Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9551) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Köszönöm mindenkinek, kicsit kevesebbre gondoltam, mikor itt volt szó arról, hogy városban sem éhes. Úgy látszik ez már túl nagy fordulat neki?

(#9552) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

[link] Gyöngyös környéki van itt? Vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#9553) BigBlackDog válasza Atomgeszi (#9552) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Nem tűnik rossznak képek alapján, bár némileg nem árt majd "kifszázni" belülről. Kicsit furcsa ugyan, hogy 267e km-nél volt vezérléscsere, ha jól tudom elég lett volna csak 360k km-nél.

(#9554) Atomgeszi válasza BigBlackDog (#9553) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem még a 2007 es modernebb középkonzol hiányzik.. De annyira nincs kínálat, hihetetlen.

(#9555) Johnny_vT válasza Atomgeszi (#9552) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Két napon belül te vagy a második, aki felfedi az identitását a Facebook S60/V70 csoportba való egyidejű posztolással ;]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#9556) lorcsi válasza aneda (#9548) üzenetére


lorcsi
veterán

ok, így már értem :)
első körben az újak között néztem szét :)
ott nem láttam akcióst

de a hahau-n jól bezuhantak..érdekes amúgy..
mindig mondják, h a piac árat...és itt meredek volt az esés..mintha lenne ezekkel valami baj..vagy csak rémeket látok :D
külsőre az olcsóbbak is jól néznek ki..semmi lelekottság

(#9557) belaazallat válasza BigBlackDog (#9553) üzenetére


belaazallat
addikt

Nem lehet hogy a vezérmű szíj elérte a 10évet és azért cserélték le "korábban"?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#9558) BigBlackDog válasza belaazallat (#9557) üzenetére


BigBlackDog
veterán

:R Az jogos lehet, de mivel vízpumpát is cseréltek, gondolnám, hogy már a második vezérléscsere volt.

(#9559) Def26


Def26
félisten

az automata váltós autókban tényleg nincs kettős tömegű lendkerék?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9560) molnarpeter válasza Def26 (#9559) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Attól függ. Hagyományosban nincs, nézd meg a citromot. DSG van, CVT esetén is sokban található.

(#9561) belaazallat válasza BigBlackDog (#9558) üzenetére


belaazallat
addikt

Lehet nem volt tisztában, hogy csak minden másodiknál kell cseréltetni a vízpumpát, szerviz meg kicseréltette vele.

Vagy benzineshez volt szokva, ott meg automatikusan megy a csere.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#9562) Def26 válasza molnarpeter (#9560) üzenetére


Def26
félisten

konkrétan a volvokban érdekel. pl. ebben van szerinted? [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9563) molnarpeter válasza Def26 (#9562) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Geartronic nincs, powershift van.

(#9564) Def26 válasza molnarpeter (#9563) üzenetére


Def26
félisten

:R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9565) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

Szerintetek mit szólna, ha beajánlanék neki 8000-et kp-ban, vagy 9500-at, ha a "sok időt és szeretetet" visszaszívná a kocsiból, hogy újra gyári állapotú legyen? :D

(Istenem, miért mindig az ízlésficamos hülyékhez kerülnek a jó autók...??! :W )

Apropó ugyanitt: kicsit megmutyerákolt piros S60 R még mindig keresi új gazdáját :) Ilyenkor fáj a szívem, hogy túl korán kezdtem autókeresésbe és még nem állt össze a biztos anyagi háttér :O

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#9566) molnarpeter válasza Johnny_vT (#9565) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Egy kérdést megérhet, vissza tudná-e állítani a stock állapotot, legalább lenne egy vicces indok, miért nem hajlandó :DDD Ha sok évre kellene autó, a piros talán még jó is lenne, ha nem volt ropira törve, csak utána lesz eladhatatlan a futás miatt.

[ Szerkesztve ]

(#9567) Johnny_vT válasza molnarpeter (#9566) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

A piros amúgy kajakra bejön és évi 9-10 ezer km még talán nem is tenné eladhatatlanná. Bár legalább egy hónapja árulják, ha minden rendben lenne vele kétlem, hogy még meglenne (vagy mást is elriaszt a csipsz?).
A probléma inkább tényleg az időzítés, mert leghamarabb augusztus végén merek nekirugaszkodni egy ilyen kiadásnak, az áprilisi költözésünk eléggé lenullázott :/

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#9568) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

Pittyegett a telefonom, hogy kapás van.

