Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) galaktikus


galaktikus
aktív tag

Sziasztok!

Melyik boltot ajánlanátok Pesten ahová besétálok hétfőn és tudok "gamer" ülések között válogatni, próbálni, aztán rögtön meg is venni. Vidéki vagyok és hétfőn arra járok majd, ezért jó lenne ha egy füst alatt le tudnám ezt rendezni. A mostani bőr forgószék szétcseszte a derakam már és most lett elegem.

Üdv: galaktikus

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#2452) Lokids válasza galaktikus (#2451) üzenetére


Lokids
addikt

A Pixel. A választék is ott a legnagyobb. Esetleg Kikában van pár DXRacer szék.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2453) Remus389


Remus389
veterán

Pesten hol van a legnagyobb választék forgószékekből?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#2454) nyunyu válasza Remus389 (#2453) üzenetére


nyunyu
félisten

Reitter Ferenc utca környékén a bútornegyedben?

Két legnagyobb ottani bolt talán a Domus helyén lévő Kika meg az RS, aztán van még pár kisebb magát webáruháznak képzelő garázsbolt bemutatóterme is. (Székkirály, officeplaza)

Arra mondjuk nyugodtan készülj, hogy az ottani bútorboltok kinálatának végigpróbálása minimum fél napos program.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2455) Remus389 válasza nyunyu (#2454) üzenetére


Remus389
veterán

Köszi az infót!

Milyen boltok vannak még ott?

A Kika választékából ezt néztem ki: [link]

Hoppá ugyanez olcsóbban, csak egy kis gugli kellett: [link]

Ez jó márka? Látom 120 kilós terhelhetőség, én 107 kiló vagyok.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#2456) dvids válasza galaktikus (#2451) üzenetére


dvids
aktív tag

Szia, én csak csendben, zárójelben jegyezem meg: a gamer székek semmivel sem kényelmesebbek, mint a többi, sőt, általában túlárazottak. Érdemes egy pillantást vetni a többire is. :)

(#2457) Remus389 válasza Remus389 (#2455) üzenetére


Remus389
veterán

Na rákerestem erre a márkára, hát használtan ilyen, el is ment a kedvem

[link]

NONAME ez is.

Arra gondoltam nincs-e ilyenből márkás, akik rendesen megcsinálják, van egy olyan orosz márka hogy Chairman, arról mi a vélemény? Ráadásul két év a gari.

A 416-os és a 418-as között örlődok [link] [link]

Vélemény?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#2458) dvids válasza Remus389 (#2457) üzenetére


dvids
aktív tag

Mindenképp próbáld ki, mielőtt megveszed. De nem néznek ki valami ergonomikusnak, nálam kapásból kiesnének, mert láthatóan nincs semmi deréktámasztás.

(#2459) rfutar


rfutar
csendes tag

Sziasztok! A Jysk-ben most akciós pár szék, én ezzel szemezek: [link]

Van valakinek tapasztalata, véleménye róla?

(#2460) Remus389 válasza dvids (#2458) üzenetére


Remus389
veterán

És ennek? [link]

Ennek úgy tűnik van valamiféle deréktámasza, nem?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#2461) nyunyu válasza Remus389 (#2460) üzenetére


nyunyu
félisten

Műbőrben az a jó, hogy két év múlva cserélheted, mert cafatokban jön le róla a felső réteg.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2462) Remus389 válasza nyunyu (#2461) üzenetére


Remus389
veterán

Nekem otthoni használatra lenne, tehát mondjuk napi 2-3-4 óra, akkor is?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#2463) Teaway válasza rfutar (#2459) üzenetére


Teaway
veterán

Látatlanban vettem, próba nélkül. 50k-ért nem voltak elvárásaim.
Karfa nem állítható semmilyen irányba (ezt természetesen tudtam a vásárlás előtt, sőt, pont ilyent kerestem), a háttámlával együtt dől. Viszont párnázott.
Ülőlap túlságosan vízszintes, picit lejthetne hátrafelé, de azt megoldottam.
Minden egyéb paramétere teljesen átlagos és megszokott ebben az ársávban, nem tűnik ki semmivel se a többi szék közül.

Nincs itthon csokid??

(#2464) prokxy


prokxy
veterán

Srácok,
DXRacer King vagy AK Racing Premium V2 vagy DXRacer Drifting?

Napi 5-6 órás ülésre kellene, 182cm/102kg. :R

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2465) Remus389


Remus389
veterán

Végülis elmentünk a Kiká-ba, a Jysk-be és a Möbelix-be, és végül visszatártünk a Kikába és ezt vettük meg: [link]

Elfogadtam azt hogy a full műbőr nem olyan jó, mert nagyon beleizzad az ember nyáron.

