Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) stephananton válasza sutyesz96 (#2349) üzenetére


stephananton
kezdő

nem ülnék bele . :))

(#2352) TomBond válasza sutyesz96 (#2349) üzenetére


TomBond
aktív tag

Nemrég raktam fel pár képet a Nitro550-ről. Keresd meg!

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#2353) sutyesz96 válasza TomBond (#2352) üzenetére


sutyesz96
őstag

Oh, kemény. :Y

Úgy érzem 80 alatt nem fogom akkor megúszni.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#2354) sellas


sellas
tag

JYSK Tamdrup vs Ikea Markus

A téma két sztárszékét kipróbáltam ma, sokan írtatok róluk, hogy mennyire jók. Mindkettő most 40 ezer

JYSK Tamdrup: alig akartam kiszállni belőle. Elképesztően kényelmes (továbbá a JYSK-ban az egyetlen használható szék, azaz volt még egy gamer, de azért 80 túlzás lett volna azért). Hátránya ugyanakkor, hogy nem elég magas a hátlapja. Olyat kerestem, ami nyakpihentetős is. Csak emiatt nem vettem meg, kényelemben pedig verhetetlen

IKEA Markus: Átmentem ezek után az Ikeába. Beleültem a Markusba, egyből az jutott eszembe, hogy nem annyira kényelmes. Elsőre nem akartam megvenni, de ahogy üldölgéltem benne, elvoltam, gondoltam, nem lesz rossz, a jelenlegi székemnél csak jobb (igaz az az olcsó szék tud olyan dolgokat, hogy kartámasz álllítás, meg minden állítás, manapság kitalálták, hogy ezeknek felső kategóriás szolgáltatásoknak kéne lenniük..). És szerintem viszonylag jó a hátnak is, legalábbis azt írják róla, biztosan jobb, mint egy random gamer szék. Az Ikeában is ez volt az egyetlen normális szék, mivel a hátradöntés, és abban a pozíicióban rögzítés is felső kategóriának számít manapság.. Végül a Markus mellett döntöttem.

Az ideális egy JYSK Tamdrup kényelmű szék lenne, aminek sokkal magasabb a hátlapja, és van nyakpihentetője is, és jó lenne, ha ortopéd sebészeti szakvéleményt mellékelnek hozzá :D Ha van ilyen szék, az gondolom 300 ezer :D Néztem még a Divian Arcade - gamert, ami lehet hogy mindenben stimmel, de végül nem mertem megrendelni. A megadottak alapján alacsonyabb a magassága, mint a Markusnak, az nem jó akkor.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

(#2355) nincsilyenxx


nincsilyenxx
csendes tag

Sikerült elmennem az IKEA-ba és kipróbálni a Markust, valamint volt ott valami új székük is ami 65-be került volna, azt is megnéztem.

Kis infó azoknak akik nem tudnak eljutni az IKEA-ba de mégis megvetetnék valakivel a Markust. 2 fajta van belőle ugye, a bőr és a szövet vagy mi. A bőr keményebb elsőre, viszont a kartámlán ugyan úgy bőr cuccli van, ami teljesen jó, nem bántja a kart stb, a szövet ezzel szemben kényelmesebb ülésre, viszont GUMI van a kartámlán ami számomra eszméletlenül kényelmetlen volt. Az újfajta székről pedig nem nyilatkozok, annyira szörnyű volt hogy 5 másodpercig bírtam benne ülni (65 ezerért...).

Kérdésem is van: Összeraktam a széket minden remek, viszont ha fixre állítom a háttámlát akkor ugye van egy kis holt játéka, ilyenkor valami hozzáér a fémhez, először néztem hogy én nem húztam-e meg valamit jól vagy ilyesmi, de utánaolvastam és úgy tűnik ez mindegyiknél ott van? Kicsit idegesítő (bár nem is azért van hogy hintázzak benne)

(#2356) stephananton válasza sellas (#2354) üzenetére


stephananton
kezdő

ezek szerint a 2 említett szék ötvözetét tudnád magadnak elképzelni. (?) :)

(#2357) Teaway válasza sellas (#2354) üzenetére


Teaway
veterán

Divian Arcade ► ez volt az?

Nincs itthon csokid??

(#2358) Astrasattila


Astrasattila
tag

Szervusztok!

