Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) atee válasza Boss81 (#6000) üzenetére


atee
őstag

re pü :B

D-day 2002-01-04 01:54

(#6002) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !

Segitsetek lécci, valami " GAMER" széket szeretnék...
ezt néztem ki :
[link]
Szerintetek ez milyen lehet ?

De szivesen venném ha ajánlanátok valamit ami jóféle :-)

nem feltétlen kell Gamer kinézet , de nem hátrány..
első szempont hogy strapabiró legyen, és bírja a kilókat, vagy 118-at :Y :Y
és ne törjön szarrá mint a mostani 40 ezres gémer székem :D
árilag nem baj ha 70 körül lenne, de nem elsődleges szempont...
Elöre is köszönöm a segitségeteket !
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#6003) atee válasza maxika2004 (#6002) üzenetére


atee
őstag

Noblechairs Icon vagy Hero, aprón jó áron!
Mondanám, hogy Epic, de az csak 120 kg. ig van.

D-day 2002-01-04 01:54

(#6004) maxika2004 válasza atee (#6003) üzenetére


maxika2004
őstag

köszi!

hát énis erre jutottam, sok-sok hsz visszaolvasása után
illetve ezekre még :

https://hu.diablochairs.com/3645-diablo-x-ray-gamer-szek-kiralyi-meret-fekete-szurke
https://hu.diablochairs.com/3720-diablo-x-player-20-szovet-gamer-szek-king-meret-fekete

mi a véleményetek ? ez a diablo milyen lehet ?

illetve nem döntöttem el szövet vagy mübör legyen ...
a Noblechairs az mübör boritásu ugye ?

:R :R

volt egy jo kis leirás a különböző boritó anyagokról , de sehol nemtalálom ujra.. :F

(#6005) archie17 válasza maxika2004 (#6004) üzenetére


archie17
tag

Ma érkezett meg a diablochairs x-player 2.0, normál méret. Nem vagyok nagy szék szaki, de az anyagok masszívak ahol masszívnak kell lenniük, és kellemes tapintásúak az érintkezési felületeken. A szék igényesen csomagolva jött, kis meglepetést is mellékeltek. Szerdán rendeltem, két nap alatt megérkezett. A normál méret is elég terebélyes, 188/82-re bőven jó, ki se töltöm és ha teljesen felemelem, levegőben van a lábam :) a king size biztos óriási. Nem volt nehéz összerakni, kis 12 lépéses piktogramos útmutató volt mellékelve. Finoman jár a háttámla döntése és a teleszkóp, és sokállásos a könyöklő. A deréktámasz jó, a fejtámasznak még nem találtam meg a jó beállítását.

Hosszútávú használatról, vagy több órás/egész napos ücsörgésről még nem tudok beszámolni, de összességében tetszetős, minőséginek ható szék, és a csomagolás/rendelés menete/mellékletek alapján jól működő gyártóról van szó.

(#6006) atee válasza maxika2004 (#6004) üzenetére


atee
őstag

A Noble néhány kivételtől eltekintve bőr vagy mübőr jellemzően.
A Heronak van egy limitált szövet verziója is.

D-day 2002-01-04 01:54

(#6007) atee válasza maxika2004 (#6004) üzenetére


atee
őstag

Talan ezt kerested leírás: [link]

D-day 2002-01-04 01:54

(#6008) maxika2004 válasza atee (#6007) üzenetére


maxika2004
őstag

igen ezt köszi !

(#6009) BlackDevil válasza addman123 (#5957) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

Szia.
Én is hasonló cipőben járok. 167cm és kb 55kg vagyok.
Ezt a széket nézegettem: [link]
A gyerek méret elvileg 150cm-ig van a normál székhez pedig 180cm az ajánlott...
A gyerek méretű szék háttámlája 75cm magas. Az én fejem feléig érne a háttámla. A fejtámla viszont picivel fentebb van. Talán jó lehet, de lehetne egy picit nagyobb a háttámla. Valószínűleg nyak alatt, lapocka közé esne a fejtámla alja.

Esetleg valaki tud ajánlani kényelmes széket ilyen magassághoz?