A fenti székbe az a jó hogy nekem kényelmes, jól néz ki és masszívnak tűnik, a háttámlát tartja egyrészt alul egy vas, de pluszba a karfák is tartják, tehát jó konstrukció. Továbbá a háttámla részben szellőzős(üreges), van jó deréktámasz is. És nem mellesleg olcsó volt relatív.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#2466) Remus389 válasza rfutar (#2459) üzenetére


Remus389
veterán

Szia, pont ilyenben nem ültem talán, de rengeteg "gamer" székben igen, és nekem nem voltak kényelmesek.

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#2467) dvids válasza Remus389 (#2465) üzenetére


dvids
aktív tag

Na ezért mondom, hogy ki kell próbálni, marha szubjektív tud lenni az ergonómia, különösen az ilyen székeknél, amelyek nem sok mindenben állíthatóak.. Én a Driftet például iszonyatosan kényelmetlennek találtam.

Örülök, hogy te találtál magadnak egy jót!

[ Szerkesztve ]

(#2468) Remus389 válasza dvids (#2467) üzenetére


Remus389
veterán

Igen, netről rendelni, képek alapján butaság.

El kell menni és ki kell próbálni, mindenkinek más a kényelmes és a jó. Ezért gyártanak annyifélét, hogy mindenki megtalálja azt ami neki való.

Ha lenne olyan hogy "legkényelmesebb szék" akkor csak egyféle lenne a választékban :D

Egyébként ami a képek alapján tetszett: [link] Nem találtam annyira kényelmesnek.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#2469) Lokids


Lokids
addikt

Gondoltam rendelek a céghez emagra próbaszéket. Akkor szembesültem vele, hogy ezek mind 110kg max teherbírásra vannak. ennek sajna 2kg-al felette vagyok... Úgyhogy ennyit ezekről. Sőt az ergohuman is max 110 kg. :( egyedül a samurai az ami 120-ig van. Még a végén azért kell gamer széket vennem, hogy legyen 120kg+ teherbírású székem. :P

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2470) stephananton válasza Lokids (#2469) üzenetére


stephananton
kezdő

ÜDV. lehet kapni erősített 150klg -t tudó hidraulikát. erre kicseréled a 110 kg-sat s egy polírozott fém csillaglábra. általában megengedik a dolgot az ülésvasak s ráillik a készen vett szék re az új lábazat, gázlift is. némi előzetes mérés és halad a dolog. :-) ennyi.

(#2471) Lokids válasza stephananton (#2470) üzenetére


Lokids
addikt

Ha veszek egy széket 100K+ ért akkor nem akarok már cserélni rajta semmit. Amúgy igen, opció amit írsz, de egy gázlift se 2 forint. Akkor már drágábban nagyobb teherbírásút érdemes venni.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2472) dvids válasza stephananton (#2470) üzenetére


dvids
aktív tag

Az ülésvas bírni fogja? Nekem eddig az összes problémás székemnél ott tört össze. Pedig én "csak" 90 kiló vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#2473) stephananton válasza Lokids (#2471) üzenetére


stephananton
kezdő

EGY csill. láb + 150kg -s hidraulika postázással 20 eft körül megvan. amit mondasz az akkor alternatíva ha a másik szék ülhetősége jobb vagy minimum ugyanolyan jó számodra. egyébként: van egy jó teherbírású széked de ha nem szeretsz beleülni akkor ... érted.

(#2474) stephananton válasza dvids (#2472) üzenetére


stephananton
kezdő

ha nem sokéves a szék, bírhatja. egyébként meg totál látszik a gyári székeknél, gamer e vagy sem extra ilyen vagy olyan vagy sem, hogy mindőjüknél ki kell emeld a hidraulikát a 0 pontból hogy jó legyen... mert véknyabb a kelleténél az ülésük. s pont odtt véknyabb -mélyített- ahol a testsúlyod "koncentrálódik" súlypontod van. no ezt is kikerülöm a vastagon párnázott üléssel ami ráüléskor is érezhetően jobban szétosztja a terhet mint egy a súlypontodnál elvéknyított esztétikát design után rohanó kivitelezés. nem véletlenül kezdtem abba hogy magam hozzam össze a széket s tudjak másoknak is segíteni ebben, aki ament mond s nem bánja ha nem kiállítási darab a széke de örömmel ül bele.

[ Szerkesztve ]

(#2475) Ispy válasza Lokids (#2469) üzenetére


Ispy
veterán

A 100k környékén lévő gémer székekből is vannak office stílusú székek, például a DXRacer classic, én ezt néztem először magamnak igaz "csak" 85 kg vagyok.

