Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Hunner válasza Ispy (#1450) üzenetére


Hunner
senior tag

Jézusom ez mi? :DD

Elnézést akkor a téves infoért

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#1452) Ispy válasza Hunner (#1451) üzenetére


Ispy
veterán

Ez egy batár nagy dög :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#1453) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Markusra pályáztam, de 200km-ről szinte esélyem sincs az akciós áron beszerezni, viszont Jysknél akcióban 40k a Langemark, ami kipróbálva hasonlóan elnyerte a tetszésemet, mint a Markus. Nem akarnék ennyit rászánni, a Markus az akciós áron kb pont határeset lenne.
Mindenképp olyat akarok, aminél ~190cm-es magasságommal hátradőlve nem hátracsuklik a nyakam, hanem még olyan magasan van a fejtámla. A Markusnál és a Langemarknál ez adott, de a keretből a 40k igencsak kicsúszik. Van ötletetek?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1454) Sirandrish


Sirandrish
legenda

heyho. Lenne egy kérdésem.
A melóhelyemen van egy számomra naggggyon kényelmes szék...szeretnék egyet itthonra is, de sehol sem találom.
Hátha ti tudtok segíteni...lőttem két képet.
Maga a szék:

És ez a címke van rajta

Segítsééég :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1455) redhunter válasza Sirandrish (#1454) üzenetére


redhunter
senior tag

Ez a szék lehet ha jól látom,de sztem ezt itthon nem forgalmazzák.[link]Neten azt irják erről a cégről hogy ők csináltak először európában irodai forgószéket.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#1456) Sirandrish válasza redhunter (#1455) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem is drága....450 euro :D
Kár hogy nincs idehaza :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1457) HoaryFox válasza b.kov (#1441) üzenetére


HoaryFox
őstag

Hmm... én a weboldalon nézem, ott mindegyik 39.990 (kivéve a bőr, az drágább).

Melyik BP-iben vetted? :D

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#1458) CHIPman válasza HoaryFox (#1457) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Örs, Family kártyával ennyi. Erről szól a topic már vagy egy hónapja.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1459) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyho.
Mivel a székemet nem sikerült megtalálni, ezért két másik lehetőségre szűkítettem a keresést.
Langemark vagy Trappedal

Strapabíróság, nagy teherbírás, és hogy megtámassza a hátat...ez a lényeg.
Szerintetek?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1460) HoaryFox válasza CHIPman (#1458) üzenetére


HoaryFox
őstag

Oh, hogy Family kártya... egye fene, már mindegy, nekem megérte a teljes árat is :DDD

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#1461) CsGábor válasza Sirandrish (#1454) üzenetére


CsGábor
tag

Esetleg innen ?

Ha jól láttam 45000,- az amit lefotóztál.

(#1462) _t0Mi_


_t0Mi_
aktív tag

Sziasztok!

Én is székvásárlás előtt állok, a jelenlegi - bár nagyon szeretem - kissé viseltes. :)

Voltam ma a Jysk-ben és az Ikeában is, venni nem sikerült semmit, de gondoltam leírom a tapasztalataim:

- Jysk-ben kapható LANGEMARK: a zöld része sokkal élénkebb, mint a képeken, illetve a kartámasz szerintem gagyi műanyag, lötyögött össze-vissza. Bár nekem már az sem tetszett, hogy a kartámaszon nincs párna. Lehet, hogy csak az összeszerelése volt elnagyolt, de nekem bazári hatást keltett.

- Ikea Markus: Örsi Ikeában voltam, és bár ki van írva a szürke Markus-ba az akció, sajnos készlethiány miatt jelenleg nem kapható.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv,
Tamás

---

(#1463) Laraxior


Laraxior
titán

Ezt ismeri valaki?
fél árban van. :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#1464) b.kov


b.kov
senior tag

Sziasztok!
Talán ide is érdemes lenne beírni, hogy vittek készletet az örsi IKEA-ba.
Természetesen a 27 ezer forintos Markus akcióról van szó. :)

Forrás: link

(#1465) atainprison


atainprison
senior tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata ezekkel a székekkel kapcsolatban: Noblechairs Icon, Vertagear LP6000 (mennyire kényelmes, időtálló-e, stb.)?

