#40835072
törölt tag

kösz mindenkinek szerintem g36c lesz belőle ! De at hallottam hogy minnél rövidebb a csöve annál nagyob a szórása... a g36c nek elé rövid a csöve vagy nem? :F

(#7985) sowi válasza #40835072 (#7984) üzenetére


sowi
őstag

ezek nem eles fegyverek, a cso hosszanak eleg minimalis befolyasa van a pontossagra, nyugodtan veheted a g36ot, abbol is javasolnam Mcray peldanyat ha van eleg penzed

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7986) #40835072 válasza sowi (#7985) üzenetére


#40835072
törölt tag

mi a különbség pl egy cyma meg egy tokyo marui ak 47 közt? vagy mitől olyan drága egy classic armi, tokyo marui, jing gong!

ide

Mcray miben más?mitől jobb? mint egy bolti?

[ Szerkesztve ]

(#7987) #40835072 válasza Mcray (#7959) üzenetére


#40835072
törölt tag

te mennyiért árulod a g36c et?

ERRŐL mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

(#7988) sowi válasza #40835072 (#7987) üzenetére


sowi
őstag

ilyet ne vegyel ennyiert, sot, airsoftg*nban semmit se vegyel, ocsemnek ilyen puskaja van, de o is hasznaltan vette...66 rugot nem er...
a gagyibb es a markasabb kozott foleg a kulso anyagok hasznalataban van kulonbseg, egy JG g36 es egy CA kozott eg es fold, belsoleg az uj kinaiak is nagyon jok mar, hezagolni meg atkenni kell es kesz

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7989) #40835072 válasza sowi (#7988) üzenetére


#40835072
törölt tag

airsoftgunba sose vennék de mi baja a sig sauer 556 nak?
EZ megéri?

(#7990) Mcray válasza #40835072 (#7987) üzenetére


Mcray
senior tag

Még nem tudom mennyiért adom (attól függ hogy mit adok még hozzá).Mert ugye a bolti Ca hoz nem jár semmi...De így is legalább -15 Ezer

Az alapja egy CA G36K (bolti ára 80<), kapott egy "C" előagyat, de váza ugyanúgy K, vagyis fém az eleje a JG-kkel szemben emiatt beton merev, nem ropog mint a JG. A gyári (szerintem borzalmas) horfoganytú helyett kapott egy "C" sínest, amire azt raksz amit akarsz.

A boltivel ellenben, ez frissen van átnézve az ország legismertebb szakija által, át van vezetékelve, hogy keveset egyen, és rohadt pontos.

Egyedül egy hop gumit cserélnék benne, mert a másik G36-om (met ugye 2 nem kell) messzebbre lő a drágább gumi miatt (igaz a CA-m pontosságát nem tudja...)

Igény esetén szintén a boltinál jóval kedvezőbb áron:
-töltő
-red dot
-plussz tár
-Sínek

@Sowi

Hát igen, JG fényes és ropog, a CA meg matt és bársonyos és beton :C

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7991) #40835072 válasza Mcray (#7990) üzenetére


#40835072
törölt tag

nekem a CA annyira nem jön be :( és én max 30 at adnék egy g36c ért!

nekem ez a fajta tetszik

tudom hogy a tied sokkal jobb stb. de szerintem elég ronda darab a CA verzió :R

m733 ról mi a véleményetek? ERRŐl

[ Szerkesztve ]

(#7992) sowi válasza #40835072 (#7991) üzenetére


sowi
őstag

az osszes muanyagtestes m4 egy fos, kilonem a napba mindet

mcray g36ja ugy nez ki mint amit linkeltel

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7993) #40835072 válasza sowi (#7992) üzenetére


#40835072
törölt tag

a sig sauer 556 al mi a baj?

mcray: mi az ára egy red-dottal?

mi a legalsó korhatára az airsoftnak? haloottam 14,16,18,21 et is :S

[ Szerkesztve ]

(#7994) Kornel213 válasza #40835072 (#7993) üzenetére


Kornel213
tag

16 a legalsó korhatár, de van olyan játék ahol csak 18 év fölöttiek játszhatnak! Amúgy meg ott van a MASZ-ban

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#7995) sowi válasza #40835072 (#7993) üzenetére


sowi
őstag

a sig egy jo cucc, de nem er ennyi penzt szerintem (ocsem szerint sem, pedig az o 556-osa mar karcolja a 200k-t :) )

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7996) #40835072 válasza sowi (#7995) üzenetére


#40835072
törölt tag

nem akartam érte adni 60 at:) de 30K ért már tudnék szerintem szeretni!
milye van hozzá hogy 200K t ér ?:R

(#7997) sowi válasza #40835072 (#7996) üzenetére


sowi
őstag

30k-t meger szo nelkul, annyiert en is vennek :D

[link]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7998) Pikkolo^^ válasza #40835072 (#7996) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ha egy kicsit visszaolvastál volna akkor akár üzletelhettünk is volna, 25.000 Ft-ért árultam :)

(#7999) #40835072 válasza Pikkolo^^ (#7998) üzenetére


#40835072
törölt tag

láttam többször is a g36c et:D

(#8000) #40835072


#40835072
törölt tag

sehol se találtok ss 556 ot (enyém a 8000 hsz. :DD ´)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.