Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) Lokids válasza Elektrosokk (#2650) üzenetére


Lokids
addikt

Ha sikerült leszűkíteni, akkor már csak 1 dolog van hátra. elmenni és kipróbálni. És megvenni, amiben fél óra után is jól érzed magad.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2652) Melorin


Melorin
addikt

Üdv. Valakinek van ötlete arra, mivel lehetne a forgószék gurulásán egy kicsin nehezíteni? Alig bírok a gép előtt maradni úgy gurul a sima felületen. Vegyek alá egy szőnyeget? :F

(#2653) dvids válasza Melorin (#2652) üzenetére


dvids
aktív tag

Milyen görgőt használsz? A székek többségét szőnyegre való görgővel árulják, azok elég könnyen járnak kemény padlófelületen, általában külön kell venni padlóra való görgőt, amik nem csak védik a kopástól, de nem is gurulnak el olyan könnyen.

(#2654) Melorin válasza dvids (#2653) üzenetére


Melorin
addikt

A gyárit használom amit az Akracing Nitro-hoz adtak. Lehet hozzá venni padlóhoz valót is, vagy ezek tipus függetlenek?

(#2655) dvids válasza Melorin (#2654) üzenetére


dvids
aktív tag

Asszem azoknak eleve padlóra (is) való a görgőjük. Lehet venni hozzájuk külön fékkel ellátott görgőket - bár sejtésem szerint nem ezt szeretnéd.

Ha a görgők szabványosak (valószínűleg azok, de azért győződj meg róla, illetve a pontos méretről is, mielőtt veszel valamit!), akkor kicserélheted valami más márkából nagyobb ellenállásúra. Ha nem, akkor marad a szőnyeg.

Házibarkács módszerekkel le lehet kicsit fékezni a görgőket ugyan, de jó eséllyel nem lesznek egyformák, akkor meg attól kapsz idegbajt.

(#2656) daikonblaze válasza daikonblaze (#2647) üzenetére


daikonblaze
csendes tag

Sziasztok

Még egyszer ebben tud valaki segíteni?
Tudom hogy személyesen kellene kipróbálni őket és végig is próbálnám a világ összes széket.
De a közelemben nincs ilyen lehetőség és a munkám és a maszek meló mellett jó ha fél évben egyszer feljutok Pestre.

Üdv

(#2657) peppe79 válasza daikonblaze (#2656) üzenetére


peppe79
senior tag

Nekem ez a Forte szék bevált

(#2658) igor556


igor556
csendes tag

Sziasztok!
Eddig ezt a két széket néztem ki : Natec Nitro 770,880.Ezekről valaki tud mondani valamit?Vagy hasonló árban
tudna ajánlani valami más márkát.

(#2659) Szakos90


Szakos90
csendes tag

Sziasztok!
Korábban már kértem itt tanácsot szék ügyben, és végül úgy döntöttem, hogy az AKRacing premium v2 nevű széket fogom beszerezni, mivel arról sok pozitív véleményt olvastam. Kipróbálni azonban sajnos nincs lehetőségem, ezért kérdezném, hogy a 168 centi magasságommal és a 70 kilós súlyommal megfelelő lehet e a számomra?

[ Szerkesztve ]

(#2660) Elektrosokk válasza Lokids (#2651) üzenetére


Elektrosokk
addikt

végül egy 3, játékos nyert, Kulik Elegance

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#2661) Ispy válasza Szakos90 (#2659) üzenetére


Ispy
veterán

Igen, jó lesz.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#2662) wollnerd válasza Szakos90 (#2659) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Nekem is tetszik ez a szék. Asszem ezt szeretném majd beszerezni én is. Csak egy dolog aggaszt egy kicsit be fog férni az asztalomhoz? Az asztal űr szélessége (Lásd a korábban posztolt képem) "csak" 65 cm és nem tudom hogy be fognak e férni a görgős lábai. Itt a hiv. oldalon láttam adatokat a MEASUREMENTS-ről, de ott a legnagyobb szélesség (D) 54 cm és az valójában nem veszi figyelembe a lábait a görgőkkel együtt, ahogy nézem... Le van írva az adatai között, hogy görgő (caster) méretei: 6.5 mm * 53 mm. Na most én nem igen tudom hogyan kellene ebből következtetést vonnom h mekkora a tényleges legnagyobb szélessége. :F
A másik: Ez a szék (mennyire) nem csúszna el véletlenül egy izgalmas menet közben a görgők miatt...?

