Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Hunork válasza Televan74 (#1945) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!

Szívesen a linket. Én meg elmentem és megvettem. :K Ha bemész, simán ott kiadják helyben. Igaz, viszont olcsón viszik házhoz.
Ezért az árért teljesen jó, kényelmes, igaz, nem lehet benne feküdni, de a PC előtt nem is szoktam. :)) Stabil, részemről minőség. A kiállított kifejezett gamer székeknél semmivel nem rosszabb a felépítése, a huzat és "párnázata2, sőt, nekem a karfája is bejön. És ha már ott voltam, vettem egy új asztalt is. :B
Ha pár évet kibír, elégedett leszek. :K

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#1952) YellowFlash


YellowFlash
aktív tag

Irodabutikos Philadelphia székkel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Nem tűnik rossznak. [link]

They don't know... PepeLaugh

(#1953) Joccc07 válasza Hunork (#1951) üzenetére


Joccc07
addikt

Szia!

Milyen magas a háttámlája? 172 cm vagyok és a mostani székemen nem tudom hátradönteni a fejem mert nincs ott semmi. + Még kényelmetlen is. Megéri megvenni? Kb. napi átlag 5-6 órát ülnék benne.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1954) mester777


mester777
tag

Sziasztok!

Az itt olvasottak hatására elmentem az IKEA-ba és vettem egy bőr Markus-t. Köszönöm az ajánlást, nagyszerű szék!

Viszont lenne egy kérdésem, mert furcsán kattog.

Amikor berögzített állapotba teszem (azaz nem engedem hátradőlni), akkor is van egy kis billegése, és közben kattog. Fizikailag nem látom hogy hol kattog, valahol belül lehet. Viszont amikor kioldom, akkor nem csinálja.

Itt egy videó róla: [link]

Szerintetek ez miért lehet?

Megjegyzés: szerintem jól raktam össze, jól meghúztam a csavarokat, stb.

A konfigomat lásd az adatlapomon.

(#1955) mattianson


mattianson
csendes tag

Sziasztok!

Nitro e220 evo székemhez szeretnék külön fejtartó "párnát" venni, ez lehetséges? És ha igen akkor hol?

Előre is köszi :))

(#1956) mlinus


mlinus
őstag

sziasztok, barátomnak keresek széket ajándéknak. Nem nagyon vagyok jártas ebben a dologban, nekem egy Markusom van, de neki ez nagyon kényelmetlen, mert jóval nagyobb darab mint én. 190 centi, 120 kiló tippre.

Néztem AKRacing Premium V2-őt, ami egész jónak tűnik - nagy, vaskos. Ezen az áron vagy kevesebbért esetleg van még valami ajánlat?

(#1957) F-ECT$ válasza mlinus (#1956) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy sokan írták már: minél nagyobb embernek keresel széket, annál mélyebben kell a zsebbe nyúlni.

Szerintem a gamer székeknek van egy jó kis felára most a hype miatt, nem azt mondom, hogy rosszak, de egy 100e Ft-os gamer szék egy kevésbé ismert gyártó logójával lehet hogy csak 70-80e Ft lenne.

190 cm / 120 kb-hoz már lehet, hogy egy DXRacer Tank se túlzás, kivéve a pénztárcádnak :) Szerintem próba nélkül nem éri meg ilyen széket venni, esetleg akkor ha vissza tudod cserélni.

Dive ever, work never.

(#1958) scream válasza mester777 (#1954) üzenetére


scream
veterán

Ez ilyen, nálam is, mind a kettő (van egy ~9 éves és van egy ~1 éves).

(#1959) Hunork válasza Joccc07 (#1953) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!

Kérlek, én 174cm vagyok és a fejem teteje nincs csak a támlán. Kényelmes, vastag párnás karfákkal. De én is úgy vettem meg, hogy elmentem az áruházba, beleültem négy székbe, és elhoztam. :K Nem szabad ilyet venni próba nélkül, szerintem.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#1960) Joccc07 válasza Hunork (#1959) üzenetére


Joccc07
addikt

Nekem az lenne a lényeg, hogy ha hátradölök akkor támassza a fejem. Elmenni sajnos nem tudok kipróbálni.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1961) Ringman


Ringman
nagyúr

sziasztok!