Tanácsért jöttem én is, mint itt sokan. Egy kényelmes széket szeretnék, amit akár napi 6-12 órán át is használhatnék. 176 cm vagyok és 100-110 kg között ingadozom. Pluszban a gerincem, medencém nincs a toppon -és akkor finoman fogalmaztam. Arra gondoltam elsőnek, hogy autóülésből csinálok forgószéket, mert éppen üléscsere van folyamatban az autómban, de nincsenek eszközeim igazából -jelenleg panelpatkány vagyok-, ezért egy késztermék vásárlásában gondolkodom. Összeghatárban nem tudom mi a realitás, gondolom nem 20 ezer, de úgy gondolom, hogy 100.000 Ft. körül járható az út.
Köszönöm előre is a tanácsokat! :K

(#2359) stephananton válasza Astrasattila (#2358) üzenetére


stephananton
kezdő

ÜDVÖZÖLLEK :) ÍRTAM PRIVÁTBAN:)

(#2360) sellas válasza stephananton (#2356) üzenetére


sellas
tag

Igen, egy Markushoz hasonló, de kicsit kényelmesebb széket :D Ugyanakkor lehet nem lenne az jó nekem, mivel a Markus elvileg (bár konkrétan orvosi cikket erről nem olvastam) jól tartja a hátat, eléggé ergonomikus, nem rokkant le. Ha kényelmesebb, süppedős, már lehet hogy nem felel meg ezeknek..

Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

(#2361) sellas válasza Teaway (#2357) üzenetére


sellas
tag

Igen, olvastam korábban itt róla jót, de látatlanban nem mertem megrendelni. Úgy láttam, valahol Vácon esetleg kipróbálhattam volna, de alacsonyabb a leírás alapján a Marcusnál, lehet, nyaktartásra már alacsony.

Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

(#2362) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Sziasztok,

Van valakinek tapsztalata ezzel a székkel?

Érdemes lehet beruházni vagy van jobb megoldás hasonló ár kategóriában?

Köszi előre is!

(#2363) sellas válasza sulu1701 (#2362) üzenetére


sellas
tag

Én látatlanban biztos nem vennék, menj el, próbáj ki többet az árkategóriádban, ha van a közelben Kika, Office Depot, Ikea, JYSK.. Nekem ez ránézésre nem jönne be, 12 egy tucat irodai szék, ami vagy jó, vagy nem. És a kép, leírás alapján talán nem rögzíthető döntött helyzetben, csak hintázik, mindig egyenesen nem egészséges ülni.

Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

(#2364) sulu1701 válasza sellas (#2363) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Igazán köszi, szembe jött velem a plakát és mivel kéne vennem széket gondoltam megkérdezem, hogy ismeritek-e.

Jysk, Kika,Möbel X van csak, de akkor jövő héten megnézem.

(#2365) peppe79 válasza Astrasattila (#2358) üzenetére


peppe79
senior tag

Annyira kényelmes volt az az autóülés, vagy csak kapni akarsz az alkalmon?

(#2366) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Erről a székről kaphatnék esetleg véleményt? [link]

Kerestem a fórumban, de még a márkáról se esett szó.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#2367) Astrasattila válasza peppe79 (#2365) üzenetére


Astrasattila
tag

A jelenlegi székemnél kényelmesebb, de az utóbbi! Néztem én magamtól olyan széket, ami ergonómiailag csúcsszupernek tűnt, de 700.000 forint meghaladja az ingerküszöböm. Akkor jutott eszembe, hogy az autóülés tulajdonképpen fejtámlás, mozgatható a háttámla, ülőrésze egész kényelmes. De szerszámaim itt nincsenek, hazavinnem macerás, visszahozni egybe építve még macerásabb, szóval lemondtam róla. Ezért kellene valami olyan, ami kényelmes, nagyjából belefér az összeghatárba. Boltok tekintetében jól állok és az online rendelés sincs távol tőlem. IKEA az nincs, de minden más bolt megtalálható.

(#2368) nincsilyenxx válasza sutyesz96 (#2366) üzenetére


nincsilyenxx
csendes tag

Kipróbáltam, pont volt kiállítva egy. Nem mondom hogy rossz volt, elment egynek. Kicsit recsegett, lötyögött stb... Nem tudom hogy ez azért volt-e mert már ott volt egy ideje vagy miért, de nekem nem adta át azt a hatást hogy én ebbe akarok ülni jópár évig 80ezerért (ami ki volt rakva le volt akciózva valamiért).
A Trust mint márkát inkább máshonnan lehetett hallani, én főleg egereket használtam tőlük, vagy ezeket az olcsó billentyűzeteket. Ilyen mindenhol ott vannak túlárazva dolgok nagy GAMING felirattal

(#2369) Teaway válasza Astrasattila (#2367) üzenetére


Teaway
veterán

700k??😬

Nincs itthon csokid??

