Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) sowi válasza Cthulhu Dawn (#7900) üzenetére


sowi
őstag

firesupport, wolfarmouries, tacticalkit, de nem lesz olcso onnan sem, a lengyelek olcsobbak ha mar europan belul kell :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7902) Cthulhu Dawn válasza sowi (#7881) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Csak lengyelekkel az a baj, hogy szállítással ugyanott tartok, mintha itthon venném a cuccokat :B . Amúgy unión kívülről a vámnál miért számolnak rá 28% áfát, nem csak 5-t?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7903) Djuree válasza Cthulhu Dawn (#7902) üzenetére


Djuree
félisten

az nem csak az áfa. 25% az áfa, 3% a vámtarifa...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7904) evilzombie


evilzombie
tag

Mindenfelekepp megeri hong kongbol hozatni ha uj csuzlit akarsz venni,szerintem!
AR+POSTA+AFA+VAM+KEZELESI KOLTSEG,de meg mindig olcsobb mintha itthon venned vagy barhol az EU-ban!

Persze eleg jo hasznalt cuccot is lehet itthon kapni.

Na náááá

(#7905) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

És az, hogy valamit megfognak e a vámon csak mázli kérdése?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7906) sptkyle válasza evilzombie (#7904) üzenetére


sptkyle
senior tag

Azt azért tedd hozzá, hogy csak az esetek nagyrészében van ez így, de nem mindig. Vagy nézz körül az olcsobb lengyel shoppokban. Van ahol megér az a 100-200ft annyit, hogy ne heteket kelljen várni a cuccokra, hanem itt legyen 3 nap alatt(és ne kelljen maceráskodni a cuccal). Bár ez csak a szubjektív véleményem.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#7907) evilzombie válasza Cthulhu Dawn (#7905) üzenetére


evilzombie
tag

Hogy erted hogy megfogjak a vamon?

Na náááá

(#7908) Djuree válasza Cthulhu Dawn (#7905) üzenetére


Djuree
félisten

10k fölött megfogják általában...ezért érdemesebb több kisebb csomit rendelni, persze csak ha ingyenes a posta....habár nekem már jött át 20k-s sotim, hozta a postás a vállán, de volt hogy az 5k-s dot-ot megfogták....vámostól függ sztem...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7909) evilzombie válasza Djuree (#7908) üzenetére


evilzombie
tag

Ha a WGC-tol vagy az ehobbyasiatol rendelsz akkor megszabhatod hogy mennyit irjanak ra a csomagra,de sajnos a biztositas is addig az osszegig terjed!

Na náááá

(#7910) Cthulhu Dawn válasza evilzombie (#7909) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Na és ha kevesebb van ráírva, és úgy fogják meg a vámon akkor mondjuk a ráírt x összegre számolják rá a 28%-ot, vagy a fegyver igazi árára?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7911) sowi válasza Cthulhu Dawn (#7910) üzenetére


sowi
őstag

elegge elcsodalkoznak majd, hogy mikor beviszed a szamladat azon krvara mas osszeg lesz mint amennyit rairattal a csomagra

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7912) rainmen válasza Cthulhu Dawn (#7910) üzenetére


rainmen
aktív tag

A probléma inkább ott van, hogy csomagelvesztés esetén is csak a ráírt összeget térítik meg.

(#7913) Djuree válasza rainmen (#7912) üzenetére


Djuree
félisten

vagy inkább semmit. nekem már volt ilyen nem1x, csak egy kupont kapsz amit levásárolhatsz, de a postaköltséget nem kapod vissza, azt még1x ki kell majd fizetned. de kupont is csak több hónapos levelezés után adnak :U tiszta szívás....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7914) Pikkolo^^ válasza sptkyle (#7906) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Megéri, mert a nowarban soha sincsen semmi és az eladók kritikán aluliak.

(#7915) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Akkor azt hiszem nem kintről veszem majd meg a fegyvert, mert áfával, szállítással ugyanott tartok vele, mintha itthon venném, és ugye így mégis csak gyorsabb, de akkut, tárakat, később reddotot már valószínűnek tartom, hogy kintről veszem majd, mert a felsoroltak közül kb. minden feleannyiba van, mint itthon.

Az ilyen apróságokat mennyiért szokták hazahordani?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7916) kop8


kop8
őstag

Mi lehet a gond a puskámmal ha betettem egy guarder 120-as rugót de nem lett erősebb??

