Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Versus82 válasza Andie (#1000) üzenetére


Versus82
aktív tag

akinek egy D5-se van az kispályás?

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1002) C.Brigante válasza Andie (#1000) üzenetére


C.Brigante
veterán

250Le ejha mehet szépen a vas akkor... :) vagy 200Le?

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#1003) Versus82 válasza C.Brigante (#1002) üzenetére


Versus82
aktív tag

200.

a T5 a 250 lovas.

[ Szerkesztve ]

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1004) C.Brigante válasza Versus82 (#1003) üzenetére


C.Brigante
veterán

tényleg. sokat eszenek ezek a Turbósok? mennyi a lekevesebb amit ki lehet hozni belőlük??

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#1005) Versus82 válasza C.Brigante (#1004) üzenetére


Versus82
aktív tag

egyik barátom barátnőjének van egy s40 T4-e, ő olyan 10-11 literrel jár el vele. T5ről , Rről ninsc fogyi tapasztalatom.

én a kispáyás D5-ömmel 8 literrel járok el úgy hogy nyomom neki mint a barom.(185 ló) fater régebbi D5-öse (163 ló alapból,chippelt, olyan 200 ló körül van ) 7 lityivel megy. fogyasztás nem változott a chip után.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1006) Sipi16 válasza C.Brigante (#1004) üzenetére


Sipi16
senior tag

V40 2.0T városban 9.7 nyáron 11.8 télen...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1007) CYBERIA válasza Andie (#998) üzenetére


CYBERIA
őstag

Andie: Gratulálok! Ráadásul tied az 1000. hozzászólás is. :C

C.Brigante: jó az 1,6 is, te legalább nem üzemanyagra költöd a pénzed. :)

#1004-re: [link]

Persze ezek már inkább elméleti értékek, szerintem nincs az az ember, aki úgy közlekedik, hogy ilyen fogyasztást produkáljon :)
Az utóbbi 4000 kilométer átlaga 11 liter, bár ez nem mérvadó, mert ezalatt nagyrészt hibás volt a lambda-szonda. Mostanában 10 körül járok, kicsit talán alatta.
Lesz most a nyáron egy 700 kilométeres túra, kíváncsi leszek az eredményre, megpróbálok rekordot dönteni ;]
Jó lenne ha addig az olajcsere is meglenne.

A dízelek elég jól állnak a fogyasztással, az új 175 és 205 lovasok meg még jobban.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1008) C.Brigante válasza CYBERIA (#1007) üzenetére


C.Brigante
veterán

hát a helyzet az, hogy a fogyasztásom nem a legjobb, egy ekkora kasznira kevés ez a motor sajnos... :(( 9.1 a városi fogyim, hosszú 6.5 de többnyire városban járok...

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#1009) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Kínai kézbe kerülhet a Volvo

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1010) tkazmer válasza CYBERIA (#1009) üzenetére


tkazmer
addikt

most olvastam én is, elég sajnálatos :(

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1011) C.Brigante válasza CYBERIA (#1009) üzenetére


C.Brigante
veterán

végül tényleg minden Kínai lesz...

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#1012) AMD Power válasza CYBERIA (#1009) üzenetére


AMD Power
titán

Ezek után mehet a WC-be ez a márka. Ford se volt egy nagy előrelépés de ez. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1013) tkazmer válasza AMD Power (#1012) üzenetére


tkazmer
addikt

a kínaiak sem tudják mit csinálnak...az első kínai tervezésű modellnek az xc90-t szánják. ennél nagyobb marhaságot szerintem kitalálni is nehéz lenne, az xc90 igazi sikermodell, ha valamit elszúrnak rajta - amire pedig nyilván van esély - akkor kidobhatják a két és fél milliárd dollárjukat...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1014) Andie válasza Versus82 (#1001) üzenetére


Andie
őstag

Természetesen nem kispályás a D5 sem, ne érts félre. Magamra értettem, hogy -aki ismer itt Ph-n - az tudja, nem érem be dizellel :)

Nem voltam most pár napig netközelben, elnézést, hogy nem válaszoltam a kérdésekre.
2.4T motor, 5 hengeres, ez 200 lovas. A T5-ös a 250 lovas. Egy cimborámnak van R, az 300 - na az már üt :)
Fogyasztás? Természetesen nem azért vettem ezt, hogy sopánkodjak a benzinkútnál, igy aztán nemnagyon nézegetem a fogyasztást. És nem is használom napi többszáz kilómétert, ide-oda futkosásra van asszonynak egy kis fiatja.
Vegyes használatban bőven megvan a 12 liter eddigi tapasztalataim szerint, csak autópályásnál meg kb 10,5 -re jön ki, 150-el közlekedve.

