Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19051) Dyingsoul válasza dan83 (#19050) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Itthoni vásárlásra valószínűleg az amazon.de lesz a legkézenfekvőbb megoldás.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#19052) schawo válasza sepsi0 (#19048) üzenetére


schawo
titán

Samu Telefon + GearVR-nél jóval olcsóbb, és 1000x jobb WMR-t venni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19053) Raymond válasza schawo (#19052) üzenetére


Raymond
félisten

Igy van, felteve ha talal 100-150 vagy max talan 200EUR korul. Annal tobbet nemigen adnak erte.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19054) swado válasza sepsi0 (#19048) üzenetére


swado
tag

Azt nem tudom, hogy a német amazonra is él-e, de az amerikain akció van.

[link]

[ Szerkesztve ]

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#19055) schawo válasza Raymond (#19053) üzenetére


schawo
titán

210-ért mit vennél inkább?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19056) Raymond válasza swado (#19054) üzenetére


Raymond
félisten

Sajnos ezek Europaban nem ervenyesek, itt ha volt valami akkor mindig teljesen fugetlenul attol hogy az USA-ban mi tortent. Itt eleg jo attekintes van hogy milyen WMR akciok vannak DE-ben: [link]

De erdemes azert az USA Amazon-t nezegetni, ha van olyan akcio mint tavaly osszel hogy Lenovo $100-$150 kozott vagy a HP (controllerekkel) $150-ert azt erdemes volt behozni, 175EUR-t fizettem az utobbiert.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19057) Raymond válasza schawo (#19055) üzenetére


Raymond
félisten

Ha az Acer akkor nem vennem meg, de az Explorer vagy a HP meg talan hatareset.

Ha a kerdes az volt hogy Go vagy WMR akkor a kollega alltal vazolt helyzetben WMR, ugy jott le nekem hogy rendes PC-s VR kene inkabb es nem 3DOF mobil.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19058) bunnyhu válasza -Solt- (#19046) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Dejó ... akkor reméljük rendberakják gyorsan, mert baromi idegesítő.

https://divecenter.hu

(#19059) Enton válasza Raymond (#19056) üzenetére


Enton
addikt

Hasonló akciók vannak mint tavaly, de csak a samu odyssey+ van jóáron 300$ annyi hogy nem amazon hanem ms store-ból:

[link]

Persze ők nem szállítanak ide. :(

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#19060) schawo válasza Enton (#19059) üzenetére


schawo
titán

viabox

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19061) Enton válasza schawo (#19060) üzenetére


Enton
addikt

Áhh, már hp reverb hívő lettem és ők jönnek hónap végén worldwide szóval csesze meg a samu az odyssey-ét az usankásoknak ahogy akarja.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#19062) kiskuplung válasza Enton (#19061) üzenetére


kiskuplung
őstag

Majd írj, ha megjött, hogy milyen.

(#19063) #54625216 válasza sepsi0 (#19048) üzenetére


#54625216
törölt tag

Ha nincs Samsung telefonod és a lehető legkevesebbet akarsz VR-re költeni, akkor az Oculus Go szvsz a legjobb megoldás.
Az amazon.de-n 220EUR, 100%-ban kompatibilis a GearVR-al és nem kell telefon hozzá.
(Van rá ALVR, így valamennyire PC-vel is működik.)
Ha esetleg nem jön be a srácoknak, vagy kapudrogként működik és kihisztiznek egy jobb PC-s headsetet :DDD , még mindig árában el tudod adni használtan, vagy 30 napon belül vissza tudod küldeni az amazonnak.

