Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59988) Csokifalo


Csokifalo
aktív tag

Megérkezett ma a bobo vr pro, és az amvr arcpárna többek között az amazonról :) , meg vagyok vele elégedve, a másoknál hallható akku zümmögés sincs eddig, most vagy szerencsém van vagy nem tudom. A Q2-emhez ami volt régen is volt bobo, nekem nagyon bejött, az mondjuk akku nélküli volt. Arcpárna meg kiwi volt régen. Tartottam tőle hogy nem lesz jó a kombó, sokan panaszkodtak rá hogy nehezen fér össze, de tökéletes, nekem nagy a fejem, de a 8 éves lányomra is ugyanolyan jól passzol. Ami nekem fura, hogy azt javasolják ne töltsd a Q3-at az akksi packon keresztül, viszont ezzel kapcsolatban tapsztalatokra lennék kiváncsi, napi használatban mi marad majd egy év múlva a Q3 töltő csatijából ha naponta 3x húzom ki, dugom be a bobo-t, aztán húzom ki, dugom be a töltőkábelt direktbe?? Vannak már ilyen mágneses kábel végek töltésre, amik jó is lennének, mert tennék egyet a Q3-ra, csak az a baj, az spec kábellel van, akkor meg a bobo akksi nem menne rá... azt a kábelt meg ugye nem tudom cserélni mert fix. Ti hogy csináljátok? Esetleg, 2 ilyenen filózok, az egyik a kis rész bele a Q3-ba, a másik kettő nagy rész meg egyik a bobo kábelvégre, a másis a töltő végre, így nem gyalázódna a töltőcsati


[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.