Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) rainmen válasza soulreaper (#6150) üzenetére


rainmen
aktív tag

Kössz a tippeket, a MASADA az tűrhetően néz ki, kissé hajaz a G36-ra. Azzal a lángrejtő kinézete a bajom, plusz a fegyvertest eleje nagyon szögletes.

Úgy látom, maradok a tusnélküli shotinál. :K

(#6152) sowi válasza rainmen (#6149) üzenetére


sowi
őstag

akkor vegyel barmilyen fegyvert ami neked tetszik, ha v2es GB van benne akkor az van benne...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6153) soulreaper válasza rainmen (#6151) üzenetére


soulreaper
tag

türhetően? lol :D egyik legszebb fegyver :B amúgy abszolút nemhasonlít G36ra hál isten :) a lángrejtőt bármikor bármire lehet cserélni, nemszögletes az, gyönyörű ahogy van :))

ámbár igaz hogy szerelmes vagyok bele de bekell látnom hogy annyi pénzből amibe kerül inkább egy v3as gb-s jóhopup-os sigszar-t vennék/vettem

persze igaz, azt vegyél ami teccik, majd letisztul mit is szeretnél, de úgysem azon fog múlni az eredményed hogy milyen GB-d van :))

Jack Bauer egy USP Compact-al kiszed bárhonnan :C :C

Private Military Contractor

(#6154) rainmen válasza sowi (#6152) üzenetére


rainmen
aktív tag

Igen, az a legjobb megoldás, ha az ember olyat vesz, ami tetszik neki. De nem szeretném majd egyfolytában javítgatni, meg cserélgetni az alkatrészeket.

Úgy látom, egy darabig még gyűjtögető életmódot kell folytatnom, hogy megvegyem azt, ami valami arany középút lesz. :O

(#6155) rainmen


rainmen
aktív tag

Esetleg valakinek harctéri tapasztalatai shotgunnal? Gondolom, inkább épületben használható. Van esetleg valamilyen egyéb megkötés rá? 400 fps-n kívül.

Annyit tudok, hogy Bakesznak és Sowinak van shotija, esetleg valaki más...?

(#6156) sowi válasza rainmen (#6155) üzenetére


sowi
őstag

nekem mar csak volt, tegnap egy ismerosom elkunyeralta, meg mindig azt mondom, hogy egy hasznalt mp5k-val jarnal a legjobban...shotgunnal eleg nehez aeg-ek ellen jatszani, foleg ha meg nem vagy tul gyakorlott eleg sok csalodasban lesz reszed

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6157) sptkyle válasza rainmen (#6155) üzenetére


sptkyle
senior tag

Na az van. Játszottam egy darabig shotival. Nem igazán nyerő dolog. Kb 1 lövésed van. Ha az talál, akkor király vagy. Ha nem, akkor valószínű halott. :D Nálam természetesen a lőtáv sem ért egy értelmes aeg nyomába (gondolom egy márkásabb shotinál azért jobb a helyzet), de a tűzgyorsaság a nagyobb probléma. És persze a célzás. AEG-nél becélzol valamit, lősz, ha nem talált, akkor csak meghuzod mégegyszer az elsütő billentyűt, és újra löttél kb ugyanoda. Shotinál célzol, lősz, felhúzod, és kb célozhatsz ujra, mert a felhuzással járó mozdulattal ugyis sokkal odébbmozdítottad a fegyver elejét. (na most elgondolkozok, hogy ez a mondat azt jelenti-e amit mondani szeretnék... de elvileg igen :D)
A 400fps-es korlát csak azoknál a játékoknál érvényes, ahol épület csak elvétve van. Kimondottan cqb rendezvényen ez a limit 350fps. (na persze csak a MASZ szerint.. nem mindenki játszik így)
Én a shoti után simán örültem amikor inkább egy GBB-s pisztollyal mehettem. :)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6158) rainmen válasza sowi (#6156) üzenetére


rainmen
aktív tag

MP5K az a rövid verzió, ugye? Mert az a leírások szerint V3-as... :DD
Kecske is meg a káposzta is... :)) Naggyon jó!!! :C

sptkyle: Köszi az infót. Legfeljebb shoti lesz a másodlagos... ;]

