Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) Mcray válasza rainmen (#6349) üzenetére


Mcray
senior tag

Azt én is szoktam, ha van nálam egy fehérnemű és szilikon biblia (Playboy)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6352) rainmen válasza hejesírásó (#6350) üzenetére


rainmen
aktív tag

Csak technikus... :))

(#6353) Mcray válasza sowi (#6284) üzenetére


Mcray
senior tag

Banzaaai! Jelentkeztem Zombúlni. Kistarcsáról kéne fuvar Sowi! Szeretném megtapogatni a kemény fegyvered. Szigorúan az AK-d :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6354) soulreaper válasza hejesírásó (#6344) üzenetére


soulreaper
tag

BGF-en levelezőn Kereskedelem marketing

amúgy meg most per pill álláskeresés, van egy nemzetközi szállítmányozó, logisztikus, marketing/PR végzettségem :))

Private Military Contractor

(#6355) feka007


feka007
nagyúr

Rendeltem egy ilyet, kommentekből ítélve ez talán normálisan használható. Egy próbát megér, legfeljebb eladom 5k-val drágábban softairen :D

(#6356) sptkyle válasza feka007 (#6355) üzenetére


sptkyle
senior tag

Csapattársnak ilyen van. Használtam kicsit. Szép, és jol látható. Nekem egy valami nem jött be. A dot rendesen rögzítve lett a sínre, nem mozgott, nem lötyögött. Ennek ellenére minden lövésnél a piros pont a dotban táncra kelt. A belső szerkezet rezonanciáját átvette valamiért a dot, és minden lövésnél bemozog a pötty. Nekem idegesítő volt. :(
De sok szerencsét.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6357) feka007 válasza sptkyle (#6356) üzenetére


feka007
nagyúr

Na az már jó, ha rendesen lehet látni, az 552-nél napon semmit se lehetett látni a dotból, az egy vicc volt..
Majd meglátjuk ez milyen

[ Szerkesztve ]

(#6358) rainmen


rainmen
aktív tag

Na ez azoknak szól, akik szeretik a gyomrukat, mint pl. én. :C

T Cs

(#6359) soulreaper


soulreaper
tag

ha már TCS (szerintem tuti elmegyek valami étterembe :)) ) akkor:

2010-ben megint Magyarországon a Yamato - The Drummers of Japan

[link]

én spec. eddig az összes magyar előadásukon voltam :))

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#6360) hejesírásó válasza Mcray (#6317) üzenetére


hejesírásó
senior tag

na jössz msn-re?
szétkaptam.

(#6361) Djuree válasza soulreaper (#6359) üzenetére


Djuree
félisten

muterék is voltak ezen. engem viszont nem fog meg :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6362) sowi


sowi
őstag

mindenki szerezze meg es nezze vegig a magpul dynamics - art of the tactical carbine 1. es 2. reszet, musthave

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6363) soulreaper válasza Djuree (#6361) üzenetére


soulreaper
tag

ez már viszont tényleg izlés dolga :) legelsőn muter is volt azthitte unatkozni fog, de azóta ő is volt az összesen :C van aki "fan" lesz van aki nem van aki szereti a focit és van aki útálja mint én (90+perc döghalálunalom)

Private Military Contractor

(#6364) mykos válasza hejesírásó (#6344) üzenetére


mykos
aktív tag

Minél jobban dolgozom, annál több embert rúgnak ki a munkahelyéről..hát ez a nagy automatizálás :U

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#6365) Djuree válasza soulreaper (#6363) üzenetére


Djuree
félisten

ne csak magyar meccseket nézz ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6366) hejesírásó válasza mykos (#6364) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ez ilyen sajnos.
akkor folyamatmérnök vagy vagy mi?

(#6367) Djuree válasza hejesírásó (#6366) üzenetére


Djuree
félisten

itt mindenki mérnök? :C nem adjuk alább :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6368) Djuree


Djuree
félisten

á qrta nagy ez a gázos glock :C

most próbáltam ki, panelek között kilövöldözve az ablakon :DD
visszhangzott durván, fasza hangja van. majd holnap már látom majd a BB-t is merre repül :DDD
remélem a szomszédok nem jelentenek fel :))

mennyi tárat lehet vajon kilőni 1 töltéssel? most kilőttem 1 tárat, de holnap ki akarom lőni a gázt a tárból, ne maradjon benne mert a tömítés elszáll.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6369) Kornel213 válasza Djuree (#6368) üzenetére


Kornel213
tag

Az igen :C Este kilövöldözni panelok között, nem féltél hogy valakit eltalálhatsz a sötétben? :D Amúgy full fém? vagy legalább is ha a szán fém akkor kb 2-3 tár kilőhető vele!

