Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2037) peppe79


peppe79
senior tag

Sziasztok!

Én egy motoros vezérlésű Everstyl fotelt szeretnék lecserélni egy strapabíró forgószékre. A mostanival az a gond, hogy egyrészt nem számítógépezéshez találták ki, másrészt hatalmas, baromi nehéz, és nem mobilis. Szóval eléggé megnehezíti a takarítást az amúgy is zsúfolt, 12 nm-es kisszobában.

Elég sok olcsó (100 ezer ft alatti) forgószékkel volt már dolgom. Számomra ezeknél a leggyengébb pont az ülőfelületet és a háttámlát összekötő karfa volt. A fém karfás kivitelek többnyire oldalanként 2 ponton rögzítettek. Ezeknél előfordult, hogy ha a testsúlyommal (~90 kg) ránehezedtem, akkor idővel kiszakadt a csavaranya a háttámlából.
A műanyag karfásakat már jellemzően 4-4 csavar tartja, de ott meg a műanyag repedésétől tartok (erre is volt már példa).
Szóval egy olyan, 100 ezer Ft alatti főnöki széket keresnék, ami lehetőleg króm karfás, de azt nem közvetlenül a háttámla oldalába kell rögzíteni (pl, mint a Samurai székeknél). Létezik ilyen szék ebben az árszegmensben (100 e-ig)?
A lábkereszt anyaga, gázlift típusa lényegtelen, mert azt úgy is ki tudom cserélni, ha kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.