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#6010) pheterpal


pheterpal
friss újonc

Sziasztok!

Székvásárlást fontolgatok (180cm/85kg) 150.000 Ft közelében gondolkodom, de valószínüleg többet is kiadnék egy jó termékért.

Tavaly vásároltam egy Chairman 420-at, viszont ez elég nagy ballépésnek bizonyult. Vásárlás előtt kiprobáltam, és nagyon kényelmesnek tűnt a boltban, viszont azóta csak szenvedés van vele. Elég sokat ülök benne 10+ óra, viszont ez hosszabb távon nem kedvezett a vállamnak és a derekamnak sem. Elég sokat fészkelődöm benne, próbálom keresni a hogy lenne kényelmes, de sehogy nem jön össze. Azért esett erre a választásom, mivel előtte is egy hasonló székem volt, és szeretem magam közelebb húzni az asztalhoz, így a könyököm kicsit hátrább kerül (közel egyvonalba a testemmel), és a régi széken a karfán (hátul ahol a karfa érintkezik a háttámlával) pont tudtam nyugtatni a könyökömet. Sajnos itt ez nem jön össze.
Tavaly megnéztem az Emagrákat is X5 nagyon kényelmes volt, viszont ott a karfát nem tudtam megfelelően hátrahúzni, így azt skippeltem (bár a mostani körben elkezdtem vele újra szemezni).

Igazából nincs gamer / egyéb preferenciám, valószínüleg most hajlanék egy minőségibb mesh háttámla felé, ülő résznek annyi hogy azokat nem kedvelem amiknek két oldalt van egy felfelé álló pereme.

Köszi

(#6011) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Hali!

Mi lenne a legjobb ár-érték arányú irodai/gamer szék szerintetek? Az ergonómia fontosabb lenne, mint a kinézet. Herman Miller Aeron még használtan is eléggé komoly összegekben megy, ahogy nézem. Ezek a gamer székek mennyire tartják a hátadat/derekadat?

Köszi.

(#6012) I02S3F válasza Coccolino_O (#6011) üzenetére


I02S3F
őstag

Nekem ArenaRacer Craftsman van és tartja a hátam, ahol szükséges. Nyilván attól függ ez, hogy milyen árkategóriában gondolkodsz!

(#6013) Coccolino_O válasza I02S3F (#6012) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Fogalmam sincsen, nem vagyok kepben ezeket a dolgokat illetoen. 100-120 ezernel tobbet nem koltenek ra, es nem tudom, hogy mennyire tartosak ezek a szekek ebben az arkategoriaban. Ami neked van, az mennyire tunik tartosnak? Boldog boldogtalan gyartja ezeket most mar, szamomra lehetetlen megmondani, hogy melyik a jo. Jo lenne, ha lenne a szekre normals garancia is.

(#6014) I02S3F válasza Coccolino_O (#6013) üzenetére


I02S3F
őstag

Erre a székre 5 év garancia van. A műbőr részére 2. 120 helyett 110-ért vettem + 1,7 eft szállítás (Pixel gamer boltból). Máshol a szállítás 9eft is lehet!

A Noblechairs székek 2 év garival jönnek. Azonban a topicban sok elégedett tulajdonos van! És dícsérik a minőségét.

Pár hónapot érdemes lehet visszaolvasnod a topicban. Szerintem segítene! Például tisztában lennél vele, hogy mit kapsz 120 eft-éft.

(#6015) zsotesz81 válasza I02S3F (#6014) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Ha már szóba került a noblechairs, két hete pénteken konzolvilágnál az icon és a hero 100k volt, igaz bontott. Mivel szemeztem már egy ideje a székkel, viszont 150k-t kicsit sokalltam, így úgy döntöttem ennyiért bevállalom. Múlt hét kedden meg is jött, össze is raktuk viszont sikerült két különböző kartámasszal küldeniük (az egyik valszeg a hero-hoz való volt képek alapján). Írtam is nekik emailt, hogy jó lenne ha egyforma lenne :DD . Aztán péntekig semmi válasz nem érkezett, már kezdtem azt hinni, hogy akkor ez így marad, de pénteken jött egy mail a gls-től hogy a konzolvilág csomagot adott fel nekem. Ma meg is jött küldtek egy párt biztos ami biztos , úgyhogy mostmár teljes a szék. Annyi hibája van csak , hogy a háttámlán a noble logó fejjel lefelé van felvarrva :DDD , de ezzel még együtt tudok élni.
Amúgy tényleg nagyon minőségi szék, persze ennyiért már legyen is az.