A 2.0T motor mennyire adja? Szintén soröt, de kisebb lökettérfogat és turbó, kvázi a szívó 2.4i teljesítményével. Megbízhatóságról tudnátok mondani valamit? (Ez a motorváltozat eddig elkerült engem...) s60v70blog: "A 2 literes turbómotor is már öthengeres, a 850 híres R változatának továbbfejlesztett unokája"

Maga a kocsi a képek alapján kiemelkedően jó állapotban van, megfelelően felszerelt és összességében is beindította a nyálképződést :))

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#9569) BigBlackDog válasza Johnny_vT (#9568) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Wow! Én abszolút el tudnám fogadni! :K Ami egy dolog feltűnt, hogy nem elektromosan hajtható be a két tükör, de ez asszem nem érdekelne. :D

(#9570) Johnny_vT válasza BigBlackDog (#9569) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Igen, a felszereltsége nem teljes, de semmi olyan nem hiányzik, ami miatt túlzottan fájna a szívem. (Esetleg egy kis lóerő, ha már úgyis turbós...)

Az évjárat és az állapot viszont kétségkívül hatalmas plusz. Tőlem 260 km-re van, megfontolandó a dolog...

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#9571) FeRRaR1 válasza Johnny_vT (#9568) üzenetére


FeRRaR1
őstag

[link]

Nemrég vettünk egy nagyon hasonlót, tőlem megkapja az Ajánlott plecsnit a motor :K

Gyönyörű hangja és karaktere van.

(#9572) Johnny_vT válasza FeRRaR1 (#9571) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Ó ***szátok meg, reméltem, hogy lebeszéltek róla :DD

Eddig a turbót kompromisszumként éltem meg (több hibaforrás, ha szerviz, akkor drágább, leállítás előtt hűlni hagyni, sok esetben nagyobb fogyasztás az azonos teljesítményű 2.4i-hez képest, stb.), ezért 2.5T volt a minimum, aminél rábólintottam volna. De ez a példány egyszerűen túl szép állapotú...

Asszem alszom rá egyet és majd a sors eldönti. Vagy a lengyelországi nepperek :DDD

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#9573) troll81


troll81
addikt

ez megérheti a pénzét? :D [link] egész szépnek néz ki de az ár majdnem sokallom :(((

(#9574) Johnny_vT válasza troll81 (#9573) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

(#9565)-ös komment.

Ha írsz neki, kérdezz már rá légyszíves, hogy miért nem vitték még el 3 hónapja :D Tuti a csipsz nem tetszik az embereknek... Vagy olyan hangos az Auspuff, hogy nem hallod a gondolataidat, más ötletem nincs a szöveg és képek alapján.

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#9575) troll81 válasza Johnny_vT (#9574) üzenetére


troll81
addikt

érdekes te is figyelgetsz autókat. van még egy V70 r azt is figyelem de az se kel el nem tudom miért vásárláshoz érdemes hozzáértővel menni illetve diagnosztika vásárlás előtt?

(#9576) Johnny_vT válasza troll81 (#9575) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

R modelleknél feltétlenül igen a válasz mindkettőre. Ha nagyon patika, nagyon őszinte, nagyon reális egy ajánlat, akkor a diagnosztikát megspórolhatja az ember szerintem, de hozzáértőt és/vagy alapos felkészülést akkor is szerveznék. Elvégre nem aprópénzzel játszunk.

Ilyen általános kérdésekre a "Milyen autót vegyek?" topik jobb amúgy.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#9577) troll81 válasza Johnny_vT (#9576) üzenetére


troll81
addikt

hétköznapi autóm van és a kérdések ebbe a topikba tartoznak :D nem audit szeretnék venni lassan.ez a két tipus lenne a kiválasztott.