(#19064) Enton válasza kiskuplung (#19062) üzenetére


Enton
addikt

Előbb rakják ki valamelyik hp shopba.
Egyelőre csak us felületen van nyoma a prof verziónak és lehet email értesítőt kérni. Ezen kívül semmi info eddig.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#19065) sakkay válasza Enton (#19064) üzenetére


sakkay
aktív tag

(#19066) Raymond válasza Enton (#19064) üzenetére


Raymond
félisten

Az volt a hir megjeleneskor hogy Europaban nem lesz konzumer verzio forgalmazva. Mondjuk ez nem jelenti azt hogy nem vehetsz, csak annyit hogy az 50-el dragabb valtozatot kapod majd csak.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19067) schawo válasza Raymond (#19066) üzenetére


schawo
titán

És nem lesz rendes, több éves gari, csak 1 év. Szarabbat drágábban jeligére.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19068) Raymond válasza schawo (#19067) üzenetére


Raymond
félisten

Na meg az utolso hosszabb video utan (ahol a HP-s PM-el volt interview) en azert megvarnam az elso retail ertekeleseket mert valahogy picit sok volt a magyarazas.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19069) bunnyhu válasza Enton (#19059) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Nem értem, a régi odyssey megvehető volt EU-van, a + miért nem? Azért már elég ideje a piacon van ahoz, hogy USA-ból tovább lépjenek.

https://divecenter.hu

(#19070) Jacek válasza bunnyhu (#19069) üzenetére


Jacek
veterán

Nem csak szürke importban? Úgy lehet a pluszt is.

(#19071) Raymond válasza bunnyhu (#19069) üzenetére


Raymond
félisten

A regit se forgalmaztak EU-ban.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19072) Enton válasza Raymond (#19068) üzenetére


Enton
addikt

Annyira nem sürgetős a dolog, valószínűleg 1-2 otthoni teszt/unboxing videot csak megvárok meg kitudja még mi lesz itt az index is, arra is kiváncsi vagyok nagyon mit hoz.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#19073) schawo válasza Raymond (#19071) üzenetére


schawo
titán

Csak tudnám, hogy miért utálják ennyire Európát.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19074) Raymond válasza schawo (#19073) üzenetére


Raymond
félisten

Nem utaljak, van itt eleg termekuk, de a Samsung-nal az Odyssey sajnos pont ahhoz az alreszleghez tartozik (laptopok es Windows termekek) amelyik par eve kivonult az Europai piacrol.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19075) kiskuplung válasza Dyingsoul (#18668) üzenetére


kiskuplung
őstag

Keresel még csapattársat? Csak mert az ismerősöm, akit mondtam, közben a top10-ben nyomul :)

(#19076) bunnyhu válasza Raymond (#19071) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Én amikor tavaly hallottam az odyssey-ről rákerestem a neten, és dobott magyar találatokat is a simára. Már nem lehetett kapni, de volt találat, tehát de igen, valószínűleg volt amikor elérhető volt itthon is, hivatalosan.

https://www.alza.hu/samsung-odyssey-d5127033.htm

pl.

[ Szerkesztve ]

https://divecenter.hu

(#19077) Raymond válasza bunnyhu (#19076) üzenetére


Raymond
félisten

Bocs, nem akarok errol oda-vissza viatakozni, de nem volt az Odyssey hivatalosan Europaban forgalmazva. Ha gondolod kerdezd meg izomman1-et hogyan sikerul vennie :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19078) Raymond


Raymond
félisten

Na, itt a masik 2160x2160 displayeket hasznalo HMD:

Acer Announces Windows VR Headset With HP Reverb Resolution And IPD Adjustment

Persze ez is "for creators" igy az ara is inkabb a Reverb $599-649 ara folott lesz mint alatta. Na meg az is kerdes mikor lesz egyaltalan kaphato, a tavaly osszel bemutatott OJO 500 se erkezett meg meg, gondolom mar nem is fog. Azt akartak 449-499EUR kozott adni.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19079) kiskuplung válasza bunnyhu (#19076) üzenetére


kiskuplung
őstag

Az Alza az Oculushoz is árult külön szenzort. Vagyis meghirdették, aztán jéééé, mégse lehetett kapni : [link]

(#19080) bunnyhu válasza kiskuplung (#19079) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Én már csak azt az állapotot láttam, hogy nem kapható. És elég fura, hogy belistáznak valamit ami sose volt/lesz. De hiszek neked, én az alzából soha semmit nem vettem és nem is tervezek venni, nem is nézem, szóval nem tudom milyen trükköket csinálnak.

https://divecenter.hu

(#19081) Enton válasza Raymond (#19078) üzenetére


Enton
addikt

Ebay-en japánból elég drágán van OJO most is, pont ma találtam:

[link]

Ha hasonló árazással lesz a conceptD ojo is, akkor ezt is a hajukra kenhetik, hiába a állítható IPD.

