Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60851) fatal` válasza GalaHU (#60847) üzenetére


fatal`
titán

Broadbent se semmi, aki rally közben is dumál és így félig hallva a navigátort megy végig :DDD

(#60852) nimfas


nimfas
addikt

Beat saber .... Quest3.

Magasság valamiért 4,6 méter. Hiába állítom a játékban automatára akkor sem jó.
Próbáltam a Quest 3-on új játékteret, úgy sem.
Játékon belül a menü lent van boka magasságban. Játék közben meg a játéktér alattam.....

(#60853) t72killer válasza nimfas (#60852) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

LoL, és az ilyenekért nem kis pénzt kérnek...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#60854) barcalaci84 válasza nimfas (#60852) üzenetére


barcalaci84
őstag

Nekem nemrég volt egy ilyen , mikor kijött a v64 ezzel a" lying down" opcióval... Én kikapcsoltam ezt az experimental menüben és újraindítottam a headsetet ... Azóta jó.

[ Szerkesztve ]

(#60855) nimfas válasza barcalaci84 (#60854) üzenetére


nimfas
addikt

Na, ezt ki fogom próbálni! 😃

(#60856) zsozsa74 válasza t72killer (#60853) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Hogy értve? Milyenekért?

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#60857) Márton válasza zsozsa74 (#60856) üzenetére


Márton
nagyúr

gondolom az ilyen bugokra gondolt - ami nem is biztos, hogy BS bug

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#60858) nimfas válasza Márton (#60857) üzenetére


nimfas
addikt

Érdekes mert más programmal jó a magasság. De valamit olvastam még tegnap, majd azt is megpróbálom.

(#60859) Dyingsoul válasza nimfas (#60852) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Én meg tegnap jártam úgy, hogy egy ideje nem használtam a Q2-t és egy órácskát BS-eztem, aztán egyszerűen nem akart kikapcsolni "update in progress, dugd kábelre aztán majd kikapcsol" így pihent 2 órát és még mindig küzdöttem vele, aztán meguntam mert már álmos voltam és addig nyomtam a kikapcsot amíg el nem aludt... Remélem fel tudom majd ébreszteni de amíg nem nyúlok hozzá addig Schrödinger macskája.... :D

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#60860) GalaHU válasza Dyingsoul (#60859) üzenetére


GalaHU
őstag

Nekem ezt hetek óta csinálja a Q3, szerintem valamit elcsesztek a frissítéssel. Próbáltam PC-n hagyni, külön tápot adni, táp nélkül megpróbálni, de semmi, minden kikapcsolásnál újra frissítene. PEdig wifi van, használat közben mindenhez hozzáfér... :F

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#60861) zsozsa74 válasza GalaHU (#60860) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Nálam is van némi zavar az erőben az update óta. Nem nagyon találja a pc-t, amikor a pc linket be akarom izzítani. Általában ki-bekapcs, pc újraindítás segít. Kicsit bosszantó, hogy a játékidőből 5-10 percek ezzel a buzizással telnek el.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#60862) fatal` válasza GalaHU (#60860) üzenetére


fatal`
titán

Az appokat is frissíti olyankor, de egyébként ki lehet venni a pipát a leállítás menüben és akkor kikapcsol.

@zsozsa74 Nyomkodd többször, néha 2-3 próbálkozás kell, ez már baromi régóta ilyen néha.

(#60863) zsozsa74 válasza fatal` (#60862) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Ilyenkor kapok egy kiszürkített gombot, szóval nincs mit nyomkodni. De tényleg az update óta érzékelem a problémát. Persze lehet, hogy ez csak véletlen egybeesés.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#60864) fatal` válasza zsozsa74 (#60863) üzenetére


fatal`
titán

Ja a kiszűrkített gomb, azt hittem felugró ablakban hiba error van, néha ezt is játssza. Na ezt viszont a PC-s appban cache probléma tudja okozni végleg is, ott kell takarítani az AppDataban meg újratelepíteni a szoftvert, ha az nem oldja meg.

