Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) sptkyle válasza Djuree (#6200) üzenetére


sptkyle
senior tag

Mostanában nem dolgoznak a vámosok, vagy mi a manó? Mindenkitől csak azt hallani, hogy nem ment be vámra. A végén még átpártolok a kínaiakhoz, ha így haladunk.
Hát kicsit elszomorodtam. Összeszámoltam a legszükségesebb as cumókat, amikre szükségem lenne. Direkt nem a legdrágább dolgokat nézegettem. Igyekeztem ár/érték arányt nézni.. sőt néhol csak az árat. (pl optikánál kapásból kilőttem az ACOG-okat, és csak egy sima 1*40-es konzervdotot írtam fel, ami tudom, hogy használható) Így tartok most 150-nél, és ebben nincs benne egy második fegyver cqb játékokra. :( Kicsit elkeserítő... :S

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6202) rainmen válasza BaKeSZ87 (#6172) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ha szabad idéznem a Taxi 1-ből:

"FRANZÖSISCH!!!"

Ez legyen a legkomplikáltabb szerelésed! :K

(#6203) sowi válasza sptkyle (#6201) üzenetére


sowi
őstag

dzsizosz...mit akarsz venni ami ilyen sokba kerul???

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6204) rainmen válasza Djuree (#6200) üzenetére


rainmen
aktív tag

Randa fegyver? Ehhez mit szólsz?

?

(#6205) hejesírásó válasza sptkyle (#6198) üzenetére


hejesírásó
senior tag

mivel ez dollárban van jól jársz vele ha nem megy be vámra, ha igen akkor meg ugyan ott vagy

annyi h kínai aljzatos, de ezt hamar lehet orvosolni.

na nem emlékeztem jól->47dollár de én még akciósan vettem 32 ért

[link]

Djuree: azért mert macerás volt betuszkolni. Olyan volt mint ló Ph -axal menni egy szűz lányba :(
nekem nem jött be. de ha be is jött volna a rúdaksi akkor is raktam volna rá peq et :))
imádom a téglákat :D a ladából is az tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#6206) rainmen válasza hejesírásó (#6205) üzenetére


rainmen
aktív tag

Megnéztem a töltőt és a csatlakozója eléggé hasonlít a Motorola V66-os gyári töltőjére, amihez adtak egy adaptert, hogy működjön az európai hálózatról is. Esetleg mobilos boltban be is lehet ilyet szerezni párszázért.

töltő

A felső adapterről beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#6207) Djuree válasza hejesírásó (#6205) üzenetére


Djuree
félisten

így ingyen postával nem rossz vétel. azért ezekkel nem árt vigyázni, könnyen gyárihibás lehet, és a gari macerás. töltőt inkább a GP boltban vennék. én is ott vettem az enyémet, asszem 5k volt, de az minőségi darab és a gari sem zsákbacicus...
vámra nem fog bemenni, mostanában egy rendelésem sem ment be :U és volt ami 100 dodó fölött volt...

most nézem ezt a peq-t, jó ez hogy van rajta lézer is, így nem is néz ki olyan szarul és még haszna is van :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6208) sptkyle válasza hejesírásó (#6205) üzenetére


sptkyle
senior tag

nem rossz. Tetszik. Csak nem szeretek olyan messziről rendelni.De majd meglátjuk.
sowi: apróságokat. Ilyen 2-5-8k-s tételek a többsége.. csak sok van. :D

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6209) macilaci78 válasza rainmen (#6155) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy fél évig hajtottam egy TM Benelli M3 Super-t, nekem nagyon bejött, fáj is a szívem utána.
Épületben, vagy kültéren is a nagy síkságokat leszámítva eredményes voltam vele.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6210) rainmen válasza macilaci78 (#6209) üzenetére


rainmen
aktív tag

És mennyiért lehet venni ilyet használtan? Valamint milyen shell jó bele? Csak TM, vagy másmilyen gyártóé is? Mert néztem TM-t, NOWAR-on 6 eFt a 3 db. :Y
Kissé rablás. Szerintem.