Amúgy ennek az OJO levehetö dizájnak mi haszna, az elvileg könnyebb lencsetisztításon kivül?

Resi 7 akkor felejtős PC-n VR verzióban vagy várható még valamikor?

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#19082) #54625216


#54625216
törölt tag

Nem új hír, de hátha valakit érdekel. A VR Cover árul műbőr fejpántot az Oculus Go-hoz. 15USD +7USD a szállítás ~ 6500 forintot nekem simán megér.

(#19083) Jacek válasza Enton (#19081) üzenetére


Jacek
veterán

Jó hogy lehet kapni :D

(#19084) Raymond válasza Enton (#19081) üzenetére


Raymond
félisten

A leveheto dizajn arra lett amire irod - tisztitas. De ez csak akkor lenyeges ha uzletileg/iparilag van hasznalva es sokszor kell torolgetni. Mondjuk javitasnal se masodlagos mert ha a fejreszben van a problema akkor eleg azt cserelni, de igy hogy nemigen kapni sehol ez gondolom lenyegtelen.

A RE7VR PC-s valtozata ugyanott tart mint tavaly - sehol.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19085) Dyingsoul válasza kiskuplung (#19075) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Hát már nincs hova keresni. Ma este lesz az utolsó selejtező.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#19086) kiskuplung válasza Dyingsoul (#19085) üzenetére


kiskuplung
őstag

Gondolom lesz még ilyen, akkor szóljatok légy szíves :)

(#19087) Dyingsoul válasza kiskuplung (#19086) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Jövőre. :(

Más:
AC vs PC-PC2 téma. Melyik jobb VR-ban? Kizárólag VR-ban érdekelne. Vagy egy haverom akivel simezni akarunk majd, nekem megvan a PC-PC2, AC nincs. Neki megvan az AC, PC-PC2 nincs de neki VR-ja sincs még. :DDD Szóval az a kérdés, hogy VR mulatságra melyik a jobb? Segalnak az a véleménye, hogy az AC vérbeli szim, de a PC1-2-nek jobb a VR támogatása.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#19088) Raymond válasza Dyingsoul (#19087) üzenetére


Raymond
félisten

Az eredeti AC jobban megy, de a kartyaddal ez gyakorlatilag lenyegtelen. Mindketto jo egyebkent, de a PC2 VR tamogatas tenyleg jobb mert mindent meg tudsz a HMD-bol oldani, az AC-nal csak az megy VR-ban amikor mar a palyan vagy, a menuk a monitoron vannak. Plusz VR-ban is azert problemas a kezeles ha megnyitod az in-game menut mert egerrel kell matatni es keresni a sarga kis kurzor pottyot. 20EUR most a Steam-en az alap AC vagy 40EUR a fullos osszes DLC valtozat, szerintem elfer a konyvtarban, vannak benne elvezetes palyak es autok plusz a te gepeden elmegy magas SS-el is :)

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19089) a2d2 válasza Dyingsoul (#19087) üzenetére


a2d2
addikt

Ha ez számít valamit akkor 10 euróért még elérhető a PC: [link]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#19090) abydos válasza Dyingsoul (#19087) üzenetére


abydos
aktív tag

Van ember eslre discordon, ma van a határidő nevezni, írjatok egymásnak gyorsan

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#19091) Dyingsoul válasza abydos (#19090) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Láttam a discordon, írt is nekem és beszélgettünk. Ma este van az utolsó selejtező. Se ismerkedésre se gyakorlásra nincs idő plusz programom is van estére (beígértem egy Diablo 1 streamet). Nem szeretem az ilyen kapkodós dolgokat, esélyünk sincs így semmire. Két héten át kerestem embereket, de nem jött össze. Ez van, majd talán jövőre.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#19092) Dyingsoul válasza Raymond (#19088) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Köszi, meg is vettem. :) Gamesplaneten flash sale van, 17 eur volt az ultimate. Gondoltam ennyiért már nem hagyom ott. :D

