Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10651) N0rthF4c3 válasza rayoliviero (#10644) üzenetére


N0rthF4c3
tag

www.nordictore.hu

(#10652) rayoliviero válasza N0rthF4c3 (#10651) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hát itt 13, annyi lesz ez, de a V60 nincs benne a listában, de gondolom arra is ilyen kell:

[link]

Szerk: Most látom, hogy van a matrica is külön.

[ Szerkesztve ]

(#10653) Peti78 válasza aero. (#10645) üzenetére


Peti78
őstag

Na figyeljé csak! :D
[link]

Amúgy nem tudom, hogy rendelt-e már ilyet valaki. 2001-es s60-ba kellene, de két méret létezik. Melyik lehet a jó?
[link]

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#10654) aero. válasza Peti78 (#10653) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Beszarás. :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#10655) N0rthF4c3 válasza rayoliviero (#10652) üzenetére


N0rthF4c3
tag

Jaja, van matrica is, az vmi pár ezer forint asszem...

(#10656) rayoliviero válasza N0rthF4c3 (#10655) üzenetére


rayoliviero
veterán

A Volvo szerviz ingyen kicserélte, fél órás művelet volt, mert talán hőlégfúvózzák is.

(#10657) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Megjöttek a nagy felbontású képek amiket kértem.

Illetve a mai Apexes videóban pálinkát osztogatok, de nem számítottam rá hogy rám rántja a kamerát :DDD

(#10658) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Kénytelen vagyok búcsúzni a Volvo tulajok körétől (a topikban még maradok egyelőre), hétvégétől már az új gazdájánál van Volvóka. :) Még mindig gondolkozom, hogy tovább kellett volna maradnia, de így adta ki, más -nem saját- van helyette. Egyébként kellemesen csalódtam a D5 dízel mivoltában, azért az öt henger hangja és a Volvo menetkomfortja jóval kellemesebbé tette, mint egy átlag négyhengeres dízel. Mondjuk, ha még egyszer S60-at (vagy úgy bármilyen autót) vennék, akkor már csak benzines játszana.
Az elején még féltem, hogy alig lesznek majd aktív márkatársak itt a topikban, de kellemesen csalódtam. Köszönöm szépen az eddigi segítségeteket! :R

(#10657) FeRRaR1: Gyönyörű vas még mindig! :K

[ Szerkesztve ]

(#10659) Peti78 válasza BigBlackDog (#10658) üzenetére


Peti78
őstag

Jövőre eladó lesz a T5, nem fogom olcsón adni, keress meg. :D

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#10660) haxxika


haxxika
senior tag

Hétvégén szereltünk kelekyle-al:

Kapott néhány T3/T4 ledet a klímakonzol és a műszerfal. Előbbibe szépen be kellett dremeleznünk, hogy a kínai kocka ledek beleférjenek. Kilométerórában még nem az igaziak, egy pontra irányul a fény és nem körbeszór, ezért lett ilyen rendelve még.
Mondjuk mostmár 3 perc alatt bármely részt lebontjuk ahogy egyre többször kell hozzányúlni.. :D
Belement még múltkor a kocsiba egy ilyen eszköz yatour helyett. Remekül szól auxon, azonban néha előfordul az, hogy egy oldalra átáll a hang menet közben, pl. csak bal oldalt szól. Találkoztatok már hasonlóval?

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#10661) N0rthF4c3 válasza haxxika (#10660) üzenetére


N0rthF4c3
tag

Az szerintem fejegység para lesz. Sajnos idővel megadják magukat a HU sorozat tagjai, szinte alig van hibátlan. Háttérvilágítás, cd olvasó, végfok, stb... Az enyém is csinál hasonlókat, vagy pl hirtelen elhalkul, felhangosodik. Háttérvilágítása abszolút nem működik. Bár az 650.

(#10662) Johnny_vT válasza BigBlackDog (#10658) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Tényleg kár, hogy mennie kellett, de remélem jó kezekbe kerül a vas :)

(#10657) FeRRaR1
Brutál jól néz ki. Egyszer én is úgy elmennék oda (nincs is olyan messze innen), de 170 lóval meg a puha futóművel nem biztos, hogy átjönne a versenypálya élmény :U

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#10663) FeRRaR1 válasza Johnny_vT (#10662) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Amennyiben el szeretnél menni, menj! Hidd el nem annyira számít a kocsi, úgy sem fogsz határon menni. Valaki SUV-al, furgonnal megy fel.