(#2370) Ispy válasza Teaway (#2369) üzenetére


Ispy
veterán

Az a székek Ferrarija. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#2371) Teaway válasza Ispy (#2370) üzenetére


Teaway
veterán

Az a csoda, hogy lehet kapni. Egyes Ferrari modellek nemcsak drágák, hanem k..vasokat kell rájuk várni.

Nincs itthon csokid??

(#2372) Astrasattila válasza Teaway (#2369) üzenetére


Astrasattila
tag

Igen! Kerestem, hogy miként találhattam rá a tesztre, de fogalmam sincs. Mindenre rákerestem ami eszembe jutott, de nem találom. Hasonlót találtam csak. Nagyon masszívnak tűnt, vastag párnázottsággal az ülőlapon és a háttámlán is, változtatható a dőlésszöge, lefékezi a kerekeket (vagy valami ilyesmi rémlik), rettenet hosszú garanciával, egész napos ülésre alkalmas, 120 kg felett is.
Ma elkezdem bejárni a boltokat, van itt Momax, Möbelix, Jysk, Kika, Obi, Praktiker és gondolom még 30 másik ilyen bolt. Csak találok egy olyan széket, amiben jól érezhetem magam.

(#2373) Astrasattila


Astrasattila
tag

Végül ezt választottam. Kényelmesnek tűnik, masszívnak is, a minőségérzete is nagyon jó. Szép krómozás, ragasztás.

(#2374) csocsoszán válasza Astrasattila (#2373) üzenetére


csocsoszán
őstag

Gratulálok hozzá! Jó széknek tűnik!
Na én az enyémben amióta megvan kb. 5x ültem! Így jó tartós lesz! :) (annyi meló van.)

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#2375) peppe79 válasza Astrasattila (#2373) üzenetére


peppe79
senior tag

Ez eredetileg egy Henglin forgószék. Több nagy multinak is szállítanak, például IKEA, Walmart, Office depot, Tesco, Metro.

[ Szerkesztve ]

(#2376) Astrasattila válasza csocsoszán (#2374) üzenetére


Astrasattila
tag

Köszönöm szépen! Néztem, hogy nagyon sokoldalú a széked, biztos kényelmes az is. 1 órát ültem eddig a székben, nagyon kényelmes! Remélem ilyen is marad órák múltán is.

peppe79 Köszönöm szépen! Erről fogalmam sem volt, így lehet, hogy olcsóbban is megvehettem volna... Esetleg tapasztalatod is van vele?

(#2377) peppe79 válasza Astrasattila (#2376) üzenetére


peppe79
senior tag

Nem feltétlenül. Fogalmam sincs, hogy a multikon kívül van-e még más hazai forgalmazója. A VidaXL-nél, Tip top otthonnál találsz hasonló kinézetű és funkciójú forgószékeket, amik olcsóbbak ugyan, de lehet, hogy annyival rosszabbak is. A lényeg, hogy találtál számodra megfelelő széket, a többi már részletkérdés.

(#2378) Teaway


Teaway
veterán

Jysk Gamborg széket láttatok már élőben? Tetszik ez a csuklós karfa-mechanizmus.

Nincs itthon csokid??

(#2379) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!

Van esetleg valakinek tapasztalata az US székekkel?
pl:
[US 78 Racing]

Ha van, megosztaná? Köszi :)

(#2380) Lokids


Lokids
addikt

Sziasztok!

Akinek van hálós széke, az megtudná mondani, hogy mennyire jó egy átlag szivacsoshoz képest?
Nézegetem a "kényelmes" székeket (Spinelli, vagy samurai) és feltűnt, hogy a többség az hálós kialakítású. Ez most divat, vagy tényleg ennyire jó?
Gamer székeket is nézegettem, de mindegyik bőr (azaz valami bőrszerű bevonat). Egy rövid ideig űltem ilyen bőrszerű valamivel bevont székben, soha többet. Persze az autóm Recaro bőrülése a legjobb szék amiben valaha ültem, de azt mégsem vihetem fel a lakásba. Volt szövet (hogy pontosan milyen anyag azt nem tudom, de kellemes, bársonyos tapintású volt) de azon 5 év alatt kiültem a szivacsot.

Ránézésre nem sok a bizalmam a hálóban, hogy valóban kibír 5+ évet.

Egyszer talán szánok rá időt és elmegyek az officeplaza-ba. Annyira nincs messze a bemutató termük.
(Persze el kell menni és beleülni, hogy pontos képet kapjak.)