Viszont az engem elborzaszt, hogy a menüt az egérrel kell majd monitoron nyomogatni... nem baj majd megyek nordschleife-n 10 körös futamokat.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#19093) Raymond válasza Dyingsoul (#19092) üzenetére


Raymond
félisten

Nem is az az idegesito hogy a menu csak a kepernyon van hanem inkabb az hogy amikor betoltodott a palya es a kocsiban olsz ott meg vagy az a jobb oldali menusav. Ott is egerrel kell a kormanyra rakattintani hogy induljon a dolog. Az idegesito hogy ott azt a kis sarga kurzort mindig keresni kell :) A masik dolog pedig hogy eleve rakd ra valamelyik kormanygombra a Recenter-t a kormany kulso prograsjaval, vagyis allitsd be a CTRL+SPACE kombot az egyik kormany gombra.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19094) Joshi válasza Dyingsoul (#19092) üzenetére


Joshi
titán

Én tavaly év vége fele 20€-ért vettem meg early accessbe az Assetto Corsa Competizionet, valamikor mostanában jön ki. Ennél már lesz dinamikus időjárás stb. Gondolom a VR-t is támogatni fogja és talán jobban mint az első rész.

(#19095) barcalaci84 válasza Joshi (#19094) üzenetére


barcalaci84
őstag

van vr és mindenki sír azért h miért nem lehet egérrel irányítani a menüt VR-ban...
remélhetőleg lesz egér :)

amúgy assettohoz Content managert kell használni és akkor gyakorlatilag minden vezérelhető kormányról (is )

(#19096) Dyingsoul válasza barcalaci84 (#19095) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Na erről majd beszélnünk kell. :DDD

Nem azért, de PC1-ben például teljesen jól lehet irányítani mindent VR-ban. Látom a menüt, recenter 1 gombnyomás mindenféle konfig nélkül és ha jól emlékszem még gamepad-del is lehet mozogni a menüben ami tök kényelmes mert ha van cockpit akkor nem kell bill+egér VR-ban a menüben való navigáláshoz. Elég csak az ölembe pottyantani az xbox controllert. Bár már rég játszottam vele és a PC2-t csak egyszer próbáltam egy 5 percre, de majd nemsokára lesz cockpit és lesz állandó helye a VR-os szimezésnek is.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#19097) barcalaci84 válasza Dyingsoul (#19096) üzenetére


barcalaci84
őstag

én nem szeretek a menüben lenni egyik játékban sem..hiába vezérelem kormányról gombokkal a menüt az akkor is nyűg vr-ban...
speciel jpbban szeretem még desktopon kiválasztani h melyik serverre akarok csatlakozni , vagy melyik pályán akarok esetleg singleplayer gyakorolni és egy duplakatt és míg betölt a pálya addig felveszem a hmd-t... verseny végén meg leveszem... mert miért akarnék menüben kóvályogni egy hmd-vel a fejemen...
a legjobb az AC-s megoldás .. a kényszer szülte hisz nincs támogatás és ez a legnagyobb előny :)

[ Szerkesztve ]

(#19098) Raymond


Raymond
félisten

Vader Immortal: A Star Wars VR Series- Episode I Official Trailer

"Fate has chosen YOU. Stand at the center of an incredible Star Wars story from ILMxLAB for Oculus Quest and Rift headsets."

Remelem cross-buy ez is :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19099) Gigi01 válasza Dyingsoul (#19092) üzenetére


Gigi01
őstag

Szabad kószálás nem játszik?Ets2,amit ismerek így,én szimezek,de versenyezni nem szoktam.Rally,vagy open word.

(#19100) Dyingsoul válasza Gigi01 (#19099) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

De ETS 2 bejött volna ha a multi menne VR-ban. Single-ben hamar ráuntam.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.