Egyébként a gombot kiszürkíti a Quick Settingsben, de a beállításokból oda lehet ugrani a Linkre és úgy működik, kerülőúton.

Pár hete volt ilyen nekem először, ezt mondjuk javíthatnák, mert kurva idegesítő tényleg.

(#60865) section9


section9
őstag

Végignyomtam a Vader Immortalt. Hát ha teljes áron vettem volna azért nagyon mérges lennék. Tök jó játék lehetett volna, de de kb percenként van valami bugyuta cutscene és tényleges akció alig van benne. Kb a játék utolsó epizódja az ami egyáltalán értékelhetö, de az is olyan mint egy AAA játék bevezetö küldetése lenne. Kicsit olyan érzésem van, mintha gyerekeknek szánták volna, pedig nagyon sok potenciál lett volna ha rendesen ráfeküdnek a harcra és hagyták volna, hogy egy kicsit kiélvezze az ember a fénykardozást. :(

(#60866) Raymond válasza section9 (#60865) üzenetére


Raymond
félisten

Ez nem igazan jatek hanem amolyan Star Wars experience. A szorakozas a story befejezese utan a Lightsaber Dojo-ban van, ott kielheted a fenykard vagyaidat.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#60867) a2d2 válasza section9 (#60865) üzenetére


a2d2
addikt

5 éve sajnos ez teljesen normális volt hogy elkérnek egy ilyen fél órás experience-ért 10 dolcsit. Szerencsére sokat fejlődtek azóta a játékok.
Mikor visszanézem hogy anno miket meg nem vettem azért verem a fejem a falba. De mondjuk nem volt ekkora dömping sem mint most és örültünk az ilyeneknek is.

A tales from the galaxy's edge viszont egész jó volt. Főleg a fejvadász robotos rész :)

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#60868) a2d2 válasza a2d2 (#60767) üzenetére


a2d2
addikt

Na, ezt feladtam. Telepítettem ma a Lies Beneath-t, inkább nekikezdek annak. (Fent van még az Into the radius, arra is rápróbáltam a minap, de valahogy nem jött még mindig át).

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#60869) section9 válasza a2d2 (#60867) üzenetére


section9
őstag

Raymond: Tudom, ennek megfeleloen kezdtem bele, de azert biztam benne, hogy nem cutscene cutscene hatan lesz. :)

a2d2: Az arral nincs bajom es elmenyben is siman veri a mostani jatekok nagy reszet, itt tenyleg csak annyit kellett volna nekem, hogy kidobjak a beszelgetos reszek felet es ellensegeket rakjanak be a palyara. Nagyon idegesit, hogy menni kellene megmenteni a vilagot, de az idiota robot companionnek muszaj elsutnie elotte par borzaszto poent.

(#60870) KRoy19 válasza kevike576 (#60781) üzenetére


KRoy19
őstag

Na, megkérdeztem a support-ot, hogy mikorra várható, hogy megkapom a Pimax Crystal Light-ot. Azt írták, hogy június-július környéke. (04.20-án rendeltem elő)

(#60871) Dyingsoul válasza GalaHU (#60860) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Mondjuk ez megnyugtató, hogy nem csak nekem csinálja. Szintén végig wifin, de én kábellel gépre nem kötöm, csak airlinkkel néha. Egyszer már csinálta ezt régebben is valamikor update után, valamikor majd csak észhez tér magától vagy adnak ki hotfixet. Talán a beta és a stable közötti váltás gatyába rázhatja de én most nem kísérletezek vele.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#60872) nimfas válasza barcalaci84 (#60854) üzenetére


nimfas
addikt

Ez volt a megoldás, köszönöm! Most már jó a magasság a Beat Saberben. 😃

(#60873) NORBl


NORBl
aktív tag

Alyxezni szertnék. Kéne kábel. Van esetleg valakinek eladó, vagy tudtok linkelni 5 méteres tesztelt kábelt quest 3-ra ? Nem nagyon találtam topikban ajánlást.