álló asztalhoz szőnyeget (standing desk mat) hol lehet Mo-n venni, ill. milyet javasoltok?

szerk:
elfáradás elleni szőnyeg néven találtam rá, de hogy milyet érdemes, azt nem tudom

[ Szerkesztve ]

(#1962) Tengri


Tengri
senior tag

Sziasztok!

Valakinek vannak tapasztalatai a Halmar székekről?
Én ezzel a [Deluxe-al] szemezgetek.
Szerintetek érdemes megvenni?

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#1963) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Székvásárlásra adtam a fejem, mert a mostani már igencsak megviselt.
Nem egyszerű a helyzet, nem vagyok kis termetű egyén (~130 kg, igen-igen, egy kis életmódváltáson is el kell gondolkoznom :B ).

Maximum olyan 80-90k-ig gondolkozok. Ebben az árban találtam is az aprón Vertagear PL6000-WT-t, illetve Noblechairs ICON NBL-ICN-PU-BPW székeket. Van bármelyikkel itt valakinek konkrét tapasztalata? Melyik lehet az ajánlottabb? A Vertagear talán jobban tetszik, személy szerint.

:R

[ Szerkesztve ]

(#1964) K1LLMy53Lf válasza bajaki (#1963) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

nem vagyok otthon szék témában, de az elsővel én is szemeztem, viszont anno az amazon értékelések/képek eléggé meggyőztek arról, hogy többet nyom az árba a "név", mint a valós anyaghasználat sajnos :/

[link]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#1965) attiati


attiati
veterán

100k-ért van esély az alábbi székre?

1. szellőzik
2. van fejtámlája egy 182 cm-es emberhez
3. dönthető háttámla, hintázik
4. jó hidraulika, ami bírja 5-10 évig
5. állítható karfa
6. nem kell gamer

Hol lehet sok-sok irodai széket kipróbálni, ami nem ikea / jysk / kika?

Samurai székekről valakinek tapasztalat? Impala.hu-ban próbáltam. Laikusként jónak tűnt.

Amit egyáltalán nem értek, hogy a gamer székek vállrésze miért homorú? Miért kényszerítik görbe testtartásra az embert? De ugyanez van egy csomó kagyló formájú tv néző fotelnél.

[ Szerkesztve ]

(#1966) NavySeal válasza attiati (#1965) üzenetére


NavySeal
senior tag

Én egy Stulwerk King280-at rendtem.
Állitható magasságú háttámla, szinkron mechanika, állítható ülésmélység, karfa 2 irányban állítható, állítható fejtámla, parkett görgök, választható szövet, 5 év gari.
100k kis kedvezménnyel, csak sajnos még gyártás alatt.
Budakeszin kipróbálható a Stulwerk bemutatótermében.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1967) Pintim....


Pintim....
tag

Sziasztok. Szeket szeretnek venni PC hez jatszani, es ez elegge kenyelmesnek tunik hozza, mi a velemenyetek? https://www.google.hu/search?q=RECLINER+CHAIR&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiH38TBu_bZAhXkKsAKHfb5BUcQ_AUICigB&biw=1088&bih=449#imgrc=rgrCNECVlwS6rM:

(#1968) attiati


attiati
veterán

OFF kérdés

Ti hova teszitek az alkart, könyököt gépelés közben?

Szék állítható magasságú karfájára?
Vagy van olyan mély az asztal (80cm), hogy ráfér a könyök is?

(#1969) Füleske válasza Pintim.... (#1967) üzenetére


Füleske
addikt

Ez filmet nézni vagy tv - zni megfelelő lehet , de játszani ? Nem.
Bill/egér hova kerül ?