(#6016) Dolphine válasza Boss81 (#6000) üzenetére


Dolphine
addikt

Ha minden jól alakul a héten érkezik a Supreme szék a raktárba! ;)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6017) Zoli951011 válasza I02S3F (#6014) üzenetére


Zoli951011
csendes tag

Az esetek többségében, mindig a gázrugó feletti (hinta mechanikát magába foglaló) fémszerkezetben keletkeznek anyag gyengülések/törések.
Sajna erre ők se vállanak garanciát, szóval én kb mindenhol 2 év garival számolok :D
Első 20.000 ketgóriás "gamer" székemnél konkréten kitört a persely amiben a gázrugó volt.
Most 60.000 kategória yisk műbőr forgószéknél (asszem valami tamdump volt a neve) szintén szétrepedt az a rész ami a 2 csavar között van hátul:

Nem tudom esetleg másnak milyen tapasztalatai vannak meghibásodás terén.

(#6018) wwhy


wwhy
veterán

Ha valakit érdekel, akkor szívesen beszámolok a HM Mirra2 székről.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6019) expander válasza Dolphine (#6016) üzenetére


expander
senior tag

belsos info ? :))
epp aktualis lenne, es jo lenne minel hamarabb megrendelni :U

(#6020) Dolphine válasza expander (#6019) üzenetére


Dolphine
addikt

Nem annyira belsős infó, bár nem tudom, hogy minek számít. Írtam az ArenaRacernek Messengeren, már többször is, ők írták a választ! Nagyon jó fejek, minden kérdésemre válaszolnak! :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6021) BlackMartian


BlackMartian
csendes tag

Titan is érkezhetne raktárba, esetleg valami jó kis akcióval karöltve. :U

(#6022) Boss81 válasza Dolphine (#6016) üzenetére


Boss81
senior tag

Tudom, de én ma vettem egy széket, megtetszett egy másik és nem bírtam ki :U
noblechairs HERO BLACK :DD

(#6023) Dolphine válasza Boss81 (#6022) üzenetére


Dolphine
addikt

Használd egyézséggel és szerencsével! :R
Nekem a műbőr része nem a barátom, illetve a garancia is fontos nekem így ettől elállok. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6024) Boss81 válasza Dolphine (#6023) üzenetére


Boss81
senior tag

Rendes bőrt vettem. A garanciától kicsit én is tartok, de most ahogy összeraktam, bízom benne, hogy nem lesz vele gond, minőséginek néz ki, remélem bírni fogja a strapát :K

(#6025) Dolphine válasza Boss81 (#6024) üzenetére


Dolphine
addikt

A bőrt sem annyira kedvelem, de ez nézőpont kérdése.
Legyen hozzá szerencséd. Majd hogyha megjön a Supreme, akkor beszámolok róla! ;)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6026) Boss81 válasza Dolphine (#6025) üzenetére


Boss81
senior tag

Ezt akartam kérni, kíváncsi vagyok rá mi lesz a véleményed :K

(#6027) Robeast válasza wwhy (#6018) üzenetére


Robeast
tag

Szerintem minden székről megköszönjük itt a véleményt.

(#6028) I02S3F válasza Robeast (#6027) üzenetére


I02S3F
őstag

+1

(#6029) Maczbal


Maczbal
csendes tag

Sziasztok!

Újabb kérdéssel fordulnátok hozzátok. Némi kavar alakult ki a fejemben a forgószékgyártókkal kapcsolatban. Nevezetesen: a Wau2 széket neten két márkanév alatt is meg lehet találni, ezek a Unique és Merryfair márkák. Bár a termékfotók alapján a két szék megegyezik, mégis áruk tekintetében 2x-es különbség van közöttük.