(#1466) redhunter válasza atainprison (#1465) üzenetére


redhunter
senior tag

Sztem 4-5 évet biztos kibirnak ezek a székek ,max ha garis baja van akkor küldenek hozzá alkatrészt
ha ujan veszed.Legalábbis az ak racingnél ez elég jól müködik.Gondolom a valódi bör tovább birná ,de az nem a 90 ezres kategóriánál kezdödik.

PSN - RedFoxHun

(#1467) atainprison válasza redhunter (#1466) üzenetére


atainprison
senior tag

Hát igen 4-5 évig bírniuk kellene. De pl. a Vertagear PL6000-ről nem kevés, olyan beszámolót olvastam, hogy hamar eltörik a görgő vagy a fémváz egyik része meghajlik és a customer sevice egy katasztrófa. De mindezek ellenére mindkét székről nagyon jó tesztek vannak. Csak így látatlanba kicsit félek egy ilyen drága széket megvenni.
Hát igen a valódi bőr szék az 200k :) . Szóval azt inkább passzolom, max 130k-t áldoznék rá (annyiba kerülnek a linkelt székek is).

(#1468) redhunter válasza atainprison (#1467) üzenetére


redhunter
senior tag

Sztem ha ember ennyi pénzt rááldoz akkor olyat kell venni amiről lehet tudni vagy hallani hogy jó a supportjuk.

PSN - RedFoxHun

(#1469) redhunter


redhunter
senior tag

Akit érdekel esetleg ,Arozzi Toretta xl székek 39900 -ért vannak a konzolok szervizében leárazva.Szürke,red és kék szinben.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#1470) Casoli válasza redhunter (#1469) üzenetére


Casoli
őstag

Állítólag nem túl kényelmes a háttámla.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#1471) Yasuo válasza redhunter (#1469) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Ezer hála!
Csak annyi a baj, hogy szürkében nem látom, tudsz dobni esetleg egy linket?
Egyébként ez jobb választás mint a Nitro concepts c80 comfort?

S9+

(#1472) redhunter válasza Casoli (#1470) üzenetére


redhunter
senior tag

Nincs azzal semmi gond nekem is volt régebben ,meg itt a fórumon is volt pár embernek.Egyébként a szürke szinben már el is fogyott ,már eredeti áron van csak .A piros és kék az még kapható

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#1473) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.

AKRACING AK-K7012-BG székhez vennék új fogantyúkat, mert a régiek teljesen szétmentek már.

Egyedül az emagon találtam ezt a két fajtát [link1], link2.

Szerintetek ez párban, vagy darabonként értendő?

A tisztelt emag két hete már válaszra sem méltat a kérdésemre, telefonon meg lehetetlen elérni őket.. már rendes telefonszámlát csináltam hogy percekig hallhattam nyomd meg x gombot ha, y gombot ha.. és az azonnal kapcsoljuk munkatársunkat szöveget és dallamokat, de élő emberrel eddig még nem sikerült beszélnem

(#1474) Casoli válasza redhunter (#1472) üzenetére


Casoli
őstag

Ennyiért én is gondolkoztam, hogy lecserélem a műbőr fotelem, de a méretek alapján az ülőrész pár centivel kisebb széltében és hosszában is. :W Milyen lehet a nem XL? :F Nekem biztos kényelmetlen lenne az ülőlap, pedig nem vagyok bálna. Gyanítom ez a fotel a 80kg illetve soványabb korosztály számára lehet kényelmes.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#1475) b.kov válasza DeathAdder (#1473) üzenetére


b.kov
senior tag

Sehol máshol nem találsz esetleg? :(
Kerülném az emagot, amilyen messziről csak tudom.

(#1476) DeathAdder válasza b.kov (#1475) üzenetére


DeathAdder
veterán

Itt belföldön sehol máshol nem találtam eddig :(

(#1477) b.kov válasza DeathAdder (#1476) üzenetére


b.kov
senior tag

Ebay esetleg?
Ott van PayPal, meg refund, jó barátaink. Emag meg egy szélhámos banda, akiket kb lehetetlen elérni.

