Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29801) Atke válasza macilaci78 (#29792) üzenetére


Atke
senior tag

Persze hogy van, nem is az a kérdés... gondolom hogy a majd 60 ezres CNC GB jobban illeszkedik mint a gyári boyi vagy jg. gondolom ha a "szettet" összeteszed nagyon hézagolnod sem kell meg aoe- is rendben van (bár kitudja) De az általad említett guarder szett meg van kb 30 ezerből, ez meg 90 gb nélkül.... a systema is kb ott lehet 30 -40 körül lehet
Ami,ha jól veszem ki a szavaidból teljesen megfelelő... Szóval messze túl árazottnak érzem a prometheus,laylax márkákat.Ezért is merült fel, hogy vajon mit kapok azért a 300%-os felárért cserébe!? tovább tart? mert ugye lőképet nem befolyásol a gb nagyon(nyilván egy jól összetett esetében)

#29795Coccolino_O
Az a hengerfej nekem kukapozitív :) biztos teszi a dolgát,de 3000-ért kapsz alu dupla O gyűrűst, én biztos cserélném, ahogy a nozzlet is..

#29793emre

Azt a mellényt büntetésből adnám max valakire. Zipzár az szerintem annyira nem jó megoldás.Ha nem vagy túl nagy darab, akkor jók lehetnek a Plate Carrier stílusú mellények
Ebbe 3 tár el is fér, de teli lehet aggatni, TG-n van egy csomó beckpack, going protector kiegészítő hozzájuk "fillérekért" Nekem tetszenek nagyon,de elég viccesen festek bennük sajnos....Amúgy meg Ciras mellény, az még gagyiban is jó szerintem :)

a napokban tervezek TaiwanGunról rendelni ha valakit érdekel....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.