Tehát a kérdésem az, hogy ennek a széknek a dizájnja licenszelve van mindkét gyártó által, akik így vélhetően eltérő minőségben gyártják le őket? Vagy ők konkrétan nem gyártanak, csak ugyanattól a gyártótól berendelik, és rábiggyesztik a saját cégük nevét?

Előbbi esetben a minőségbeli eltérések akár érthetővé is tehetnék az árbeli különbséget, utóbbi esetben viszont az árkülönbség érthetetlen. Székvásárlás előtt állok, és nem szaladnék rá ilyen szopórollerre. :)

A kérdésem általánosságban is érthető, hisz ez más típusok esetén is tapasztalható (pl. Ergohuman).

[ Szerkesztve ]

(#6030) MPeter87 válasza Maczbal (#6029) üzenetére


MPeter87
őstag

Gyanítom ugyanonnan van, csak egyik cég így, a másik pedig úgy hívja.

(#6031) BlackMartian


BlackMartian
csendes tag

Facebook oldal szerint érkezett raktárba ArenaRacer Supreme, Premiere és Dark Desert :)

(#6032) evrynet0 válasza wwhy (#6018) üzenetére


evrynet0
csendes tag

nah mesélj, Office Art Designba vetted? volt raktáron? mennyit vártál rá? mióta használod? milyen??? :D

(#6033) expander válasza BlackMartian (#6031) üzenetére


expander
senior tag

nem elerheto :(

(#6034) wwhy válasza evrynet0 (#6032) üzenetére


wwhy
veterán

Miller, Mirra 2

Naszóval: mivel, mint tudjuk, Mo jobban teljesít, ezért én éppen Bukarestben dolgozom, így a romániai HM képviselettől vettem. Nem kellett várni semennyit, volt készleten, fullos, grafit. Nagyon kedves/rendes eladók, de kipróbálni nem tudtam, nem volt lehetőségem/kedvem elmenni a bemutatóterembe. Rendelés esetén kb. 6-8 hetet mondtak, hogy várni kell. Ára szinte fillére ugyanaz, mint az OAD-ben, azaz a szinte fullos (nincs gyűrűs lábtámasz) grafit ~325e Ft volt.

Gyakorlatilag összerakva érkezik: gázrugó, talp, felső rész van külön, rugót talpba, széket a rugóra, és kész is.

Érdekesek az anyagok: az ülőfelület háló, de valami spéci anyag, nagyon kényelmes.
Ülőfelület: a kialakítása jó, a szélei kissé befelé ívelnek, nagyon jól tartják a combot, de ugyanakkor egy széles ülepű ember - szerintem - nem tudna kényelmesen elhelyezkedni.
Újfajta a mélységállítás: az ülőfelületet nem lehet mozgatni előre-hátra, hanem az első részét lehet lejjebb/feljebb hajtani. Jól használható, azt lehet igazából beállítani vele, hogy hol támassza az ülőlap a combot; ha felemeljük, akkor nyilván előrébb, elemelkednek a lábak a padlótól.

Hátrész: Kényelmes, szintén valamilyen háló, de más, mint az ülőfelületé, egy műanyag keretre feszítve. Lehet állítani a dőlés erősségét, azaz, hogy mennyi erővel kell hátranyomni, hogy hintázzon.

Kéztámasz: minden irányba állítható, de nekem nagyon nagy csalódás: a tetején egy nagy, bumfordi műanyag, lehet, h nem értek a dizájnhoz, de nekem nagyon gagyi hatású.

Deréktámasz: jópofa, rugalmas műanyag, két rugó feszít egy műanyag hálót befelé, a derék irányába, én még nem találtam meg az ideális pozícióját.

Pro:
- nagyon sokfajta állítási lehetőség, mind az ülőlap, mint a hátrész esetében
- kényelmes ülőfelület

Kontra:
- a beállító füleket nem lehet kényelmesen elérni a székből (!!), mert a kéztámasz annyira ívelt, és ott a tetején a bumfordi kifli, hogy ki kell hajolni teljesen, ilyenkor a kéztámasz teteje, mint egy mankó a hónalj alá kerül, nyom rendesen

- a háttámla nem állítható meg adott szögben. Nem tudom, hogy más székeknél hogy van, de nekem fontos lett volna ez/egy ilyen tulajdonság. Tehát vagy hinta, vagy függőegesben lehet rögzíteni, de olyan nincs, h hátranyomom hintába, és ott megállítom.