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2381) peppe79 válasza Lokids (#2380) üzenetére


peppe79
senior tag

A mesh szövet nem egy új keletű dolog, de tény, hogy mostanában vált igazán elterjedtté. Nem egyszerű divat hóbortról van szó, tényleg nagyon hatékony tud lenni. Viszont nagyon nem mindegy, hogy milyet veszel, mert ennek a minősége igencsak változó. Például egy barkácsbolti, 4-5 ezer forintos kerti széktől ne várj túl sokat, tartósságban meg sem közelíti mondjuk egy Aeron forgószék mesh szövetét.
Az én forgószékemen az ülőfelületre a finomabb, sűrűbb szálú polipropilén szövet borítás került, a háttámlára pedig mesh szövet. Mindkettőnek elég jó a kopásállósága: előbbinek 140 000 a martindale ciklusa, utóbbinak pedig 100 000. Ez egy közép-felső kategóriás széktől persze el is várható. Viszont ebben a nyári forróságban igencsak érezhető a két anyag közti különbség: míg a háttámla - a hálós szövetnek köszönhetően - nagyon jól átszellőzik, ugyenez a pp szövetes ülőfelületről (a habszivaccsal kiegészülve) már nem mondható el.

[ Szerkesztve ]

(#2382) Lokids válasza peppe79 (#2381) üzenetére


Lokids
addikt

ÉS kényelmes a Mesh? Mert a szövet+szivacs borítás kényelemben nagyon adja.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2383) peppe79 válasza Lokids (#2382) üzenetére


peppe79
senior tag

Nekem csak kerti székem van, aminek az ülőfelülete is mesh. Az relatív kényelmes (még viszonylag új), de tartok tőle, hogy az időjárás, és a 130 kg-os apósom miatt nem lesz hosszú életű, és ki fog nyúlni, vagy el fog szakadni az anyag.

(#2384) galaktikus


galaktikus
aktív tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek ERRŐL a székről? Ez a Gamer vonal ami szövetes, és van belőle Premium ami meg műbőr.. Azért inkább ezt gondoltam, mert a műbőrtől félek, hogy kirepedezik. Jó a meglátásom e-téren? Illetve maga a szék ebben az árkategóriában jónak számít? Napi 1-2 óra CSGO és FPS a preferencia.. a mostani "elnöki' bőr forgószékem nem igazán tartja a derekam és gondoltam nem ártana cserélni, mert elkezdett kissé fájni a hátam.. :(

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#2385) sellas


sellas
tag

IKEA Markus 1 hét után:

Használtan vettem, a fekete, bőrt, jófogásról, tökéletes állapotban.
Érdekes szék ez, mert ahogy beleülsz az üzletben, nem kifejezetten kényelmes, pláne ha próbáltál elég komoly székeket máshol (de még mindig sokkal jobb mint a többi ott levő vacak az Ikeában), viszont hosszú távon nagyon-nagyon kényelmes.
Sokkal jobban halad azóta a munka, hogy megvan, nem fáradok el, nem izgek-mozgok (néha állítgatom a dőlésszöget, ez amúgy is jó ötlet, sok helyen azt írják, hogy ne ugyanolyan pozíicóban legyen a gerinced). Úgy érzem magam azóta (otthon dolgozom) mint valami irodában egy főnöki székben :)
182 cm vagyok, 78 kg (nem zsírban egyáltalán) nekem tökéletes. Nyaktámla, a nem álítható kartámla mind jó, tökéletes a pozíciójuk. Ha valaki sokkal magasabb, vagy alacsonyabb, lehet nem jó neki. A legalacsonyabb pozícióban használom az ülésmagasságot, nem ér a térdhajlatom az ülés végéhez, mint páran írták itt vagy máshol, bőven megvan a "lyuk".
A kartámla lehet nekem azért nem probléma, mert nem az asztalon van a billentyűzet/egér, hanem kihúzható billentyűzettartós. Ha az asztalon lenne, lehet tényleg alacsony lenne a kartámla. Így viszont konkrétan a kartámlán van a kezem, most is, és úgy gépelek, egerezek (gépelésnél természetesen csak a bal kezem, ahhoz hogy mindkét kéz a kartámlán tudjon lenni 10 ujjas gépelésnél, valami nagyon komoly állíthatóságra lenne szükség horizontálisan, vagy az egeret kidobni a kukába, mert úgy végülis működik, ha arrébb viszem a billentyűzetet az egér helyére).

[ Szerkesztve ]

Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

(#2386) Teaway válasza galaktikus (#2384) üzenetére


Teaway
veterán

Műbőr az nem biztos, hogy légáteresztő. Comb/fenék nem tud lefelé szellőzni.