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#2663) Adebayor


Adebayor
aktív tag

üdv.

Platinet Varr indianapolis széket nézegetem. Hát az árából ítélve nem egy minőség gondolom. Használ valaki ilyesmit?

Most vennék előszőr úgynevezett gaming széket. Teljes homály az egész. Egy márkát sem ismerek. És kevés a keret is.

30k max.

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#2664) neomaster


neomaster
csendes tag

Sziasztok,
Biztosan már kérdezték, de tudtok ajánlani egy helyet, ahol élőben is ki lehet próbálni pár gamer széket? Az ilyen 100-150k környéki tételnél jó volna legalább kipróbálni mit is vesz az ember.
Köszi a válaszokat.

Amit ma megvehetsz, ne halaszd holnapra :)

(#2665) Ispy válasza neomaster (#2664) üzenetére


Ispy
veterán

pixel

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#2666) neomaster válasza Ispy (#2665) üzenetére


neomaster
csendes tag

Köszönöm szépen, ez jó helynek látszik. :)

Amit ma megvehetsz, ne halaszd holnapra :)

(#2667) bghistvan


bghistvan
senior tag

Üdv,sziasztok!

Szimulátorozáshoz keresnék valamilyen széket vagy fotelt,ami gerinckímélő és hosszútávon kényelmes.
Egy Poang relax fotelt vettem,de nem tesz jót a derekamnak, hiába használom deréktámasszal......
Igazán tetszenek a gamer székek, és szerintem kényelmesebbek is lennének,de nem tudom,hogy egyáltalán létezik-e olyan belőlük,amit oldalirányú forgásban is lehetne fixálni?
Esetleg bármilyen más kényelmes fotelt, széket tudnátok javasolni?

Köszönöm előre is! :R

(#2668) Fido01


Fido01
aktív tag

Sziasztok!
Már elég régóta szeretnék széket venni, meglehetősen sokat dolgozok itthonról, illetve szabadidőmben is a gép előtt ülök, jelenleg egy sima irodai székem van ami zavaróan nyikorog, nincs kartámasza és kényelmetlen.
Pontosan ezek lennének az elvárásaim egy új székkel, illetve az, hogy a lehetőségekhez mérten, de motiváljon a helyes testtartásra, és semmiképp ne legyen bőr.
Tudom, hogy ez nem túl kézzelfogható de mivel lassan BlackFriday gondoltam hátha kitudok fogni valami akciós darabot. Nem vagyok túl nagy 185cm/90kg, de mivel egész nap itt ülök nagyon kényelmetlen.
Sok széket néztem és hát az AkRacing tetszik, meg még néhány márka amiket látok twtich videókból, de 80-100 ezret nem tudok székre költeni és talán értelmetlen is, ezért bízok abban, hátha valaki tud olyan alternatívát mondani ami megfizethető és mégis jobb választás, mint egy Jysk vagy Obi ajánlat.

Köszönöm

(#2669) K1LLMy53Lf válasza Fido01 (#2668) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

ha ikea megfelelő, akkor a budaörsiben ikea family akcióval ott a Markus ebben a hónapban 30k-ért.

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#2670) bghistvan válasza bghistvan (#2667) üzenetére


bghistvan
senior tag

Erre valaki? :F

(#2671) Quelrin


Quelrin
csendes tag

Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni, hogy Budapesten milyen helyeken lehet gamer székeket kipróbálni?
Voltam a Pixelben, de ott csak a dx/ak racer, arozzi vonal elérhető, viszont ahogy így hívogattam és írogattam a boltoknak, nem nagyon találok mást.

Köszönöm!! :R

(#2672) lowzor


lowzor
veterán

Sziasztok!

Mi gondoltok az Ikea JÄRVFJÄLLET székről?
Ikea Family-vel 35k-ért megvehető.
A fejtámlája nem nyomná túlságosan előre a nyakam?
188 centis magassághoz kéne.