Bónuszként itt egy kép. :DDD

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#1015) AMD Power válasza tkazmer (#1013) üzenetére


AMD Power
titán

Sehogy se jó ez. Kínaik... nevetséges.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1016) LOTR


LOTR
addikt

péntek este hosszú km-eken keresztül kísérgettem egy teljesen új c70et [link], élőben még nem láttam korábban szalonon kívül, ezt is elfogadnám :R

ez a most júniusban bemutatott legújabb c70 nekem annyira már nem teszik

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#1017) CYBERIA válasza LOTR (#1016) üzenetére


CYBERIA
őstag

Azt hiszem ez még Steve Mattin-féle formaterv. A hátsó rész elmegy, de elöl a lámpa és környéke elég átgondolatlannak tűnik.

Andie: Szép, nagyon! Milyen felni van rajta?

Kínaiakról annyit, hogy az a bunkó, aki elad nekik bármit, jelen esetben a Fordról lehet szó. Rovert is kár volt, ott sincs ahol volt.
Kínaiak részéről meg teljesen logikus, hogy így válság idején „fillérekből” felvásárolnak, amit tudnak. A presztízst leszámítva övék lesz a technika, övék lesz a design, övék a név. Gyakorlatilag minden, ami még hiányzik. De az biztos, hogy kínai Volvo nekem sem fog kelleni.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1018) AMD Power válasza CYBERIA (#1017) üzenetére


AMD Power
titán

Ne is mond. Rover... Kínaik kezében. :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1019) Andie válasza CYBERIA (#1017) üzenetére


Andie
őstag

Köszi! AEZ Excite dark van rajta, 17-es méretben.
Nagyon sokat (heteket) tököltem a felnin, és odapróbáltattam vagy 10 félét. Már a felnikereskedések ha megláttak, lehúzták a rolót :) Végül emellett döntöttem, szerintem annyira jól passzol az S60 íves formájához, a fekete/ezüst harmónia jól visszaadja az erőteljes, nem túl sportos, de azért "nepackázz vele" hangulatot...


Kínaiakkal kapcsolatban: még nagyapámnak volt egy mendemondája a "sárga veszedelem"-ről. Ez amolyan "világvége" jóslat-szerüség, miszerint majd keletről jön egy nagy hódító hullám. Hogy ez most katonai, avagy gazdasági, az nem derült ki,de amint látjuk, jó irányba haladunk. Tudjuk, hogy 2 féle termék van: egyikre rá van irva, hogy made in china, másikra (még) nincs.
Gazdasági válság - ezek fejlődnek mint a gyom. 1,6 milliárdan vannak, a világ legnépesebb országa. Ott vannak mindenütt, china town, ezaz amaz... Asszem nem nagy titok, hogy már szinte függünk tőlük, úgy termékekben, mint gazdaságilag. Usa tán milliárdokkal van eladósodva Kinának.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#1020) CsíkosMókus válasza Andie (#1019) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

Ezt a sárga veszedelmet tényleg mondogatták 70-80 éve is már az öregek. Honnan tudták :F

(#1021) Versus82 válasza Andie (#1014) üzenetére


Versus82
aktív tag

én azért beérem vele:DD legalább a színben megegyezett a választásunk.[link]

felnivel én úgy vagyok mint mindennel a volvónál: csakis gyári.

egy R nekem is az álmom, de mivel az "munkás" autó, ezért vettem D5-öt. majd veszek egy R-t 2.-nak, elég vicc áron szórják már őket.

[ Szerkesztve ]

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1022) Leeza válasza Versus82 (#1021) üzenetére


Leeza
tag

fú, de jó kis kép... hol készült?

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#1023) Versus82 válasza Leeza (#1022) üzenetére


Versus82
aktív tag

82-es főút on van egy megálló, onnan látszik a cseszneki vár.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1024) Leeza válasza Versus82 (#1023) üzenetére


Leeza
tag

thx! :R

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#1025) Andie válasza Versus82 (#1021) üzenetére


Andie
őstag

Szép szép!! Mostmár legalább látom, milyen lenne színre fújt diszlécekkel. Bár igazából nehéz eldöntenem, melyik a jobb.