Viszont a 50-70k közötti székekből még nem próbáltam kényelmes darabot, mindegyik fapad, max. pehelysúlyú versenyzőknek ajánlanám ezeket.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#2476) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

sziasztok.

szeretnénk nekem otthonra és a barátnőmnek a munkaehyére 1-1 széket vásárolni. Mostanában a barátnőmnek elég gyakran fáj a háta, jár masszőrhöz stb, viszonylag alap széken ül és napi 8 órát minimum, de inkább többet. ezt a széket néztem ki neki , és nagyjából ez a keret árban. Ha van jobb ötletetek akkor szívesen fogadom.

én is elég sokat vagyok az asztalnál sajnos, 200 cm és 120 kiló vagyok, magamnak ezt néztem ki, én kb 30 körül költenék erre, nem ragaszkodom gamer székhez, csak jobban tetszik, a merev tartás és a kényelem sokkal fontosabb. az én székem totál tropa, sajnos dől hátra. Pár hónapja ültem egy ismerős ikeás Markus székébe és igen meglepődtem hogy az mennyire stabil az enyémhez képest...

hol érdemes nézelődni? minden tanácsot nagyon köszönök! :R

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#2477) Lokids válasza Elektrosokk (#2476) üzenetére


Lokids
addikt

Ha a barátnődnek fáj a háta, akkor ergonómikus széket vegyen, ami megfelelően támasztja meg a hátát.

Magadnak, meg dobj rá egy keveset és vegyél egy Markus széket.
Bár az, hogy 120kg vagy, az limitáló és ha tényleg jót akarsz akkor zsebbenyúlós is.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2478) Elektrosokk válasza Lokids (#2477) üzenetére


Elektrosokk
addikt

esetleg tudnál ajánlani valamit a barátnőmnek ? gondolom 60-70 körül már kapni valami értelmeset.

Gondoltam a markus székre magamnak, bár annyira nem tetszik, csak jó volt benne ülni. illetve most nem tudok beruházni sokkal drágább székre, van 2 nagyobb kiadásunk az ősszel amit nem tudunk tologatni, szóval erre most ennyi a keret, viszont a mostani szék már nagyon dől :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#2479) Lokids válasza Elektrosokk (#2478) üzenetére


Lokids
addikt

60-70 körül neki is a Markust. Persze a székekbe bele kell ülni, hogy jó-e a méret egyáltalán, lehet neked marha jó, de neki nem.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2480) stephananton válasza Elektrosokk (#2476) üzenetére


stephananton
kezdő

SZIA SOUL. küldtem egy privát üzenetet.

(#2481) Elektrosokk válasza Lokids (#2479) üzenetére


Elektrosokk
addikt

persze nyilván, akkor benézünk mindenhová...

(#2480) stephananton : köszönöm , kedves vagy :)

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#2482) Lokids válasza Elektrosokk (#2481) üzenetére


Lokids
addikt

Amúgy boltban rendes ergonomikus székek 100K körül vannak és persze a fölött. Az álom egy Gesture lenne, de a fene se fog kiadni 300-400K-t egy székre.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2483) randras


randras
veterán

Sziasztok,

Milyen széket vegyek? :D

Most egy ilyen van, haldoklik már, jön le a műbőr. Időben ha azt vesszük, kiszolgálta az árát, de mégegyszer ilyen műbőrt talán nem vennék. Meg jó lenne, ha lenne fejtámlája az újnak, meg deréktámasza is.

Jól látom, hogy Ti itt ezt ajánlgatjátok? Kicsit meg vagyok lepve, pont beleültem a múltkor, elég rozogának tűnt, biztos csak szarul volt összeszerelve. Amit viszont tökre nem értek, hogy a régi kurblis háttámla-ellentartás állító helyett most miért mindenhol ezt az elől-középen lévő tekerős izét látom? Ez kényelmetlenebbnek tűnik, és én szoktam kurblizni ám napi rendszerességgel. :F

[ Szerkesztve ]

(#2484) polgi803


polgi803
őstag

(#2485) Ispy válasza polgi803 (#2484) üzenetére


Ispy
veterán

Ez a gémer szék egy viszonylag új állatfajta, nem nagyon vannak még 10+-os darabok, így a tartósság kérdése is kérdéses.