(#1970) bajaki válasza K1LLMy53Lf (#1964) üzenetére


bajaki
őstag

Ugyanezen okból végül a Noblechaiirs ICON mellett döntöttem. :K

(#1971) Pintim.... válasza Füleske (#1969) üzenetére


Pintim....
tag

van egy ilyenem.

https://www.google.hu/search?q=keyboard+table+in+bed&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjCo-W85vbZAhXLA8AKHRUABzoQ_AUICigB&biw=1088&bih=449#imgrc=Ws_aSUTXwNQFhM:

bele rakom az olembe is ugy jo, nem?

(#1972) K1LLMy53Lf válasza bajaki (#1970) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

majd írd meg kérlek a tapasztalatod/véleményed, mert én is elgondolkodtam rajta:))
köszi előre is:R

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#1973) P3t3rson79 válasza mester777 (#1954) üzenetére


P3t3rson79
csendes tag

Ez ilyen sajnos, nekem is ugyanilyen hangja van. Szerintem szándékosan hagytak benne egy kis holtjátékot, csak nem értem, hogy miért...

(#1974) Füleske válasza Pintim.... (#1971) üzenetére


Füleske
addikt

Ha nem kell a stabilitás akkor jó lehet. Már ha pont akkora hogy odafér. (ehhez inkább ágy/kanapé kellene , nem ? )

(#1975) Pintim.... válasza Füleske (#1974) üzenetére


Pintim....
tag

:)

(#1976) schottgun


schottgun
tag

Sziasztok,

Ez a szék 46 ezerért 2 év garanciával postaköltséggel jó vétel?
[link]
Esetleg olcsóbban tudnátok ajánlani valami hasonlót 2 év garanciával?
Előre is köszönöm.

(#1977) Casoli válasza schottgun (#1976) üzenetére


Casoli
őstag

Szerintem messze van a jó vételtől.

Ikea Markus inkább.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#1978) Rogan99


Rogan99
tag

Én most rendeltem egy elég jó ár/érték arányú széket:
[link]

125 eurt megér. Eddig 1 dolog zavar kicsit, hogy ha a karfát magasra állítom akkor eléggé lötyög.

Magasabb (190cm-ig) nem túl testes embereknek jó választás lehet.

(#1979) Casoli válasza Rogan99 (#1978) üzenetére


Casoli
őstag

Készülj fel, 1-2 éven belül el fog törni az ülővas (hintamechanika).

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#1980) Skillet


Skillet
addikt

a sacc 5-6 hónapos marcus elkezdett recsegni, ropogni, ha picit jobbra-balra mozgatom... vagyis egyszer a jobb, majd a bal karfára támaszkodok.
:))
asszony 50 kg sincsen, én meg 73 vagyok. sebaj. van még rá 9.5 év gari :DD
ezt leszámítva nagyon szeretjük. megszoktuk, ahogy a rövid ülőlapot is.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#1981) Krisz0418


Krisz0418
őstag

Natec genesys nitro székről vélemény? Jatekra kellene, napi szinten használva lenne.

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#1982) ForRedGlory válasza Krisz0418 (#1981) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pont ezt nézegetem én is, az NITRO880 változatát. Sok infót nem találtam róla, de itt hátha valaki meg tud győzni, hogy jó. Nem szeretnék szart venni, mert napi 10-12 órát minimum ülnék benne (munka+szórakozás), viszont a Markust lecserélném, mert nem tartja jól a hátamat.

(#1983) TomBond válasza Krisz0418 (#1981) üzenetére


TomBond
aktív tag

Nekem 550 volt! Felejtős!

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#1984) attiati


attiati
veterán

emagra széket vett már valaki?

(#1985) salytmasztor válasza attiati (#1984) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Emagra senki.
Emagról már igen.
Nálam korrektek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#1986) attiati válasza salytmasztor (#1985) üzenetére


attiati
veterán

van ilyen márka, hogy emagra, csak a linket lefelejtettem :)

(#1987) salytmasztor válasza attiati (#1986) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Ja, így már jogos a kérdés. :K
Sosem hallottam erről a márkáról, de az 5 év gari alapból erősen szimpatikus.