+ Tudnátok ajánlani játékokat, vagy más jópofa szofvert akár hogy mit próbáljak beszerezni ? Beat Saber, Drum Rocks - al játszok azok nagyon tetszenek. Van ez a felhőkarcolós prank cucc, az is király. Valami ilyesmit ? Pistol Whip is megvan, az is epic. Valami tipp ezek alapján ?

[ Szerkesztve ]

(#60874) fatal` válasza NORBl (#60873) üzenetére


fatal`
titán

Synth Riders is jó. Eleven Table Tennis, ha szereted a ping-pongot :) Walkabout Minigolf. Kábelt passzolom, nekem csak olcsó Alzás, 3 méteres volt szimulátorozáshoz, de WiFit használok már csak.

(#60875) Raymond válasza NORBl (#60873) üzenetére


Raymond
félisten

Szerintem ez is nagyon jo: Arrowhead Medieval Archery

Az elejen konnyu de utanna szepen felmegy a nehezegi szint amikor a mozgocelpontok is megjelennek.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#60876) gulasoft válasza NORBl (#60873) üzenetére


gulasoft
őstag

Vegyél inkább egy routert. Valahol feljebb írtam, hogyan kell ap-módba rakni ami semmit nem kavar be a mostani hálózatodba, csak kapsz egy access pointot amire a géped kábellel a fejszett meg a wifivel csatlakozik.
Milyen géppel akarod összekötni? (mert amiket írtál ugye az mind natív)

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#60877) section9 válasza NORBl (#60873) üzenetére


section9
őstag

SUPERHOT VR, In Death: Unchained, Les Mills Body Combat, GORN nagy kedvenceim. :)

(#60878) NORBl válasza gulasoft (#60876) üzenetére


NORBl
aktív tag

Ebben az esetben a gépem a tv vel csatlakozik ? Vagy itt miket is köt össze a kábel ? :DDD

Gamer pc, Alyx - hoz tudtommal izmosabb vas kell.

(#60879) gulasoft válasza NORBl (#60873) üzenetére


gulasoft
őstag

Moss-nak van natív verziója asszem, de a 2-esnek biztos, Demeo szintén van natívan ahogy a walkabout minigolf is, most nagy sláger a contractors showdown, és aghost of tabor ha szereted a lövöldökét, mind a kettő szintén natív.
Ha van erős PC-d akkor pcvr-al az elite néha steamen ilyen pár euróért kapható, de mondjuk ahhoz illik egy rendes joy gázkar kombó.

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#60880) gulasoft válasza NORBl (#60878) üzenetére


gulasoft
őstag

A link kábel a gépedet és a fejszettet köti össze, az alyx pont az ami még egy krumplin is elfut ahol a krumpli egy i7 4xxx és egy gtx 1070 vagy erősebb.
Minden máshoz erősebb vas kell, de ha ez nem volt tiszta akkor mnek kerestél link kábelt?

[ Szerkesztve ]

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#60881) Razor18


Razor18
tag

Urak, honnan érdemes mostanság Quest 3-at venni? Németországban 520 EUR körül van most, viszont az esetleges garit mégiscsak jobb itthon intéztetni, vagy?
Ha csak PCVR-hoz lesz, milyen extrákat érdemes megvenni hozzá "azonnal" (extra fejpánt, ilyenek)...

[ Szerkesztve ]

(#60882) fatal` válasza Razor18 (#60881) üzenetére


fatal`
titán

Ha itthon veszed, akkor szerintem Alza.

Egyébként olasz vagy német amazon. Én a németen vettem, mert ugyan drágább (magasabb az áfakülönbözet), de nagyobb eséllyel jutok angol nyelvű supporthoz, ha gariztatni kell.