De ez nem fekete vagy fehér, sok függ attól, hogy hány kiló vagy, napi hány órát fogsz benne ülni, ruhában vagy pucér seggel, mennyire vagy hajlamos ízzadni, ilyenek.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#2486) dvids válasza polgi803 (#2484) üzenetére


dvids
aktív tag

Tartósságról nem tudok nyilatkozni, de ennyi pénzért már elvárnék derék és nyakpárnákat is, itt minden esetre sem a képen, sem leírásban nem szerepel.

Amazonon érdemes rákeresni, ott írnak sokan értékeléseket. Ez ugyanannak tűnik (csak párnákkal), 3 csillagos és a legtöbb negatív értékelés pont arról beszélt, hogy nagyon hamar eltört.

[ Szerkesztve ]

(#2487) polgi803


polgi803
őstag

Akkor mit ajánlanátok nyugodt szívvel? Pontos típust lécci. Tudom bele kell ülni de nekem már egy Genesys 550 is az volt. szóval csak legyen derék meg fejtámasz legyen. És ne kopjon szét. 79 kiló vagyok

(#2488) Ispy válasza polgi803 (#2487) üzenetére


Ispy
veterán

Én ajánlani nem fogok, nekem egy AKRacing Premium V2 van, 1,5 éves, eddig nem kopott, nem törött, olyan, mint új korában, 85kg vagyok, nekem kényelmes 3-4 óra folyamatos ülés után is, derekam nem fáj benne.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#2489) kásás


kásás
tag

Szisztok!
Erről mit gondoltok? Sigma

[ Szerkesztve ]

(#2490) hypno skate válasza randras (#2483) üzenetére


hypno skate
senior tag

A Markuson az ülőlap-háttámla szög fix. Azon nincs mit feszíteni,
Az a bumszli tekerő a hintamechanika előfeszítését állítja.
(szerintem)

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#2491) Alg válasza Ispy (#2488) üzenetére


Alg
veterán

Premium v2 jó, nekem kb. 2-2,5 évesen most elkezdett foszlani a szövet - először a deréktámaszon és az ülőlap melletti merevítéseken pereg lefelé a műbőr felső rétege, de az ülőlapon is elkezdett már repedezni.

Egy jó kárpitos valószínűleg rendbe tudná tenni

(80kg, napi 4-5 óra használat)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2492) Ispy válasza Alg (#2491) üzenetére


Ispy
veterán

Hát ez rossz hír. :(

Egy jó kárpítos többe kerül, mint amennyit a szék ér.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#2493) stephananton válasza Alg (#2491) üzenetére


stephananton
kezdő

JÓ KOPÁSÁLLÓSÁGÚ ÚJONNANI HUZATANYAG... és a munka. . ha a szék ennél olcsóbb akkor kár volt érte pénzt adni. de ha már mewgtörtént, és szerezsz benne ülni, akkor még mindig érdemesebb frendbeszedni jó minőségű huzattal felruházni, mint szemétdombot növelni. :) én magam csináltam az enyémet, ha gondolod.....

(#2494) stephananton válasza polgi803 (#2487) üzenetére


stephananton
kezdő

írtam privát üzenetet

(#2495) stephananton válasza randras (#2483) üzenetére


stephananton
kezdő

küldtem privát üzenetet.

(#2496) Boss81


Boss81
senior tag

Sziasztok !

Széket cserélek a következő hetekben , és keresem a megfelelőt . Jelenleg kettő között vacilállok , de szóba jöhet más is .

Az első ez lenne , a második pedig ez .

Azért gondolkodtam ezekben mert sokat ülök gép előtt a munkám miatt , és fontos hogy kényelmes legyen .

Kisméretű szék nem nagyon jöhet szóba , 190cm 110 Kg vagyok .

Ha esetleg valakinek van olyan amit ajánlana hasonló paraméterekkel , tapasztalatból , nem netes véleményből , azt szívesen veszem .

Köszi előre is :R

(#2497) csocsoszán


csocsoszán
őstag

http://www.lealkudtam.hu/Gamer-szek-3-szinben-PRO-d44.htm[link]
Most találtam. Jól hangzik.

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#2498) stephananton válasza Boss81 (#2496) üzenetére


stephananton
kezdő

üdv. ment egy privát üzenet :-)

(#2499) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !

Gyerekeknek szeretnék valami " Gamer " széket venni, nem horror áron... 40 körül...
mit ajánlanátok, illetve erről mi a véleményetek:

[link]

elöre is köszi a segitségeteket!
:R

(#2500) hypno skate válasza maxika2004 (#2499) üzenetére


hypno skate
senior tag

Szerintem ez sem nem jobb, sem nem rosszabb, mint az összes ugyanígy/hasonlóan kinéző nagyjából ebbe az árkategóriába tartozó szék.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.