320-330fps tudott gyári rugóval is és a 120-al is :F :F

A hop up kamra tömítése jó mert megnéztem viszont elég száraz volt, egy kis szilikon jót tenne neki.

Valakinek valami ötlete??

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7917) Djuree válasza kop8 (#7916) üzenetére


Djuree
félisten

gb-ben tömít a dugattyú? betekerted a fejet teflonszalaggal?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7918) kop8 válasza Djuree (#7917) üzenetére


kop8
őstag

Mikor összeraktam előtte befogtam a nozit és benyomtam a dugattyút és sűrítette a levegőt, így szerintem jó, de nem teflonszalagoztam.

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7919) Djuree válasza kop8 (#7918) üzenetére


Djuree
félisten

ha tömített akkor jó, nem muszáj szalagozni...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7920) kop8 válasza Djuree (#7919) üzenetére


kop8
őstag

De mi lehet a baja???

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7921) Djuree válasza kop8 (#7920) üzenetére


Djuree
félisten

nemtom mi lehet :N

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7922) mykos válasza kop8 (#7920) üzenetére


mykos
aktív tag

-Nem 120-as rugó volt a csomagban..volt már ilyen a történelemben.
-Szoruló dugattyú
-Dugattyúfej tömítetlenség
-Hengerfej - nózi tömítetlenség
-Nózi - Hopupkamra tömítetlenség
-Hopupkamra hiba
-Hopupkamra - cső illesztési hiba
-Túlságosan rátekert hopup vagy sz....rul összerakott hopup.

és még pár dolog, de ezek közül valamelyik.

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#7923) kop8 válasza mykos (#7922) üzenetére


kop8
őstag

Na majd lehet kicserélek egy pár dolgot a puskában, a rugó jó szerintem mert sokkal erősebb mint a gyári és hoszabb is.

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7924) Kobe válasza Cthulhu Dawn (#7915) üzenetére


Kobe
veterán

en a helyedben megneznem a taiwangun kinalatat is. Korrektek, itt vannak a szomszedban, gyorsan szallitanak (kb 2 nap, max 3), az araik jok, legalabbis szallitassal sem dragabbak mint itthon, ellenben van valasztek (cyma cm 048 fullacel-fa tus-markolat AK megvan szallitassal 200 eurobol, itthon gondolom klasszisokkal dragabb, ha lehet egyaltalan kapni, csak a pelda kedveert)

(#7925) sowi válasza Kobe (#7924) üzenetére


sowi
őstag

a cm.048 fele spiater, nincs fullacel cyma a piacon ;)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7926) mykos válasza kop8 (#7923) üzenetére


mykos
aktív tag

Csak azt cseréld ami rossz, ez a kicserélek egy pár dolgot azt vagy jó lesz vagy nem az autós márkaszervizek privilégiuma:)

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#7927) kop8 válasza mykos (#7926) üzenetére


kop8
őstag

Csak az a baj hogy nem tudom mi a rossz.

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7928) sowi válasza kop8 (#7927) üzenetére


sowi
őstag

ha a dugattyut betolod a hengerbe es nem tudod osszenyomni akkor ott jo a tomites, ha rarakod a nozit es ugy se tudod osszenyomni akkor megjobb, ezek utan a hopupnal tud ereszteni

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7929) kop8 válasza sowi (#7928) üzenetére


kop8
őstag

Tegnap szétszedtem és kicsit beolajoztam, de nem tudom megmérni hogy javult-e valamit a teljesítménye.
A csövet kiszedtem és befogtam a hop up kamránál, a cső végét fújtam de nem eresztett sehol így nem tudom mi lehet a gond.

Valahol ereszti tuti a levegőt mert nem 320fps-t kellene hogy tudjon 120-as rugóval.

Ami még érdekes hogy mikor mértük és sorozatot lőttünk akkor a mérő 360-370 fps-t mutatott, de nem tudom ennek van-e jelentősége.

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7930) Peti567


Peti567
aktív tag

Milyen kesztyűt érdemes venni? (ami nem meleg, könnyű benne lőni, és nem fáj nagyon ha kezen lőnek, nem drága... ) (esetleg link)

Arra jöttem rá hogy maszkban nem lehet normálisan célozni, nem tudsz odahajolni, vagyis nem fér... ez persze csak nekem szokatlan, de elég fura hogy saccra kell lőni...