[ Szerkesztve ]

(#1988) kisbe88


kisbe88
csendes tag

Sziasztok,

Jelenlegi székem már kezdi megadni magát és szeretném lecserélni.
185cm és 134kg-t kéne kiszolgálnia.

Ezeket néztem ki magamnak:
AKRacing Premium v2 - 2 év gar - 86e Ft
Noblechairs Icon - 6 hó gar - 85e Ft
DXRACER IRON - 6 hó gar - 75e Ft

Az AKRacing a legszimpatikusabb a garancia miatt, viszont a Noblechairs Icon-ja minőségibb darabnak tűnik.
Szerintetek melyik érné meg?

Előre is köszi :R

"Egy jó harcos nem tökéletes. Nem győz mindig. Nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető. Ez teszi igazán bátorrá."

(#1989) NavySeal


NavySeal
senior tag

Hazahoztam végre a Stulwerk King280-at. Mától ezzel megy majd a z Xboxozás. :)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1990) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Egy széket szeretnék venni, otthonra számítógéphez, főleg játékra.
186cm / ~105kg.
Ami a gondom, hogy mivel elég sokat gémelek, eléggé ki szoktam ülni a párnázatot, a mostani székem is elsősorban ezért lenne cserés.

Nézegettem ezeket a gémer székeket, de egyik se nagyon győzött meg.

Látom nagyon sokszor volt ajánlva a Ikea Markus, ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy ennél a garancia a szivacsra is kiterjed, vagy csak a mechanikára?

Kipróbálás szempontjából leginkább Kika jöhetne szóba, mivel Debrecen mellett lakom, de testvérem heti szinten többször is megfordul Pesten, szóval az Ikea sem gond fltétlenül.

A cégnél most egy ilyet kaptam vagy 1,5 éve, meg vagyok vele elégedve, mert kellemesen széles minden irányba. Ennek a szélessége 63cm (a két karfa külső széle között ennyi), a Markusnál azt látom, hogy ez 53 cm, amin most ülök, annak az ülőlapja a háttámlától számítva 52cm, a Markusnál ez 47cm. Viszont amin most ülök leírásában 59cm van, valaki meg tudná nekem pontosan mondani, hogy mennyi a Markusnál az a 47cm valójában? (háttámlától az ölőlap elejéig)
Köszönöm!

;) - The Power of the Light Side

(#1991) dudi6 válasza Anonymus23 (#1990) üzenetére


dudi6
senior tag

Lemértem, nekem ezek jöttek ki: két karfa között 52 cm, ülésfelület a háttámlától 46 cm, de ez középen, a két széle felé keskenyedik.

(#1992) Anonymus23 válasza dudi6 (#1991) üzenetére


Anonymus23
veterán

Köszönöm szépen az infót, az lehet kicsi lesz nekem, főleg a szélessége az ami kevésnek tűnik...

;) - The Power of the Light Side

(#1993) dudi6 válasza Anonymus23 (#1992) üzenetére


dudi6
senior tag

186 cm vagyok és 93 kg, nekem teljesen jó ez a szék, szeretem. Szélességével nincs gondom, ha szélesebb lenne már kényelmetlen lenne, messze lenne a kezemnek. Talán 1-2 cm-el lehetne hosszabb az ülésfelület, mivel elég hosszú lábaim vannak....Szerintem ilyen árban nem találsz jobbat, 100 ezer körül már biztos vannak jobb székek. Persze ez mind egyéni véleményem...

