Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) evilzombie válasza sowi (#7550) üzenetére


evilzombie
tag

OK!

Tolto egy IMAX B6-ost neztem,az ebayen a legolcsobb.Amit tud az nekem tokeletes.

Aksi ez lenne[link]

Na náááá

(#7552) sowi válasza evilzombie (#7551) üzenetére


sowi
őstag

en is olyat rendeltem egy havernak, jo cucc, az akksi is faszanyos amit valasztottal

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7553) evilzombie válasza sowi (#7552) üzenetére


evilzombie
tag

SOWI privat sent

Na náááá

(#7554) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A múlthéten rendeltem lengyelből P90-et és még két fegyver haveroknak, ma adták fel. Már várom :)

(#7555) rainmen


rainmen
aktív tag

Elvileg akkor is meg tudom nézni ehobbyn, hogy mennyi a futárdíj, ha nem vagyok regisztrálva, ugye? És hol találom? Mert múltkor még megvolt, de ma bezzeg... :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#7556) sowi válasza rainmen (#7555) üzenetére


sowi
őstag

amikor csekautolsz akkor van egy kis ablak alul, ahol ki tudod szamolni

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7557) rainmen válasza sowi (#7556) üzenetére


rainmen
aktív tag

Megvan, műxik, kiszámolva.
Köszönöm!!! :R

(#7558) soulreaper válasza rainmen (#7557) üzenetére


soulreaper
tag

a fuvardíjjat megtudod nézni ha nemvagy regelve igen, de regelve meg 5% kedvezmény

Private Military Contractor

(#7559) rainmen válasza soulreaper (#7558) üzenetére


rainmen
aktív tag

Az is jó, bár amit most számolgatok az standard csomagnak 21$, expresszben 40$, tehát nem olyan vészes.

(#7560) rainmen


rainmen
aktív tag

A LiFePo akksikhoz nem jó a LiPo töltő?
Néztem a tegnap említett IMAX-ot, de annál nincsen felsorolva, csak a HOT Charger-t találtam, ami biztos tölti... :F
Esetleg a B6?

[ Szerkesztve ]

(#7561) soulreaper válasza rainmen (#7560) üzenetére


soulreaper
tag

ottvan felsorolva az IMAX-nál

Battery Charger Type Ni-CD / Ni-MH / Li-ion / LiPo / LiFe & Pb

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#7562) rainmen válasza soulreaper (#7561) üzenetére


rainmen
aktív tag

Most, hogy mondod...
Jól elbambultam... :O

(#7563) sptkyle


sptkyle
senior tag

Gyerekek. Uj információkkal bővültem, szóval gondoltam kiokosítalak titeket is. Szóval :
"Cyma gyártmány ami az airsoft fegyverek között az egyik legjobb."

"Cyma benne van az első 3 minőségi gyártó között."

"BOYI, Tokyo Marui, Jing Gong... ezek akkor mind közép kategóriás gyártók." (ez még talán ugy ahogy... bár nem láttam még senkit, aki 1 kategóriába tenné ezt a 3 gyártót)

Forrás (csakhogy nem a kisujjamból szoptam) :C

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#7564) soulreaper válasza sptkyle (#7563) üzenetére


soulreaper
tag

omgf, szimplán ennyi :D ....omgf :Y :C :C EPIC

Private Military Contractor

(#7565) Djuree válasza sptkyle (#7563) üzenetére


Djuree
félisten

a legjobb nem pontos, ár-érték arányban viszont tényleg a legjobb... :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7566) Djuree


Djuree
félisten

egy ilyen kell nekem bakker:
rpg
össze kell rá spórolnom...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7567) sowi válasza Djuree (#7565) üzenetére


sowi
őstag

ja, ha nem lenne a kalash ami ugyanazt ugyanannyiert megcsinalja full acelbol akkor talan igaz is lenne

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7568) Djuree válasza sowi (#7567) üzenetére


Djuree
félisten

igen, csak azt nem mindenhol kapni, sőt. nowar, keleti front is csak rendelésre hoz. az meg náluk 1 hónap és a legtöbben nem tudnak külföldről rendelni vagy nem akarnak. amúgy a JG ak-m is full acél, szóval nem csak kalash van ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7569) sowi válasza Djuree (#7568) üzenetére


sowi
őstag

a JG AK-d fele spiater, magnesezd vegig ;) az, meg hogy ki honnan tud rendelni ne befolyasolja mar a gyartoi minoseget

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7570) sptkyle


sptkyle
senior tag

Jómagam nem vagyok oda a CYMA-ért. Jó, van 1-2 jo AK-juk. Aminél az ár/érték arány tényleg jo is. De maguk a mondatok a viccesek ugy általánosságban, és hogy ez a mondat egy cyma elektromos blowbackes DesertE. -nél található(ami akárhova tesszük a cymát, ez egy low kategóriájú fegyver). Szerintem összességében vicces. Nem szándékoztam vitát nyitni a gyártói minőségekről, és a ranglétrákról. Mert ez szinte minden fórumon egy végeláthatatlan postsorozat. És persze mindenki a maga igazát hirdeti. ("Merthogy a cymámmal nem volt soha gond" - "De hogy a JG-m meg 2 éve megy gond nélkül" stbstb és hasonló postok. )