(#7931) Kobe válasza sowi (#7925) üzenetére


Kobe
veterán

2 fajta van belőle, a 048 (dágábbik) és a 048M, utóbbin több, előzőn pedig már minimális a spiáter

peti567: anno linkeltem itt a topikban egy egész kényelmes és olcsó kesztyűt, én olyat vettem, 2-3000 között van, próbáld emgkeresni a hszt

[ Szerkesztve ]

(#7932) sowi válasza Kobe (#7931) üzenetére


sowi
őstag

a cm048 AKM a cm048M pedig AK74, amugy tokugyanaz a ketto, a spiater mennyisege is ugyannyi

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7933) Kornel213 válasza Peti567 (#7930) üzenetére


Kornel213
tag

"Arra jöttem rá hogy maszkban nem lehet normálisan célozni, nem tudsz odahajolni, vagyis nem fér... ez persze csak nekem szokatlan, de elég fura hogy saccra kell lőni..."

Ezért szoktak RED-dotot szerelni a fegyverre, vagy valamilyen célzókát :)

Kesztyűből köröm protektorosat érdemes venni, mert ha ott meglőnek :U véraláfutás,le is eshet, de erről Djuree tudna mesélni :))

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#7934) Djuree válasza Peti567 (#7930) üzenetére


Djuree
félisten

úgyis kell majd valami célzóka. red-dot mondjuk, arra már jól rá lehet hajolni, és célozni is jobban tudsz :K

ujjatlan kesztyű :K ha körmön lőnek mondjuk beszarsz, de 2 év alatt nálam csak 1x fordult elő, habár azt senkinek nem kívánom, azt hittem megszülök egy komplett focicsapatnyi ikret :DDD . más kesztyű nem túl jó, kényelmetlen benne játszani/lőni, nyáron meg meleg...

Kornel213: ííííííííígy van :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7935) Peti567 válasza Djuree (#7934) üzenetére


Peti567
aktív tag

Akkor most ujj nélkülit vagy ujjnál protektorosat.. ? :)
Bár gondolom az ujjasba nehéz/kényelmetlen lőni.

Oké red-dot, de nekem nincs rajta szerelék sín sem!
AK 74 cm31 -em van arra a sima AK47 -re való 20mm-es szereléksin jó?
Vagy milyen kell rá?
Minden szerléksinre fel lehet szerelni bárilyen red-dotot? Milyen nagyításút érdemes venni?
Milyen a jó red-dot, állítható fényerő az a piros célkeresz erejét jelenti?

(nagyon láma vagyok még bocsi :O )

ez

vagy ez milyen?

[ Szerkesztve ]

(#7936) Kornel213 válasza Peti567 (#7935) üzenetére


Kornel213
tag

Hát lehet hogy egyszer sem találnak körmön :D De lehet hogy igen ;] döntsd el hogy melyiket veszed szerintem, amúgy meg nem kényelmetlen lőni ujjasba, én már 1 éve abban játszok igaz nyáron kicsit meleg de kilehet bírni.
Jók azok amiket linkeltél árat nem tudok mondani hogy mennyibe kerülhet, inkább softairon nézz ott általában olcsóbb minden mint vaterán.
Igen elméletileg bármilyen szereléksínre fellehet szerelni red-dotot ha van szereléksín és ha persze mind a kettő 20 mm-es!
Szerintem kezdésnek egy simát vegyél semmi nagyítással, vagy vehetsz 2X-es nagyításút vagy ACOG-ot de az drága lesz és az már 4X-es nagyítású épületben lehet hogy nagy lesz bár ezt nem tudom pontosan....
Igen az állítható fényerő a piros pont (nem célkereszt az holosightba van vagy távcsőben :) )
Senki se úgy kezdte hogy tud mindent :))

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#7937) Peti567 válasza Kornel213 (#7936) üzenetére


Peti567
aktív tag

Softairon valóban találtam olcsóbban AK szereléksint!
Red-dot:
Bosile 1*40
vagy a softairon van Tasco 1*40 es! Ezeket találtam olcsóbb áron (5e Ft körül), ezek nagyon gagyik, melyik a jobb?

swiss arms vagy ez gondolom jobbak mint az előzőek de jóval drágábbak is!
Ezek sokkal jobbak, érdemes inkább ilyeneket venni?
Az utolsóra fel lehet tenni lámpát is ezt? Mert látom hogy a red-dot on is van sin!?

