Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) LaptopSystem

Szép :)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#5002) LaptopSystem

Ez sem csúnya:)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#5003) FeRRaR1 válasza LaptopSystem (#5002) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Megvolt :)

Persze ez felszereltebb, Inscription szellőző ülésekkel + tetőablakkal, ráncfelvarott, de a kasztni ugyan az.

Szerettem is, csak sajnos sokat kellett volna rá költenem az előző tulaj hanyagsága/és vagy a Volvo élettartamúnak hitt dolgai miatt.

De azt alá írom, hogy rettentő elegáns formája volt, nagyon szép, meg is csodáltam most a régi képeimet róla, hihetetlen időtálló, fáradhatatlan formákat tud alkotni a Volvo, nem úgy mint sok másik gyártó, 1-2 év alatt lelakja a jónak hitt formáit...

(#5004) LaptopSystem

Szépek nagyon:)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#5005) proci985 válasza akos86 (#4999) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

csodbe ment par eve a Saab automotors, emiatt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#5006) aneda válasza LaptopSystem (#5002) üzenetére


aneda
aktív tag

Saját? :)

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#5007) runner 125 válasza LaptopSystem (#5002) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ahh, nah ebben a formában bármikor jöhetne, minden tökéletes rajta.

FeRRaR1

Szép lassan megízleltem és egyre jobban tetszik az új XC-90.
Talán az első látványtervek után csalódás volt a sokkalta visszafogottabb, elkészült modell, valahogy nem mozgatott meg, de most, h tolják már a reklámokat, egyre több teszt, sajtóanyag jelenik meg, jelentem, bejövős lett.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5008) LaptopSystem válasza aneda (#5006) üzenetére

:K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#5009) runner 125 válasza LaptopSystem (#5008) üzenetére


runner 125
nagyúr

Naaa, megvetted végül? Nagyon faxa! .. és ezt csak így nagy csendben? :D

Hol a 40 kép, specifikációk, adatok? Motor?

Jah és gratula. Legjobb színben, legjobb összeállítással vetted, már ami a külsőt illeti.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5010) aneda válasza LaptopSystem (#5008) üzenetére


aneda
aktív tag

Gratulálok, szép darab!
És a tetőablakot sem felejtetted el beikszelni... :)

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#5011) LaptopSystem

hát igen:) nem azért vettem,hogy dicsekedjek vele :K pedig megtehetném,tényleg nagyon szép,és elegáns :K nagyon szeretem :K

D4-es 181 LE 4 henger SUMMUM felszereltség,és 4 hengereshez képest iszonyatosan jól húz,szerintem a két turbó miatt :K

a tetőablak feldobja szerintem :K

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#5012) runner 125 válasza LaptopSystem (#5011) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez márkatopik, csupa jó arccal, szerintem itt lesz a legkevesebb irigyed, büszke lehetsz rá, gyönyörű tényleg és legalább jól felszerelt, sokáig ki fog szolgálni. Jól válaszottál.

Apropó, automata? Ha az, legalább 40-50.000-enként cseréltess a váltóban olajat, bárki, bármit mond.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5013) LaptopSystem


igen 8 sebességes automata :K

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#5014) FeRRaR1 válasza LaptopSystem (#5013) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Látom fakormánnyal kérted, nagyon nagy gratula érte, és így van ahogy Runner mondja, együtt örülünk az új szerzeménynek :C

Nagyon jól néz ki, szinte tökéletesen összeállított S80, én is elfogadnám így ahogy van, bármikor :K

Annyit árulj el, hogy sikerült végül alkudni valamennyit? (nem turkálni akarok a zsebedben, az összeg nem érdekes, csak hogy volt e kedvezmény)

(#5015) LaptopSystem válasza FeRRaR1 (#5014) üzenetére

:R :R :R

sajnos itt a Volvoéknál nem lehet egy fillért sem,vagy csak nem voltam elég rámenős :)

de korrektnek korrekt kiszolgálást kaptam arra nem volt panasz :)

De azt hallottam,hogy másnak sem engedtek,tehát nem én voltam ezek szerint béna :B

megkérték az árát,de nem bántam meg :N

kedvezmény 12%-volt,de az alapból mindenkinek járt aki volvot vásárol,ez volt az akciójuk :K

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#5016) haxxika


haxxika
senior tag

Akkor még én is feltenném a kérdést. Ha a yatourt berendelem ebayről, beszerelem cd tárnak HU-603ra, akkor nekem az rendesen menni fog úgy, hogy kormányról is tudok váltani?

alfa156

Grat a szerzeményhez, varázslatosan néz ki :) Mostantól lehet ezzel is falni a kilométereket ;]

[ Szerkesztve ]

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#5017) LaptopSystem

Azt mondták bent a Volvo-nál,hogy elég 240.000 KM-nél vezérlést cserélni benne,na erre én elnevettem magamat,és ha addig elszakad kérdezem?

