Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) #41133696 válasza #41133696 (#1512) üzenetére


#41133696
törölt tag

Pénteken elvitték a hibás széket (két dobozban, mert nem tudtam szétszedni a szétrepedt lábcsillag + gázlift + ülővas triumvirátusát), így írtam a JYSK-nek, hogy ketten nem tudjuk szétszedni, és mivel garanciális, ezért óvatosak vagyunk, nehogy sérüljön), abszolút segítőkészek voltak, mondtam, hogy van itthon egy Snertinge székem, szintén Tőlük, az már nem garanciális és annak a dobozába beletenném a többi alkatrészt, az Aggestrupéba pedig a hibásat. Azonnal válaszoltak is, hogy küldenek két csomagazonosítót. Egyszerre el is vitték. Az imént pedig megérkezett az új, amit majd holnap rakok össze.

A JYSK nekem nagyon kellemes élményeket okozott :R A SNERTINGE is használatban van, ott ülővasat cseréltem, garanciális időn túl, most egy olyan van rajta, ami biztonságosabb, mint az eredeti volt.

(#1552) ANDROID??? válasza RAiN91 (#1550) üzenetére


ANDROID???
addikt

Masszív a felépítése, el kell menni beleülni. ;)
Olvass utána, hogy miket írnak a Markusról. :K

A Flintant nézegettem még, de abban még nem ültem, csak a karfátlanság miatt esett meg rajta a szemem (lehet, hogy a tervezett helyen nem fér el normálisan a karfás).

[ Szerkesztve ]

(#1553) RAiN91 válasza ANDROID??? (#1552) üzenetére


RAiN91
őstag

Igen már nézegettem, szinte 100% pozitívat írnak csak róla. Viszont kényelméről nagyon nem találtam. Mennyire puha, illetve ha hátradőlök, akkor mennyire nyom vissza?

(#1554) -FreaK- válasza RAiN91 (#1553) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ikea Markus:
Elég feszes a rugója, de gondolom állítható. Kényelemre elég jó, jók az anyagok is, a hálós háttámla nagy előny. Van viszont egy nagy hátránya, ami miatt nálam rögtön elbukott: nagyon rövid az ülőlap.. mindenképpen próbáljátok ki vétel előtt, mert lesz csalódás, ha nektek is rövid.

[ Szerkesztve ]

(#1555) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Ez valamilyen Ikea-s, de tudtok róla valamit mondani?

(#1556) RAiN91 válasza ANDROID??? (#1542) üzenetére


RAiN91
őstag

Tényleg 27e Family kártyával? Mert ha jól tudom azt bárki csináltathat, hogyhogy ennyivel olcsóbban adják? IKEA oldalon az összes szövetes verzió 40e Ft.

(#1557) ANDROID??? válasza RAiN91 (#1556) üzenetére


ANDROID???
addikt

Már nem, 27e volt aug. 31-ig az Örsön a világosszürke.

(#1558) Casoli válasza #41133696 (#1551) üzenetére


Casoli
őstag

Pár napja voltam a budaörsi Jysk-ben, végigpróbáltam az összes foteljüket, egyetlen kényelmes gurulós fotelt nem találtam náluk.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#1559) #41133696 válasza Casoli (#1558) üzenetére


#41133696
törölt tag

Olvastam hasonló hozzászólásokat, de nem nagyon értem, hogy miért ne lenne elég kényelmes. Persze nem ültem még 200+ ezres székben, és az Aggestrup csere után amikor visszaültem a Snertinge-be akkor olyan volt vagy 2 napig mintha padon ülnék, de hozzászoktam, még nem raktam össze az új Aggestrupot de a Snertingét újból olyan kényelmesnek érzem mint amikor még csak az volt :)Szóval valszeg ha megint Aggestrupon ülök, 2 napig el leszek ájulva milyen puha :D

(#1560) Casoli válasza #41133696 (#1559) üzenetére


Casoli
őstag

Nekem volt már kb. 5 fotelem, egyik, sem volt több 20ezernél. Annak a szintjét egyik jyskes fotel sem hozta. Markus is nagyon kényelmes, csak én várom, hogy végre a budaörsibe is leakciózzák.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#1561) #41133696 válasza #41133696 (#1551) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az Aggestrup értéke megduplázódott :K

(#1562) SkyS1gn válasza #41133696 (#1561) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az tökre olyan mint a suzuki.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1563) #41133696 válasza SkyS1gn (#1562) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, nagyon hasonlít :Y

(#1564) #16820480


#16820480
törölt tag

Sziasztok!

Kicsit unorthodox kérdésem lenne, de egy olyan széket (vagy inkább fotelt) keresnék, ami laptopos használathoz a lehető legkényelmesebb és legjobb üléspozíciót biztosítja. A laptop egy kb 50-60 centis polclapon van az egérrel, ezt teszem rá a két karfára (most egy ilyen olcsó ikeás hajlított léc fotel van, de ez nem kényelmes igazán).
Gondolkozom valami ilyesmin, de még kb babzsák is felmerült bennem, hogy az esetleg jó lehet :D

A lényeg, hogy nincs íróasztal, mert kicsi a szoba, nem fér el.