A többinél hogy lehet megoldani hogy lámpa is legyen a Red-dot melett??

Nagyon köszi a segítségeket!

Ja és még egy hülye kérdés az 1*40 mit jelent a red-dotnál? :B

[ Szerkesztve ]

(#7938) Djuree válasza Peti567 (#7937) üzenetére


Djuree
félisten

ak-ra ilyet tessék venni, ez van nekem is, ez a legjobb, mind kinézetben mind használhatóságban...és olcsó is...
reticle
olyan szart ne vegyél, kitakarja a fél látóteret, csak zavarni fog :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7939) Kornel213 válasza Peti567 (#7937) üzenetére


Kornel213
tag

Nem a red-dot mellé szoktak lámpát tenni, hanem az előagyra mint ezen a képen 1X40 a méretet mutatja 40 milliméteres az átmérője az 1 pedig ha jól tudom a nagyítást, tehát ennél semmi nagyítás nincs.

szerk: a képen amit linkeltem az egy 551-es holosight ugye? egész pofásan néz ki!

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#7940) Peti567 válasza Kornel213 (#7939) üzenetére


Peti567
aktív tag

Értem, de akkor az előagyra is kell külön szereléksin, olyan én még nem is találtam AK-ra!

(#7941) Djuree válasza Peti567 (#7940) üzenetére


Djuree
félisten

tactical előagyat kell rádobni, azon van ris...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7942) sowi válasza Kornel213 (#7939) üzenetére


sowi
őstag

cimboramnak egy g&p comp m2 van az Ak-n nekem megy egy g&p t-1 micro dot, mindketto igen igen jo cucc

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7943) kop8


kop8
őstag

Egy sniper puska ami elég erős és jó a hop up is benne mennyi lehet a max hatásos lőtáv?

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7944) sowi


sowi
őstag

most van egy csomo Tokyo Marui AK47es a softairen, ha valaki jo puskat szeretne olcson :)

sznajperpuska:amit meg tudsz fizetni az olyan 50-60m

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7945) kop8 válasza sowi (#7944) üzenetére


kop8
őstag

Hát az semmi...

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7946) Peti567 válasza sowi (#7942) üzenetére


Peti567
aktív tag

Ilyet honnan tudok venni (előagyra szereléksint)? (nem külföldről)

Van ez a 2 szereléksin:
1.
2.

Az eladó ezt írta:
Szereléksinnél úgy kell választnai, hogy optimális legyen. Ezalatt azt értem, hogy a két sin amit hirdetek más távolságra van a szemtől. Meg kellene nézni, hogy az adott reddot hol optimális, a hátsó irányzék felett (a tokfedél fölé is kicsit benyúlik., vagy a tokkfedél felett.

Melyik vegyem? Az 1. van a irányzék felett, a 2. meg a tokfedél felett?

[ Szerkesztve ]

(#7947) sowi válasza Peti567 (#7946) üzenetére


sowi
őstag

fogalmam sincs, itthon nem nagyon veszek semmit, talan a tobbiek tudjak...
az 1. verzio TM kompatibilis cymakhoz jo a 2. vfc kompatibilishez, gondolom neked az elso van

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7948) Peti567 válasza sowi (#7947) üzenetére


Peti567
aktív tag

cyma-m van de hogy tm vagy vfc kompatibilis azt nem tudom hogy mit jelent! :B

(#7949) Kobe válasza Peti567 (#7935) üzenetére


Kobe
veterán

én direkt ezért vettem olyan kesztyűt, amin nincsenek ilyen bumszli műanyag protektorok, jól simul a kézhez és célozni is lehet vele legalább. Ellenben a körömrésznél rá van varrva még 2 réteg anyag, így ott is véd, és nem okoz problémát a viselete

(#7950) Djuree válasza Peti567 (#7946) üzenetére


Djuree
félisten

az 1. csak cyma alapúakhoz jó (kalash pl.), a 2. meg minden ak-ra...nekem a 2. van, de nekem jg van, szóval az 1. föl sem ment volna....de nekem bevált a távolsága...
hogy hol tudsz venni? ott van amit linkeltél, vatera :K én is ott vettem....habár külföldön fele ennyi...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.