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#7571) soulreaper válasza Djuree (#7568) üzenetére


soulreaper
tag

én úgytudom, hogy csak az LCT(Inokatsu) és a Kalash gyárt a szó szoros értelmében full acél AK-t...a legeslegújabb cyma AK-kban is asszem van 1-2 kisebb nagyobb cucc ami spiáter

Private Military Contractor

(#7572) Mcray válasza sptkyle (#7570) üzenetére


Mcray
senior tag

Véleményem (seg*lyukam) szerint a Cyma addig volt jó míg 30-35 ezres ár mellett azt nyújtotta amit nyújtott. Értem én hogy Acélra váltás meg minden, de szerintem 50-60 ezerért már drága a Cyma egy pl LTC-vel összehasonlítva...

Hiába, a kínai is megpróbál minőségben és árban is felzárkózni az élmezőnybe. Pl LCT-ről még nem tudok nyilatkozni mert van vele hideg is meleg is és ezért az árért a hideg rendszerint nagyon ki van emelve.

Az meg hogy szar az LCT mert lötyög a műanyag előagy az egy vicc, mert 2 csík szigszalaggal szoktam az ilyeneket orvosolni a legócskább Cyma vagy JG AK-knál is és beton stabil lesz tőle az illesztés...

Az biztos hogy ha legközelebb főfegyverben gondolkodom és AK-ról akkor minimum LTC szintű testtel szerelt darab kell, méghozzá hernyócsavaros verzió, mert a csapos megoldás (VFC, Boyi) nekem nem tetszik.

Az új JG taktical 74-ekre leszek kiváncsi, mert gyakorlatilag 250 Dollárnyi külső csilivili van rajtuk és akkor még hol a fegyver ára? Az is érdekel, hogy ezen csilivilik acél és ahol nem kell erős Alu lesz e a szar spiáter helyett, mert akkor az olyan gyártók mint a GP, KA és LCT összehúzhatják a gatyájukat.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7573) sowi válasza Mcray (#7572) üzenetére


sowi
őstag

egyertelmu, hogy AK, mi mas lehetne fofegyver?:D amugy egyetertek, azert amikor 60e egy cyma AK meg 50 egy JG es a fele vajkemenysegu spiaterbol van egy barnitott acel LCT-t meg kapsz 70-ert akkor asszem nincs mirol beszelni

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7574) Djuree válasza soulreaper (#7571) üzenetére


Djuree
félisten

sowi: ja ez inkább spiáter, de nem a szokásos, valami jobb minőségű, na mind1, nekem bőven megteszi, ígyis mindenki megcsodálja, megfogdossa :DD
úgysem as-ezek már, szét van szedve, sztem így eladom, össze sem rakom asszem :U itt miskolcon nem lehet űzni a sportot sajna, alig vannak itt airsoftosok, meg messze kell menni ha játszani akarok :W ennyiből pest jobb volt...pedig van vagy 200k-nyi as cuccom, nincs szivem eladni őket :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7575) sowi válasza Djuree (#7574) üzenetére


sowi
őstag

hatooo...[link] [link] mindent lehet, csak akarni kell

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7576) Djuree válasza sowi (#7575) üzenetére


Djuree
félisten

ismerem ezeket az oldalakat, azért kösz...de ők is messzebb játszanak, hatvan stb., ha meg nagy ritkán a közelben akkor meg alig van pár ember....még várok az eladással, most nincs pénz gondom, hátha lesz valami alternatíva. viszont az ak-m össze kell rakatnom valakivel, se időm se türelmem hozzá :( anno a makettezést se sokáig bírtam :DDD
viszont még egy piston-t vennem kell :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7577) rainmen válasza Djuree (#7576) üzenetére


rainmen
aktív tag

Most gondold el. Mennyivel jobban megbecsüli az ember a fegyvert, meg minőségi cuccot rak bele, hogy ne kelljen havonta szívnia az összerakással. :D

(#7578) Djuree válasza rainmen (#7577) üzenetére


Djuree
félisten

hát ja :DDD ha ezen múlik megveszem bele mindenből a legjobb alkatrészeket :) az a baj hogy leborult az asztalomról minden, a csavarok összekeveredtek, nem tudom melyik kis buzi csavar hova való, pedig fel voltak írva cetlikre. a GB-ben tudok mindent de az meg szétugrik, egyszerűen 100-ból 1x sem sikerült összenyomni úgy hogy valami ne essen ki :W sosem volt jó kézügyességem....a 120-as rugóból meg nem engedek :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7579) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

sziasztok!

országelhagyás miatt eladó az ak x-47 em igen nagyon áron alul.