(#2673) bghistvan válasza bghistvan (#2670) üzenetére


bghistvan
senior tag

Elég halott topik 😁

(#2674) Robeast válasza lowzor (#2672) üzenetére


Robeast
tag

NOBLECHAIRS EPIC GAMING SZÉK LIMITED EDITION FEKETE-FEHÉR-KÉK /NBL-PU-BWB-001/ - 83.990 Ft

Mondjuk nekem nem kéne, de hátha valaki ilyet szeretne

(#2675) EasyRed101st


EasyRed101st
csendes tag

Sziasztok!
185cm és 110kg vagyok. Szemezgettem a Torretta xl verziójával, mert a méretei alapján megfelelőnek tűnt, viszont jobban utánna néztem és elég sok a panasz rá...
Kaptam egy tippet DxRacer Kingre, hogy ez jó lenne a méreteimnek, van esetleg valakinek tapasztalata vele hasonló vagy akár más méretekkel, mert ennek az ára kicsit húzósabb ami nem kizáró ok(ezt még rászánnám,ha minőségileg is jó), de nem szeretnék mellélőni ekkora összegnél...
Mindenképp szövet borításút szeretnék, ezért is ajánlották ezt.

(#2676) peppe79 válasza bghistvan (#2673) üzenetére


peppe79
senior tag

Meg van neki az oka. Ha visszaolvasol, láthatod, hogy - 1-2 kivételtől eltekintve - szinte csak "gamer" székeket keresnek, és azzal kapcsolatban kérnek tanácsot. Ehhez viszont nem sok újat lehet hozzáfűzni.

(#2677) Robeast válasza peppe79 (#2676) üzenetére


Robeast
tag

No, meg az is, hogy a normális székek, amiket érdemes is lenne megvenni, a magyar állampolgárnak nem megfizethetők. Én szívesen olvasnék ergonomikus székekről itt, amik nem gyilkolnak le a napi 8-10 munkaórában, de szinte esélytelen. Vidéki lévén, még ha ajánlana is valaki valamit, akkor sem tudnám kipróbálni sem őket, csak talán Pesten.
Az megint nehezíti a dolgot, hogy emberfüggő, kinek-mi a jó. Túl szubjektív a téma ahhoz, hogy általánosságban lehetne beszélni róla.

(#2678) spm válasza Robeast (#2677) üzenetére


spm
tag

Ha már itt tartunk, Herman Miller vagy Steelcase székeket lehet egyáltalán megnézni vagy megvenni valahol?

(#2679) Robeast válasza spm (#2678) üzenetére


Robeast
tag

Fogalmam sincs, vidéki vagyok, itt sehol. Viszont a munkahelyen jelenleg Steelcase széken ülök. minimum 15 évesek, de még egyben vannak. A Gázrugó már nem az igazi, ki is vannak már ülve, viszont alig nyikorog, amit időnként orvoslok egy kis szilikonsprével. Biztosan jó vételek voltak, de szerintem a dolgozó megérdemelné, hogy 15 évente kapjon egy normális új széket. Tavaly kértem volna új széket, azt mondták, hogy akár 40 rugóig elmehetek az árban. Megköszöntem.
Azt is tegyük hozzá, hogy az egy éves Jyskes, teljes árban 60 ezres széket cseréltem le inkább a kb 15 éves ronggyá használt Steelcase-re. Bár aki átvette tőlem a Jyskest, az boldog vele. Lelke rajta.

(#2680) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Erről a székről mi a véleményetek? [link] Számítógépezéshez kellene, hosszú évekre venném.

Most akciósan 80k-ért tudnék hozzájutni, vagy valami mást ebben az árban?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2681) Digitalis válasza Predator2 (#2680) üzenetére


Digitalis
senior tag

Ugyanezt kérdezném én is, csak kicsit csóróbb (max 35k )kategóriából. Nem akciós, az fogott meg benne hogy nem annyira rgb-s gamer kinézetű, illetve hogy nem műbőr.
[lerről] lenne szó.

Szerk:
Közben megrendeltem, mivel ma még ingyenes a szállítás + 1K bónusz, Br. 33k-volt. ( Többek javaslatára visszamondtam a BF-es kring bokai-t, remélem jól döntöttem) :U

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#2682) Pzoli2


Pzoli2
tag

Köszönöm a linket , :C én is rendeltem egyet feketét innen :[link]
Remélem jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2683) Digitalis válasza Pzoli2 (#2682) üzenetére


Digitalis
senior tag

Egyébként ahogy látom,erre az alvázra elég sok más felépítményű széket alapoznak, némelyik elég húzós áron van. Számomra a gamer székek többsége elég vállalhatatlan kategória, de ez szerintem, legalább valahogy kinéz. Remélem nem nyúlunk mellé . 😎

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#2684) peppe79 válasza Digitalis (#2683) üzenetére


peppe79
senior tag

Korrekt kis cég, de túl nagy elvárásaid ne legyenek a Unic Spot (US jelzésű) kínai forgószékeivel szemben. Elég sokat szereltem anno ilyeneket össze, teljesen átlagos low budget székek.