Szerk: Most vettem észre softairon BaKeSZ87 hogy szülinapod van! Boldog szülinapot :DD :C

Akkor jó :D hát igen 200m-re nem visz el :)

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#6370) Djuree válasza Kornel213 (#6369) üzenetére


Djuree
félisten

3.-on lakok, egyenesen lőttem nem lefelé, pont az ablakkal szemben nincs panel, csak 200 méterre :DD addig csak nem lő el :DDD fémszános ja :K

nagyon tetszik, csak kéne még valami gyorstöltő féleség, vagy még1 tár. na de majd az is lesz később. szerdán lesz szituációs lövészet a rendőrségen miskolcon. kipróbáljuk élesben ;]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6371) BaKeSZ87 válasza Kornel213 (#6369) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Előfordul :) Köszi! Ezekben a percekben pont 23 éve...:) 22:55-kor


Djuree Tárat, hogy kell kilőni? Én csak a BB-t tudtam kilőni mindig. Biztos rosszul csinálok valamit :D :P
Én nem vagyok mérnök. És nem is leszek.

[ Szerkesztve ]

(#6372) mykos válasza hejesírásó (#6366) üzenetére


mykos
aktív tag

Fene tudja, mikrohullámosnak születtem, aztán folyamatosan fejlődöm vissza. Most pár éve az irányítástechnikában rendetlenkedem. De jó pár dolog nem szimpatikus ebben a világban..a már említetteken túl is :N
ON Desertem kétszer kiküldi a tárat egy töltéssel..az 54 BB.

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#6373) macilaci78 válasza Djuree (#6368) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Megoszlanak a vélemények: én a 2,5 éves pisztolyom táraiból mindig leengedem a gázt és nincs tömítéssel bajom, más azt mondja, nyomás alatt kell hagyni, az a tuti. Amíg nem használom heti rendszerességgel legalább, addig inkább leengedem a gázt, nem hagyom állandó terhelés alatt a tömítéseket. Ha sűrűn használom majd, akkor inkább benne hagyom, kevesebb szivárog el, mint amennyit elpocsékolok.

Az én Glockjaim is kb 2 tárat lőnek ki, szűk 60BB, de mondjuk egy CZ75-tel csak úgy egy alkalommal 84BB-t számoltam egy félig teli palackkal töltve. Egy Beretta M93R is súrolhatja a 100BB-t, az bő 2 tár, de M1911A1 jó, ha kiviszi egyszer a 27-es tárat a keskeny gáztartály miatt, Az Ingramot nem számoltam, de az 50-es tár kb 1,5× van meg, Mk1 Luger NBB is egy bő tárat tud elengedni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6374) Djuree válasza BaKeSZ87 (#6371) üzenetére


Djuree
félisten

akkor azért kellett nekem mindig annyi tár, én azt lőttem ki. de ha talált az tarolt :DDD

macilaci78: elvileg egy kicsit benne kell hagyni hogy nyomás alatt legyen belülről is, ne vetemedjen el a tömítés. de sztem tök mind1, nem sok idővel fog kevesebbet bírni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6375) Djuree


Djuree
félisten

na 1,5x tárat bírt, de sztem nem volt tele gázzal, nem mertem sokáig tölteni, csak egy pillanatig. majd egyre többet merek tölteni bele, amíg szét nem b@szom :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6376) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

boldog szülinapot bakesznak.

(#6377) Djuree válasza hejesírásó (#6376) üzenetére


Djuree
félisten

jaja

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6378) soulreaper válasza hejesírásó (#6376) üzenetére


soulreaper
tag

így van :) Boldog Szülinapot! :))

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#6379) rainmen válasza BaKeSZ87 (#6371) üzenetére


rainmen
aktív tag

Így 11 óra késéssel is boldog születésnapot kívánok és Isten éltessen sokáig!!! :C

KÍvánom, hogy még sok-sok évig locsolhasd a BB-t olyan fegyverből, amilyenből szeretnéd! :))

(#6380) sowi válasza rainmen (#6379) üzenetére


sowi
őstag

boldog szulinapot, de locsolni inkabb majd a csajokat airsoft puskaval nem locsolunk

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6381) sptkyle válasza sowi (#6380) üzenetére


sptkyle
senior tag

Csatlakozom.Boldog szülinapot, vagy mifene. Azt hittem idősebb vagy. :B

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6382) Djuree válasza sptkyle (#6381) üzenetére