(#6211) Djuree válasza rainmen (#6210) üzenetére


Djuree
félisten

keleti frontban 3 shell 2000ft asszem. én is beszoptam hogy tm-et vettem, azt a 6k-sat, haver is akkor vett 3-at, csak ő harmadannyiért :DD tehát nem csak marui jó...

ja és maga a soti nekem 12k-ért bejött postával együtt, olcsó nagyon. épületben tarol mint a szar...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6212) Djuree válasza sptkyle (#6208) üzenetére


Djuree
félisten

ha ehobby-ról akarsz rendelni akkor összedobhatjuk, postát felezzük :DD
én is akarok szemüvegeket meg hasonló kis dolgokat.

most látom már a ventis szemüveg a sláger, és nem is drága :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6213) sowi válasza rainmen (#6210) üzenetére


sowi
őstag

Double Eagle cuccokkal(shellekkel is) teljesen kompatibilis, mivel az csinalja a TM masolat shotykat is

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6214) macilaci78 válasza Djuree (#6211) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Had ne mondjam, hogy másfél éve 2k-ért vettem a 12db shellemet, és 3k-ért az ehhez való 12db-os Eagle molle-s sheltartót. :P
A TM shoti drága, de szvsz megéri, mert egy éve nem tudjuk többen sem működésre bírni a DE utánzatomat. Szóval nekem 3 lövéses shotiból TM jöhet csak szóba, az egy lövéses meg nem shoti, hanem válltámaszos, vagy a nélküli springes pisztoly.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6215) Djuree válasza macilaci78 (#6214) üzenetére


Djuree
félisten

maga a TM soti az pedig ugyanaz mint a DE. belseje nemtom, de külsőleg ugyanaz. volt lehetőségem összehasonlítani 2 egyforma sotit, az egyik DE a másik TM. anyagminsőgre + összerakásra teljesen ugyanaz. van egy olyan érzésem hogy lehet ugyanaz gyártja a 2-őt :U
ahogy a KSC pisztolyokat is. a japánba szánt modellek 2x annyiba kerülnek....átcsomagolják és ennyi...
amúgymeg inkább veszek 3 DE sotit, mint 1 TM-et :P

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6216) Djuree


Djuree
félisten

H hop-up lenyomót honnan tudnék venni itt nálunk? nem találok sehol, csak egy győri webshopban, de ott meg a posta 3000ft...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6217) sowi válasza Djuree (#6215) üzenetére


sowi
őstag

belsore is ugyanaz a ketto, volt mar nalam mind2 fajta

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6218) sptkyle válasza Djuree (#6216) üzenetére


sptkyle
senior tag

Legutóbb a keletifrontban láttam. Vagy már elfogyott?
Először majd máshonnan szerzem be a dolgokat, szóval el kell hogy keserítselek. Onnan sztem nem mostanában rendelek.

Ja és nem is mondtam. 2 hete játékra kihozta a csapattárs az ujdonsült Dragonját. Elég meggyőző kis mordály élőben, és a hangja is nagyon ott van.
Ő az

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6219) rainmen válasza macilaci78 (#6214) üzenetére


rainmen
aktív tag

Egy pár hónapos TM megér ~9 eFt-ot? Egy-két tényleges apróság hiányzik róla és csak két shell van hozzá. Jövő héten talán meg is venném, csak kellene hozzá tartalék shell is.

(#6220) sptkyle válasza rainmen (#6219) üzenetére


sptkyle
senior tag

Fogadjunk a vaterán találtad? :D

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6221) rainmen válasza Djuree (#6212) üzenetére


rainmen
aktív tag

Még meglátom, ha lesz egy kis maszekom, abból csurran-cseppen. Viszont az olcsóbb shotikból hiányuk van, viszont találtam egy full fémet 60$-ért, meg hozzá póttárat 7$-ért. Viszont, ha jól fordította google barát, akkor ez csak egyes lövést tud.

Van DE shelljük, 6 db-os 14$-ért...