(#9578) Johnny_vT válasza Johnny_vT (#9572) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Óó fszom, ennyit a mai produktivitásról :O

Szombaton irány Berlin és azon túl! Ha már arra járok, megnézek több opciót is, ami útba esik:

2.4i ezüst privát eladótól
2.4i ezüst kereskedőtől
GS300 privát eladótól alku lehetőségével
Meg ugye amit lentebb linkeltem, plusz holnap útba ejtek egy IS250-et csak a miheztartás végett (Sport Line és navi+ML nélkül, nem kéne). A felszereltségük kvázi azonos, talán a privát eladóé a legtutibb az elektromosan behajtható tükörrel és a napfénytetővel. Nomeg a Lexus, de az más liga és ráérek 2 év múlva is venni a széria végéről ugyanennyiért :)

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#9579) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Én ezen gondolkozom: Volvo C70 T5 GT Cabrio :DDD

5 henger, 240 ló, manuál... Tető le, mi kell még?

Viccet félre téve ez rengeteg élmény ennyi pénzért. Amennyiben meglesz a Nürburgring túra után, lehet megnézem :))

[ Szerkesztve ]

(#9580) Johnny_vT válasza troll81 (#9573) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

A hirdetés eltűnt, de ami furább, hogy az emberke törölte magát mobiléről :) :F

(#9579) FeRRaR1
A linked nem jön át a tűzfalon :(

Mikor mész pontosan a Ringre?

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#9581) FeRRaR1 válasza Johnny_vT (#9580) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Fent van autotraderen is [link]. Bár ezek a linkek szinte soha nem működnek :DDD (nálam mind a kettőről megnyitja)

Jövőhéten.

[ Szerkesztve ]

(#9582) lorcsi válasza FeRRaR1 (#9579) üzenetére


lorcsi
veterán

egy ismerősnek van hasonló, kemény tetővel :)
állati jó érzés benne utazni :)
tető miatt télen is használható..
szerintem a következő autóm iylen lesz..vagy eektromos :)

(#9583) FeRRaR1 válasza lorcsi (#9582) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Most, hogy a hobbi S80 V8 lett a fő verda, kell valami project car is :D

Soha nem volt kabrióm, nem fő autónak, nem célszerűségnek kell. Ne legyen értelme egyáltalán, viszont b@sszon hátba 3000 rpm felett amikor megjön a töltő nyomás, tető le, manuális... Még a rendszám is lehet csak ideiglenes lenne rajta.

Kell néha valami megmagyarázhatatlan döntés, hogy élvezzük az életet ;]

(#9584) lorcsi válasza FeRRaR1 (#9583) üzenetére


lorcsi
veterán

+1
szerintem is ki kell próbálni, birtokolni egy kabriót az életben :)

(#9585) Johnny_vT válasza Johnny_vT (#9578) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

A három Volvóból kettő elkelt. Csak ez az árva maradt valósnak tűnő 70 ezer km-rel. Szó szerint nagypapa autó volt, de tolódik egy héttel a megnézése, ha még meglesz.

Ja, poén az egészben, hogy a GS300-as muksó feltette hirdetni a kocsit, aztán lelépett vele két hétre Norvégiába nyaralni :DDD

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#9586) troll81


troll81
addikt

Ezt minden Volvo tulajdonos így gondolja vajon? :D megütötte a szemem :DDD

(#9587) Johnny_vT válasza troll81 (#9586) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

A C70 és korabeli példányok még a több lóerő miatt kaptak turbót, nem a károsanyag-kibocsátási normák és a motorkarakterisztika dízelesítése miatt. Szal ja, én egyetértek :D

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#9588) r.levente75


r.levente75
addikt

2007-es s40
Van egy tetőtartóm gyári volvos. Ha jól tudom ezt is a thule gyártja csak volvo felirattal.
Szeretnék rá venni egy thule touring 200-as tetőboxot.
A kérdésem hogy a gyári tetősínben van egy kicsi ív tehát nem vízszintes. Fel lehet e tenni erre egy thule boxot úgy hogy benne van ez az ív a boxok alja pedig teljesen egyenes.
Két két karmos tekerő tartja a rögzítést a boxon de ha a tetősínben van egy enyhe ív akkor az fel fog e feküdni? Megfogja e a négy karmantyú? Középen neki fog érni véleményem szeint a széleken valamelyest eláll majd de elég lesz e a karmantyú hossza?
Mivel mindkettő svéd goldolnám hogy jó lehet így szettbe.

(#9589) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Első generációs S60-nál hogyan működik a biztonsági öv bekapcsolására figyelmeztető jelzés? Ha vezető oldalon nincs bekapcsolva, akkor a műszerfalon és a tükörnél is világít a piktogram, illetve indulást követően egy idő után elkezd bimbambolni is. De amennyiben az utasoldalon, illetve hátul ülnek és nincs bekapcsolva az övük, akkor mit kéne tapasztalni? Akkor is jelezni fog?