[ Szerkesztve ]

(#6159) sowi válasza rainmen (#6158) üzenetére


sowi
őstag

v3 igen, annyi a kulonbseg, hogy hosszunyaku motor kell bele, a tobbi v3 gb rovidnyakut hasznal, de ez gyakorlatilag mind1

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6160) mykos válasza rainmen (#6155) üzenetére


mykos
aktív tag

A shoti minden olyan helyen király, ahol az AEG nem lőhet sorozatot. Tipikusan épületben, hiszen reakcióidőben keresztbe lenyeli a Ver. 1/2/3/4-es gearboxokkal szerelt történeteket. Épületen kívül minden előnyét elveszti, kivétel ez alól a 3 csöves rendszerek TM M3..azokkal 10méterről is varázslás eltalálni valakit.

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#6161) soulreaper válasza mykos (#6160) üzenetére


soulreaper
tag

van V4-es GB? :U //szerk.: jézus ezek a GB-k hogy néznek ki//
am, a TM és a kínai shotik között abszolút nincs akkora differencia :) de Sowi erről tud többet mondani

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#6162) sowi válasza mykos (#6160) üzenetére


sowi
őstag

ahol az aeg nem lohet sorozatot arra ottvan barmelyik AEP/GBB pisztoly, eselyed nincs egy pisztoly ellen shotgunnal

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6163) sowi válasza soulreaper (#6161) üzenetére


sowi
őstag

6/7/8 is van

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6164) soulreaper válasza sowi (#6163) üzenetére


soulreaper
tag

soha nemakarok olyat ami kevesebb vagy több mint 3 :))

Private Military Contractor

(#6165) mykos válasza sowi (#6162) üzenetére


mykos
aktív tag

AEP eleve kiesik a reakcióideje miatt. A GBB meg általában pisztoly, a shoti tipikusan középhosszú fegyver, gyors célzásnál jóval stabilabb. A GBB/AEP ismétlési ideje viszont lehetővé teszi a korrigált célzást és a másodikat már nem nagyon szokták elvéteni. Viszont ki az aki egy helyben marad ennyi ideig :F (mindent összevetve én a GBB mellett vagyok épületben, de az első pillanatokban a shoti van előnyben!)

soulreaper: Ezen nem veszünk össze, nekem meg jöhet minden ami nem 3-as!! ;)

[ Szerkesztve ]

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#6166) sowi válasza mykos (#6165) üzenetére


sowi
őstag

lattar te mar lipos aep-et?:)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6167) mykos válasza sowi (#6166) üzenetére


mykos
aktív tag

Lőttél már springessel? ;)

Az a GB ami nem feszíti elő magát teljesen minden lövés után, az munkát végez amíg ez megtörténik, utána rögtön fesztelenít. Ez az idő akármilyen rövid is idő, ehhez jön hozzá a határozatlan eseménypont..egy AEG/AEP ről csak onnan tudod mikor dolgozik, hogy érzed rezeg, hallod. A rugósnál, és rugós - gázos rendszernél jó esetben mindig ugyan ott ugyan akkora erőnél történik minden...Tudom szőrszálhasogatásnak tűnik, mégis szerintem sokszor döntött már ilyen helyzetekben.