A felajánlást előre is köszönöm, jelentkezek, ha megálmodtam a jövőt... :D

sptkyle: ördögöd van... sztem nem tudja az ürge, mit árul...

[ Szerkesztve ]

(#6222) sptkyle válasza rainmen (#6221) üzenetére


sptkyle
senior tag

Azért találtam ki, mert kb fél órája láttam meg én is azt a hirdetést, és én is gondolkodóba estem tőle. :) Jó vételnek tűnik.
És talán még alkudható is.(bár ahogy láttam, többen is pályáznak rá)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6223) rainmen válasza Djuree (#6216) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ha ilyenre gondoltál, mázlid lehet:

H

sptkyle: hát igen, nem lenne könnyű megszerezni, de nekem is jónak tűnik, bár a mellete levő BB sok jóval nem kecsegtet, meg a jobboldalán levő nemtudomminek a hiányzó csavarja se...

[ Szerkesztve ]

(#6224) rainmen válasza Djuree (#6216) üzenetére


rainmen
aktív tag

Meg van a nowarban is, csak lejárt az idő korlát, írhatom új ablakba. :W

H2

[ Szerkesztve ]

(#6225) sptkyle válasza rainmen (#6223) üzenetére


sptkyle
senior tag

Hát 9k-ért énis vettem már diszt a falra. De neked ezzel esélyed van arra is, hogy egy használható comóhoz juss, ár alatt. Kicsit zsákbamacsek.
A BB nem hiszem hogy tul sokat árthatott volna a fegyónak. Ha jol gondolom, akkor annyit lőttek vele, mint amennyi abból a tartóból hiányzik. Az meg nemsok. Egy csavar meg pótolható.

Ki ért nagyon a tárakhoz közületek? Lenne egy kérdésem.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6226) Gismo válasza Djuree (#6200) üzenetére


Gismo
addikt

Nekem az AK-47S-re 9.6V-os 4000mAh-s NiMH akksi van kivezetékelve egy "zacsiba"
Igencsak orrnehéz, de megszokható. És legalább edzi a karom, vállam és hátam.

(#6227) sowi válasza rainmen (#6221) üzenetére


sowi
őstag

9k-ert a lengyelektol bejon egy uj DE shorty 3 shellel...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6228) sowi válasza Gismo (#6226) üzenetére


sowi
őstag

ezt aruljatok mar el, hogy minek kell 4000000mAh akksi? mennyit lottok egy jatekon?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6229) Djuree válasza rainmen (#6223) üzenetére


Djuree
félisten

köszi.

nowarban nincs megkérdeztem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6230) Djuree válasza Gismo (#6226) üzenetére


Djuree
félisten

minek akkora akksi? nekem a kis 1500-as firefoxom bőven megy egész nap, még -5 fokban is, pedig marui tuning motor van benne :U jól kell tölteni, nem a gagyi kinaival...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6231) sptkyle válasza sowi (#6227) üzenetére


sptkyle
senior tag

Jó, hát AGM shoti meg van már 14 euróért is.
EE meg 30 euróért, és 10 hozzá a 6db shell.
Kérdés hogy ezek mennyire használhatóak.

Nekem még a gyári akksim is bírja hidegben egész nap, gyári töltőjével töltve. :P (a kérdés az hogy még meddig :D)

Na mindegy. a táras kérdés: Szerintetek nagy macera lenne barkácsolni egy Hi-cap-ből motoros tárat? Az elv nem tünik bonyolultnak, nem is azért.. a motor szépen felhuzza a rugót, kell neki valami áramforrás, a kapcsoló pedig ugy lenne, mint a régebbi motorosoknál. Ki lenne vezetve a kapcsoló. (mindehhez a körítés nem probléma. Megcsinálom a dobozát rozsdamentes lemezből. Csak a túlhúzást hogy lehetne megakadályozni? Vagy ez már csak megszokás kérdése?