Csütörtökön az M5-ön Szeged felé elment mellettem egy fekete S60, sötétitett üvegekkel, kicsit lassitott, átintett, majd elhúzott, és vészvillogott párat. Melyikőtök volt?? :D

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#1026) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Saab és Koenigsegg

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1027) Versus82 válasza Andie (#1025) üzenetére


Versus82
aktív tag

sztem feketénél nem kérdés, hülyén néznek ki rajta a szürke lécek, legyen szép egyen fekete az egész gép.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1028) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!

Hétvégén Szegeden voltam, és észrevettem, hogy kicsit húz a kocsi jobbra. A "kicsit" alatt azt értem, hogy ha autópályán elengedném a kormányt, akkor kb 5-6 másodperc múlva a fűre szaladnék.
Elmentem futómű állításra, végülis mind a 4 keréknél találtak pár tized/század eltérést, ezeket belőtték szépen azokkal a lézeres kütyükkel. Kormányt is megnézték, minden frankó. Kerekeket (fél éves gumik, f1 goodyear) szépen egyformára fújtam (2.2), bár nem volt köztünk egyébként sem különbség.
Ennek ellenére még mindig húz a kocsi jobbra.
Mitől lehet? :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#1029) Versus82 válasza Andie (#1028) üzenetére


Versus82
aktív tag

kormány pont egyenesben áll? nekem amikor a bal első gömbfejet cserélték utána mikor egyenesen mentem pályán a kormány egy ici picit balra állt, és ugye ha beraktam pont egyenesbe akkor már jobbra mentem. csak pályán nagysebességnél volt észrevehető.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1030) Integra válasza Andie (#1028) üzenetére


Integra
titán

megütötted?
de az is lehet, hogy simán a kormányt kell egyenesbe utánállítani.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1031) Andie


Andie
őstag

A kormány jól áll (mármint a kocsimban, a politika itt most off), ezt is beállították a futómű méréskor. (egyébként is egyenesben állt). Nem azzal van a gond. Ha csak simán elengedem a kormányt az autópályán, akkor elkezd jobbra lemászni az útról. Ahhoz, hogy egyenesen menjen, egy pici erövel folyamatosan balra kell húznom a kormányt, úgy 2-3 fokot.
Most megpróbálom majd a hátsó kerekeket előre rakni, azt úgy tesztelni, ezzel kiszüröm a gumi hibát (ámbár tavaly is fenn voltak már ezek a gumik, meg most március óta...).

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#1032) CYBERIA válasza Andie (#1028) üzenetére


CYBERIA
őstag

Valószínűleg nincs köze hozzá, de nem kevés az a 2,2 bar?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1033) E-Max válasza Andie (#1031) üzenetére


E-Max
tag

Hoho!
Tesó! :DD
Nekem is 2.4T van... :K
Te néztél már autód alá hátul? :)
Ha jól tudom, nem nagyon adtak el itthon 2.4T-s motorral szerelt autót, puszta elsőkerék hajtással, mert ugye csak ehhez volt rendelhető a 4 kerékhajtás. :K

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#1034) CYBERIA válasza E-Max (#1033) üzenetére


CYBERIA
őstag

Meg a 2.5T-hez (210 LE).
Attól még, hogy volt AWD, nem biztos hogy azzal adták el a legtöbb ilyen motoros S60-at. :)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1035) E-Max válasza CYBERIA (#1034) üzenetére


E-Max
tag

Most nézem, neked még mindig lógok egy motorszámmal. :B
Délutánra esküszöm meglesem. :B

Igen, 2.5T-hez, de az a 2.4T-t váltotta. :K
Itthon Volvo-sok azt mondták, ha találok olyat, ami nem AWD esetleg, az 100%, hogy külföldről lett behozva. :K

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#1036) CYBERIA válasza E-Max (#1035) üzenetére


CYBERIA
őstag

Hú, azzal még tényleg! Várom :D

Egyébként a fapad országában csodálkoznék, ha tényleg AWD-ből adnának el a legtöbbet. De nem lehet tudni, nincs erről információm, lehet hogy tényleg így van.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1037) tkazmer


tkazmer
addikt

omg :Y [link] :W

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1038) CYBERIA válasza tkazmer (#1037) üzenetére