(#9590) haxxika válasza BigBlackDog (#9589) üzenetére


haxxika
senior tag

Legelső gennél csak a vezető ülésre jelez, mondom ezt egy 2002-es autóról.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#9591) szallasi007


szallasi007
őstag

Sziasztok,

2010-es V50-es kombit, 170.000 km állással rokon 2 millió körül odaadná. Az előéletéről annyit tudok hogy kb 150.000 km-ig Szeged - Budapest utána pedig a belvárosban volt leginkább használva.
Volt egy automata váltó csere 1 hónapja illetve most minden apró hibáját javíttatja szakszervizben.

Mivel ipari analfabéla vagyok az autókhoz mik ennek a típusnak a hibái vagy mik azok amire oda kell figyelni (konkrétan azt sem tudom hogy benzines vagy diesel)? Van autószerelő barátom hozzá is el fogom vinni de gondoltam azért a szakértőket is megkérdezem. :R

(#9592) Johnny_vT válasza szallasi007 (#9591) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Melyik motorváltozat?

Második olvasatra látom, hogy te sem tudod :D Hát akkor azt kéne megkérdezni elsőre, mert szinte ezen múlik csak. Rossz motor nem került ebbe a típusba soha, max csak olyan, ami esetleg hajlamosabb a hibára vagy több odafigyelést igényel.

(Szakértő nem vagyok :) )

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#9593) xEon1337 válasza Johnny_vT (#9592) üzenetére


xEon1337
őstag

Szerintem - mivel automata - egy 2.0D lesz benne. Ha megkapott mindent, akkor nagy baja nem lehet.

"Less but better" - Dieter Rams

(#9594) szallasi007


szallasi007
őstag

Köszi srácok :R
Még sem az árát nem tudom sem azt mikor tudom megnézni sem a motort :DDD

(#9595) szallasi007


szallasi007
őstag

Tudtok esetleg olyan céget/szerelőt/megbízható technikust aki a rádiót ki tudja cserélni valami modernebb érintőképernyős navigációra?
Magát az eszközt már megtaláltam csak műhelyt és szerelőt nem ismerek vagy nem érdemes mert csak bajt okozhat az egész szerkezet?

(#9596) Johnny_vT válasza szallasi007 (#9595) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Szerintem ezt egy random sarki villamossági szakember is ki tudja cserélni, ha YouTube-ról megnézi hogyan kell kiszedni a gyárit. A véleményemért nem vállalok felelősséget :DDD

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#9597) 6120 válasza szallasi007 (#9595) üzenetére


6120
tag

Mit találtál? Nekem BLP van a v70 ben. Vmi neppertől vettem aki bele is rakta.

(#9598) szallasi007 válasza 6120 (#9597) üzenetére


szallasi007
őstag

Én ezt és most látom itt van beépítés is
JVJ multimédiás kijelző

(#9599) Rivaul


Rivaul
addikt

Sziasztok.

Pestről hazafele fél úton (Siófok közeli kisvárosba) feleségem hív hogy motor rendszer szerviz felirat, autó 100-110 max és hányja a fekete füstöt (tényleg, mint egy vonat). Előjele semmi nem volt. Pont tegnap néztem át Vidával mert SRS hibám volt és azt szedtem ki, egyéb hiba nem volt jelen.

Nagy nehezen hazaért. Ráolvastam, a "ecm-6805 boost pressure control. faulty flow" üzenetet találtam. Megnéztem hogy ez a turbó nyomás szabályzó egyik lehetséges problémája, vagy valamelyik lukas csőé. Oké, gyorsan rá akartam nézni amihez az egr előtti csövet le kell szedni. Akkor fogadott ez a látvány. Jól gondolom hogy úszik a retekbe az egr és akár ez is okozhatta a mai kis incidenst? Jelenleg azt tervezem hogy szétbontom az egészet és masszív takarításba kezdek... Nem mint ha hiányzott volna...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9600) Peti78 válasza szallasi007 (#9598) üzenetére


Peti78
őstag

én ezért nem adnék ki pénzt. Bár nem tudom, mi a fontos benne, mert a zenét tekintve elég alsókategóriás.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.