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#6168) sowi válasza mykos (#6167) üzenetére


sowi
őstag

sokaig volt springes shotgunom ;) shotyval ha elsore nem talalod el a celt akkor altalaban nincs idod masodik lovesre

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6169) feka007


feka007
nagyúr

lol, mekkora bizniszt csináltam a maszkkal ebairsofton :DD November végén rendeltem egy ilyet [link], meg is jött szépen vámmentesen december közepe körül, csak ugye szét volt eléggé barmolva a lencséje. Szóltam, hogy küldjenek lencsét, de miután kb 2,5 hét alatt nem jött semmi így disputeoltam paypalon úgy 2 hete. Nem hittem, hogy küldenek akár egy új lencsét is, erre ma megjött a komplett új maszk, a pénz pedig 100%-ban visszajött. :C
Tehát 0 Ft-ért lett két zsír új maszkom! :DDD ;]

Ami most jött azt megtartom, másik meg megy eladásra. :R

[ Szerkesztve ]

(#6170) mykos válasza sowi (#6168) üzenetére


mykos
aktív tag

ööö, nem gondoltam komolyan a kérdést :B

Amúgy előjött a mérnök belőlem, szóval 60-70ms egy extrém gyors AEP reakcióideje...ha testcsellel tudok még nyerni 150 - 200-at ehhez, hozzávéve a BB fps különbségét (200 vs ~300) még visszabújni is van időm.

A célzás dolgába egyetértünk.

Sokáig nyomtam egy átalakított cyma shotival (329FPS kb 2 éven át..1250HUF volt a fegyver, meg 4000 körül a tuning hopuppal mindennel). Aztán megdupláztam az értékét egy redottal...én nagyon élveztem :K

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#6171) feka007 válasza mykos (#6170) üzenetére


feka007
nagyúr

"329FPS kb 2 éven át" Folyamatosan 329-et lőtt? :F Akkor az tényleg best buy volt..

(#6172) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag


Ma végre sikerült normálisan összerakni a gearboxot. Ennyi szilikonolajat még életemben nem láttam fegyverben. A hopup ház, a MOTOR :F :W csucsogott a szilikonolajtól. A gearbox felett láthatóak a gyári csapágyak, mint ma kiderült, ezek miatt szívtam, és kúrtam fel az agyam tegnap este. Egy régebben vásárolt M14 gearboxában voltak guarder csapágyak, azokat raktam ma bele, ezekkel szépen össze tudtam rakni, alap csapágyakkal kínszenvedés volt. Érdekesség, hogy a motor magassága nem állítható, így a hézagolást a bevel gear-rel kellett kezdeni, majd jött a spur gear, majd a sector gear. Tegnap végül az verte ki a biztosítékot, hogy nagy nehezen az alap csapágyakkal összeraktam a gearboxot, aztán sikeresen letörtem a motor azon részét amire forrasztjuk a kábelt, vagy rádugjuk a sarut. Szóval ma leműtöttem róla a kopott pinion geart és kicseréltem egy sokkal jobb állapotúra, levettem a lemezeket a tetejéről, kicseréltem nem töröttre, kicseréltem a szénkeféket, mert a gyáriak rosszul voltak bekopva. Volt egy másik rövid nyakú motorom, azt használtam alkatrésznek. Felmerülhet az olvasóban a kérdés: Miért nem az alkatrésznek használt motort használtam fel? Előszöris, a gyári motor a jól ismert, "kékseggű" kínai motor, jó erős mágnessel, az alkatrésznek használt motor pedig egy gyengébb, a CYMA AK-kból ismert szürke motor. Másodszor, a CYMA motor tengelye valamivel hosszabb, így a pinion gear nem ott illeszkedett a bevel gear-rel ahol ideális lett volna. Egyelőre ennyit a gearboxról, amúgy a tűzkapcsolón kellett kicsit csiszolni, mert rendszeresen beragadt a sorjás műanyag miatt.
JP FAMAS. Hát hát. A hopup ház öntéshibás. A hopupházat a csőhöz egy műanyag darabbal lehet rögzíteni, ami ugye beleilleszkedik a csövön lévő bemarásokhoz, és két csavarral rögzíthető a hopupházhoz. Na most valami nagyon hozzáértő ember szerelte a fegyvert, így szigetelőszalaggal volt körbetekerve a hopup ház, meg a cső, és így volt rágányolva valahogy ez a kis műanyag darab. Csavarokat kicsavartam, gondoltam kihúzom kompletten a hopupházból a csövet a hopupgumival, de az előző szaki hozzáértése miatt meg az én figyelmetlenségem miatt is, a szigszalagozás miatt megakadt a művelet, és a csőrögzítő egyik fele a kezemben maradt, a cső meg meg sem mozdult. A belsőcső valami teflonréteggel ellátott, guarder? tuningcső volt, de mivel a BAX-os AK-khoz hasonlóan a csövön nincs hopup ablak, hanem egy köztes műanyag darabot kell a csőre ráhúzni, majd úgy rátenni a gumit, így a hopup ablakos részt lefűrészelték a csőből. A gyári csövet is megkaptam, az lesz visszatéve, ha lesz türelmem összerakni a fegyvert. Szerintem nem lesz. Inkább megpróbálom eladni darabokban, és megpróbálom elfelejteni, hogy létezik a világon ilyen fegyver. Egy értelme volt a dolognak. Most már kipipálhatok még gearbox típust amit már szereltem, ver.1, megvoltál, hogy rohadnál meg. :) /bocs a terjedelem miatt/