Tavaly az első köreim annyira lassúak voltak, hogy kb mindenki megelőzött. Imádtam. Idén már jóval gyorsabb / bátrabb voltam kanyarokban, jobban íveken voltak, és az M3-asok is csak akkor tudtak megelőzni általában ha elvettem :DDD

Aki egy kicsit is benzin gőzös, annak ezt át kell élnie, semmit sem fog elvenni az élményből, hihetetlen jó lesz, és végig mosolyogni fogsz. Én is csak azt bánom, hogy 2-3 évbe telt mire rászántam magam és összehoztam. Idén is még biztosan vissza megyek.

Ne hogy azt hidd hogy az S80 V8 pályára való, egy nehéz dög, mondjuk a gumim elég jó Michelin pilot sport 4. De ha tudnád hány 100 lóerő környéki és alatti autó megy fel... Sőt néha sokkal erősebbek is csak lassan gurulnak a tudásukhoz képest. Az egyetlen hiba amit elkövethetsz hogy szeretnél menni de vársz.

(#10664) haxxika válasza N0rthF4c3 (#10661) üzenetére


haxxika
senior tag

Nono, simán nincs gond, FM-nél, CD-nél egyszer nem volt ilyen. Szerintem a külső eszköz adja meg magát, pedig már kapott kontakt sprays takarítást a belső (RCA Jack kábel hozzá teljesen új). Valószínű majd egy bluetoothos yatour be lesz szerezve helyette.
Azt nem tudom, hogy ezek az eszközök mégis mit tudnak.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#10665) N0rthF4c3


N0rthF4c3
tag

Tud valaki egy megbízható futóművest Budapest, vagy a környékén? Aki tényleg korrekten be tudja állítani a futóművet, nem valami kókler...

(#10666) Johnny_vT válasza haxxika (#10664) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Van telefon modul a kocsidban? Ha van, akkor tudok egy elegánsabb, megbízhatóbb és többfunkciós megoldást...
Be lehet építeni a telefonba a régi áramkör helyére egy magyar fejlesztésű (bár eredetileg úgy tudom a csehektől származik, de ne vesszünk össze rajta) Bluetooth modult. Párosítod a telefont és BT-n keresztül tudod nyomatni a zenét a kocsi hangszóróin. Ezen túl a telefon maga is teljes funkcionalitásában megmarad, azaz a kocsi tárcsázóján vagy BT-n keresztül tudsz hívást indítani és felvenni, a kormány kapcsolóival a baloldali kijelzőn böngészheted a telefonkönyvet, stb, stb.
Érdeklődni Kloiber Lacinál, VDASH Hungary. (Ha türelmes vagy vársz 3 hetet és elmondom a személyes tapasztalataimat ezzel kapcsolatban.)

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#10667) Chal válasza N0rthF4c3 (#10665) üzenetére


Chal
addikt

Én náluk voltam pár hete. Sok viszonyítási alapom nincs, gyorsan kellett, előző nap guglizgattam, ők voltak szimpik vélemények, elérhetőség, és a weblapjukon írt dolgok alapján. Időpontra mentem, semmit nem kellett várni, a végén kijött a szervizes ember is, mindent elmondott, lehetett vele beszélgetni, nem csak a pénztárossal volt kapcsolat. Ráadásul őszintén elmondták, hogy teljesen feleslegesen mentem oda, tökéletes az autó futóműve, nem is kellett rajta semmit állítani. Pedig elkezdhették volna hogy "jajj főnök, ez meg az a baj, de micsoda mázli hogy van raktáron, csak most százötvenezer számlanélkül" :)

(#10668) rayoliviero


rayoliviero
veterán

V60-ban a Start/Stop rendszert, hogy tudom kikapcsolni? Ha a sebváltó alatti gombbal kikapcsolom, az csak addig marad kikapcsolva, amíg a kocsit le nem állítom, utána indításkor megint világít.
Menüben kerestem, de ott se lehet kikapcsolni.

(#10669) aero. válasza rayoliviero (#10668) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Szinte minden autóban így működik. VIDA-val kell kikapcsolni teljesen.

(#10670) rayoliviero válasza aero. (#10669) üzenetére


rayoliviero
veterán

Az mi lenne? :F

(#10671) aero. válasza rayoliviero (#10670) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

A gyári diagnosztikai szoftver neve (Volvo Vida Dice)

[ Szerkesztve ]

(#10672) rayoliviero válasza aero. (#10671) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi.