Válasz:eddig csak egy embernek szakadt el 160.000-nél,(gondolom több barom nem volt aki eddig kivárt :K )mondom köszi ezt nem várom meg :) tehát a jó bevált 80.000 km-nél, ahogy minden szíjas autó igényli kicserélem :K

Olaj cserét is 30.000-ként javasolják,mondom én nem vagyok autó gyilkos 10.000-nél lecserélem és kész :K

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#5018) runner 125 válasza LaptopSystem (#5017) üzenetére


runner 125
nagyúr

Tényleg elképesztő, h mennyire próbálják átmosni az ember agyát.
15 éve még az összes szervizkönyv 10-15k km-es olajcsereperiódusokat írt. Milyen meglepő, azóta gondolom másik bolygóról hozzák az olajat, így pontosan 2x annyit bír ki - szerintük.
Ugyanez vonatkozik az automataváltóra is, "élettartamolaj".. az...

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5019) LaptopSystem válasza runner 125 (#5018) üzenetére

szerencse,hogy én ezt eddig minden autómnál szigorúan betartottam :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#5020) bitpork válasza runner 125 (#5018) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

hát, pedig a tervezett élettartamot kibírja...csak utána automatice kuka :D

alfa156: gyönyörű az a volvo. Használd egészséggel. És lökhetnél fel több képet is, mert ha az asszony megmakacsolja magát valami csak kell rárántani :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5021) aneda válasza LaptopSystem (#5017) üzenetére


aneda
aktív tag

A régi D5 simán kibirta az előírt 160k km-t, szerintem felesleges ennél sűrűbben cserélni.
Az olajcsere ott gyárilag 20k, szerintem 6L olajra az sem egy extrém táv.

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#5022) LaptopSystem válasza aneda (#5021) üzenetére

mindegy nálam 10.000 KM és csere ezen nem változtatok,és nem spórolok :N

délután jönnek a képek is :K

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#5023) FeRRaR1 válasza LaptopSystem (#5022) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Az első olaj cserét nyugodtan csináld meg a szűz motorral 3000 km után, az első váltó olaj cserét is 50.000 km környékén, utána ráér 10-15.000km a motor olaj, 80-100.000km a váltó olaj csere.

Vezérlést én 120.000-nél cseréltem a D5-ön és mivel már legalább 4-5 ilyen motoros Volvo volt a családban, bátran állíthatom, hogy ez az intervallum bevált.

Nem is szabad spórolni, később meghálálja sokszorosan.

(#5024) Ck. válasza Ck. (#4997) üzenetére


Ck.
addikt

Srácok, ezekre a változatokra vmi ötlet, h melyik milyen váltót takar? :R

(#5025) LaptopSystem válasza FeRRaR1 (#5023) üzenetére

hát már a 3.000 km-en túl vagyok :) 7500-nál tartok :K

jövőhéten bejelentkezem akkor olaj cserére :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#5026) LaptopSystem





egy pár kép ahogy igértem :)

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#5027) ffodi válasza LaptopSystem (#5026) üzenetére


ffodi
veterán

Gyönyörű masina. :)

Ez amúgy a fehérvári Ivanicsban van nem?

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#5028) NorDezs válasza LaptopSystem (#5026) üzenetére


NorDezs
senior tag

Gratula, gyonyoru gep!
Nekem is van egy 2008-as D5, egyszeruen imadom, de sajnos meg kell valnom tole...

(#5029) FeRRaR1 válasza LaptopSystem (#5025) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Ajánlott, mivel a motor szűz, kopnak össze az alkatrészek, ilyenkor több fém reszelék keletkezik, mint összekopás után. Én mindenképpen elvinném, amiket eddig írtál, úgy gondolom hogy neked is érdemes.

De miért vetted le a védő fóliát az ülésekről, így koszosak lesznek :DDD

(#5030) LaptopSystem válasza ffodi (#5027) üzenetére

fehérvári Ivanics igen :K

na ennek az elejét fóliáztattam le kavicsok ellen

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#5031) zsolee73 válasza LaptopSystem (#5022) üzenetére


zsolee73
tag

Nagyon szép autó, gratulálok! :)

Én is harmadolom az olajcsere intervallumot, 30 e helyett 10 ezrenként.
Egyidőben kidobatom a levegő és pollenszűrőket is.

(#5032) LaptopSystem válasza zsolee73 (#5031) üzenetére

Hát igen ez a minimum,én úgy gondolom aki egy picit is szereti az autóját :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#5033) 7600 GS válasza Ck. (#4997) üzenetére


7600 GS
addikt

Fokozatmentes automata váltó - legjobb tudomásom szerint - nem volt opció S60-hoz. :N

(#5034) Ck. válasza 7600 GS (#5033) üzenetére


Ck.
addikt

Hát akkor fogalmam sincs végképp, h miben különbözik ez a 3 féle váltó. Biztos nem véletlen szerelték őket ennyi variációval, de fogalmam sincs. Pedig lehet, h ezek között olyan is van, amelyik nem igazán ajánlott, de passz.

Köszi a privatot, nemsoká megy a válasz, de még nyomozok alkatrész ügyben. :)

(#5035) 7600 GS válasza Ck. (#5034) üzenetére


7600 GS
addikt

Amit így "külsőre" meg tudok állapítani, hogy ez nem geartronicos változat , nem tudsz kézzel kapcsolgatni.