(#6173) soulreaper válasza BaKeSZ87 (#6172) üzenetére


soulreaper
tag

na akkor ez tényleg tiszavirág életű volt :D csak tudnám mi f.sznak vetted meg amikor szerintem erről a fegyóról 1 jó dolgot sem lehet olvasni :D és mi jön ezután? milyen csodafegyó lesz a következő? :DD :))

Private Military Contractor

(#6174) BaKeSZ87 válasza soulreaper (#6173) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

AK :)

(#6175) hejesírásó válasza BaKeSZ87 (#6172) üzenetére


hejesírásó
senior tag

:C

kvázi logoutnak is jó volt :)

(#6176) soulreaper válasza BaKeSZ87 (#6174) üzenetére


soulreaper
tag

de ugye valami normális? szal nem műanyag, spiáter hanem egy acél AK :D
//bár ennyi fegyver fényében pici fenntartásom van hogy mennyi ideig is lesz meg neked :U //

Private Military Contractor

(#6177) BaKeSZ87 válasza soulreaper (#6176) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Acélt szeretnék, de ezt már írtam is. Olyan kéne amibe belefér a LiPo akkum, szóval tokfedél alá rakós kicsukva.

(#6178) soulreaper válasza BaKeSZ87 (#6177) üzenetére


soulreaper
tag

kivezetékezed és rászigszalagozod a tusra :)) :DDD

Private Military Contractor

(#6179) sowi


sowi
őstag

[link] ittvannak a GB fajtak ha erdekel valakit

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6180) hejesírásó válasza soulreaper (#6178) üzenetére


hejesírásó
senior tag

vagy tessék szépen peq-et rakni rá ;]

ma este dobok fel képet, hogy mutat peq-kel.

(#6181) Djuree válasza BaKeSZ87 (#6174) üzenetére


Djuree
félisten

ak-nál nincs jobb választás. a legjobb és legszebb fegyver, és könnyen szerelhető és moddolható :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6182) soulreaper válasza Djuree (#6181) üzenetére


soulreaper
tag

izlések és ficamok :))

Private Military Contractor

(#6183) Djuree


Djuree
félisten

na megvan a 120-as rugó. vasárnap beleműtöm a gépbe :)

azt álmodtam vettem egy chronót :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6184) BaKeSZ87 válasza Djuree (#6181) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

PEQ-et AK-ra soha nem fogok tenni.

Nekem ne. Volt már egy pár AK-m :)

#6183 Djuree
AS kocka :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6185) Djuree válasza BaKeSZ87 (#6184) üzenetére


Djuree
félisten

PEQ-t ne is rakj rá, az szörnyű lenne :)

:DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6186) hejesírásó válasza Djuree (#6185) üzenetére


hejesírásó
senior tag

na majd tátjátok a szátokat este, ha dobok képet. oldalra rakom sztem.