Nagyon áron alul.

érdekel vkit?

Djuree: gyúrj az ujjaidra és akkor marad a rugó a helyin :)

[ Szerkesztve ]

(#7580) sptkyle válasza hejesírásó (#7579) üzenetére


sptkyle
senior tag

Hát előre is pápááá. :O
Reméljük azért a fórumot továbbra is tudod látogatni.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#7581) Mcray válasza sptkyle (#7580) üzenetére


Mcray
senior tag

Szia Hejes!

Mi lett a megrendelt AK M4 tus átalakítóval amit Bannedről rendeltél? Azóta egy szót sem szóltál róla.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7582) Alukard válasza Djuree (#7578) üzenetére


Alukard
senior tag

Gondolj bele mi van ha valaki mondjuk egy 150est akar berakni :DDD

https://blackfyre.ninja

(#7583) Djuree válasza Alukard (#7582) üzenetére


Djuree
félisten

pfff...az sansztalan :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7584) sowi válasza Djuree (#7583) üzenetére


sowi
őstag

ma raktam ossze 2 gearboxot :DDD

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7585) rainmen válasza sowi (#7584) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nem is tudom, mit lehet erre mondani...Mazochista??? :C

(#7586) Mcray válasza rainmen (#7585) üzenetére


Mcray
senior tag

Én meg csináltam Asszony Betájából egy "AK-9-et"... "Mert megérdemlem" (ahogy a reklámban is mondják)

Nagyon hasonlót: Ak-9

-Parasztmódszerrel "Szigszalag" kintebb húztam a külső csövet, majd szalaggal rögzítettem.
-kapott egy tactical előagyat
-King arms 20 centis tompika (ezzel még lesz meló, mert mozog...)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7587) sowi válasza Mcray (#7586) üzenetére


sowi
őstag

kepet, kepet! nekem is ma jott meg az SS type rail eloagy az aksu-ra :D mar tele van magpul xtm panelekkel ocsemnek koszonhetoen :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7588) Mcray válasza sowi (#7587) üzenetére


Mcray
senior tag

Holnap :) Most húzás alvás, mert holnap veszek még egy g36-ot... :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7589) Djuree válasza sowi (#7584) üzenetére


Djuree
félisten

akkor elpostázom neked az enyémet is :DD

á nem, összerakom én majd, ha nekiülök megy az, csak nehéz rávennem magam :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7590) evilzombie válasza Mcray (#7586) üzenetére


evilzombie
tag

Ekkora "ókuláré" egy rovidhatotavu fegyverre egy hatalmas vicc! :W

Na náááá

(#7591) rainmen válasza evilzombie (#7590) üzenetére


rainmen
aktív tag

Hacsak nem az éles verzió...

(#7592) evilzombie válasza rainmen (#7591) üzenetére


evilzombie
tag

Az eles verzio is rovid hatotavu.

Na náááá

(#7593) Djuree válasza evilzombie (#7592) üzenetére


Djuree
félisten

1km effektív lőtáv az nem annyira rövid sztem :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7594) Mcray válasza evilzombie (#7592) üzenetére


Mcray
senior tag

Hogy ha én tudom 5 méterre levő célok ellen alkalmazni a PSO-t épületben akkor biztos vagyok benne hogy a Spetsnaz is tudja 5 és 250 méter között ;) :DDD

szerk: Nincs az 1 Km. A 9x39-es lőtávja 250-ig hatásos és direkt rendőri/különleges közelharcra optimizálták, de ezen belűl nagyon nagy romboló erőt képvisel.

Ugyanazt tudja a fegyver mint az AS VAL vagy a Vintorrez, de hosszabb a cső és a lőtáv nagyobb lehet mint 250M de viszont pontosságban elmarad ezért kb 250M a hatásos lőtáv

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7595) Mcray válasza Mcray (#7594) üzenetére


Mcray
senior tag

Pardon, rosszúl emlékeztem. A helyes lőtáv 400 méter ezeknél az orosz masináknál

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7596) Djuree válasza Mcray (#7594) üzenetére


Djuree
félisten

ugyértem ellő 1km-ig, az már más tészta hogy oda már célzott lövést nem adsz le :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7597) soulreaper


soulreaper
tag

tyutyu, opi jön 18.án?

Private Military Contractor

(#7598) rainmen


rainmen
aktív tag

Mikor kell, érdemes kicserélni a nózit?

(#7599) Mcray válasza sowi (#7587) üzenetére


Mcray
senior tag


Még csak prototípus és teljesen műanyag, de arra jó hogy kipróbáljam a fogását :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7600) hejesírásó válasza Mcray (#7599) üzenetére


hejesírásó
senior tag

vltor stock tube ot neki M4 stockot
meg x-47-et peq es lipot és megkérem a kezed :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.