CYBERIA
őstag

Olvastam, nagyon király! Jövőre csak 40 000 Ft-tal fog kelleni többet fizetni. Az nem pénz :(

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1039) tkazmer válasza CYBERIA (#1038) üzenetére


tkazmer
addikt

kétlem, hogy bárki a jövőben, aki új és erős autót vesz és tisztában van a lehetőségeivel, magyar rendszámmal fog közlekedni...
annyi megoldás van a szlovák, német rendszámmal való közlekedésre, köztük teljesen legálisak is, hogy semmi értelme nem lesz magyar rendszámot szerezni - és ezzel magyar adókat fizetni.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1040) Andie válasza E-Max (#1033) üzenetére


Andie
őstag

Csá tessó.
Hát azért 3 év alatt csak feltünt volna, ha AWD-s :) Sajna nem az, pedig itt a budai dombos hegyes vidéken nagyon jóljönne, föleg télen. Tavaly ősz végén olyan traktorgumikat vettem már rá, hogy a letaposott havon elkapartatni se nagyon tudtam, gyorsult felfele :)
(snowtrac 3)
Nameg gyorsulásnál is számit pár tizedet.
Dehát anno örültem, hogy egyáltalán ilyet tudtam szerválni, elég jó áron.

Cyberia: Nemtom, mennyit kéne? A gyári gumikba 2,2 - 2,3-at ajánlanak, bár ez az F1 eagle eléggé peres. Merjek bele nyomni többet?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#1041) CYBERIA válasza tkazmer (#1039) üzenetére


CYBERIA
őstag

Nem baj, a kieső bevételt majd valami új adó bevezetésével, vagy a mostani újbóli duplázásával meg fogják oldani, ne félj.

Andie: szép mintázat.
Ha jól emlékszem a gyári ajánlás 2,6 bar az S60-nál. De az lehet, hogy nagy terhelésre vonatkozik, szerintem nézd meg a manual-t.

Én 2,5/2,8 légkört szoktam beletenni, mondjuk az én gumim már elég rossz.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1042) CYBERIA


CYBERIA
őstag

[link]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1043) CYBERIA válasza CYBERIA (#1042) üzenetére


CYBERIA
őstag

68 160
Ennyi lesz jövőre a vagyonadóval turbósított gépjárműadóm.

A vicc az, hogy a kocsim értéke 1-1,5 milló Ft, egy új Suzuki Swift 2 milliónál kezdődik.
Évente kb. 5000 kilométert megyek ezzel, viszont arra az 5000-re nekem ilyen autó kell.

Jól kib***tak most az autósokkal, főleg a kis értékű, nagy teljesítményű autósok tulajdonosaival.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1044) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Sportos kiegészítőket kap a Volvo XC60

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1045) tkazmer válasza CYBERIA (#1043) üzenetére


tkazmer
addikt

mit panaszkosz, bevallottam milliomos vagy :P

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1046) Integra válasza CYBERIA (#1044) üzenetére


Integra
titán

szép lesz nagyon.
a sok krómot sajnálom, nem értem miért hiszik, hogy ha valamit agyon krómoznak, akkor az elegánsabb. inkább dzsipszisebb:(
svejci utakon biztos használni is lehet a még nagyobb felnikkel:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1047) tkazmer válasza Integra (#1046) üzenetére


tkazmer
addikt

a képek alapján azért itt még nem egy giccses összeállításról van szó, inkább csak kiemelnek vele bizonyos designelemeket, ami meg szerintem egyáltalán nem baj...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1048) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Tegnap voltam szalonban, kicsit kifosztottam ;] :

Láttam ott egy S40-et R-Design felszereltséggel, nagyon ütős volt fehérben, komolyan mondom. Viszont az 1,6 literes motor inkább viccnek volt jó.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1049) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Saab 9-3 blir starkare och snålare

A lényeg az, hogy a 2,0 T mostantól 210 helyett 240 LE, 300 helyett 350 N·m.
A TTiD meg azonos menetteljesítmény mellet kevesebbet zabál.

[ Szerkesztve ]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1050) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Megérkeztek az első hivatalos fényképek a SAAB 9-5-ről!

Autozeitung claim new, real images of 2010 Saab 9-5
2010 SAAB 9-5 Sedan: First Official Photos Hit the Web!
2010 Saab 9-5 official photos emerge
Saab 9-5 - avslöjad av Autozeitung!

[ Szerkesztve ]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.