(#2685) K1LLMy53Lf válasza Digitalis (#2681) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

én csak annyit tudok segíteni (amennyiben ez segítség): páromnak kring bokai széke van. 2 éve vettük BF-kor és meglepően jó minőség. Értem ez alatt a műbőrt. Nagyon sok ilyen 2-30ks széknél ugyebár az egyik legnagyobb probléma, hogy silány minőségű anyagokat használnak, így a műbőr jellemzően ~fél év után elkezd foszlani (elég megnézni jysk székeinek hsz-eit, vagy árukeresőn olvasgatni, de az én mostani teccsós "székem" is fél év után már elkezdett foszlani).
Párom kring bokai széke ugyebár 2éves és semmi jele a foszlásnak. Ebből a szempontból 5*-re vizsgázik ár/értékben.a hintamechanikájának van egy kis holtjátéka, de a legtöbb széknél így szokott lenni. a szivacs sem rossz anyag szvsz, megtapogattam most gyorsan, nem mondanám kiültnek (ami alattam van az pár hónap után 0 szivacsfeeling volt, így extrapárnával használom :)) )
Kényelem relatív, én most nem venném meg (fixált háttámla pozíció, amely túlságosan hátradől, nincs deréktámasza, így csak görnyedt testtartásban lehet benne "kényelmesen" ülni)

Összességében 27k-ért baromi jó minőség. (mondjuk én inkább a markus irányába húzok, így én jelen pillanatban ebben az árkategóriában azt venném)

szerk.: mondjuk így átfutva az emag-os véleményeket, lutri dolog ez is... mert elég sok a panasz a hiányos/sérült kiszállításra vagy épp hamar tönkremegy.... lehet nekünk szerencsénk volt. (habár sokkal magasabb arányban vannak a pozitív értékelések, tökéletes termék/gyártás meg nem létezik)

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#2686) Digitalis válasza K1LLMy53Lf (#2685) üzenetére


Digitalis
senior tag

Köszi. Bokai nagyon tetszetős, ezért is rendeltem meg, de többek mondták, hogy egy idő után eltörhet a karfa, ami egy az egyben rögzíti a háttámlát az ülőfelülethez. (Pláne, ha kicsit megkopik az ülőrész mechanika, akkor már nyíró- csavaró erőhatásokkal is számolni kell, egy idő után valóban elfáradhat a műanyag a rögzítési pontoknál.)
Ennél az állítható dönthető viszonylag magas háttámla, lábtartó, illetve a 150kg terhelhetőség csábító,(168/70 vagyok csak kibírja) és hogy mesh szövet.
De ahogy látom, van műbőrrel "látványosabb" kiadásban is. :N

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#2687) K1LLMy53Lf válasza Digitalis (#2686) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

hát elég durva erőhatás kell ahhoz, hogy eltörjön az a karfa (tapasztalatból tudom, mert én eltörtem egyet egy helyen, de ettől függetlenül is relatív jól tartott. persze én nem nagyon szoktam hátradölni stb)
A 150kg-os teherbírás 99% biztosra mondom, h marketing bullshit, de 70kg-mal nem hiszem, hogy súlyodból eredő probláma lesz vele.

Ugyanakkor ne értsd félre, nem fényezni akarom a Bokai-t, szimplán segítségképpen osztottam meg a saját tapasztalatomat vele kapcsolatban. Elsősorban a műbőr miatt (mert én ránézésre spec nem tudom megállapítani, hogy az milyen technológiával/minőségben készült műbőr. Főleg nem képekről ugyebár :B ), mert szvsz gáz, amikor árához képest jó lenne a szék, csak épp fél év után pokrócot kell ár raknod, mert foszlik szét :) (emiatt én zsákbamacska mód nem vennék már 70-80k alatt műbőr széket, inkább szövet)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#2688) Digitalis válasza K1LLMy53Lf (#2687) üzenetére


Digitalis
senior tag

Eredetileg 2 Bokai-t rendeltem, csak az egyiket mondtam vissza. Ez a New_Bokai lesz még, és valóban 19900Ft-ot akkor is megér, ha két év után esetleg karfa cserét jelez a szélzsák. :K

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#2689) peppe79 válasza Digitalis (#2686) üzenetére


peppe79
senior tag

A 70 kilódat el fogja bírni, de az a 150 kg terhelhetőség a termékjellemzőkben egy vicc. Még a prémium kategóriás székek közt is inkább a 110-130 kg a megszokott. A 150 kg terhelhetőségű XXL székeknek már egész komoly megerősítése van, és egész más ligában játszanak, ami az árukat is tükrözi.