Nincs itthon csokid??

(#2387) galaktikus válasza Teaway (#2386) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Oksi, és a szövetből ugyanez a szék amit linkeltem is? :B Én is ódzkodnék a műbőrtől pont emiatt.
Vállalható?

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#2388) P3t3rson79


P3t3rson79
csendes tag

Sziasztok, úgy látom elég sok IKEA Markus-os ember van itt. Tőletek kérdezném, hogy nektek is nyikorog-recseg a szék bizonyos idő eltelte után? Kb. két éve használom már, de szinte az elejétől fogva nyikorog.
Persze a nyikorgás csak nem lerögzített háttámla beállításkor jelentkezik, fixált állapotban csendes. Ez a második Markusom, ha jól emlékszem az elsőnél is ugyanez volt a gond.
Létezik valamilyen házi módszer a hang megszüntetésére?

(#2389) hypno skate válasza sellas (#2385) üzenetére


hypno skate
senior tag

Szia!
De jó, hogy befutottál!

Lemérnéd a kedvemért, hogy a karfa milyen magasan van a padlótól a gázlift alsó vagy felső állásánál?
Ezt a méret egyetlen speckónál sem szerepel.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#2390) Teaway válasza galaktikus (#2387) üzenetére


Teaway
veterán

Most váltok műbőrről textilbőrre. Ha nem válik be, jöhet a szövet.

Nincs itthon csokid??

(#2391) nyunyu válasza Teaway (#2390) üzenetére


nyunyu
félisten

Textilbőr miben tér el a műbőrtől?

Elvileg mindkettő poliuretán.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2392) Cyrin válasza nyunyu (#2391) üzenetére


Cyrin
addikt

Egyik sz@rabb mint a másik? ;]

(#2393) dvids


dvids
aktív tag

Üdv, a kikás Montreal székről van valakinek tapasztalta?

Válogatós hátsóm és derekam van, több üzletet végigjárva is ezt találtam a legkényelmesebbnek a még számomra elfogadható árkategóriában. Viszont a tartóssága kérdéses számomra, mind mechanikailag, mind a szövetet tekintve.

(#2394) Teaway válasza nyunyu (#2391) üzenetére


Teaway
veterán

Név és kinézet :)

Nincs itthon csokid??

(#2395) Fandango


Fandango
veterán

Antares Mija székkel van esetleg valakinek tapasztalata?

(#2396) sellas válasza hypno skate (#2389) üzenetére


sellas
tag

Az alsó állásnál a karfa "tetejének a teteje" 68 cm
Felső állásnál (de ez így már nem szék, ez kb. polc :D) kb. 78 cm

P3t3rson79: nekem még nem nyikorog :) A csavarokat gondolom meghúztad.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

(#2397) hypno skate válasza sellas (#2396) üzenetére


hypno skate
senior tag

Köszönöm.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#2398) férfiállat


férfiállat
tag

sziasztok!
jó székalátétet hol lehet venni??
én ezt találtam?
[link]
jó lesz ez vagy érdemes tovább keresgetni??
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#2399) Szakos90


Szakos90
csendes tag

Sziasztok!

Nos, szeretnék egy jó Gamer széket venni. Eddig csak egy sima, irodai görgős széket használtam, ami már a végét járja, úgyhogy most kifejezetten gamer széket szeretnék beszerezni, hogy a gép előtt ülve kényelmesen tudjak játszani.
Mondjuk olyan 50000 forint értékben. De lehet drágább is, a lényeg, hogy egy jó darab legyen. Nézegettem már a neten, és elég nagy a választék, úgyhogy nem tudok dönteni.
Tudnátok ajánlani valami jó példányt?

(#2400) Lokids válasza Szakos90 (#2399) üzenetére


Lokids
addikt

A jó példány az lesz, amibe beleülsz és kényelmes.
Függ a magasságodtól, súlyodtól stb... Ezt így nem lehet mondani, hogy ez a típus a legeslegjobb.
Pl. DX racer székkel nem lőhetsz nagyon mellé, persze abból is van egy rakat fajta. Igaz, ez a márka már a 100K-t karcolja, ami duplája az általad megadottnak.

Ha van lehetőséged, akkor látogasd meg a pixel.hu bemutató termét. Ott van vagy 30 szék amibe beleülhetsz.
Van olcsóbb, drágább. Ülj bele mindbe és amelyiket a legjobbnak érzed, azt vedd meg.

If you chase two rabbits you will lose them both.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.