Összegezve: full ergonómia, nagyon jó irodai szék, 8-10 órát kényelmesen lehet benne ülni - ha sikerül beállítani. Nekem elmarad a nagyon nagy úristen, de király fíling, inkább a valahogy többet vártam van bennem 3 nap után.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6035) Dolphine válasza expander (#6033) üzenetére


Dolphine
addikt

BlackMartian
Igen így van! :K

expander
Feliratkoztam email értesítőre, miután megjött az email, hogy raktáron van de korlátozott, tegnap azonnal meg is rendeltem a Supreme Sötétszürke változatot!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6036) expander válasza Dolphine (#6035) üzenetére


expander
senior tag

az franko, en is fel vagyok iratkozva, de nekem nem jitt e-mail :W
egy WAU2 mennyire mas vilag ezekhez a szekekhez kepest? :F

(#6037) BlackMartian válasza expander (#6033) üzenetére


BlackMartian
csendes tag

Bocsi akkor :( ~10 perces volt a poszt mikor írtam, azt gondoltam még aktuális, de elég limitált volt a készlet ezek szerint.

(#6038) Dolphine válasza expander (#6036) üzenetére


Dolphine
addikt

Az ArenaRacer oldalán, vagy a Pixel.hu oldalán?
Egyébként elvileg itt van:
[link]

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6039) Boss81 válasza Dolphine (#6038) üzenetére


Boss81
senior tag

Az egy szemét oldal, anno én is onnan akartam megrendelni, volt is készleten, miután megrendeltem, megjött az email és ennyi. Szék természetesen nem érkezett meg, telefon kikapcsolva, emialekre nem válaszoltak.

(#6040) Dolphine válasza Boss81 (#6039) üzenetére


Dolphine
addikt

:Y
Az előző bejegyzést akkor törölni kell! :O
Bocsánat, ezt nem tudtam!

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6041) Dolphine válasza expander (#6036) üzenetére


Dolphine
addikt

Van Sötétszürke az ArenaRacer weboldala szerint! ;)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6042) expander válasza Dolphine (#6041) üzenetére


expander
senior tag

igen koszi, delelott raneztem megegyszer, akkor latram en is, meg is rendeltem :))

(#6043) Dolphine válasza expander (#6042) üzenetére


Dolphine
addikt

:C

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6044) Boss81 válasza Dolphine (#6040) üzenetére


Boss81
senior tag

Csak azért írtam ki más ne járjon hasonlóképp, ne várják a csomagot, és a kommunikációt :U

(#6045) Dolphine válasza Boss81 (#6044) üzenetére


Dolphine
addikt

Tudom, ezért is kellene törölni azt a hozzászólásomat, nehogy valaki belefusson ebbe a hibába! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6046) Dolphine


Dolphine
addikt

Megérkezett a szék, egyelőre még dobozban van.
Olyan súlya volt, azt hittem ott maradok! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6047) BlackMartian válasza Dolphine (#6046) üzenetére


BlackMartian
csendes tag

Egy beszámolót megköszönnénk majd. :DD

(#6048) Dolphine válasza BlackMartian (#6047) üzenetére


Dolphine
addikt

Mindenképp! :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6049) nobela


nobela
senior tag

Sziasztok,

60k környékén napi 2-3 óra üldögélésre 186 cm/110 kg adatokkal ezeket találtam:

Diablo X-Gamer 2.0

THUNDERX3 DC1

Meg lehet ezeket venni? Esetleg van valami jobban ajánlott, vagy nézzek inkább valami irodai széket?

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#6050) Hegee01


Hegee01
csendes tag

Sziasztok,

Szék vásárlás előtt állok, az ArenaRacer Titan-t néztem ki sok jót írtatok róla. Valamikorra várható akció, mert láttam, hogy 100k alatt is belehet szerezni a széket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.