Úgy látom, a másik kettő változat már birtokolja ezt a képességet, viszont hogy a váltószoknyán kívül van e valami különbség közöttük, azt sajnos nem tudom. :(

Próbálok keresni egy listát arról, hogy milyen automata váltókkal szerelték a korabeli Volvo-kat.

[ Szerkesztve ]

(#5036) Ck. válasza 7600 GS (#5035) üzenetére


Ck.
addikt

Azt megköszönném. :R

(#5037) bitpork válasza Ck. (#5024) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Váltó kód alapján könnyebb lenne mint a fizimiskája alapján találgatni :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5038) echterion válasza LaptopSystem (#5013) üzenetére


echterion
nagyúr

Gyönyörű, gratulálok hozzá. :C

**********

(#5039) LaptopSystem válasza echterion (#5038) üzenetére

köszi mindenkinek :)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#5040) runner 125 válasza LaptopSystem (#5026) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szép tényleg. Egy dolog, ez a sötét faberakás nekem egy picit retros, a fémbetét vagy a nagyon világos faberakás nekem egy kicsit jobban tetszik, bár utóbbiról most nem találok képet. :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5041) LaptopSystem válasza runner 125 (#5040) üzenetére

élőben nagyon elegáns pedig :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#5042) Ck. válasza bitpork (#5037) üzenetére


Ck.
addikt

Itt nincs ilyen h váltó kód, se motor.
Piros van, meg kék, lila, fehér, fekete és rózsaszín.
Rozsdás és nem rozsdás, törött vagy kevésbé törött.
Hidegen taposott vagy csak hidegen hajtott.
Az emberek itt hülyék, kollegám azt se tudja benzines vagy diesel Focust vezet...csak annyit h Zetec. :D
Remelem azért sikerül találnom egy jó múltú motorkocsit azért.

[ Szerkesztve ]

(#5043) Zoli1222 válasza LaptopSystem (#5026) üzenetére


Zoli1222
őstag

Gyönyörű masina! Az a világos belső! :Y Én még cipőből is feketét/sötétet veszek. :B Gratula hozzá!

Vki tudna 1 linket dobni a felszereltségekről?
Illetve a 2.4d d5-nél az a 400Nm mennyire viseli meg a kuplungot/lendkereket?

[ Szerkesztve ]

(#5044) zsolee73 válasza Ck. (#5042) üzenetére


zsolee73
tag

Ha nem tudja, hogy dízelt vagy benzinest vezet, vajon mit tankol bele? :DD

[ Szerkesztve ]

(#5045) zsolee73 válasza Zoli1222 (#5043) üzenetére


zsolee73
tag

Az enyém 2009-es gyárilag 185 LE-s D5 (automata) de 2 éve már 225 LE / 460 Nm.

Kollégámé 2006-os S60 szintén D5 automata váltós. Újként vette, fél év után (8 e km-nél) 250-260 LE közé húzatta fel. Azóta beletett még 125 ezret, de semmi gondja.

[ Szerkesztve ]

(#5046) zsolee73 válasza runner 125 (#5040) üzenetére


zsolee73
tag

Nyilván és szerencsére mindenkinek más az ízlése :)
Milyen szép is lenne, ha mindenkinek a hófehér G Astra tetszene :D

Nekem speckó a sötétebb autó, világos vaj bőrrel a kedvencem. Pedig sokan utálják a világos bőrt, és esküsznek a feketére :D
Ezért kerestem sokáig a mostani S60-t is, mert valami soha nem stimmelt. Vagy fekete bőrös volt, vagy kézi váltós, vagy Kinetic-Momentum felszereltségű volt, vagy csak egyszerűen pusztulat volt az egész.

Egyébként nekem is jobban tetszik a világos fa vagy a fémbetét, de sajnos nem én nézegetem minden nap :D

(#5047) Ck. válasza zsolee73 (#5044) üzenetére


Ck.
addikt

Tippel. ;)

Srácok, mi a helyzet az 5 hengeres benzin/diesel motorok vezerlesevel? Szíjas vagy láncos? Csere intervallum?
Milyen tétel az anyag díj és átlagosan mekkora meló?

(#5048) ffodi válasza Ck. (#5047) üzenetére


ffodi
veterán

2008-as D5, szíjas, gyári csereintervallum 180k, de szerintem 120k-nként érdemes cserélni. Ára márkaszervizben tippre 100k+.

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#5049) 7600 GS válasza Ck. (#5047) üzenetére


7600 GS
addikt

V70 T5, '00

Szíjas hálistennek. :D A vezérműszíjkészlet tartalmaz egy vezetőgörgőt, feszítőgörgőt, vízpumpát, illetve vezérműszíjat. Minőségi alkatrészekből (SKF feszítőgörgő, INA vezetőgörgő, Dayco szíj, Saleri vízpumpa) "összelegózva" olyan 40-45 ezer körülre jön ki. :)

(#5050) 7600 GS válasza Ck. (#5047) üzenetére


7600 GS
addikt

D5-höz való vezérműszíjkészlet ugyanezekből áll, viszont ez még olcsóbb. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.