(#1478) DeathAdder válasza b.kov (#1477) üzenetére


DeathAdder
veterán

Lehet az lesz, hogy végső esetben meg nézem ott is.

Az emagról megvan a véleményem...

(#1479) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Járt ma valaki Örsön az IKEA-ban? Van még familys Markus?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1480) Casoli válasza CHIPman (#1479) üzenetére


Casoli
őstag

Weboldal azt írja van még 24db.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#1481) TomWexX válasza CHIPman (#1479) üzenetére


TomWexX
addikt

Sajnos nincs egy darab se, épp itt állok a polcnál.. :(

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1482) TomWexX válasza TomWexX (#1481) üzenetére


TomWexX
addikt

Bocsi helyesbítek, van még, csak teljesen máshol szétszórva a raktárban, kérjetek segítséget és odairányítanak. Csak ne most, mert valami súlyos műszaki hiba miatt mindenkit kizavartak az épületből, én épp toltam a kocsit a pénztárhoz.. 😥

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1483) nemethchek19 válasza TomWexX (#1482) üzenetére


nemethchek19
aktív tag

Épp most jottem fel Pestre vidékről. Én is a Markusra palyazok. Hogy érted hogy másik raktár?

(#1484) nemethchek19 válasza nemethchek19 (#1483) üzenetére


nemethchek19
aktív tag

Örs vezér tere vagy Budaörs?

(#1485) Hunner válasza nemethchek19 (#1484) üzenetére


Hunner
senior tag

Nekem az jött le, hogy az Örsön van továbbra is (tekintve hogy annak az áruháznak az akciója) csak nem a helyén van a szék, hanem valahol a raktárban, úgyhogy IKEA-s emberkét kézenfogva el kell bandukolni a világ végére megkerestetni vele.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#1486) b.kov válasza nemethchek19 (#1484) üzenetére


b.kov
senior tag

A tér lesz az. :)

(#1488) b.kov válasza Cobra652 (#1487) üzenetére


b.kov
senior tag

Markus szóba sem jött?
Ha tényleg vissza-vissza olvastad, akkor biztosan szembe jött veled legalább 4x ilyen árkategóriában.

Főleg, hogy most akciós is. :D

(#1490) b.kov válasza Cobra652 (#1489) üzenetére


b.kov
senior tag

Ja értem, így felejtős. :)

Egyébként már nagyon régóta 40, szerintem te a bőrre gondolsz 45-ért. Most 27k akcióban, ennyiért tényleg best buy.

(#1491) TomWexX válasza nemethchek19 (#1484) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen, Örs vezér téri Ikea önkiszolgáló raktárában van, csak nem a 33as sorban, hanem vagy 8 másik helyen. :D
Ott dolgozó srác kinyomtatta nekem a "lelőhelyeket", pl 1. sor 69es polcnál reggel volt 2db Markus, az egyik már nálam van. :)
De akkor itt van még pár adat ahol meglehet nézni:
13as sor 33as polc
15-38
33-53
33-54
39-70
39-80
39-81
Remélem sikerül még beszerezni aki Markusra vadászik. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1492) Yasuo válasza Cobra652 (#1487) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Ez a szék van most valahol max 45-50ezer ft-ért? :)

S9+

(#1493) Ispy válasza DeathAdder (#1473) üzenetére


Ispy
veterán

Aknak jó a supportja, én a helyedben írnék a supportuknak.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#1494) Underhun


Underhun
csendes tag

Sziasztok!
Gamer széket szeretnék vásárolni, a lényeg az lenne hogy legyen nagyon kényelmes :D.
Olyan 80K max a ráfordítás. Tudnátok segíteni hogy mi lehet a bestbuy ilyen árkategóriában?

(#1495) nemethchek19 válasza TomWexX (#1491) üzenetére


nemethchek19
aktív tag

Köszi szépen az infót! :R

Sikerült nekem is szert tennem egyre 27.000 Ft-ért. :)

(#1496) -FreaK- válasza Cobra652 (#1487) üzenetére


-FreaK-
veterán

Sokat nézelődtem mostanában székek után, az itteni ajánlások után is, de arra jutottam, hogy ezek a "racing" székek borzasztóak, egyáltalán nem érik meg az árukat.
Ezek miatt nem tetszenek:

- Szinte mindegyik műbőr. Ez a lehető legrosszabb választás egy széknek. Egy szövet, vagy hálós kivitel sokkal jobb minden szempontból.