(#10673) haxxika válasza Johnny_vT (#10666) üzenetére


haxxika
senior tag

Hallottam róla, hogy van ilyen, de az enyémbe nincs ilyen modul, viszont amilyen áron meglenne tőlük, annyiból egy normális 2 dines fejegységet is veszek. Másrészről magam is be tudom szerelni, akkor meg ezért plusz összeget nem fogok kiadni rá így. Yatourról meg a GROM-ról elég sokat hallottam, valamelyiket be fogom szerezni, plusz hozzá egy földhurok leválasztót, hogy a tiszta hang megmaradjon.
Tegnap is csinálta a kocsi, hogy 1 órán át tökéletesen ment a zene, majd elkezdett átmászni a hang a jobb oldalra (eddig bal volt legtöbbször). Szerintem a külső modulnak van vmi hibája, mert amint átrakom CD-re/rádióra rendesen szól. Lecserélem majd és kiderül, addig ott az fm transmitter.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#10674) Johnny_vT válasza haxxika (#10673) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Persze, érthető :)

Én teljesen meg vagyok elégedve a HU-650-el és a kocsi is egészen kivételes állapotban van, ezért nálam a gyári állapot fenntartása elsődleges cél. Amúgy sem bírom a beépítőkeretes rádiókat/navikat, de ez lehet csak azért van, mert nem láttam még olyat ami tényleg jól és szépen beleillik. :U

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#10675) aero. válasza Johnny_vT (#10674) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Van pedig :)

(#10676) Johnny_vT válasza aero. (#10675) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Erről egy HD felbontású képet tudnál mellékelni?

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#10677) Peti78 válasza aero. (#10645) üzenetére


Peti78
őstag

Meg is van :D

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#10678) Peti78 válasza aero. (#10675) üzenetére


Peti78
őstag

Jóóóóó legalábbis ahogy kinéz. Milyen fejegység ez? KOrmányműködtetés megoldva?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#10679) aero. válasza Peti78 (#10678) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Eltűnt a megosztás gomb az eBay appomból, úgyhogy ezt nem tudom linkelni csak holnap. Nem androidosbol ilyet a blupower gyárt, nekik van weboldaluk.

A kormánygombok mukodnek ezekkel, sima 2 dinhez durvadrága az adapter.

(#10680) aero. válasza Johnny_vT (#10676) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

[link]

Peti78: :C

[ Szerkesztve ]

(#10681) Johnny_vT válasza aero. (#10680) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Köszi! :) Most már tudom, hogy ha valami, akkor ez működik a sok kínai cucc tengerében :)

Közben meg amúgy rájöttem, hogy úgysem fogok ilyet venni. Redundáns lenne, mert van navim és telefonom is és szerintem gagyibban néz ki, ha dupla van a cuccokból, mintha csak egy lenne ami jól működik. :DDD

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#10682) kelekyle válasza Johnny_vT (#10681) üzenetére


kelekyle
őstag

most már egyre jobbak a többi kínai vackok is, annyi, hogy XDAn van egy faszi, aki gyárt megbízható romot egy-két chipsetthez (amikre építik főleg ezeket) és utána megy frankón minden :)
Én androidosban gondolkozok, hamarosan be is ruházok egyre.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#10683) aero. válasza kelekyle (#10682) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ezt tudod nekem linkelni?

Amugy 3 ilyen kínai vackot hasznalok 4 eve, nagy megelegedessel.:)

Egy 4.4, 7.1 es 8.1-est.

(#10684) kelekyle válasza aero. (#10683) üzenetére


kelekyle
őstag

ROM PX5 chipset

És itt még találsz sok érdekes tapasztalást androidos HUkról.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#10685) haxxika válasza kelekyle (#10684) üzenetére


haxxika
senior tag

De erre hogy kerül rá a gyári erősítő? PA-200
Most ilyet találtam erre a célra: [link]
Kérdés, hogy működik-e.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#10686) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

skacok, erről a verdáról (vagy a kereskedésről) tud valaki valamit? lekérném az amerikai carfaxát természetesen, ha odáig fajul (bár mintha képekkel nem kecsegtetne a rendszer).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10687) molnarpeter válasza Parci (#10686) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Autoauctions.io ad infót VIN alapján, ha volt biztosítós árverés, képekkel együtt.