(#6187) pnagy7 válasza pnagy7 (#5994) üzenetére


pnagy7
aktív tag

UP! :)

Mr. Hóember

(#6188) sptkyle válasza hejesírásó (#6186) üzenetére


sptkyle
senior tag

PEQ-n már én is gondolkodtam, mert sajnos nagyon rossz helyen van az akksim. Jár valami negatív dologgal ennek a használata? (már azon kívül, hogy nem minden fegyveren mutat jol). Illetve kell e valami változtatást eszközölni a fegyveren, vagy az aksin peq használat miatt? (amugy az éles fegyvereken milyen funkciót lát ez be?)

pnagy7: Na ez most mi? :F

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6189) pnagy7 válasza sptkyle (#6188) üzenetére


pnagy7
aktív tag

Hogy még él a dolog.

(Mindenki!
Van egy nokia 5310em kék színű, szép, megkímélt állapotú. 2 aksival, tartozékokkal, 2gb-al!
Aki tud érte fegyvert ajánlani, azt várom! Ajánlatokat várok!!! Bolti ár 36.000FT neten 25körül ez a minőség. Ha valakit kb-ba is érdekel, azt is szívesen fogadom. Privit írjatok!)

Mr. Hóember

(#6190) hejesírásó válasza sptkyle (#6188) üzenetére


hejesírásó
senior tag

éles fegyveren célmegfestésre használják + lámpa van benne álltalában.

Átalakítás: nekem rúdaksis AK-m volt, annyi, hogy a vezetékezést előlre vittem. x-47 előagyam van szval annak a lukacsain átdugod a kábelt, úgy hogy felraktad a peq-et és bepróbáltad h jó helyen van-e neked ott. Majd ez után felrakod a kábelre a neked tetsző csatit.

Hátrányát nem látom. Feket zsugorodós-összeugrós gumit neki, rámelegjted és fekete fegyveren ha jól csináltad a kutya nem fogja észrevenni (persze ezt a csati előtt rá kell rakni), vagy szig sz., vagy fekete alkesz filcet neki, vagy eleve fekete kábel.

Hátránya annyi lehet, hogy a fegyvered súlyeloszlása KICSIT változik, de a peq sztem sokkal kisebb súly mint egy nem kicsi sima aksi. szval bár előre tolja a súlypontot, nem vészes.

Nekem tetszik, szval nálam\nekem még jól is mutat.

Oldalra érdemes rakni, mert AK-kon pl ha felülre rakod kitakar mindent.

HA oldalra rakod akkor esetleg talán útban lehet a front gripnél, de átrakod kicsivel arrébb és ennyi.

Van belőle lézeres, meg lámpás is. Nekem laseres van, ami gombelemről megy.

Könnyen szerelhető, 1 db kézzel oldható csavar zárja a peq-et, nem lötyög benne a li-po.

Nekem peq 15 van és sztem az jobban néz ki mint a korábbi gyártmányok.

Van pl asszem boyi (nem esküszöm h boyi) peq, ami HATALMAS, buzi nagy és akkora aksi fér bele h betojsz, na az már elcseszné a súlypontot.

A PEQ 15 be fillérekért van lipo aksi, meg inteligens töltő is olcsó hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#6191) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

ps, modern fegyver nem is néz ki sztem jól nélküle.

(#6192) sptkyle válasza hejesírásó (#6190) üzenetére


sptkyle
senior tag

Meghoztad hozzá a kedvem. Bár ahogy néztem, itthon egy PEQ 15 10k, ami elég irreális. De nekem tetszik a PEQ 2 is. Azt meg találtam pár ezer forintért is. De majd körbenézek a használt piacon is. Ennek nem lehet tul nagy baja használtan se ha jol látom. :)

"Feket zsugorodós-összeugrós gumit neki" Nevezzük nevén a gyereket, zsugorcsőre gondolsz. :)
Alapvetően elől van a fegyverem súlypontja (meg az akksija is), szóval nekem ez sokat nem változtatna. Meggyőztél. Köszi az infókat. :R

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6193) hejesírásó válasza sptkyle (#6192) üzenetére


hejesírásó
senior tag

Most munkában vagyok, szval nem tudom megnézni neked, de ha jól emlékszem 30-35 dollárért vettem a peq15-met egy lipo aksival.

vámra nem ment be, mert ilyen kicsi vackot, amire ráadásul csak néhány dollárt ír a webshop, nem küldenek be vámra.

kérdés, hogy a néhány ezer forintért kapsz aksit is vagy csak a peq házat?

mire akarod rádobni?