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6232) feka007


feka007
nagyúr

Eladó a maszkom, ha érdekel vkit: [link] :D

(#6233) Djuree


Djuree
félisten

ha valakinek kell ehobby-ról valami akkor szóljon és megosztjuk a postát. hétfőn rendelek...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6234) sowi válasza sptkyle (#6231) üzenetére


sowi
őstag

mi az az EE? amirol te beszelsz az double eagle 30 euroert 3 shellel, mint feljebb emlitettem ugyanaz mint a TM, akkor miert ne lenne hasznalhato?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6235) Gismo válasza sowi (#6228) üzenetére


Gismo
addikt

120-as tuningrugó miatt vettem bele magasabb feszültségű akksit, hogy visszagyorsuljon a fegyó, a gyári rugós sebességéhez képest. 4000-est meg azért választottam, mert ocsó volt és így 2 napot is simán végig lövök! Játékokon egy egész nap alatt max 1500-at lövünk de abban nemkevés speed játék is van ahol kb a rohanj és locsolj elvet követi pár játékos. Néha én is de csak poénból.

(#6236) pnagy7


pnagy7
aktív tag

Használtan egy ilyen mennyit-ér?

[ Szerkesztve ]

Mr. Hóember

(#6237) Gismo válasza pnagy7 (#6236) üzenetére


Gismo
addikt

Általában 20-25K környékén mozognak a JG M16-ok... persze nagyban függ attól, hogy mi van a belében és mennyit futott...
Viszont ezzel a CQB necces.

(#6238) Djuree válasza Gismo (#6237) üzenetére


Djuree
félisten

nem necces az. nekem az ak-val semmi gondom sincs cqb-n sem :U pedig az is ilyen hosszú. egy rövidebb fegyverrel picit könnyebb forgolódni, de nem sokat jelent...p90-el is próbáltam...ha tudsz cqb-zni akkor m16-al is menni fog, ha meg nem akkor olyan mind1 mivel mész :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6239) Djuree


Djuree
félisten

ezt kuksizzátok:
stalker

szovjet barátaink stalkeres játéka. elég komoly.

nyáron nálunk is lesz 2 napos. már szerzem be a cuccokat :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6240) hejesírásó válasza sptkyle (#6208) üzenetére


hejesírásó
senior tag

akkor csináld azt h egyiket akkor rendeled amikor a korábbit már feladta a shop.

Djuree: ez már beteg :D

[ Szerkesztve ]

(#6241) pnagy7 válasza Gismo (#6237) üzenetére


pnagy7
aktív tag

bocsi, nem nagyon vagyok jártas ezekben-> mi az a cqb?

Mr. Hóember

(#6242) hejesírásó válasza pnagy7 (#6241) üzenetére


hejesírásó
senior tag

close quarters battle

(#6243) rainmen válasza hejesírásó (#6242) üzenetére


rainmen
aktív tag

Zárt négyszög harc??? :F

Ezt egyszerűen nem csak - nevezzük nevén a gyereket - épületharcnak mondják?

(#6244) pnagy7 válasza rainmen (#6243) üzenetére


pnagy7
aktív tag

zárt negyedek csata
szerintem igen, teremharcnál

Mr. Hóember

(#6245) Gismo


Gismo
addikt

Igen a CQB épületharcot jelent.

(#6246) pnagy7 válasza Gismo (#6245) üzenetére


pnagy7
aktív tag

köszi

Mr. Hóember

(#6247) Djuree válasza Djuree (#6233) üzenetére


Djuree
félisten

update:
rendelés lemondva, pénz mégsem lett :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6248) rainmen válasza Djuree (#6247) üzenetére


rainmen
aktív tag

Többszörösen :O

Pedig már elterveztem az életemet. :W :W :W

(#6249) soulreaper válasza Djuree (#6239) üzenetére


soulreaper
tag

aaaah :D ilyenre bármikor elmennék :D k.jó képek :))

Private Military Contractor

(#6250) Kornel213 válasza Djuree (#6239) üzenetére


Kornel213
tag

Ez nagyon jó kis játék lehetett :C
Mikor lesz nálunk vagy hol olvastad?

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.