(#10688) Parci válasza molnarpeter (#10687) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem is ismertem az oldalt, nagyon hasznos, köszi szépen!

Title SC - Non-Reb & Rem Salvage Title
Primary Damage Water/flood

akkor a kocsi el is felejtve....... :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10689) molnarpeter válasza Parci (#10688) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ahhoz képest, hogy non-rebuildable, egész pofás. Mintha a fényszóró is USA lenne, nem lehetett túl magas a vízállás... Kép nem volt?

[ Szerkesztve ]

(#10690) Parci válasza molnarpeter (#10689) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

van kép, 6 dollárért megkapod a tíz képet, de árvízkáros kocsit én nem veszek, az totál oroszrulett. na meg mennyibe kerülhetett, ha áthozva, vámolva, megjavítva 2,3-ért hirdetik...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10691) aneda válasza Parci (#10690) üzenetére


aneda
aktív tag

Szép munka, ügyesen lenyomoztátok!

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#10692) molnarpeter válasza Parci (#10690) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Google nem dob semmit a VIN-re? [link] talán ezen a linken regisztrálva van némi ingyen lekérdezés, ha nem működik, Samcrac youtube csatornája volt a forrás, némelyik videó leírásában benne szokott lenni az oldal referral bónusszal.

(#10693) Parci válasza molnarpeter (#10692) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha érdekelne komolyabban, simán kifizetem a 6 dollárt, de onnantól, hogy árvizes gtk, én kilogoltam úgy is, akármi van a képeken... (biztosan nem arról van szó, hogy saras lett az ajtó és csak le kell mosni, azért amerikában sem dobnak ki hibátlan kocsit)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10694) rongyi


rongyi
aktív tag

Sziasztok!

Úgy döntöttünk asszonykámmal, hogy beruháznánk egy Volvora. Konkrét típusok az az S40 illetve V50.

1.8-as benzineseket néztem, mert azokról azt hallottam, hogy viszonylag keveset fogyasztanak a kasztni méretéhez és a motorhoz képest (8-10 liter). Kérdésem az volna, hogy ezeknél a Volvoknál milyen típushibákra kell odafigyelni illetve kb. mennyibe kerül ezeknek a javítása. Válaszaitokat, észrevételeiteket előre is köszönöm!

(#10695) sfdrakex válasza rongyi (#10694) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Milyen évjárat? Mennyiért vennéd? Van pár generáció.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10696) rongyi válasza sfdrakex (#10695) üzenetére


rongyi
aktív tag

Ja igen, bocsánat.

Évjárat: 2005-2010-ig.

Összeg pedig összesen 2 millió Ft, tehát magára az autóra olyan 1,6-1,7, maximum 1,8 millió forintot szánnánk.

(#10697) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Volvo v60 2012

Ha kifogy az elem az ilyen távirányítóból, akkor nem tudom kinyitni az ajtót?

Renault-ban van egy fém kulcs is a távirányítóban az ilyen esetekre.

A másik kérdés, hogy vízhőfokot nem mutatja az autó sehol? Műszerfalon sehol nem látom.

A harmadik kérdés, hogy a start stop rendszer lámpánál hideg motornál ha leállítja a diesel motort, akkor az nem árt neki? Ha így csinálták meg, akkor valószínű nem kellene, hogy ártson.

[ Szerkesztve ]

(#10698) FeRRaR1 válasza rayoliviero (#10697) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Itt is van, az a rész ahol a kulcskarika van. [link]

Van olyan műszerfal variáns ami nem mutatja, nekem ez a kedvencem egyébként a digitális egyáltalán nem tetszik. Viszont ez az egy hátul ütője van. Mondjuk tudom hogy a V8 max 10 perc alatt fokon van úgy hogy nem nagy gond :DDD

Illetve kis mókolással ki lehet íratni a kis kijelzőre ahol a fogyasztást is írja.

Elvileg full hideg motornál nem kéne hogy leállítsa, viszont a teljes bemelegedést sem várja meg. Nem kéne hogy ártson neki.

[ Szerkesztve ]

(#10699) molnarpeter válasza FeRRaR1 (#10698) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Hogy nézne ki ez a mókolás, tudnál küldeni egy linket? :)

Végülis ha rakat be egy digitális műszerfalat, at is egy megoldás :D

[ Szerkesztve ]

(#10700) #03969024 válasza molnarpeter (#10699) üzenetére


#03969024
törölt tag

Ez engem is érdekelne...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.