Djuree
félisten

hát a 87-ből mi következik? nem az hogy 23 éves?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6383) sptkyle válasza Djuree (#6382) üzenetére


sptkyle
senior tag

Én már nem következtetek senkinél semmire nick-ből:D Láttam már érdekes dolgokat.. Nick-eknél a számokat már meg sem látom.
Szimplán valahogy idősebbnek képzeltem.De nem tudom miért.Lehet az avatarja miatt.
Na nem érdekes.. Nem akarom szétoffolni a topicot.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6384) rainmen válasza sowi (#6380) üzenetére


rainmen
aktív tag

Én arra gondoltam, hogy ne legyenek pénzügyi gondjai és szórhassa számolatlanul. :DD :DD

A csajokat meg nem locsolni kell... :)) :C

(#6385) sowi válasza rainmen (#6384) üzenetére


sowi
őstag

dehogynem ;)

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6386) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Köszönöm a köszöntéseket és jókívánságokat! :R
Van valakinek olcsón 36cm-es kínai alapcsöve?

(#6387) hejesírásó válasza rainmen (#6384) üzenetére


hejesírásó
senior tag

óó pedig vannak rajtuk jó helyek ahová jól esik a locsolás :P

(#6388) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

(#6389) rainmen válasza BaKeSZ87 (#6386) üzenetére


rainmen
aktív tag

FAMAS-ba akarod rakni? Vagy már eladtad darabokban? :)

Egy észrevétel. Eltűnt az aláírásodból a shoti. Mi történt? :))

(#6390) soulreaper válasza BaKeSZ87 (#6386) üzenetére


soulreaper
tag

tényleg, mivan a FAMAS-al? :))

Private Military Contractor

(#6391) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

A FAMAS itt van a dobozában darabokban. A gearbox össze lett pakolva, az megy szépen. A shoti is megvan, itt van mellettem, csak kivettem az aláírásomból.
Ja, és a cső nem a FAMAS-ba kéne, hanem a Sportline alucsövét szeretném kicserélni.

(#6392) Djuree válasza hejesírásó (#6388) üzenetére


Djuree
félisten

miket tudsz te venni? nem értelek én téged :D
ez a randaság mi a rosseb? sztem ilyet még sosem vett senki, te vagy az első :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6393) hejesírásó válasza Djuree (#6392) üzenetére


hejesírásó
senior tag

m15a4 re vltor flip sight.

lehajtom ha reflex sightot rakok a fegyverre ée fel ha meg nem.

meg jól néz ki, másrészt meg nagyon ákciós volt.

(#6394) Djuree


Djuree
félisten

na szétszedtem a gearboxot fullra, az utolsó fogaskerékig, rugóig. megy majd bele minden higítóba. tiszta fekete kulimász volt minden. egy rugó kiugrott az elsütöbillentyűtől, nemtom hogy volt pontosan ott. többi le lett fényképezve, remélem sikerül összerakni :U

valaki szedett már szét ver3-as ak gearboxot? :DD vagy én vagyok az első kisérletező kedvű? :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6395) sowi válasza Djuree (#6394) üzenetére


sowi
őstag

par darabot, nem egy agysebeszet

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#6396) rainmen válasza Djuree (#6394) üzenetére


rainmen
aktív tag

Az alábbi cikkben egy Cyma AK47S gearboxát szedik szét és rakják össze. Ez a leírás szerint V3.

AK 47

(#6397) Djuree válasza rainmen (#6396) üzenetére


Djuree
félisten

ja ez jó, már megvan de thx :R

nekem az egyik motorvezetéknek a kis fekete zsugorcsöve, rá volt olvadva a gearbox házára :C alig tudtam lekaparni. nem árt ezt kitakarítani :U
még az enyémben nem is műanyag, hanem igazi csapágyak vannak :C

sowi: akkor majd ha nem megy meglátogatlak :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6398) rainmen válasza Djuree (#6397) üzenetére


rainmen
aktív tag

Esetleg újravezetékelni? Ha ráolvadt, akkor ott volt hő és nem hiszem, hogy a gearbox volt annyira meleg... :(

Kérdés: A fém csapágy a műanyag helyére megy vagy más a gearbox ház?

(#6399) BaKeSZ87 válasza Djuree (#6394) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

valaki szedett már szét ver3-as ak gearboxot?
Ezt ugye nem komolyan kérdezted?:D Első fegyverem is AK volt 3 éve. Azt a rugót elég szar visszarakni :), mikor először szétszedtem az AK-m gearboxát, azt a rugót nem raktam vissza, mert nem tudtam, hova kell :), a nélkül is ment, de nem voltam nyugodt, aztán végül is rájöttünk, hogy hova való.

(#6400) Djuree válasza rainmen (#6398) üzenetére


Djuree
félisten

az még sztem az előző motorommal lehetett, aminek elégett az egyik tekercse.

a műanyag helyére megy.

BaKeSZ87: hát nemtom hogy fogom visszarakni, én sem tudom hogy volt. de majd rájövök valahogy :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.