Köszi :R

(#1565) cochy


cochy
tag

Üdv. Mindenkinek.
Van egy noname forgószékem. Műbőr vagy valami hasonló felülete van.
A lényeg hogy elkezdtek kis kb. fél cm-es darabok leszakadni a felületéről. Egy nap után a padló tele van ezzekkel a kis fekete kis darabokkal. Amúgy a szék tökéletes állapotban van.
Esetleg valami trükk, hogy mit lehet a cserén kívül csinálni vele?

(#1566) #41133696 válasza cochy (#1565) üzenetére


#41133696
törölt tag

Kárpitossal esetleg lecseréltetni a selejtes szövetet.

(#1567) F-ECT$ válasza cochy (#1565) üzenetére


F-ECT$
titán

Textilbőr van rajta jó eséllyel. Áthúzatás vagy kuka.

Dive ever, work never.

(#1568) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok! A Jysk-ben akciós Apexracer nevezetű gamerszék. 40 000 HUF. Jól is néz ki, kényelmes is, de azért érdekelne, hogy van-e valakinek vele hosszab távú tapasztalata és az milyen? Köszi!

(#1569) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

AkRacing Nitro? Bemutató darabot behúztam jóáron. Holnap teszt :P

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1570) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Szeket szeretnek venni jatekhoz. Tv-n jatszom es szeretnek egy nagyon kenyelmes szeket,vagy ulest, amiben akr egesz nap vegig birom jatszani anelkul hogy nem fajdulna meg a tarkom, vagy a derekam. Az ar nem szamit. a jatekok tobbnyire 3 person,es fps jatekok, NEM auto szimulator.

[ Szerkesztve ]

(#1571) -FreaK- válasza venom8888 (#1570) üzenetére


-FreaK-
veterán

Herman Miller - Embody
Herman Miller - Mirra
Herman Miller- Aeron
Steelcase - Leap
Steelcase - The Please Chair
Steelcase - Gesture
Ergohuman

Ezek talán a legjobbak, viszont ilyen árkategóriában én már nem bíznám a véletlenre, mindenképpen kipróbálnám vásárlás előtt. Képekről azt nem lehet megmondani, hogy neked mennyire lesz kényelmes. Az sem mindegy, hogy milyen elvárásaid vannak a székkel kapcsolatban (fejtámla, állítható karfa, jól szellőző anyag, stb..)
Viszont ergonómiailag mindegyik nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#1572) RexpecT válasza #16820480 (#1564) üzenetére


RexpecT
addikt

Babzsákfotel télen jó meleg, de ha nincs klímád, akkor nyáron beleizzadsz.

(#1573) Underhun


Underhun
csendes tag

Sziasztok , mit ajánlanátok 50 ezer Ft körül , elég sokat ülök gép előtt ugyhogy valami jó kényelmes kellene.
A válaszokat előre is köszi.

(#1574) Mukucs


Mukucs
senior tag

Sziasztok!

Bárkinek bármi tapasztalata ezzel a székkel/bolttal ? :)

Nagyon tetszik a letisztult forma, kényelmes lehet? :)

(#1575) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#1569) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Első benyomások... igen kényelmes.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1576) b.kov válasza Underhun (#1573) üzenetére


b.kov
senior tag

Szia!
IKEA Markus-t nézd meg esetleg. :)

(#1577) flashpointer


flashpointer
őstag

Helló,

ma tervezek venni egy Ikea-s Markus-t, úgy olvastam alapból gumis, parkettabarát kerekei vannak, az alá parkettára kell még egy átlátszó védőlap, vagy simán mehet rá direktben is?

(#1578) HoaryFox válasza flashpointer (#1577) üzenetére


HoaryFox
őstag

Mehet direktben is, én laminált padlón használom, teljesen jó, valóban ilyen puhább gumis görgői vannak.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#1579) Mukucs válasza Mukucs (#1574) üzenetére


Mukucs
senior tag

Valaki? :)

(#1580) Skillet válasza HoaryFox (#1578) üzenetére


Skillet
addikt

Annyit toljátok már ezt a marcust, hogy nekem is meg kell tekintenem :)
Nemrég kaptam egy széket, de szerintem gagyi volt, igazi kínainak tűnt.
KATT
Ez az.
Parketta görgő is lett hozzá véve, úgyhogy 33e ft van most székre. Marcus meg, ha fekete, 45e ft. Rá kellene tenni 12 papírt.
Esetleg a bézs, vagy valamelyik szürke 40-ért.
Ikeákban melyik színben vannak kiállítva?

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#1581) SkyS1gn válasza Skillet (#1580) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Budaörsön én feketében vagy szürkében láttam, nem emlékszem pontosan.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1582) flashpointer válasza HoaryFox (#1578) üzenetére


flashpointer
őstag

köszi!