[ Szerkesztve ]

(#6194) sptkyle válasza hejesírásó (#6193) üzenetére


sptkyle
senior tag

OMG. Mekkora LiPo-van vetted te azt? Ahogy én láttam az értelmesebb akksik olyan 7k-nál kezdődnek önmagukban.
A pár ezerért természetesen csak a peq van. Illetve most az sincs, mert out of stock. :D
Softair-en meg nem láttam.
G36-osomra megy majd rá. A fém előagy szép, meg minden, de akármilyen óvatosan teszem a helyére, szétcseszi az akku borítását, meg a kábeleket. Szigszalagozni kell minden berakás után.... idegesítő.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6195) hejesírásó válasza sptkyle (#6194) üzenetére


hejesírásó
senior tag

[link]

aztán lehet h nem 35 volt hanem 42de vmi ilyesmi. du dobok linket majd otthonról.

mire akarod rárakni?

30 perc és otthonról dobok linket majd.

én is ezért vettem mert idegesített a passzentos hely az AK-ban.

peq-kel meg lecsavarozod a tetejét, berakod, rárakod a tetejét, vissza fegyóra és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#6196) sptkyle válasza hejesírásó (#6195) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ja tényleg. Pedig még olvastam is a postot. Hát a 11.1-es LiPo kb fél másodperc alatt kapná szét sztem a gyári belsőmet. :D De most találtam 7.4-es 2100MAh-es LiPo-t 28euro-ért. Arra fogok sztem rámenni. Meg van 18.5eu-ért hozzá töltő.
A kérdésedre válaszoltam egyel fentebb. ;)
A peq teteje leszedhető ugy, hogy magát a peq-t nem veszed le a fegyverről nem?
Mert akkor ugy már simán tölthető az akku...

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6197) hejesírásó válasza sptkyle (#6196) üzenetére


hejesírásó
senior tag

18 joró?

nem tudom mennyiért vettem a sajátomat, de majd azt is belinkelem. bár azzal van kis macera, de nem vészes.

észreveteem :)

[ Szerkesztve ]

(#6198) sptkyle válasza hejesírásó (#6197) üzenetére


sptkyle
senior tag

Annyi. Firefox balanceres töltő. Ehhez hozzájön még a shipping, de mivel ez nálunk mindig osztott, így kb 1k.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6199) hejesírásó válasza sptkyle (#6198) üzenetére


hejesírásó
senior tag

mentem haza, otthoról dobálok linkeket.

és csak azért is jól mutat AK-n a peq :P

(#6200) Djuree válasza hejesírásó (#6190) üzenetére


Djuree
félisten

na és a rúdakksi vajon miért nem volt jó?

az a peq egy ocsmány baromság sztem, én akkor sem raknám rá a fegyómra ha az életem múlna rajta (na jó akkor igen).

az m4-eken ritka randa, látok egy nagy téglát a fegyó elején, tiszta vicc :C ráadásul a súlypont is ritka szar lesz. sokkal jobban fárad a kezed is az elől lévő súlytól...

most szóltak a postáról hogy kinából csomagom jött, és a postás nem talált otthon, olyan megilletődött volt a csaj hangja. biztos azt hitte annyira fontos. kisvárosi posta, gondolom nem sűrűn kapnak kinából csomagot :DD
gyors volt az ehobby, kemény 4 nap :C és a vám papa is kimaradt :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.