- Ergonómiából megbukik az összes. A deréktámasznak mondott párnák túl vastagok, kényelmetlenek, valamint csúszkálnak is, ha előredőlsz mondjuk. Nem is nagyon használják az emberek. 1-2 széken található csak háttámlába épített deréktámasz, amit egy tekerővel tudsz állítani, de igen ritka.

- Némely széknél a hát támlán lévő szárnyak még tovább rontanak az ergonómián mert (persze testalkattól függően) előrenyomják a vállakat, így egy görnyedt pozíciót vesz fel az ember háta.

- Minőségben sem valami jók, a quality control sokszor borzalmas. Szinte ugyan azokat az elemeket használják, mintha egy gyártótól venné mindenki a szék alkatrészeit. A 3-4 irányba állítható kartámasz a legjobb példa erre, jól felismerhető szinte mindegyik széken. Ez mellesleg még mozog is össze-vissza a legtöbb esetben.

Amit én javasolni tudok a széket keresőknek (és én is így fogok tenni), hogy menjen el egy forgószékeket forgalmazó bolt bemutató termébe és próbáljon ki pár hálós széket, szerintem sokkal jobban megérik az árukat. Én ide fogok elmenni azt hiszem: http://www.irodaszekfutar.hu/
Itt egy pár példa, hogy milyen székeket érdemes nézni szerintem:

~75e Ft:

~38e Ft:

~120e Ft:

~75e Ft:

~62e Ft:

És ez csak a Magyar kínálat, külföldön aztán meg bőven nagyobb a választék.. pl.: UPLIFT Pursuit Ergonomic Chair ~85e Ft körül, stb...

[ Szerkesztve ]

(#1497) Cruzito76 válasza -FreaK- (#1496) üzenetére


Cruzito76
csendes tag

Jó összefoglaló.

Őszintén szólva, nekem is "túlhájpoltnak" tűnnek ezek a gamer székek. Ugyanezeket láttam fő gondnak. Műbőr? Nem lehet kényelmes hosszú távon, mondjuk egy nyári 37 fokban...Deréktámasz dettó, ez a kis szalaggal odakötözős megoldás nem tűnik a legjobbnak.

Nem lehet véletlen, hogy itt a fórumon is többen a hagyományosabb jelleg mellett érveltek.

(#1498) Ispy válasza -FreaK- (#1496) üzenetére


Ispy
veterán

Nekem kifejezetten bevált a deréktámasz, és most direkt megnéztem, de a szárny se nyomja sehova a vállamat, igaz alig van dőlése az oldalsó résznek. Napi több óra után is kényelmes benne lenni. Egyébként nagyon masszív a szék, jól és könnyen gurul, fordul, igaz a karfának, annak ellenére, hogy elég masszív, van pár mm holtjátéka. Műbőr helyett én is inkább a plüsst választanám, ha lehetne.

Szóval gémer ide, gémer oda, én elégedett vagyok jelenleg ezzel a székkel, igaz a tartosság az kérdéses, ha 3 év alatt szétesik, akkor a következő nem gémer lesz.

Szerintem fontos egy ilyen gémer szék esetében, hogy az ember jó méretet válasszon magának, ne legyen kicsi, de nagy se.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#1499) #41133696 válasza #41133696 (#1301) üzenetére


#41133696
törölt tag

No ma vettem észre:

Az Aggestrup gázliftje lényegében szétrepesztette a lábcsillag közepét.

Így a Snertinge (mely ugye kapott új ülővasat) lett az elsődleges. Az Aggestrup viszont garanciális. A JYSK-nél hogy megy ez? Elég elküldeni nekik csak a lábcsillagot?

95 Kg vagyok, szóval nem léptem át a limitet :)

[ Szerkesztve ]

(#1500) b.kov válasza #41133696 (#1499) üzenetére


b.kov
senior tag

Ez mennyi idő után következett be? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.