(#2690) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

Nem tudom "vótemá", de bedobom:

DXRacer Racing Pro szék 110k helyett csak 85k,
DXRacer Formula szék pedig 87k helyett csak 68k.

Én is most csaptam le egy Pro-ra :)

(#2691) Digitalis válasza peppe79 (#2689) üzenetére


Digitalis
senior tag

Egyértelmű. Mostani ''120kg-os '' székem billenő mechanikája is keresztbe törött, még szerencse hogy reteszcsapos, így még használható. Ezen nyomorgok hónapok óta.😓 Amit észrevettem, hogy a adott kategórián belül, a székek súlyát is érdemes szem előtt tartani, nehezebbek valószínűleg erősebbek is.

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#2692) spm


spm
tag

Sziasztok!

Ült már valaki Steelcase Silq széken? Ha igen mennyire tuti?

(#2693) Digitalis válasza spm (#2692) üzenetére


Digitalis
senior tag

AZ ára 😳 Bele sem mernék ülni. 🙃

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#2694) Digitalis válasza Digitalis (#2686) üzenetére


Digitalis
senior tag

vazze, elírtam, 175/70 vagyok. (asszony vót 168) 72cm háttámla remélem jó lesz.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#2695) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok!

Melyiket ajánlanátok?

Noblechairs epic

Nitro S300

(#2696) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Valaha valakinek sikerült telefonon elérnie a soroksári ikeát? Tegnap 3szor, ma 9szer hívtam őket, minden esetben az összes ügyintézőjük foglalt.

Edetleg az új Markusukról van valakinek tapasztalata? (Jarvfjallet néven megy) A karfái ugyanaz az anyag, mint a nem bőr Markusokon?

(#2697) lowzor válasza Hokunda (#2696) üzenetére


lowzor
veterán

Én próbáltam.
188 centivel nekem kicsi volt.
A deréktámasz még legmagasabb állásban is lejjebb volt, mint ahol kényelmes lenne.
A fejtámla is elégge lent volt legnagyobbra állítva és nagyon előrenyomta a nyakam. Vastagabb, mint a Markus-é).
Az ülőlap elég rövid és kemény.
A karfa külön vehető meg hozzá 8000Ft-ért, de nekem használhatatlan volt, mivel nem állítható, ezért nagyon alacsonyan van. Amúgy masszív alumíniumból van és nem lötyög. A tetején a felület kemény.
Amúgy kényelmesebb volt nekem ez a szék, mint a Markus, mert annál a hátamnál kezdődik a fejtámla, ennél legalább állítható.
Sajnos nekem nem jött be ez a szék, mert szerintem alacsonyabb embereknek tervezték.
A minősége amúgy egész jó. Legalábbis jobb, mint a Jysk-ös, meg gamer székeké, amiket próbáltam...

(#2698) Hokunda válasza lowzor (#2697) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Köszi.

Én csak 184 vagyok, de az a legtisztább ha kimegyek és megpróbálom.

(#2699) lowzor válasza Hokunda (#2698) üzenetére


lowzor
veterán

Ilyen magassággal már necces, de mindenképp próbáld ki.
Ülj benne legalább 10 percig, mert nekem is kb ennyi idő után jött ki a kényelmetlensége.
A karfát meg ne vedd meg hozzá szerintem, mert neked is nagyon alacsony lenne.

[ Szerkesztve ]

(#2700) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

DX Racer székhez beszerezhető valahonnan kisebb betét a "lumbar" párnába? Vagy csinált már valaki ilyet házilag? Nem tudom hogy csak érzem-e így, de szerintem ez a párna túl van méretezve, kényelmesebb lenne ha mondjuk fele ekkora lenne. Azt értem hogy idővel kilapulhat de nem erre szeretnék játszani.. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.