(#1583) Casoli válasza SkyS1gn (#1581) üzenetére


Casoli
őstag

Az Ikea oldalán van készletinformáció.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#1584) b.kov válasza Casoli (#1583) üzenetére


b.kov
senior tag

Szerintem az a raktárra vonatkozik, nem a kiállított darabokra. :)

Egyébként nekem úgy rémlik, hogy az Örs Vezér terénél ki volt állítva a szürke, és a bőr.

(#1585) Casoli válasza b.kov (#1584) üzenetére


Casoli
őstag

Ja hogy arról van szó. Budaörsiben kb. mindegyik típus ki van állítva.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#1586) HoaryFox válasza Casoli (#1585) üzenetére


HoaryFox
őstag

Csak nem lehet(ett) kipróbálni őket, csak nézegetni.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#1587) Casoli válasza HoaryFox (#1586) üzenetére


Casoli
őstag

Ezt meg honnan veszed?

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#1588) HoaryFox válasza Casoli (#1587) üzenetére


HoaryFox
őstag

Mert amikor voltam venni, akkor nem tudtam kipróbálni, legalábbis nem találtam kipróbálhatót, csak az egyik raktársor végén voltak kiállítva

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#1589) Casoli válasza HoaryFox (#1588) üzenetére


Casoli
őstag

Markusról beszélünk? A felső emelet irodaosztályon, ahol ki van rakva 20 féle gurulós szék, ott találod meg őket. Legalább 6db ki van rakva. Nehéz nem megtalálni.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#1590) Skillet válasza Casoli (#1589) üzenetére


Skillet
addikt

meglesem majd én is.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#1591) HoaryFox válasza Casoli (#1589) üzenetére


HoaryFox
őstag

Hát akkor én voltam béna :DDD De mindegy, teljesen bejött a szék :D

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#1592) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Sziasztok!
Ma kaptam meg a Nitro Concept c80 comfort típusú székemet, viszont összeszerelés közben találtam egy hibát(?). Amikor az alsó ülőfelület aljára fel kellett csavarozni azt a fém lapot amibe bele fog csúszni az a gázlift(?), aközben vettem észre, hogy ahova csavarozni kell az a felület görbe. Nos ezt nem tudom, hogy direkt ilyen, vagy selejt, de nem teljesen lehet becsavarozni emiatt a 4 csavart, és némelyik a levegőben van kicsit. Szép stabilan rajta van, csak nem tudom meddig. Szerintetek mit tudok tenni? :F

S9+

(#1593) Hunner válasza Yasuo (#1592) üzenetére


Hunner
senior tag

Fotózd le, tedd fel imgur-ra vagy bármilyen képfeltöltőre, és irj a supportjuknak ITT A levélbe amit írsz rakd be a kép linkeket és kérdezd meg normális-e ahogy kinéz, illetve ha nem akkor mit lehet vele tenni. (Készülj fel, hogy számlát kérni fognak ha gari ügyintézés van) Ha hasonló színvonalú a supportjuk mint az AKRacingnek vagy az Arozzinak akkor nem kizárt hogyha hibás akkor küldenek neked postán egy uj alkatrészt.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#1594) norby91


norby91
tag

Hali!

IKEA-s Markus széknél a bekeretezett rész mennyire strapabíró?

100kg-os személy nyúzná napi ~ 6 órát...
Idegesít, hogy amiket eddig vettem, annál állandóan kikopik 1-2 hónap után és billeg az egész :@

(#1595) Fehercsoki


Fehercsoki
aktív tag

Sziasztok, széket keresek amiben akár egész nap kényelmesen tudok ülni, 182cm és 95kg vagyok. Eddig 2 szék tetszett meg: Natec Genesis SX77, AKRacing Premium Gaming v2. 100k-ig van ezeknél jobb szék? Extra igényeim nincsenek, lényeg a kényelem és tartósság.

[ Szerkesztve ]

(#1596) Casoli


Casoli
őstag

Markus sötétszürke újra OLCSÓ!!!

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#1597) Casoli válasza Casoli (#1596) üzenetére


Casoli
őstag

Pontosítok, a Budaörsi Ikea telephelyen Family kártyával 29.990Ft

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#1598) Ispy válasza Fehercsoki (#1595) üzenetére


Ispy
veterán

Akracing kényelemes, de csak akkor, ha nem vagy túl terejébes :DDD

Én 175 cm és 85 kg, pont elférek benne, ha széles vagy, akkor már rá fogsz lógni az oldalt lévő alsó szárnyakra.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#1599) ANDROID??? válasza Casoli (#1597) üzenetére


ANDROID???
addikt

Pont ezen gondolkodom, hogy a szövet jobb-e mint a fekete bőr változat. :U
A bőr változatból van használt, 15-20 körül, a szövet meg most a budaörsiben akciós. Nem hinném, hogy a közeljövőben lesz jobb árban a sötét szürke, mint a mostani. A világosszürke volt augusztusban 27 az Örsön.

(#1600) Casoli válasza ANDROID??? (#1599) üzenetére


Casoli
őstag

A bőr verziónak a fejtámlája műbőr, két év után az is lehámlik. Szövettel ilyen probléma nincsen. A sötétszürkén meg nem látszik annyira a szennyeződés.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.