Fejpánt azonnal, ha szemüveges vagy akkor dioptriás lencse. Normális WiFi nem árt, ha nem akarsz kábellel szórakozni :)

(#60883) gulasoft


gulasoft
őstag

Nézzétek mit találtam a temun :DD
[link]

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#60884) fatal` válasza gulasoft (#60883) üzenetére


fatal`
titán

Ettől olcsóbb egy AX53U :D Igaz, az csak 1200-at tud AX-en (2400 helyett), de VR-hoz teljesen jó.

(#60885) gulasoft válasza fatal` (#60884) üzenetére


gulasoft
őstag

Nem azt gondoltam, hogy jó, hanem mekkora gagyi lehet. :DD

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#60886) Razor18 válasza fatal` (#60882) üzenetére


Razor18
tag

Köszi !
A német amazon úgy tűnik nem szállít direktben Mo.-ra...
Fejpántból melyik az ajánlott?
Csak ülve használom rep szimhez, wifi nem fog kelleni.

(#60887) kevike576 válasza Razor18 (#60886) üzenetére


kevike576
senior tag

A német amazon úgy tűnik nem szállít direktben Mo.-ra...

Ezt honnan vetted ?

(#60888) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

Van rá mód, hogy a régi Oculus Go-ra valahogy felvarázsoljam a Virtual Dekstop-ot?
Vagy van bármi alternatíva?

Előre is köszönöm! :R

(#60889) fatal` válasza Razor18 (#60886) üzenetére


fatal`
titán

Szállít az, én is ott vettem, most is van készleten is.

[ Szerkesztve ]

(#60890) Raymond válasza Daffchy (#60888) üzenetére


Raymond
félisten

Igen, ez az utolso verzio ami tamogatja a Go-t: [link]

A PC streamer-t es az APK-t is onnan toltsd le. Ez hivatalos app igy az entitlement check meg mindig ott van, ergo meg kell hogy legyen az Oculus Store verzio veve az Oculus/Meta fiokodban.

Szerk: ha problema lenne a dolog akkor meg mindig ott van az ingyenes ALVR, viszont ott is egy regebbi verziot kell hasznalni az Oculus OS update miatt [link]

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#60891) Mörszi22


Mörszi22
újonc

Sziasztok.
(Összefoglalót elolvastam)
Új lennék VR téren és az első példány kiválasztásában szeretnék segítséget kérni.
Mindenképp PC-vel összekötve szeretném használni. Rá keresve (Google) hatalmas a szórás. Létezik olyan VR headset, ami pl az oculusal ellentétben nem rendelkezik belső számítógéppel, (úgysem használnám ki.) cserében jobb a képe-felbontása,.... ebben az árkategóriában? Részemről használt is szóba jöhet.
Válaszokat előre is köszi.

(#60892) Raymond válasza Mörszi22 (#60891) üzenetére


Raymond
félisten

Nince ertelme mast venni mint Quest 3, Pico 4 vagy Quest 2, kepminosegben es arban is ebben a sorrendben lefele.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#60893) Daffchy válasza Raymond (#60890) üzenetére


Daffchy
őstag

Na egy reménysugár...
Nagyon köszönöm! :R

Ezt az apk fájlt, hogy varázsoljam a Go-ra?

Bocs a láma kérdésért, próbáltam utánanézni, de nem vágom... :F

(#60894) Raymond válasza Daffchy (#60893) üzenetére


Raymond
félisten

Megmondom oszinten az aktualis modszer nem tudom mi. A tamogatas lejart, os utolso v18 ra, es a Meta megnyitotta az eszkozt mar tobb mint 2 eve [link] Nekem meg az eredeti allapotban van es a Developer Account-al raktam ra ALVR-t regebben es miutan a tamogatas megszunt akkor a regi verziot is ugy tettem vissza. Akkor meg PC-rol a SideQuest aplikacioval, most mar van SideQuest az eszkozon is igy nem kell a PC, de a Go-nal meg igen.