(#1994) stephananton


stephananton
kezdő

ÜDVÖZLÖM A TAGSÁGOT. MAGAM KÉSZÍTEK SZÉKEKET. OLYAT AMILYET A FELHASZNÁLÓ AKAR. AKKORA HÁTTÁMLÁT KAPSZ AMEKKORA HÁTAD VAN. OLYAN ÜLÉSMÉLYSÉGET AMEKKORA A COMBHOSSZOD. AKKORA ÜLŐSZÉLESSÉGET AZ ÜLÉS ELEJÉN AMENNYIRE SZÉTTETT LÁBBAL SZERETSZ ÜLNI. OLYAN KEMÉNY VAGY SÜPPEDŐSEN /FELHŐN ÜLŐSEN PUHA FELÜLETET MIND ÜLÉSRE MIND TÁMLÁRA AMILYET TE AKARSZ. AZ UTCAI FA PAD KEMÉNYSÉGÉTŐL A LEVEGŐS SZIVACSPÁRNÁBA SÜPPEDÉS KÉNYELMÉIG. A KOMMERSZ OLCSÓ MŰBŐRTŐL A DÍSZES SZÖVETIG . MIT SZERETNÉL? ÍRD MEG, PRIVÁTBAN, MONDD EL. ÉS ELKÉSZÜL. . JÓMAGAM OIS MEGUTÁLTAM MÁR A 90-ES ÉVEKTŐL KEZDVE A GYÁRI CUCCOKAT E TÉMÁBAN. KÉPANYAGOK A FACE OLDALAMON , MEGTALÁLOD A REG. LAPOMON ITT. ILLETVE PRIVÁT ÜZENETBEN. KÖSZÖNÖM E LEHETŐSÉGET, S BIZALMAT :-)

OLVASOM ITT MI A JÓ VÉTEL... .. SAJNOS MINDEN OLYAN SZÉK AMELYIKNÉL FELNŐTT EMBERKÉNT KI KELL EMELD A HIDRAULIKÁT A 0 PONTBÓL AHHOZ HOGY JÓ LEGYEN AZ ÜLÉSMAGASSÁG.... >> HAMARABB KIÜLÖD A FELÜLETÉT A KELLETÉNÉL, ILL. MEGADJA MAGÁT A HIDRAULIKA , ÉS HIÁBA AZ ÖSSZES TÖBBI SZUPERKEDÉS MEG CSICSÁSKODÁS RAJTA... KELLŐEN VASTAG PÁRNÁZÁS ÉS 0PONTBAN HAGYOM A HIDRAULIKÁT, ÍGY KIKÜSZÖBÖLÖM E SOKAK ÁLTAL FELHOZOTT GONDOT HOZÓ TÉMÁT.

[ Szerkesztve ]

(#1995) b.kov válasza stephananton (#1994) üzenetére


b.kov
senior tag

Megsüketültem.. :))

(#1996) Ispy válasza stephananton (#1994) üzenetére


Ispy
veterán

Szakmai fórumban tilos hirdetni, erre ott van a hardverapró.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#1997) stephananton válasza Ispy (#1996) üzenetére


stephananton
kezdő

AKKOR UGYANILYEN TILOS A SZÉKEK MÁRKANEVÉT IS KIÍRNI MERT AZ IS HIRDETÉS ITT A FÓRUMBAN ÚGYHOGY AZOK A POSZTOK IS TILTOTTAK. PONT.

(#1998) b.kov válasza stephananton (#1997) üzenetére


b.kov
senior tag

Ilyen bemutatkozóval csodálkozom, ha érdekel valakit az ajánlatod egyáltalán.

És nem, nincs igazad. A kettő között van egy hatalmas nagy különbség: az egyes modellek ajánlásánál nem valószínű, hogy anyagi haszonszerzés a cél. Nálad pedig igen, ami hírdetésnek minősül, míg az előbbi egyszerű segítségnyújtásnak.

És kérlek, kapcsold ki a caps lockot, mert azért annyira nem érdekes a mondanivalód.
Pont. :P

(#1999) stephananton válasza b.kov (#1998) üzenetére


stephananton
kezdő

nem tehetek rólad ha így értelmezed.

(#2000) b.kov válasza stephananton (#1999) üzenetére


b.kov
senior tag

Tehát szívességből készítesz székeket, ingyen?
Kétlem, részemről lezárva. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.