Ha megnyitod a bootloader-t a fenti link leirasa alapjan akkor ramasolod es azt telepitesz amit akarsz, csak nem tudom hogy akkor a zart funciok (entitlement check) mukodnek-e meg, nem neztem soha utanna mert nem nyitottam meg az enyemet mert ez reseteli az eszkozt mindent torolve rola es ujra kell regisztralni a telefonos appal es telepiteni mindent. Vannak viszont dolgok amik mar nem mennek a Store-bol.

Szerintem probald a developer mode-ot inkabb. A VD-t meg kell venni az Quest Store-ban mindenkeppen hiaba sideload telepites a regi verzioval.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#60895) nimfas válasza NORBl (#60873) üzenetére


nimfas
addikt

SUPERHOT VR, In Death: Unchained
Utóbbi kifejezetten állat.

Írok privátban.

[ Szerkesztve ]

(#60896) kiskuplung válasza nimfas (#60895) üzenetére


kiskuplung
őstag

Az In Death elképesztően jó szerintem is, pedig én nem szeretem ezeket a roguelike cuccokat, amikkel a VR hajnalán próbálták kiszúrni a szemünket.

Ez, és az Until you fall az a két játék amit sok-sok év után is előveszek.

(#60897) Raymond válasza Raymond (#60894) üzenetére


Raymond
félisten

Kis javitas: " ...es miutan a tamogatas megszunt akkor a regi verziot a VD-bol is ugy tettem vissza."

A VD-hez kell a store check es a megvetele, az ALVR ingyenes, azt felrakod vagy a developer account-al vagy az OS megnyitasa utan siman SideQuest-el vagy Android adb-vel a PC-rol.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#60898) Hiei555 válasza nimfas (#60895) üzenetére


Hiei555
tag

Az in Deathből melyik a jó? A Pc steames vagy a Q3as elvileg felújított?

(#60899) nimfas válasza Hiei555 (#60898) üzenetére


nimfas
addikt

Q3, legalábbis szerintem (Az bárhol tolható és grafikában sem igazán marad el). De megvan a PC-VR is.

(#60900) gulasoft válasza Mörszi22 (#60891) üzenetére


gulasoft
őstag

Természetesen van jobb mint a Q3. 3*drágábban a pimaxok, de olvasva itt a hozzászólásokat június július magasságában érkezik, csak elég elrettentő a hírük, úgyhogy hozzá szokták tenni a kérdést, hogy na jó de melyik évben?
Viszont ha mindenképpen PC-vel akarod használni akkor a minimum konfig a q3 kihasználásához már valahol a 12-es 13-as generációs intel és inkább a 4070 vagy afölé kacsingass mint lejebb. El fog menni gyengébb kártyákkal is, csak nem full felbontáson, és csak eredetileg VR-ra gyártott játékokkal.
Ráadásul jót tesz neki egy saját dedikált router, és wifin érdemes összekötni, ott meg a fatal ajánlott AX53U az alja.
Az sem mindegy mennyire birod, ha tudsz hétvégén ugorj be egy vr terembe egy két órára. Mondjuk mikor először voltam, akkor az arizona sunshine volt az első élmény attól én lehidaltam, és ott ugye a hodrde módban annyit nem kell mozigni fizikailag is lehetett párat lépni, ami ott elég, de én azóta el vagyok varázsolva. Aztán az első játék amit megvettem mikor 6 hónapra rá megjött az index a skyrim VR volt, amit világos volt, hogy teleporttal játszhatatlan, és stabil terpeszben dülöngélt a felső testem. De nem lettem rosszul! Az asszony ahogy a joyal kéne mozogni rosszul lesz, de a beat sabert úgy tolja mint én soha. Tehát próbáld ki.

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.